PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این شرکت ها از کجا مجوز گرفته اند ::::::::: زرین پال - پی پال -تک پال - پارس پال

novintak2
December 6th, 2012, 10:44
باسلام

دوستان کسی می دونه اینا از کجا مجوز دادن درگاه رو گرفته اند در صورتی که بانک ملت بخوایی درگاه بگیری باید فقط از تهران باشه حتی سرپرستی بانک در داخل شهرتم این کارو انجام نمی ده

موضوع چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

MagicVps.Com
December 6th, 2012, 10:53
خیلیشون فکرنکنم مجوزی داشته باشن با همون حسابهای معمول و درگاهای شخصی دارن اینکار انجام میدن مثل خیل یازجاهای که درگاه دارن شاید زرین پال مجوز گرفته باشه درست مطمن نیستم

Mihan-VPS
December 6th, 2012, 10:56
اکثرشون بدون مجوز و درگاه شخصی در حل استفاده هستند

ققنوس
December 6th, 2012, 11:06
شاید زرین پال مجوز گرفته باشه درست مطمن نیستم

بله مجوز دارن

اينطور كه من شنيدم تنها درگاه هستن كه از بانك مركزي تونستن مجوز بگيرن

پ ن: هنوز در اين مورد در حال پيگيري هستم .

akbari
December 6th, 2012, 11:10
آخرین باری که من در این مورد جستجو و تاپیک زدم خود کاربر زرین پال فرمودند مجوزی وجود ندارد . درحال حاضر رو نمیدونم مجوز گرفتند یا نه

ققنوس
December 6th, 2012, 11:15
آخرین باری که من در این مورد جستجو و تاپیک زدم خود کاربر زرین پال فرمودند مجوزی وجود ندارد . درحال حاضر رو نمیدونم مجوز گرفتند یا نه

فكر نمي كنم بدون مجوز باشه

البته زرين پال تحت نام يك تيم فعاليت مي كنه به نام

تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شرکت سامان سيستم پرداز کيش (http://samansystems.com) می باشد.

كه من در موردش زياد شنيدم .

پ ن : اي كاش پرداخت هاشون هم به موقع بود !!!!

novintak2
December 6th, 2012, 11:20
سامان سیستم پرداز کیش که می گی یادمه دستگاه های بانک صادرات رو خدمات دهی می داد

MUV
December 6th, 2012, 11:22
عجب اگه مجوز ندارند پس راحت می تونند ببندند و برن که؟؟

novintak2
December 6th, 2012, 11:30
این طوریا هم نیست من دارم پیگیری می کنم پیدا می کنم بهتون می گم

ولی بازم اگه کسی چیزی میدونه بگه

serverirani
December 6th, 2012, 11:31
بقیه رو نمیدونم اما زرین پال مجوز داره. با همه بانک ها قرار داد داره و تو قرار دادشون هم نوشتن که چه خدماتی رو باید ارائه بدن. من یه بار از مسول زرین پال پرسیدم که چرا درگاه مستقیم نمیدید گفتند که تو قراردادشون این نوع خدمات وجود نداره.

Metalik
December 6th, 2012, 14:22
هیچ مجوزی ندارند...

novintak2
December 6th, 2012, 18:00
خوب چه طوری تونستن این کارو بکنن ینی می شه ما هم همین کار رو انجام بدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

sainaweb
December 21st, 2012, 04:29
خوب چه طوری تونستن این کارو بکنن ینی می شه ما هم همین کار رو انجام بدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

به این سادگیا هم نیست . . .

علاوه بر سرمایه گذاری زیاد و بلند مدتی که میخواد مشکلات زیادی هم داره .

سامان سیستم شرکت با سابقه و حرفه ای هست .

mibfa
December 21st, 2012, 08:35
سلام

هیچ یک از دوستان فعال در این بخش مجوز ندارد و هرکی هم اعلام میکنه مجوز دارد ...... است

دوستان در سیستم بانکی ایران قانون ارائه اینگونه خدمات تعریف نشده و بدلیل همین تعریف نشدن بانک مرکزی و ادارات مربوطه سخت نمیگیرند ولی زمانی که این قانون برقرار بشه و تعریف بشه تمام این دوستان باید خداحافظی کنند

کلا سیستم انتقال پول مجوز میخواد و در اینده نزدیک اجرا خواهد شد . تنها کسی که میتوانست این سرویس را ایجاد کند متصدی اولین بانک اینترنتی ایران بود که دچار مشکل شد و سرمایه ایجاد مجوز ان بیش از 50 میلیارد بوده است که بدلیل پول شویی و ....

من شخصا خودم از مسئولین بانک مرکزی سئوال کردم و جوابشان در موارد بالا این بود

موفق باشید

mibfa
December 21st, 2012, 08:36
تمام دوستانی که از برنامه نویسی در حد عالی چیزی میدونند و توانایی گرفتن درگاه ( حقیقی یا حقوقی ) داشته باشند و دارای تیم فنی و بخصوص پشتیبانی خوبی باشند میتوانند این کار را انجام دهند