PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسپانسری یک سایت با شرایط

HamedPC
January 7th, 2010, 13:26
سلام
شاید بعضی هامن و اینجا بشناسند. سایت های قبلیم با رنک 3 بودند و با آمار روزانه 8000 تا بودند. بنا به دلایلی یا جمع شدند اخریشم که 8000تا بازدید داشت (سایت عکس) ف یتلر شد.
حالا میخوام یه سایت موبایل بزنم که نیاز به هاست دارم دامین هم که دارم بسیار مناسب هست.
میزان فضا :
به اندازه یه وردپرس + هاست دانلود که بتونم فایل ها رو توش بذارم . بعدا یه فروم هم روش راه اندازی میشه.
ترجیحا هاست هلند باشه .
ترجیحا هاستینگ شناخته شده باشه .
بالای سایت به صورت بنر gif عریض پشتیبانی و هاست رو مینویسم. اگر هم نیاز باشه تو فوتر هم می نویسم.
اگه لیست سایت های قبلی بنده رو میخوایید + دامین جدید و اگه شرایطی دارید بگید . تو پ.خ
مرسی

bijans
January 7th, 2010, 13:33
ما می تونیم با تخفیف 25 درصدی در خدمت شما باشیم.

mehdi24
January 7th, 2010, 13:56
توی پرتال فروش شرکت تیکت بزنید و درخواست بدید. با مدیر شرکت صحبت می کنم.

delta
January 7th, 2010, 14:32
از سرورهای ایمن و پرقدرت مشهد تیم در خدمتیم. 500 مگابایت + 10 گیگ پهنای ماهانه + دومین رایگان سالانه 80 تومان فقط!

HamedPC
January 7th, 2010, 14:32
یه عکس از سایت قبلیم که ف.یلتر شد هم میذارم.
دوستان پیشنهاد دادند .
اگه کسی دیگه هم داره بگه
http://www.img98.com/images/duq1nwnltp0lcqj4cbxc.jpg

Ali-718
January 7th, 2010, 14:46
منم میتونم بهتون بدم
پی ام بدید

HamedPC
January 7th, 2010, 19:43
دیگه کسی نیست؟
کلیه کسانی که تا حالا پ.خ دادند یا پست مد نظرم نبودند.

alborzhost
January 7th, 2010, 19:47
سلام
شاید بعضی هامن و اینجا بشناسند. سایت های قبلیم با رنک 3 بودند و با آمار روزانه 8000 تا بودند. بنا به دلایلی یا جمع شدند اخریشم که 8000تا بازدید داشت (سایت عکس) ف یتلر شد.
حالا میخوام یه سایت موبایل بزنم که نیاز به هاست دارم دامین هم که دارم بسیار مناسب هست.
میزان فضا :
به اندازه یه وردپرس + هاست دانلود که بتونم فایل ها رو توش بذارم . بعدا یه فروم هم روش راه اندازی میشه.
ترجیحا هاست هلند باشه .
ترجیحا هاستینگ شناخته شده باشه .
بالای سایت به صورت بنر gif عریض پشتیبانی و هاست رو مینویسم. اگر هم نیاز باشه تو فوتر هم می نویسم.
اگه لیست سایت های قبلی بنده رو میخوایید + دامین جدید و اگه شرایطی دارید بگید . تو پ.خ
مرسی

دیگه امری ندارین؟؟

میخوایین سرور بهتون بدیم؟؟

گنده این فروم در اومده انگار دیگه !
:62:

lianteam
January 7th, 2010, 19:48
سلام

میزان فضای درخواستی رو بگید من در خودمت شما هستم.
میتونید از پشتیبانی خود سایت یا از طریق یاهو با من تماس بگیرید
لیان تیم = هاست . دومین . سرور اختصاصی . سرور مجازی . نمایندگی فروش (http://www.lianteam.com)
آی دی: bushehr_it_2009

AfraWeb.net
January 7th, 2010, 19:58
دیگه کسی نیست؟
کلیه کسانی که تا حالا پ.خ دادند یا پست مد نظرم نبودند.

جالب بود

دوستان میخواستن هاست رایگان بدن اینطوری شدش
هنوز سایتشون راه اندازی نشده تا بیاد راه بیفته و ترافیمش بالا بره مدتی طول میکشه . پس برای اول کار نباید دنبال هاست رایگان باشید .
سایت هایی هستند با رنک 5 و 6 دنبال اسپاسر نمیگردن هزینه میکنن و سرور میگیرن و از تبلیغات هزینه ها رو جبران میکنند .

به هر حال امیدوارم بتونید سرور رایگان پیدا کنید

Sepahrad
January 7th, 2010, 20:26
والا دوست عزیز نمیدونم ! بعد متوجه شدم یا درست !

شما برای یک سایت با آمار 0 اسپانسر میخواید و میگید که قول میدم آمارش بالا بره ! از متن ارسالی شما در پست اول این رو متوجه شدم ؟!

و اینکه نمیدونم دوستان برای آمار 0 چطور اسپانسر میشند ! یا حتی 8000 !!

AfraWeb.net
January 7th, 2010, 20:40
برای سایتی که قراره باز بشه اسپانسر میخوان و دوستان عزیز بدون اینکه به نوشته دقت کنند سریع پیشنهاد میدن .

delta
January 7th, 2010, 21:35
افرا جان معمولا حرفه ای ها از این کارا نمیکنن. دوستانی هم که زود پیشنهاد میدید عواقبش رو هم در نظر گرفتند؟

mehdi20
January 7th, 2010, 22:10
تجارت یعنی ریسک .

delta
January 7th, 2010, 23:31
تجارت یعنی ریسک .

کسی که سرور خصوصی ماهانه خداتومن داره میده با کسی که ریسلر گرفته ماهانه 5 هزار تومان تفاوت داره دوست عزیز... دقت کنید تمام کسانی هم که به این اسپانسری شاکی هستند همین کسانی هستند که حرفه ای کار میکنند و سرور دارند..
منم اگر ریسلر داشتم 5 تومان ماهانه ریسک رو هوا میکردم!!

HamedPC
January 8th, 2010, 00:44
دیگه امری ندارین؟؟

میخوایین سرور بهتون بدیم؟؟

گنده این فروم در اومده انگار دیگه !
:62:
من اومدم اینجا درخواست دادم هرکی دوست داشته باشه میگه .
درست صحبت کردن هم خیلی خوبه

جالب بود

دوستان میخواستن هاست رایگان بدن اینطوری شدش
هنوز سایتشون راه اندازی نشده تا بیاد راه بیفته و ترافیمش بالا بره مدتی طول میکشه . پس برای اول کار نباید دنبال هاست رایگان باشید .
سایت هایی هستند با رنک 5 و 6 دنبال اسپاسر نمیگردن هزینه میکنن و سرور میگیرن و از تبلیغات هزینه ها رو جبران میکنند .

به هر حال امیدوارم بتونید سرور رایگان پیدا کنید
منم گفتم که اول کاره . منم اعلام کردم هرکی با این شرایط میخواد اسپانسر بشه

در آخر من اومدم اینجا درخواست دادم لطفا تاپیک منحرفتر از این نشه .
مرسی

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:44 AM ----------

کسی هم اگه کاری داره میخواد چیزی بگه پ . خ بکنه . ممنون

iMIZBAN
January 9th, 2010, 13:37
تجارت یعنی ریسک .

ایشالا براتون شل آپلود می کنند کیف کنید اون وقت می فهمید ریسک یعنی چی .
در ضمن بنده هم با 30 درصد تخفیف می تونم به شما هاست لینوکس بدم .
اینم سایت ما : iMIZBAN.COM
سرور هم هلند نیست و کانادا هست .
شرکت هم ثبت شده با نام " مهر رایانه تحریر " هست .
موفق باشید .