PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا نظرتون رو در مورد vps های هتزنر بگید ؟ ( خرید vps به صورت مستقیم )

alishadmehr
December 6th, 2012, 02:46
سلام دوستان

من قصد دارم یک VPS تهیه کنم. از هاستینگ های داخل ایران دو یا سه بار تهیه کردم متاسفانه دوبار اول کیفیت خوبی نداشت و بار آخر هم علارقم کیفیت مطلوبی که داشت ، خدمات VPS شون رو قطع کردند.

تصمیم گرفتم از یک شرکت خارجی یک VPS تهیه کنم که اطمینان خاطر داشته باشم.

VPS های هتزنر رو در نظر گرفتم : Hetzner Online AG: vServer VQ 7 (http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_vserver/vq7)

پلن اولشون رو در نظر گرفتم که مشخصاتش داخل لینک هست.

از دوستان باتجربه خواهش میکنم نظرشون رو در این مورد اعلام کنند که به نظرشون از نظر فنی این پلن خوب هست ؟ برای دو یا سه وبسایت تازه تاسیس در نظر دارم. و اینکه کلا به نظرتون انتخاب هتزنر خوب هست ؟ ( اگر شرکت خارجی دیگه ای رو میشناسید که قیمت مناسب و کیفیت خوب دارند لطفا معرفی کنید )

پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.

lived
December 6th, 2012, 02:53
سرویس های هتزنر خوبه

Mihan-VPS
December 6th, 2012, 10:53
سرور های هتزنر اگر به اندازه استفاده کنن دوستان و تعداد وی پی اس کمتری در هر سرور قرار بدیم کیفیت بسیار بالایی دارند مثل وی پی اس هایی که مستقیم دیتاسنتر ارائه میده

ققنوس
December 6th, 2012, 11:12
هتزنر خوب هست

ولي كمي بيشتر تحقيق كنيد !!!

AvalinHost
December 6th, 2012, 11:14
vps هاشون خوبه و ما برای چند نفر خرید کردیم.
مشکلش فقط اینه که سیستم عامل ویندوز نمیتونید نصب کنید.

peyman0742
December 6th, 2012, 11:47
از فروشنده های ایرانی تهیه کنید البته عزیزانی که سمت آورسل نمیرن

alishadmehr
December 6th, 2012, 13:46
سرویس های هتزنر خوبه
ممنون از نظری که دادید. نسبت به vps شرکتهای دیگه هم قیمت کمتری داره.

سرور های هتزنر اگر به اندازه استفاده کنن دوستان و تعداد وی پی اس کمتری در هر سرور قرار بدیم کیفیت بسیار بالایی دارند مثل وی پی اس هایی که مستقیم دیتاسنتر ارائه میده

درسته اما خوب فکر میکنم بیشتر بشه به vps خود دیتاسنتر اعتماد کرد چون دائمی احتمالا هستند و فقط مشکل کمی در زمینه پرداخت هست.

هتزنر خوب هست

ولي كمي بيشتر تحقيق كنيد !!!

ممنون ، میشه منظورتون رو واضج بگید ؟ چون من زیاد نمیخوام هزینه ها هم زیاد بشه و این هتزنر نسبت به بقیه قیمتهاش کمتر بوده.

vps هاشون خوبه و ما برای چند نفر خرید کردیم.
مشکلش فقط اینه که سیستم عامل ویندوز نمیتونید نصب کنید.

ممنون ، البته من هم فقط لینوکس میخوام ، نمیدونید تا چه مدت اگر پرداخت صورت نگرفت سرور رو نگه میدارند ؟ کلا چند روز بعد از اتمام اعتبار سرور رو کلا حذف میکنند ؟ انعطاف به خرج میدند توی این زمینه یا نه ؟

از فروشنده های ایرانی تهیه کنید البته عزیزانی که سمت آورسل نمیرن

ممنون، این بار رو میخوام مستقیما از دیتاسنتر بگیرم تا شاید تجربه بهتری نسبت به قبل باشه.

-----

در مورد این سوالات هم اگر دوستان راهنماییم کنند ممنون میشم.

الان برای این vps ها از چه مجازی سازی استفاده شده چون من نتونستم متوجه بشم دقیقا .
و اینکه نحوه نصب سیستم عامل به چه صورت هست آیا باید از هتزنر هر بار درخواست کنیم یا پنل خودکاری داره برای اینکار ؟

پیشاپیش ممنونم از راهنمایی دوستان.

ircpanel
December 6th, 2012, 15:29
هتزنر خوبه ب دليل پينگ خوبي ك ب ايران داره
ولي ازنظر كيفيت خيلي جالب نيست
براي اول كار خوبه و وارز هم نيست

khazarnet
December 7th, 2012, 17:27
هتزنز از نظر پینگ و اپتایم تایید میشه..

delta
December 7th, 2012, 17:30
برای دانلود و هاست دانلود و... اصلا مناسب نیست.. کم میاره بدجوری.. اما یک لایت اسپید بزن روش و تنظیم درست و درمونش کنی برای فروش هاست عالی هست...

mobinhost.david@gmail.com
December 8th, 2012, 11:30
هتزنر دیتا سنتر خوبی هست اگه تمام موارد مربوط به بستن پورتها و ابیوز ها رو رعایت کنید
خیچ مشکلی نخواهید داشت از بعد آپ تایم عالی هست و همچنین از بعد کیفیت پورت و سرعت استاندارد هست نه زیاد نه کم

mori-dl
December 9th, 2012, 23:12
بد نیست
اب یوز زیاد داره