PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست وارز (سرور آنتی دی داس و آپ تایم 99.9% ) کسی سراغ داره؟

PatronHost.com
January 7th, 2010, 00:21
سلام خدمت دوستان عزیز

بنده یک سایت واقعاً بزرگ دارم که تا حالا بالای 4 تا سرور بخاطرش عوض کردم .

سایت من یک انجمن هستش و با ویبلتون مدیریت میشه و بالا 12000 کاربر داره .
کاربرای آنلاین سایت در کل 24 ساعت زیره 50 نفر نیست . و روزانه حدوده 10.000 بازدید داره.

بخاطر محبوبیت و معروفیت بیش از حدش دشمن زیاد داره و معمولاً زیره حملات دی داس و غیره هستش.
همین امر باعث از کار افتادن کل سرور و دان شدنش میشه. 2 تا سرور من رو کلاً اخراج کردند بخاطر همین.

حالا دنبال جایی می گردم که ریسلری هاست وارز بده با مشخصات زیر
سرور : فایروال قوی . آنتی دی داس . بک آپ روزانه . آپ تایم 99.9%

مهم نیست سرویس دهنده شرکت ایرانی باشه یا خارجی فقط لطف کنید معرفی کنید.

با تشکر از دوستان

AfraWeb.net
January 7th, 2010, 00:48
بهتره وی پی اس خریداری کنید
وی پی اس های منیج شده میتونید تهیه کنید و استفاده نمایید

از این لینک میتونید از شرکت های اروپایی خرید کید . از هاستینگ امریکا استفاده نکیند چون به قوانین وارز حساس می باشند

DebianHosting - Debian Wiki (http://wiki.debian.org/DebianHosting)

Shc
January 7th, 2010, 01:01
دوست عزیز شما لایسنس VB رو خریداری کنید.بعد از یکجای مطمئن غیر وارز سرویس تهیه کنید.معمولا هاست های وارز بی کیفیت هستند.نه اینکه همه اینجوریند.
هاست بدون قانون کپی رایت را میتونید از شرکت ایرانی poshtiban.com و شرکت خارجی altushost.com تهیه نمایید.البته تا حدودی قیمت ها بالاست.

ahuray_mazdaa
January 7th, 2010, 01:25
vps ایران می خوای؟

PatronHost.com
January 7th, 2010, 02:00
ممنون دوستان عزیز .

من لایسنس مادام العمر ویبلتون رو خریداری کردم .

متاسفانه نرم افزارهایی که درون سایت قرار میگیرند کرک می شوند و معمولاً شرکتهای سازنده از من شکایت می کنند.

در مورد ایران هم باید خدمت شما عرض کنم که 2 تا از دامنه هام رو فیلتر کردن و من اطمینانی به ایران ندارم.

از این شرکتهای ارائه وی پی اس کدوم سرویس و پشتیبانی قوی دارند ؟

irlogo
January 7th, 2010, 10:42
این رو تست کنین

هاست لینوکس، سی پنل، اروپا، وارز (http://webvillage.ir/host-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%A8/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B2-cpanel.html)

دمو : http://server256.hostgj.com:2082/login/?user=democom&pass=test

توی ایران هم می تونم سرور تقدیمتون کنم

AfraWeb.net
January 7th, 2010, 10:54
ممنون دوستان عزیز .

من لایسنس مادام العمر ویبلتون رو خریداری کردم .

متاسفانه نرم افزارهایی که درون سایت قرار میگیرند کرک می شوند و معمولاً شرکتهای سازنده از من شکایت می کنند.

در مورد ایران هم باید خدمت شما عرض کنم که 2 تا از دامنه هام رو فیلتر کردن و من اطمینانی به ایران ندارم.

از این شرکتهای ارائه وی پی اس کدوم سرویس و پشتیبانی قوی دارند ؟

برای وارز بهتره قبلش از فروشنده خارجی سوال بپرسید .
باید تصمیم بگیرید چه میزان میخواهید هزینه کنید و متناسب با هزینه شما میتونید انتخاب هایی داشته باشید و وی پی اس با قیمت مناسب پیدا کنید

PatronHost.com
January 7th, 2010, 18:19
ممنونم از همه دوستان بخاطر پاسخهایی که دادید.

الان مهم برام اینه که کدوم شرکت سرویس بهتری میده !
کدوم کشور از نظر وارز و ساپورت بهتر هستش !
قیمت هم در حد عرف بازار که خودتون میدونید هر چی بود مشکلی نیست. دیگه ماهی 30 تا 50 $
دنبال چیزه خیلی گرون نیستم.

من این سوالات رو میپرسم که حداقل این تاپیک به یه جایی برسه و دیگران هم استفاده کنند.

بازم ممنون از دوستان عزیز

Khashayar
January 7th, 2010, 21:04
کلا وارز ساپورت نمی کنن جای درست حسابی ... ddos هم بشی که دیگه بی خیال اصلا ...

arak-hosting
January 7th, 2010, 21:32
سلام خدمت دوستان عزیز

بنده یک سایت واقعاً بزرگ دارم که تا حالا بالای 4 تا سرور بخاطرش عوض کردم .

سایت من یک انجمن هستش و با ویبلتون مدیریت میشه و بالا 12000 کاربر داره .
کاربرای آنلاین سایت در کل 24 ساعت زیره 50 نفر نیست . و روزانه حدوده 10.000 بازدید داره.

بخاطر محبوبیت و معروفیت بیش از حدش دشمن زیاد داره و معمولاً زیره حملات دی داس و غیره هستش.
همین امر باعث از کار افتادن کل سرور و دان شدنش میشه. 2 تا سرور من رو کلاً اخراج کردند بخاطر همین.

حالا دنبال جایی می گردم که ریسلری هاست وارز بده با مشخصات زیر
سرور : فایروال قوی . آنتی دی داس . بک آپ روزانه . آپ تایم 99.9%

مهم نیست سرویس دهنده شرکت ایرانی باشه یا خارجی فقط لطف کنید معرفی کنید.

با تشکر از دوستان

با سلام

آقا سهیل _AriaNet_ هستم تو سایتت
بهم زنگ بزن پشیمون نمی شی
09373446038
به فرهادم من گفتم درباره سرورتون . B-)

1eng.ir
January 7th, 2010, 21:46
میتونین آدرس سایتتونو برام پ.خ کنین ؟

ممنون

PatronHost.com
January 8th, 2010, 08:50
اسم سایت رو نگفته یوزر سایتم مچمو گرفت چه برسه دیگه اسم سایت رو هم میگفتم . :65:

1eng.ir عزیز براتون پیغام خصوصی کردم.

بعضی از دوستان worldstream.nl رو معرفی کردن برای خرید سرور . توی همین سایت هم بیشتر دوستان از این دیتاسنتر تعریف کردن . کسی نظری نداره ؟
اگه بخوام از اینجا سرور بگیرم با لایسنس cpanel حداقل باید ماهی 150 تا 200 بدم .

کسی نظری نداره از دوستان ؟

Roka
January 8th, 2010, 10:08
این آقا فرمودند که آمار سایتشون بالاست ! ( خیلی بالا )
بعد دوستان آفر از سرور مجازی میدند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در مورد سرویسی که شما میخواید ، شما فقط و فقط سرور اختصاصی براتون خوب هست و سرویس دهنده ای که من میتونم پیشنهاد بدم ، دیتاسنتر WeHostWebsite با نمایندگی Parnak که سرور های قوی ، آپتایم بالا دارند
البته پیشنهاد هست !

یه فایروال سخت افزاری و برخی محدود کردند ها و بهینه کردن تالار ( دیتابیس ) آمارتون از اینی که الان هم گفتید اگه بالاتر بره مشکلی پیش نمیاد !

Shc
January 10th, 2010, 12:14
بعضی از دوستان worldstream.nl رو معرفی کردن برای خرید سرور . توی همین سایت هم بیشتر دوستان از این دیتاسنتر تعریف کردن . کسی نظری نداره ؟
اگه بخوام از اینجا سرور بگیرم با لایسنس cpanel حداقل باید ماهی 150 تا 200 بدم .

کسی نظری نداره از دوستان ؟

دوست عزیز اگر من رو به عنوان برادرت خودت بدونی.برادرانه عرض میکنم از بهترین شرکت ایرانی که سرور worldstream داره هم اعتماد نکن.چون مطمئن باش حتما بزرگی سایتتون از دست خواهی داد.