PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کله گنده‌هایی که از وردپرس استفاده می‌کنند

GraphX
December 3rd, 2012, 13:46
انعطاف و سادگی فوق‌العاده‌ی وردپرس باعث شده تا علاوه بر میلیونها کاربر شخصی، کمپانیهای زیادی هم برای راه‌اندازی تمام یا قسمتی از وبسایتشون از این سیستم مدیریت محتوا استفاده کنن. ۲۳ تا از معروف‌ترین برندهایی که انتخابشون وردپرس بوده رو میتونین اینجا ببینین.
PlayStation Blog

MTV Newsroom

Lexus: Darker Side of Green

eBay Ink

CNN Blogs

Yahoo’s Yodel Anecdotal

NASA Ames Research Center

The Ford Story

Sony Electronics Blogs

People Celebrity Style News

TopGear

Time Magazine

The Wall Street Journal

Star Wars

Samsung USA Newsroom

Mozilla

Ben & Jerry’s

MySpace Developer Center

Spotify

Nokia Now Playing

Honda Rhymes and Reasons

NFL

Nikon Press Room

منبع : وردپرس پارسی | کله گنده‌هایی که از وردپرس استفاده می‌کنند (http://persianwp.com/news/%DA%A9%D9%84%D9%87-%DA%AF%D9%86%D8%AF%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%85%DB%8C.html)

Bist Host
December 3rd, 2012, 16:51
سایت من رو هم بهش اضافه کن
:d
:))
البته ببخشید اسپم دادم

Bist Host
December 3rd, 2012, 16:54
یه سایت ایرانی هم بنداز وسط اینا
مثلا دانلود ها
با سیستم وردپرس راه اندازی شده

yekmobile.com
December 3rd, 2012, 17:00
bbc رو هم اضافه کن البته قسمتی از سایتش

ققنوس
December 3rd, 2012, 17:16
جالبه :105:

habiballahafg
December 3rd, 2012, 18:45
وردپرس به دلیل سادگی و همچنین امکاناتی که برای سئو داره باید هم کله گنده ها ازش استفاده کنند

+irtci+
December 9th, 2012, 23:42
مگه چیز عجیبیه؟!!! چون همه استفاده می کنن ؟!!!!

GraphX
December 10th, 2012, 10:05
مگه چیز عجیبیه؟!!! چون همه استفاده می کنن ؟!!!!

عجیب نیست اما خیلی از کاربرا فکر می کنند وردپرس واسه ساخت وبلاگه و تصور غلطی ازش دارن

delta
December 10th, 2012, 10:19
عجیب نیست اما خیلی از کاربرا فکر می کنند وردپرس واسه ساخت وبلاگه و تصور غلطی ازش دارن

خیلی از کاربرا فکر نمیکنن وبلاگه..پولش رو ندارند.اینایی که نام بردی فکر کنم براشون سرورهای ابری شخصی در نظر گرفته شده و فشار سی پی و رم و.. اصلا حالیشون نیست.نه مثل بنده خدا کاربر ایرانی که تا بازدید وردپرسش میزنه 1000 دیگه کسی میزبانی نمیکنه و میگن برو سرور اختصاصی بگیر و...

GraphX
December 10th, 2012, 11:34
خیلی از کاربرا فکر نمیکنن وبلاگه..پولش رو ندارند.اینایی که نام بردی فکر کنم براشون سرورهای ابری شخصی در نظر گرفته شده و فشار سی پی و رم و.. اصلا حالیشون نیست.نه مثل بنده خدا کاربر ایرانی که تا بازدید وردپرسش میزنه 1000 دیگه کسی میزبانی نمیکنه و میگن برو سرور اختصاصی بگیر و...

به عنوان یه نفر که از با وردپرس کار می کنم و واسه مشتریام سایت راه انداری می کنم باید بگم کخ 90 درصود مشتریانی که داشتم این تصور غلط رو داشتن که وردپرس واسه وبلاگه. وردپرس یه مقدار کم به سرور فشار میاره و تا حد زیادی بازدید هم پشتیبانی می کنه . مطمئن باش سایتی که بازدید داشته باشه درآمدش هم اونقدر هست که از پس سرور مجازی یا اختصاصی بر بیاد

Bist Host
December 11th, 2012, 22:12
در نسخه جدید وردپرس از فشار آن بر روی سرور کاهش داده شده .
و من هم یه کد خودم نوشتم که مصرف cpu رو تا حد 70 درصد پایین میاره
هر کی خواست میدم بهش

GraphX
December 12th, 2012, 09:51
در نسخه جدید وردپرس از فشار آن بر روی سرور کاهش داده شده .
و من هم یه کد خودم نوشتم که مصرف cpu رو تا حد 70 درصد پایین میاره
هر کی خواست میدم بهش

نیکی و پرسش ؟

shahab-f
December 12th, 2012, 10:59
قابل توجه افرادی که با اطمینان کامل میگند امنیت وردپرس کمتر از نیوکه :d
من موندم خدایی بر چه اساسی این حرفو میزنند جوملا هم نه نیوک خدایی زور داره برا ادم