PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود نشدن پیوست های ارسالی در تیکتهای مشتریان

bidari
December 5th, 2012, 16:36
سلام العلیکم

بعد از تغییر سرور متوجه شدم پیوست هایی که مشتریان در تیکتاشون attach میکنند به درستی آپلود میشه منتها برای مدیر در whmcs نمیشه دانلودش کرد و دیدش...تصویر کوچک عکس مشخص هست منتها برای دانلود نمایشش ناقص دانلودش میکنه مثلا 0 کیلوبایت دانلود میکنه و عملا فایلی برای دیدن نیست...

پرمیشن فایل dl.php و الباقی درسته....فکر میکنید دلیلش چی باشه؟

bidari
December 7th, 2012, 14:15
وجدانا میدونید کمک کنید خب !!!! :( :( :( :(

majidisaloo1
December 7th, 2012, 14:32
باید به پوشه مورد نظر سطح دسترسی بدهید

bidari
December 7th, 2012, 19:21
گفتم که داداش به فولدرا ئ فایلا دسترسی داده شده....

bidari
December 27th, 2012, 14:49
دوستان یه کمکی بکنید خب !!!!
گفتم که دسترسی دادم به فولدر ، منتها تصاویر پیوست شده در تیکت ها توسط مشتری آپلود میشه و tumb اون در محیط مدیریت هم دیده میشه منتها دانلود نمیشه توسط مدیر....از رطیق سیپنل چک کردم فایل قابل دانلوده از سیپنل فایل منیجر و مشکلی نداره منتها از خود whmcs مدیر نمیشه.... خواهشا یه هلپی کنید :)

Metalik
December 27th, 2012, 15:13
چه دسترسی دادید؟
آدرس ها رو روی سرور جدید تصحیح کردید؟

bidari
December 27th, 2012, 21:22
چه دسترسی دادید؟
آدرس ها رو روی سرور جدید تصحیح کردید؟
من هیچ تغییری ندادم حجت عزیز....انتقال سرور داشتیم و بعدا مشاهده شد که این جور شده....دوستمون گفتند باید دسترسی یا پرمیشن بدی به اون فولدر گفتم که پرمیشن همه فولدر ها درسته ... فولدر attachment که 755 هست ...

میتونید حدث بزنید از چی هست؟

Metalik
December 27th, 2012, 22:37
من هیچ تغییری ندادم حجت عزیز....انتقال سرور داشتیم و بعدا مشاهده شد که این جور شده....دوستمون گفتند باید دسترسی یا پرمیشن بدی به اون فولدر گفتم که پرمیشن همه فولدر ها درسته ... فولدر attachment که 755 هست ...

میتونید حدث بزنید از چی هست؟

وقتی سایتی از یه سرور به سرور دیگه منتقل می شه حتما باید آدرس دهی فایل ها اصلاح بشه.
مثلا ممکنه در سرور اول آدرس /home/username/public_html بوده باشه ولی در سرور دوم /home/admin/domain/public_html باشه

bidari
December 27th, 2012, 23:37
نه همه چیز مثل قبله و تغییری نکرده ... دسترسی attachments 755 و downloads هست 744

bidari
December 28th, 2012, 01:23
باز هم بررسی شد و همچنان به دنبال پاسخم :)

bidari
December 28th, 2012, 17:11
:) :) :) :) بالا

bidari
December 31st, 2012, 14:07
یکی نیست یه کمکی به ما بکنه؟
نیست خداییش . اعصاب منو یخته به هم... :(

a621
March 29th, 2013, 12:25
سلام به همه دوستان
من هم همین مشکل رو دارم. و بعد از تغییرسرور شد. پرمیشن هم دادم. 777 و 755
مسیر هم توی فایل کانفیگ با مسیری که سرور میده چک کردم درست بود.
وقتی فایلای پوشه attachments رو بررسی کردم دیدم اول نام تمام فایل ها یه کدی میندازه که طبیعیه و برای اینکه اگه نام 2فایل یکسان بود مشکلی پیش نیاد ولی
وقتی می خوایم این فایل رو دانلود کنیم دیگه اون کد رو توی Url که برای دانلود میده نمیزاره و همین باعث میشه که فایل دانلود نشه.
حالا اینو چه جوری درستش کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a621
August 30th, 2013, 14:57
مشکل از توابعی هست که توی قسمت disable_functions تنظیمات PHP هست و باید تابع readfile رو از این قسمت حذف کنید.