PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد هاست دانلود با یک هاست بدون وارز

behrooz_iri
January 7th, 2010, 12:58
سلام من میخوام یک سایت بزنم برای دانلود البته دیتا سنترش وارز نیست چقدر احتمال داره بهم گیر بدن با توجه به اینکه سایت فارسیه ؟ آیا سایت هایی هم هستند که بدون مشکل کار میکنند

آیا به نرم افزارهای موبایل هم گیر میدند؟

مرسی

saeidj
January 7th, 2010, 13:25
اگه کپی رایت چیزایی که میاری برا دانلود رو داشته باشی یا اون نرم افزار کلا به صورت رایگان منتشر بشن گیر نمیدن. فقط برای برنامه هایی که حقوقش محفوظه گیر میدن که البته فکر کنم موبایل بیشتر نرم افزار هاش رایگان باشه

bijans
January 7th, 2010, 13:31
فکر نمی کنم به نرم افزارهای موبایل گیر بدند، چون حجمشون از 1 مگ اکثراً بیشتر نمی شه.

delta
January 7th, 2010, 14:38
من رو سرور کارو فتوشاپ , ویندوز 7 , آفیس 2010 فول اکتیو و تا دلت بخواد نرم افزارهای کپی دار گزاشتم کسی کاری بهم نداره :78: قبل این هم رو iweb میزاشتم کسی کاری نداشت. کلا از نظر من وارز یعنی فقط برای وی بولتون و سیستمهای اجرایی و بس. به فایلهای اپلودی زیپ شده گیر نمیدن.یعنی کسی نمیاد روی یک هاست رو تو بین چندین هزار سرور بگرده و فایل زیپ رو دانلود کنه ببینه توش چیه! من چند ساله دارم این کارا رو میکنم کسی گیر نداده.

behrooz_iri
January 7th, 2010, 14:46
من رو سرور کارو فتوشاپ , ویندوز 7 , آفیس 2010 فول اکتیو و تا دلت بخواد نرم افزارهای کپی دار گزاشتم کسی کاری بهم نداره :78: قبل این هم رو iweb میزاشتم کسی کاری نداشت. کلا از نظر من وارز یعنی فقط برای وی بولتون و سیستمهای اجرایی و بس. به فایلهای اپلودی زیپ شده گیر نمیدن.یعنی کسی نمیاد روی یک هاست رو تو بین چندین هزار سرور بگرده و فایل زیپ رو دانلود کنه ببینه توش چیه! من چند ساله دارم این کارا رو میکنم کسی گیر نداده.

پس خیالم راحت باشه شما مطمئنی؟ باید پول بدم :63:

HamedPC
January 7th, 2010, 15:13
سایت مهین دانلود قبلا رو IWEB بود . تا حالا کسیم بهش گیر نداده. الان ولی رو iweb نیست

delta
January 7th, 2010, 15:34
ببین مثل سایت خودم کار کن. الان میگم چجوری.. ببین شما برای سایتت فقط یک هاست نداشته باش.
یک هاست پرسرعت تهیه میکنی ارزون و فقط سایتت رو ببر روش.
یک هاست هم تهیه کن فایلهاتو بزار توش.
دلیل؟ شما با این کار سایتت هیچ وقت ساپسنت نمیشه و هیچ وقت ویروس نمیگیره چون چیزی روش نیست! جناب هکر هم هر وقت دلش بخواد سر بزنه سایت شما چیزی توش نمیبینه که خرابکار کنه و شما فقط کافیه از دیتابیست هر دفعه بک آپ بگیری همین و مشکلی پیش آمد 2 ثانیه برش میگردونی.!! سایت خودم رو تاحالا چندین بار هکر زده چیزی گیرش نیومده :103:
یک هاست هم میگیری مخصوص دانلود با دومینی دیگر.و هر چی خواستی بزار توش.اینطوری حتی سایت اصلیت خدایی نکرده توسط مخابرات چیز تو چیز شد لینکای سایتت بازم سالمه..
اگر خواستی هاست دانلود با قیمتی ارزان بهت میدم هر چی خواستی بزار توش.وارز هم هست. 20 گیگ بهت میدم با پهنای نامحدود ماهی 16 تومان

behrooz_iri
January 7th, 2010, 16:01
ببین مثل سایت خودم کار کن. الان میگم چجوری.. ببین شما برای سایتت فقط یک هاست نداشته باش.
یک هاست پرسرعت تهیه میکنی ارزون و فقط سایتت رو ببر روش.
یک هاست هم تهیه کن فایلهاتو بزار توش.
دلیل؟ شما با این کار سایتت هیچ وقت ساپسنت نمیشه و هیچ وقت ویروس نمیگیره چون چیزی روش نیست! جناب هکر هم هر وقت دلش بخواد سر بزنه سایت شما چیزی توش نمیبینه که خرابکار کنه و شما فقط کافیه از دیتابیست هر دفعه بک آپ بگیری همین و مشکلی پیش آمد 2 ثانیه برش میگردونی.!! سایت خودم رو تاحالا چندین بار هکر زده چیزی گیرش نیومده :103:
یک هاست هم میگیری مخصوص دانلود با دومینی دیگر.و هر چی خواستی بزار توش.اینطوری حتی سایت اصلیت خدایی نکرده توسط مخابرات چیز تو چیز شد لینکای سایتت بازم سالمه..
اگر خواستی هاست دانلود با قیمتی ارزان بهت میدم هر چی خواستی بزار توش.وارز هم هست. 20 گیگ بهت میدم با پهنای نامحدود ماهی 16 تومان

شما که گفتی وارز بی معنیه حالا چه طور شد حرف از وارز میزنی؟l-)

delta
January 7th, 2010, 16:08
اول دقت کنید چی نوشتم بعد. گفتم وارز برای فایل زیپ بیمعنی هست و گیر نمیدن و برای وی بولتون و فایلهای اجرایی وارز باید بگیری. اینی هم که بهت میگم رو سرور کارو هست که میگن وارز نیست!منتهی اسمش روش مونده خوب. چیکار کنیم. موقع فروش هاستینگا همه همینو میگن .عادت شغلیه جدی نگیر شما.. خلاصه خواستید در خدمتیم (:|

behrooz_iri
January 7th, 2010, 16:25
من واقعا شرمندتونم که این همه مزاحم میشم ( تازه کاری و هزار دردسر) لطفا آدرس سایت رو بفرمایید در ضمن من سایتتون رو برای قرار دادن فایلاتون دیدم [dot] سی سی رو عرض میکنم حالا یه سوال خب هکر میره این سایت رو هک میکنهL-)
بعدشم من یه دونه هاست بیشتر نمیگیرم با فایل های زیپ شده آیا مشکلی وجود داره ؟
مرسی

delta
January 7th, 2010, 16:55
شما با این کار سایتت هیچ وقت ساپسنت نمیشه و هیچ وقت ویروس نمیگیره چون چیزی روش نیست! جناب هکر هم هر وقت دلش بخواد سر بزنه سایت شما چیزی توش نمیبینه که خرابکار کنه و شما فقط کافیه از دیتابیست هر دفعه بک آپ بگیری همین و مشکلی پیش آمد 2 ثانیه برش میگردونی.!! سایت خودم رو تاحالا چندین بار هکر زده چیزی گیرش نیومده

توضیحات رو دادم خدمتتون.هکی در کار نیست. گفتم اگر هم کسی به سایتتون نفوز کنه چیزی گیرش نمیاد.

این تاپیک لیست قیمتهای ما برای سایت اصلی شما که بسیار ایمن هم هست و معروف هم هست دومین رایگان هم باهاش میدیم:

http://www.webhostingtalk.ir/f19/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF-%D8%AA%DB%8C%D9%85-6436/

هاست دانلود هم جداگانست. هر کدوم رو که اگر خواستید پیغام خصوصی کنید شماره حساب میدیم واریز کردید تحویل میدیم.

NovinSite.ir
January 7th, 2010, 17:33
سلام
پیغام خصوصی بدید در خدمتیم