PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه افزایش سرعت دانلود در وی پی اس

shayan7
December 3rd, 2012, 01:06
سلام دوستان من وی پی اس ویندوز 256 با پورت 1 گیگ دارم چطوری میتونم با سرعت بالا از وی پی اسم دانلود کنم؟؟
من سرعت 256 از مخابرات دارم که به طور معمول 32 کیلوبایت دانلود میگیرم میخوام باسرعت بالاتر از وی پی اسم دانلود کنم اخه یکی از دوستانم با همین اینترنت مخابرات از وی پی اسش تا 400 کیلوبایت دانلود میگیره ولی من با همون 32 دانلود میگیرم راهنمایی کنید
ممنون

serverstar.ir
December 3rd, 2012, 01:08
ارتیاطی نداره که کار خاصی انجام بشه اون اینترنت این امکان رو داشته

serverstar.ir
December 3rd, 2012, 01:12
هر 8 بیت یک بایت هست شما که اینترنت 256 دارید باید تقسیم بر 8 کنید که سرعت به کیلو بیت به شما نمایش داده میشه

اون دوست شما یا خالی بسته یا اینترنتش 256 نبوده

و حالت سوم اینکه ISP ها روی روتراشون یه if تعریف میکنند که زمانی که شما در حال دانلود هستید لاین خالی باشه سرعت شما 2 برابر باز بشه و این هم همیشگی نیست بنابراین شما نمیتونید با اینترنت 256 که همیشه داره 32 به شما دانلود میده بیشتر دانلود کنید مگر اینکه isp شما این پرمیشن رو داده باشه

shayan7
December 3rd, 2012, 01:15
هر 8 بیت یک بایت هست شما که اینترنت 256 دارید باید تقسیم بر 8 کنید که سرعت به کیلو بیت به شما نمایش داده میشه

اون دوست شما یا خالی بسته یا اینترنتش 256 نبوده

و حالت سوم اینکه ISP ها روی روتراشون یه if تعریف میکنند که زمانی که شما در حال دانلود هستید لاین خالی باشه سرعت شما 2 برابر باز بشه و این هم همیشگی نیست بنابراین شما نمیتونید با اینترنت 256 که همیشه داره 32 به شما دانلود میده بیشتر دانلود کنید مگر اینکه isp شما این پرمیشن رو داده باشه

عزیز من خودم رفتم خونشون دیدم گفتش اونی که براش وی پی اس رو داده این امکانو براش فعال کرده بابا نا سلامتی رفیق شیشمه

serverstar.ir
December 3rd, 2012, 01:19
عزیز من خودم رفتم خونشون دیدم گفتش اونی که براش وی پی اس رو داده این امکانو براش فعال کرده بابا نا سلامتی رفیق شیشمه

این حرف رو جای دیگه نزن که کسی که وی پی اس رو داده اینکار رو کرده :::دی
لابد خزرنت بوده :::دی

lived
December 3rd, 2012, 01:26
دوست عزیز به دوستتون بگید با سایت Internet Bandwidth Test & Speed Test.تست سرعت اینترنت (http://www.speedtest.ir)
و یا Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test (http://www.speedtest.net/)
سرعت خودشون رو تست کنند من شرط میبندم بالای دو مگ است
دلیلش رو باز نمیکنم

serverstar.ir
December 3rd, 2012, 01:27
توضیحات کامل رو خلاصه دادم و 3 حالت ممکن رو گفتم به شما !!!

ehsan_296
December 3rd, 2012, 02:09
سلام دوستان من وی پی اس ویندوز 256 با پورت 1 گیگ دارم چطوری میتونم با سرعت بالا از وی پی اسم دانلود کنم؟؟
من سرعت 256 از مخابرات دارم که به طور معمول 32 کیلوبایت دانلود میگیرم میخوام باسرعت بالاتر از وی پی اسم دانلود کنم اخه یکی از دوستانم با همین اینترنت مخابرات از وی پی اسش تا 400 کیلوبایت دانلود میگیره ولی من با همون 32 دانلود میگیرم راهنمایی کنید
ممنون

سرعت دانلود داخل وی پی اس 400 کیلو یا روی اینترنتی که از مخابرات گرفتید؟

serverstar.ir
December 3rd, 2012, 10:20
سرعت دانلود داخل وی پی اس 400 کیلو یا روی اینترنتی که از مخابرات گرفتید؟

دیگه این سوال آخرش بوده شمایی که سوال رو متوجه نمیشی میخوای جواب هم بدی !!!

Only4U
December 3rd, 2012, 11:17
دوستان به پورت هایی که شرکت مخابرات باید روی اس دی اس ال ببندد توجه نکردید
در بعضی نقاط در اینترنت مخابرات این پورت ها باز است و نمیدونم چرا نبستنش و میشه اینجوری دانلود کرد
من شخصا تست کردم فقط روی اینترنت مخابرات اونم بعضی از مراکز مخابراتی این پورت بازه که میشه سوء استفاده کرد کلیه شرکت ها این پورت را بستن ولی واقعا نمیدونم از نا اگاهی مخابرات هست یا میخواد طرف مصرف کنه بعد پول بگیره ولی این چیزی که میگم هست نمیدونم هم چرا....
در ضمن کاری با وی پی اس طرف و مدیریت و اینا نداره دوستتون که گفته مدیر وی پی اس این کارا براش کرده اشتباه کرده حرفی بیهوده بیش نزده !
این اطلاعاتی بود که من داشتم و دیده بودم
موفق باشید

shahab-f
December 3rd, 2012, 11:20
دوستان به پورت هایی که شرکت مخابرات باید روی اس دی اس ال ببندد توجه نکردید
در بعضی نقاط در اینترنت مخابرات این پورت ها باز است و نمیدونم چرا نبستنش و میشه اینجوری دانلود کرد
من شخصا تست کردم فقط روی اینترنت مخابرات اونم بعضی از مراکز مخابراتی این پورت بازه که میشه سوء استفاده کرد کلیه شرکت ها این پورت را بستن ولی واقعا نمیدونم از نا اگاهی مخابرات هست یا میخواد طرف مصرف کنه بعد پول بگیره ولی این چیزی که میگم هست نمیدونم هم چرا....
در ضمن کاری با وی پی اس طرف و مدیریت و اینا نداره دوستتون که گفته مدیر وی پی اس این کارا براش کرده اشتباه کرده حرفی بیهوده بیش نزده !
این اطلاعاتی بود که من داشتم و دیده بودم
موفق باشید
درود حرفتون رو تائید میکنم
مثلا از این لینک دانلود کنید
http://dl.nikpardaz.com/download3/game%20pc/war%20time/WARTIME-%20DVD%201%20(www.Downloadha.com).part1.rar
چه سرعتی بهتون میده /؟؟

naghi123
December 3rd, 2012, 11:28
عزیز کار وی پی اس همین هست دیگه افزایش سرعت دانلود اینترنت شما - شما هارد کامپیوترت را به وی پی اس اضافه کن و روی هارد کامپیوترت با سرعت بالا اطلاعات را بریز صرف نظر از سرعت اینترنت شما

serverstar.ir
December 3rd, 2012, 11:29
خوب این گفته شما چه ارتباطی با پورت باز داره !!!

پورت فقط یک درگاه هست ارتیاطی به سرعت نداره

و اینکه شما میگید از تو vps مستقیم تو هارد کپی کردید یا لینک کردید یا iis و یا آپاچی ؟؟ که باگ داره و سرعت بالاتری میشه دانلود کرد ؟

serverstar.ir
December 3rd, 2012, 11:30
عزیز کار وی پی اس همین هست دیگه افزایش سرعت دانلود اینترنت شما - شما هارد کامپیوترت را به وی پی اس اضافه کن و روی هارد کامپیوترت با سرعت بالا اطلاعات را بریز صرف نظر از سرعت اینترنت شما

وای خداااااااا این چه حرفیه شما داری میزنیی اگه اینطور بوده هرکس میرفت واسه خودش یه vps میگرفت یه isp راه مینداخت

دوستان یکم حرفه ای تر برخورد کنید سرعت سرور نمیتونه باعث بشه سرعت اینترنت خونگیتون بره بالا

Only4U
December 3rd, 2012, 12:16
وای خداااااااا این چه حرفیه شما داری میزنیی اگه اینطور بوده هرکس میرفت واسه خودش یه vps میگرفت یه isp راه مینداخت

دوستان یکم حرفه ای تر برخورد کنید سرعت سرور نمیتونه باعث بشه سرعت اینترنت خونگیتون بره بالا

این حرف کاملا تایید میشه
سرعت سرور نمیتونه باعث بشه سرعت اینترنت خونگیتون بره بالا
منتها یک نکته ای را شما توجه نمیکنی بهش تموم شرکتا میان سرعت را شیر میکنن و سرعت هر کاربر را لیمیت میکنن
تا اینجا را قبول دارین که ؟ قبول ندارید تو تنظیمات مودمتون بروید سرعت دانلود و اپلودی که مودم بهش متصل شده را ببین چند زده !
منظور من اینه مثلا سرعت 128 ای دی اس ال که میگیری باید با 16 کیلو بایت دانلود کنید درسته ! و مودم هم باید با سرعت 128 کیلوبیت متصل شده باشه ولی isp ها این کار را انجام نمیدن
میان مثلا 1 مگابیت متصلتون میکنن و سرعت دانلودتون را روی 60 کیلوبایت مثلا لیمیت میکنن
در این حالت سرعت اتصال شما همون 1 مگ هست ولی روی 60 محدود شدید
حالا بریم سر وی پی اس
در ای اس پی پورتی که من دارم میگم اگر لیمیت نشود شما با سرعتی که مودمتون به ای اس پی کانکت شده میتونید از وی پی اس دریافت داشته باشید !!!

اقا این اطلاعاتیه که من دارم حوصله بحث و چیزای دیگه هم ندارم
اشتباه میگم معذرت میخوام
درست هم میگم بازم معذرت میخوام
بعضی از دوستان هم در این تاپیک دارن اصلا یه چیز دیگه فکر میکنن ، خطاب به اونها باید بگم نه خیر اینجوری نیست که وی پی اس بتونه سرعت دانلود شما را زیاد کنه
اینی که من دارم میگم با اینی که اونا فکر میکنن متفاوت هست و در اکثر ای اس پی ها هم جلوی این کار گرفته شده
(اینم که میگم اکثر ای اس پی ها تقریبا همه منظورم هست ، چون من غیر از مخابرات اونم در بعضی مراکز مخابراتی جای دیگه ای ندیدم)
به هر حال
اگه اشتباهی از من دیدید من عذر میخواهم اطلاعات بنده همین قدره
موفق و پیروز باشید

SV24.CO
December 3rd, 2012, 13:08
یه همچین چیزی امکان نداره ، شما سرویس adsl تون توسط مخابراط محدوده ، بیشتر از پورتی که مخابراط براتون باز کرده نمیتونید دانلود کنید

RoobinaServer
December 3rd, 2012, 13:26
یه همچین چیزی امکان نداره ، شما سرویس adsl تون توسط مخابراط محدوده ، بیشتر از پورتی که مخابراط براتون باز کرده نمیتونید دانلود کنید

این حرف رو جای دیگه نزن که کسی که وی پی اس رو داده اینکار رو کرده :::دی
لابد خزرنت بوده :::دی

سلام

سرور استار اگر اون موقع که تاپیک آموزشی که سپید دانلود در همین انجمن از سایت روبینا سرور قرار دادند دقت کرده باشید و دیده باشید اونجا هم چنین صحبتی شد.

و باید بگم که کاملا حرفشون درسته.

در برخی از نقاط کشور و 99% روی isp مخابرات کمتر دیدم isp های جزئی دیگر چنین مشکلی باشه ، میتوانید با سرعت بالا دانلود کنید مثلا طرف نتش 128 هست تا 500 تا هم دانلود میکنه از طریق ریموت دسکتاپ از سرورش.

و این حالا در علم شبکه میشه چه ضعفی کسایی میدونن که بستن مثل شاتل هنوز اکثر مخابرات های کشور واحد های فنیشون بلد نیستن یا یادشون رفته ببندن که فکر نکنم یادشون رفته باشه همان بلد نیستند یا امکانات خاصی هم ممکنه بخواد در کل بازه و راحت میشه سوء استفاده کرد و همین باعث شده که یک سری کلا طرز فکرشون اشتباه باشه مثلا مثل استارتر عزیزمون فکر کنه دوستش سرور داره با این سرعت دانلود میکنه حالا از سرور استار مثلا سرور گرفته ولی نمیتونه پس سرور استار سرورش خرابه یا بلد نیست فعال بکنه. نه چنین چیزهایی نیست بعضی خط ها محدود کردنشون مشکل داره در سرویس های مخابرات.

در کل بگم دست گل مخابرات و زیر ساخت کشور درد نکنه بابت خدماتشون :)@-):53:

ارادتمند سجادیه
یا حق

Ramin
December 3rd, 2012, 13:36
سرعت مخابرات کلا فضایی است !
بنده با نت 1 مگ در idm شب ها 700 تا 750 سرعت دانلود دارم . همچنین با نت 512 مخابرات 300 تا 350 سرعت دارد !

بله بنده هم مانند شما اطلاع دارم این مقدار از استاندارد adsl خیلی بیشتر است . اما خوب فعلا به لطف مخاربرات امکان پذیر شده است !

serverstar.ir
December 3rd, 2012, 13:38
سلام

سرور استار اگر اون موقع که تاپیک آموزشی که سپید دانلود در همین انجمن از سایت روبینا سرور قرار دادند دقت کرده باشید و دیده باشید اونجا هم چنین صحبتی شد.

در برخی از نقاط کشور و 99% روی isp مخابرات کمتر دیدم isp های جزئی دیگر چنین مشکلی باشه ، میتوانید با سرعت بالا دانلود کنید مثلا طرف نتش 128 هست تا 500 تا هم دانلود میکنه از طریق ریموت دسکتاپ از سرورش.

و این حالا در علم شبکه میشه چه ضعفی کسایی میدونن که بستن مثل شاتل هنوز اکثر مخابرات های کشور واحد های فنیشون بلد نیستن یا یادشون رفته ببندن که فکر نکنم یادشون رفته باشه همان بلد نیستند یا امکانات خاصی هم ممکنه بخواد در کل بازه و راحت میشه سوء استفاده کرد و همین باعث شده که یک سری کلا طرز فکرشون اشتباه باشه مثلا مثل استارتر عزیزمون فکر کنه دوستش سرور داره با این سرعت دانلود میکنه حالا از سرور استار مثلا سرور گرفته ولی نمیتونه پس سرور استار سرورش خرابه یا بلد نیست فعال بکنه. نه چنین چیزهایی نیست بعضی خط ها محدود کردنشون مشکل داره در سرویس های مخابرات.

ارادتمند سجادیه
یا حق

با ریموت دسکتاپ و شیر کردن درایو و کپی پیست کردن رو همون پورت 3389 این باگ وجود داره ؟؟؟ و یا آپاچی و یا iis و دانلود از vps

SV24.CO
December 3rd, 2012, 13:38
سلام

ارادتمند سجادیه
یا حق

شما آدرس 192.168.1.1 رو تو مرور گرت بزن :
بعد تو صفحه باز شده برو تو قسمت adsl بعد برو تو status یه up stream و dw stream هست ،
up stream پورت آپلود شما هست
dw stream پورت دانلود شما هست که بر حسب کیلو بیت هست تقسیم بر 8 کنید که کیلو بایت شه ، سرعت دانلود شما از این مقدار بیشر نیمشه ، اگز سرویستون هم مثلا 128 باشه ولی شما با سرعت بالا تر دانلود کنید دلیل نمیشه که اون isp نتونه پورت شما رو کم کنه ، اون داره به شما حال میده و پورت بالا تری براتون باز میکنه

serverstar.ir
December 3rd, 2012, 13:42
بعد تو صفحه باز شده برو تو قسمت adsl بعد برو تو status یه up stream و dw stream هست ،
dw stream پورت دانلود شما هست که بر حسب bit هست تقسیم بر 8 کنید که بایت شه ، سرعت دانلود شما از این مقدار بیشر نیمشه ، اگز سرویستون هم مثلا 128 باشه ولی شما با سرعت بالا تر دانلود کنید دلیل نمیشه که اون isp نتونه پورت شما رو کم کنه ، اون داره به شما حال میده و پورت بالا تری براتون باز میکنه

اصلاح میکنم
کیلوبیت و کیلوبایت

RoobinaServer
December 3rd, 2012, 13:44
با ریموت دسکتاپ و شیر کردن درایو و کپی پیست کردن رو همون پورت 3389 این باگ وجود داره ؟؟؟ و یا آپاچی و یا iis و دانلود از vps
بله مشکل همین قسمته.

البته رامین عزیز هم بالا گفت موقع دانلود هم آزاده که اون فکر کنم کلا نتش دیگه فضاییه :ی

ولی دوستانی که گفتم همان لحظه که ریموت در حال منتقل کردن با سرعت بالا هست تست کردند سرعت دانلود معمولی 40 بود (128 رو میگم)

dw stream پورت دانلود شما هست که بر حسب bit هست تقسیم بر 8 کنید که بایت شه ، سرعت دانلود شما از این مقدار بیشر نیمشه ، اگز سرویستون هم مثلا 128 باشه ولی شما با سرعت بالا تر دانلود کنید دلیل نمیشه که اون isp نتونه پورت شما رو کم کنه ، اون داره به شما حال میده و پورت بالا تری براتون باز میکنه

عزیز هر مودمی تنظیمات خودش را دارد ، بنده شاتل هستم و مودم دلینک بیسیم شبکه ای دارم (شبکه کردن هم استفاده میشه برای کامپیوترهای مختلف هست)

در قسمت device info

This information reflects the current status of your WAN connection.

Line Rate - Upstream (Kbps): 639
Line Rate - Downstream (Kbps): 2463

ولی بنده هیچ وقت دانلودم 639 نیست چرا چون داره پورت اصلی را نشون میده ولی در اصل 4 نفر روی این پورت هستند.

در ضمن این مورد یعنی در موقع دانلود کردنم هست که گفتید ولی دانلود معمولی لیمیت هست.

یا حق

SV24.CO
December 3rd, 2012, 13:54
عزیز هر مودمی تنظیمات خودش را دارد ، بنده شاتل هستم و مودم دلینک بیسیم شبکه ای دارم (شبکه کردن هم استفاده میشه برای کامپیوترهای مختلف هست)

در قسمت device info

This information reflects the current status of your WAN connection.

Line Rate - Upstream (Kbps): 639
Line Rate - Downstream (Kbps): 2463

ولی بنده هیچ وقت دانلودم 639 نیست چرا چون داره پورت اصلی را نشون میده ولی در اصل 4 نفر روی این پورت هستند.

در ضمن این مورد یعنی در موقع دانلود کردنم هست که گفتید ولی دانلود معمولی لیمیت هست.

یا حق

تنضمات هر مودم فرق میکنه ولی اکثر مودم ها تو استاتوسشون پورتی رو که isp براشون باز کرده رو میزنن
شما حرف من رو متوجه نشدین
الان برای شما پورتی که isp برای آپلود باز کرد 639 کیلوبیت پر سکند (فارسی رو پاس بداریم :دی) هست که این رو اگر به کیلو بایت تبدیل کنیم میشه حداکثر 80 کیلوبایت پر سکند ،که حد اکثر سرعت آپلود شما هست
همونطور که گفتم Line Rate - Downstream (Kbps): 2463 شما الان این هست که تقسی بر 8 میشه چیزی حدود 300 کیلوبایت ، که حداکٍر سرعت دانلود شما 300 کیلوبایت و هرکاری هم بکنی این مقدار رو نمیتونی عوض کنی مگر این که isp پورت رو برای شما بیشتر کنه

RoobinaServer
December 3rd, 2012, 14:02
تنضمات هر مودم فرق میکنه ولی اکثر مودم ها تو استاتوسشون پورتی رو که isp براشون باز کرده رو میزنن

شما حرف من رو متوجه نشدین
الان برای شما پورتی که isp برای آپلود باز کرد 639 کیلوبیت پر سکند (فارسی رو پاس بداریم :دی) هست که این رو اگر به کیلو بایت تبدیل کنیم میشه حداکثر 80 کیلوبایت پر سکند ،که حد اکثر سرعت آپلود شما هست
همونطور که گفتم line rate - downstream (kbps): 2463 شما الان این هست که تقسی بر 8 میشه چیزی حدود 300 کیلوبایت ، که حداکٍر سرعت دانلود شما 300 کیلوبایت و هرکاری هم بکنی این مقدار رو نمیتونی عوض کنی مگر این که isp پورت رو برای شما بیشتر کنه

بالا گفتم در زمینه شبکه کمی ضعیف هستم منظورم شبکه isp هست و نمیدونم مثلا چه طور محدود میشه و ... (شبکه dc که فهمیدیم اینم کم کم :ی)

ولی یه چیزی هست همینطور که من الان به شما گفتم این سرعت و ... را از مودم دیدم اون روزم دیدم و چک کردم (با تیم ویور فارسی پاس داشتم اگر فهمیدید :ی) ریموت از راه دور کامل دیدم از بنده هم خیلی کمتر بودند مال ایشون نتشون 128 بود ولی خود بنده همان زمان حدود 500 تا داشتم از ریموت میگرفتم (البته شایدم بیشتر بود) ولی با IDM سرعت دانلود 40 بود و بیشتر نمیشد.

اگر قراره زیاد بدن و حال بدن کلا باید باشه دیگه چرا اینترنت دانلود منیجیر 40 بود ولی ریموت فضایی ؟

بیشتر از این صحبت نمیکنم چون اطلاع ندارم ولی طبق چیزهایی که الان هم گفتید این ها را از قبل اطلاع داشتم و تست کردم ولی خودم تعجب کردم و ناچار شدم باور کنم که مشکل داره.

انشالله ما اشتباه کنیم نت مخابرات درست باشه.

ارادت
یا حق

SV24.CO
December 3rd, 2012, 14:30
بالا گفتم در زمینه شبکه کمی ضعیف هستم منظورم شبکه isp هست و نمیدونم مثلا چه طور محدود میشه و ... (شبکه dc که فهمیدیم اینم کم کم :ی)

ولی یه چیزی هست همینطور که من الان به شما گفتم این سرعت و ... را از مودم دیدم اون روزم دیدم و چک کردم (با تیم ویور فارسی پاس داشتم اگر فهمیدید :ی) ریموت از راه دور کامل دیدم از بنده هم خیلی کمتر بودند مال ایشون نتشون 128 بود ولی خود بنده همان زمان حدود 500 تا داشتم از ریموت میگرفتم (البته شایدم بیشتر بود) ولی با IDM سرعت دانلود 40 بود و بیشتر نمیشد.

اگر قراره زیاد بدن و حال بدن کلا باید باشه دیگه چرا اینترنت دانلود منیجیر 40 بود ولی ریموت فضایی ؟

بیشتر از این صحبت نمیکنم چون اطلاع ندارم ولی طبق چیزهایی که الان هم گفتید این ها را از قبل اطلاع داشتم و تست کردم ولی خودم تعجب کردم و ناچار شدم باور کنم که مشکل داره.

انشالله ما اشتباه کنیم نت مخابرات درست باشه.

ارادت
یا حق

البته مخابراطه ایران هرچیزی ممکنه توش اتاق بیوفته ، شاید کشتی ای چیزی رد میشده لنگرش خورده به کابل های مخابراط firewall شون رو خراب کرده