PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور از یک وی پی اس در vmware فایل تمپلیت بگیریم؟ :نیاز به راهنمایی:

irancheat2
December 4th, 2012, 20:27
سلام دوستان و خسته نباشید

من میخام از یه وی پی اس تو وی ام ویر فایل تمپلیت بگیرم که نخوام ایزو نصب کنم و راخت همون تمپلیتی که دارم رو اکی کنم و فقط آی پی رو تغییر بدم.
با همون فرمت vdmk اگه اشتباه نکنم باید خروجیش بشه.

باید از کجای وی ام ویر برم ؟

ilmavps
December 4th, 2012, 20:44
سلام به راحتی :دی

وی پی اس مورد نظر را خاموش کنید از منو File>>Export>>Export OVF template را انتخاب کنید و با دو فرمت مورد نظر تمپلیت بگیرید پیشنهاد میکنم با پسوند ova بگیرید

smail_f
December 5th, 2012, 01:19
خیلی راحت و اسان
بعد اینکه وی پی اس مورد نظرت رو انتخاب کردی
از منوی فایل گزینه پنجم اکسپرت رو بزن ( به معنی خارج کردن ) بعد اکسپرت ovf رو انتخواب کن بعد هم که مسیر میدی و سیو میکنی

irancheat2
December 5th, 2012, 09:08
دوستان ممنون

MagicVps.Com
December 5th, 2012, 11:29
سلام دوستان و خسته نباشید

من میخام از یه وی پی اس تو وی ام ویر فایل تمپلیت بگیرم که نخوام ایزو نصب کنم و راخت همون تمپلیتی که دارم رو اکی کنم و فقط آی پی رو تغییر بدم.
با همون فرمت vdmk اگه اشتباه نکنم باید خروجیش بشه.

باید از کجای وی ام ویر برم ؟

بهترین و اصولی ترین کار نصب یک وی سنتر هست بعد بین سروهای مختلف و یا روی سرور تکی براحتی میتونید تمپلت و یا کلون بگرید باتنظیمات دلخواه سرعت کار هم بیشتر هستش و استانداردتر

smail_f
December 5th, 2012, 12:01
وی سنتر برای کسایی خوبه که چند تا سرور دارن کسایی که یک سرور دارن ب کارشون نمیا
چون باید یک ویندوز 2008 ار 2 نصب کنند که این وندوز خیلی سنگینه
موفق باشید

MagicVps.Com
December 5th, 2012, 12:30
وی سنتر برای کسایی خوبه که چند تا سرور دارن کسایی که یک سرور دارن ب کارشون نمیا
چون باید یک ویندوز 2008 ار 2 نصب کنند که این وندوز خیلی سنگینه
موفق باشید

فقط برای این مورد که استفاده نمیشه برای برسی وضعیت ویپیاسها و مانیتورنگ شون هم استفاده میشه

smail_f
December 5th, 2012, 12:44
حرف شما درست
ولی مانیتور رو از داخل وی ام وار هم میشه گرفت
ولی باز بخوای حساب کنی مثلا برای یک سرور که کل رمش 8 هست شما یک ویندوز 2008 ار 2 نصب کنی ببین چه وضعیتی میشه
من برای این میگم لازم نیست چوا r2 ویندوز سنگینیه وگرنه کیه که قبول نداشته باشه وی سنتر چیز بدیه
بازم از اینکه جلو بزرگی مثل شما بوق زدیم عذر خواهی میکنم :دی