PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به راهنمایی برای فعال کردن fcgi

shivahost
December 3rd, 2012, 14:12
وقتی از طریق WHM گزینه fcgi را برای php 5 handler انتخاب می کنیم سایتهای روی سرور خطای زیر را نمایش می دهند، در حالت suphp هیچ مشکلی نیست. هیچ فایل error_log هم ایجاد نمیشه.

Forbidden
You don't have permission to access /index.php on this serverAdditionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

shivahost
December 3rd, 2012, 14:43
کمک نبود؟

shivahost
December 3rd, 2012, 16:50
up

sheitonakshirazi
December 3rd, 2012, 17:02
سلام
برای جوملا این مشکل پیش میاد؟

shivahost
December 3rd, 2012, 17:11
سلام
برای جوملا این مشکل پیش میاد؟

کلا برای هر فایل php و وردپرس و جوملا .....

sheitonakshirazi
December 3rd, 2012, 17:19
Mod Security فعال هست؟

shivahost
December 3rd, 2012, 17:24
Mod Security فعال هست؟

بله فعال است اما غیر فعال هم کردیم همین بود.

ضمنا php-5.3.19-cli است و فکر کنم مشکل از اینجاست!

shivahost
December 3rd, 2012, 18:19
کمک دیگه ای نبود؟

shivahost
December 3rd, 2012, 18:51
خب بعد از انتخاب fcgi در اوصفحه رفتم و easyapache رو دوباره build کردم و الان در phpinfo اینطور هست: Server API = CGI/FastCGI

در این حالت پیغام خطا عوض شده :

Server errorThe website encountered an error while retrieving http://xxxxxxxxxxxxx/. It may be down for maintenance or configured incorrectly.
Here are some suggestions:

Reload this webpage later.

HTTP Error 500 (Internal Server Error): An unexpected condition was encountered while the server was attempting to fulfill the request.

shivahost
December 3rd, 2012, 19:43
کتاب گوگل را تمام کردم هنوز به نتیجه نرسیدم...!

shivahost
December 3rd, 2012, 21:29
جالبه که در آن حالت apc کش می کنه اما سایت ها باز نمیشه!

shivahost
December 4th, 2012, 00:33
دوستان واقعی کسی نمی تونه کمک کنه؟

shivahost
December 4th, 2012, 02:00
خب بطور کلی با غیر فعال کردن apc هیچ مشکلی دیده نمیشه و در اصل مشکل از apc هست....

shivahost
December 4th, 2012, 11:37
ممنون از همه کمک های که تا الان نکردید....

خب حالا رفتیم روی Fcgi و الان APC فایل ها رو کش نمیکنه. البته فعال شده و ظاهرا با source guardian مشکل داره....

shivahost
December 5th, 2012, 12:34
با حذف source guardian از سرور همه چیز به خوبی کار می کند. سرعت این سایت با استفاده از کش های memcached و APC با پلاگین های مربوطه در وردپرس بسیار خوب شده و رتبه B از gtmetrix.com گرفته : لنگه نیوز (http://www.lengehnews.com)