PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاستینگ وطن دیتا چطور هست؟

Dante
December 4th, 2012, 23:57
سلام ببخشین بخشی را پیدا نکردم که این تاپیک را بزنم بخاطر همین اینجا زدم میخواستم بدونم این هاستینگ سرعت سرور هاش و پاسخگویی و امنیتش چطور هست و تا حالا کسی از بچه های اینجا ازش سرویس گرفته یک یک مشاوره به بنده بدهید؟

http://www.vatandata.ir

mariean
December 5th, 2012, 01:40
سلام
هاستشون تست نکردم
اما ادمین بیسار خوبی دارن دوست بنده هم هستن

star25
December 5th, 2012, 10:07
سلام ببخشین بخشی را پیدا نکردم که این تاپیک را بزنم بخاطر همین اینجا زدم میخواستم بدونم این هاستینگ سرعت سرور هاش و پاسخگویی و امنیتش چطور هست و تا حالا کسی از بچه های اینجا ازش سرویس گرفته یک یک مشاوره به بنده بدهید؟

http://www.vatandata.ir
سلام
به هیچ عنوان توصیه نمیشه فوق العاده سرور ضعیف و اپتایم پایین داره من که پشیمون شدم

m-mehdipoor
May 8th, 2013, 14:59
سلام
به هیچ عنوان توصیه نمیشه فوق العاده سرور ضعیف و اپتایم پایین داره من که پشیمون شدم

سلام
من داشتم تو نت در مورد اسم خودمون سرچ می کردم چون دیدم ظاهرا داره اسم ما بدون اطلاعمون آورده می شه.
این تاپیک خیلی قدیمی است ، از مدیران عذرخواهی میکنم که بالا میارمش ، ولی این آقایی که این صحبت رو کردن و الان مدت هاست مسدود هستن ، مشتری ما نبودن و چندین و چند بار تا به حال صحبت هایی بر ضد ما و خیلی ها مثل آلما هاست ( چون به آقای تاجدینی ارادت دارم و ازشون دفاع کرده بودم یادم مونده وگرنه به خیلی از همکارای دیگه بیخود تهمت زدن ) و .... زدن و در هیچ کدام هیچ مدرکی ارائه نکردن و هر بار ازشون مدرکی خواستم ارائه بدن ، ناپدید شدن.
این تاپیک جای تبلیغ نیست که بخوام بگم ال هستیم و .... ولی امیدوارم کاربران که تاپیک های اینچنینی رو می بینن فکر کنن که می تونه سایت هایی با الکسای 30 - 40 هزار دنیا روی سروری که همش داون می شه بمونه؟
یا سایت هایی مثل اندوریدیها و فلش خور با الکسای زیر 10 هزار جهان به ما اعتماد کنند و سرویس تهیه کنند؟ ( هاست دانلود این دو سایت روی سرور های ماست ).
از یک همکار هم که انتظار نداشتم اومد و در مورد ما حرف زد، خب همکار من اگه شما ناراحتی از اینکه یکی تو تاپیک شما داره از من طرفداری می کنه چرا لینک تاپیک رو برام پ خ نمی کنی که خودم تو اون تاپیک جوابش رو بدم !
شما که منو میشناسید نمی ذارم کسی از همکارا بد نام شه اونم سر قضیه ای که می دونم مقصر نیست... !
اینجا درد دل نکرده بودم ولی ... !

DeLtAvPs
May 8th, 2013, 15:38
جناب مهدی پور شما کارتون بیسته
با حرف چند تا بچه ناراحت نشید
من که خودم الان مدتیه ازتون سرویس دارم و خیلی هم راضیم و هر کی که هاست میخواد شما رو معرفی میکنم

m-mehdipoor
May 8th, 2013, 16:08
جناب مهدی پور شما کارتون بیسته
با حرف چند تا بچه ناراحت نشید
من که خودم الان مدتیه ازتون سرویس دارم و خیلی هم راضیم و هر کی که هاست میخواد شما رو معرفی میکنم

شما لطف دارید
ممنون از شما.

ertebat7
May 8th, 2013, 18:09
در تعهدکار و صداقت و ادب همکار عزیزمان اقای مهدی پور هیچ شکی نیست

scorp
May 8th, 2013, 19:09
من هم غیر مستقیم از طرف آقای آبیلی نژاد باهاشون کار کرده بودم و نسبتا راضی بودم. فرد محترمی هستند.

m-mehdipoor
May 8th, 2013, 19:40
در تعهدکار و صداقت و ادب همکار عزیزمان اقای مهدی پور هیچ شکی نیست

من هم غیر مستقیم از طرف آقای آبیلی نژاد باهاشون کار کرده بودم و نسبتا راضی بودم. فرد محترمی هستند.

ممنون از دوستان

AmirK2
September 4th, 2013, 11:41
مهندس مهدی پور و سایر همکاران محترمشون واقعا کارشون خوبه و به موقع پاسخگوی کاربران هستند
مدت زیادی هست که داریم با تیم وطن دیتا کار میکنیم واقعا ازشون راضی هستیم
مهندس جان آواتار جدید مبارک :دی

netmelli
September 4th, 2013, 12:14
آقای مهدی پور از این حرف ها توی ایران زیاد هست
اهمیت ندین
کارتون رو انجام بدید شما
کیفیت کار هر شخص در خود کار اون شخص مشخص میشه نه با حرف مردم

انشالله که موفق باشید همیشه

m-mehdipoor
September 9th, 2013, 12:31
مهندس مهدی پور و سایر همکاران محترمشون واقعا کارشون خوبه و به موقع پاسخگوی کاربران هستند
مدت زیادی هست که داریم با تیم وطن دیتا کار میکنیم واقعا ازشون راضی هستیم
مهندس جان آواتار جدید مبارک :دی

شما لطف دارید
ممنون :دی

آقای مهدی پور از این حرف ها توی ایران زیاد هست
اهمیت ندین
کارتون رو انجام بدید شما
کیفیت کار هر شخص در خود کار اون شخص مشخص میشه نه با حرف مردم

انشالله که موفق باشید همیشه

ممنون و متشکر ؛ شما هم همینطور

dlbook.net
November 25th, 2013, 10:16
سلام و خسته نباشید

تو نت سرچ میکردم به این تایپیک برخوردم

من که مدتی از وطن دیتا سرویس داشتم

خیلی هم ازشون راضی بودم هم برخورد تیم مدیریتی خیلی خوب بود هم سریع پاسخ میدادن هم اینکه خیلی راهنمایی میکردن سرویس دهی هم خیلی عالی بود