PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محل تاپیکهای شکایت

TLOVE
December 6th, 2012, 00:57
سلام من به عنوان یک خریدار حق ندارم از یک فرد کلاهبردار شکایت کنم
من کجا می تونم حرف و شکایت خودمو عنوان کنم و تاپیکمو حذف نکنید؟

RoobinaServer
December 6th, 2012, 01:00

سلام
عزیز

در بخش انتقادات و شکایت که البته نیاز به 100 پسته بودن هست که 7 تا پست شما کم هست یه کم فعالیت کنید راحت میتونید انجام بدید شکایت خودتون را.

و این که باید دلایل و مدارک کامل قرار بدید تا مدیریت قرار بده.

اگر هم پستتون کم باشه تا جایی که شنیدم اینجوریه که مدارک و متن شکایت نامه را به مدیریت میفرستید اجازه میدن که تاپیک بزنید و بعد منتقل میکنن به بخش انتقادات.(اگر اوکی باشه و تایید کنند اجازه میدن باید مدارک کامل و قانع کننده باشه)

ارادتمند سجادیه
یا حق

Mihan-VPS
December 6th, 2012, 01:01
سلام دوست عزیز
طبق قوانین فقط از لینک زیر میتوانید تاپیک انتقاد یا پیشنهاد ایجاد کنید
http://www.webhostingtalk.ir/f129/

TLOVE
December 6th, 2012, 01:02
چه مدارکی؟

این درست نیست من از طریق این انجمن سرورم رو خریدم حالا اگه نتونم از این طریق حرفمو بزنم که در حق من احجاف شده

barfhost
December 6th, 2012, 01:03
با سلام

در تاپیک قبلی خدمتتون عرض کردم با دلیل و مدرک تاپیک باز کنید متاسفانه متن همون تاپیک copy pase کردین در تاپیک جدید معلومه مدیریت اجازه نمیده

MagicVps.Com
December 6th, 2012, 01:03

چه مدارکی؟

این درست نیست من از طریق این انجمن سرورم رو خریدم حالا اگه نتونم از این طریق حرفمو بزنم که در حق من احجاف شده

[QUOTE=MagicVps.Com;608107]برای اینکار نیاز هست 100 تا پست داشته باشدی که توی بخش شکایتها بتونیبد تاپیک بزنید
اگرهم تعدادپستهاتون کمتر هست میتونید مدارک بفرستید برای یکی از مدیران تا خودشون تاپیک بزنند البته با توجه به اینکه 93تا پست دارید ی چندتا پست اموزشی بزنید ویا در تاپیکهای رفع مشکل اگرمیتونید پاسخ مشکل بدین تا 100 پسته بشید و خودتون بتونید تاپیک بزنید اینطور ی زودتر به نتیچه میرسید

پستهای بخش متفرقه و بخش فروش محاسبه نمیشود
فقط بخش اموزشی و رفع اشکال وموارد مشابه

موفق باشید

barfhost
December 6th, 2012, 01:04
چه مدارکی؟

دوست عزیز شما باید از حرفهایی که رد و بدل شده عکس بگیرید

در ضمن در قوانین انجمن ذکر شده هرگونه خرید و فروش که در این انجمن انجام میشه webhostingtalk هیچگونه مسئولیتی ندارد

امیدوارم مشکل شما برطرف بشه

موفق و پیروز باشید

RoobinaServer
December 6th, 2012, 01:05
چه مدارکی؟

اولا در مورد انجمن :

7- مسئولیت خرید و فروش های انجام شده در سایت به عهده طرفین می باشد و انجمن وب هاستینگ تاک هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد .

مورد بعدی انجمن باز هم نمیخواد حق شما ضایع بشه ولی خب همینطور هم نمیخواد هر کسی راه بیفته بگه این کلاه برداره اون کلاه برداره باید مدارکی برای حرفتون داشته باشید.

دقیقا مدارکی که فکر کنید رفتید پلیس و میخواهید شکایت کنید.

به همین راحتی نمیشه آبروی کسی را برد که عزیز.(البته با این همه قوانین سخت گیرانه باز هم تاپیک هایی میزنند که آبرو ریزی میکنند رو هوا که مدیریت اگر ببینند لطف میکنن و پاک میکنن.)

ارادتمند سجادیه
یا حق

TARIMEHR
December 6th, 2012, 01:22
شماره تراکنش
تاریخ
کپی آرشیو چت
عکس از پیام خصوصی ها

به هر حال یه جوری باهاشون در ارتباط بودید
اگه چند روز پیش سرویس خردیدید و الان دستتون نرسید فقط کافیه شماره تراکنش بذارید و بگید سرویس الان دست من نیست

TLOVE
December 10th, 2012, 21:53
سلام شدم 100 تایی اما خبری نیست

m2n
December 10th, 2012, 22:23
شماره تراکنش
تاریخ
کپی آرشیو چت
عکس از پیام خصوصی ها

به هر حال یه جوری باهاشون در ارتباط بودید
اگه چند روز پیش سرویس خردیدید و الان دستتون نرسید فقط کافیه شماره تراکنش بذارید و بگید سرویس الان دست من نیست

شاید سرویس پیش فروش خریداری کرده (:|