PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش گرفتن درگاه بانک پاسارگاد و سامان

AriyaDownload
December 2nd, 2012, 20:42
سلام
می خوام درگاه این چهار بانک رو اگه بتونم بگیرم: (ملی ، پارسیان ، پاسارگاد و سامان) ==> البته اگه بشه
از دوستانی که درگاه این بانک ها یا یکی از این بانک ها رو دارن ممنون می شم به سوالات زیر پاسخ بدن:
1- اول اینکه نحوه گرفتن درگاه پرداخت این بانک ها به چه صورت هست؟ از چه سایت یا شرکتی باید اقدام کنم؟
2- نحوه تسویه حساب چطوری هست؟
3- مشکل ستل ملت رو دارن یا نه؟
4- به اشخاص حقیقی دارای نماد اعتماد :d هم درگاه می دن یا فقط اشخاص حقوقی؟
5- از بین این چهاتا بر اساس تجربه تون بهترینشون رو بگید؟

از دوستانی که درگاه دارن و در مورد این بانک ها یا یکی از این بانک ها اطلاع دارن، ممنون می شم راهنمایی کنن
خیلی فوری لازم دارم
منتظر راهنمایی دوستان هستم :53:

HematYar
December 2nd, 2012, 21:24
والا بنده چند روزی هست پیگیرش هستم به خصوص پارسیان برای پانیز پیامک . تا اینجایی که بهم گفتن پارسیان کاری به داشتن یا نداشتن نماد نداره ولی تنها به صورت حقوقی درگاه ارائه میکنه .

ملی هم که کلا بی خیال بشین بهتره از همه نظر . سامان هم به حقیقی و حقوقی میده ولی باید نماد داشته باشید . پاسارگاد هم تنها به صورت حقوقی .

بر اساس تجربه : سامان > پارسیان > پاسارگاد > ملی > ملت

j4b3r
December 2nd, 2012, 21:25
سلام
به نظر من درگاه بانک پاسارگاد، بی نظیر ترین درگاهه.
بدون کارمزد. به حقیقی هم میده با نماد و جواز کسب و سفته
پشتیبانی خوبی داره و همیشه جوابگو هستند.
گرفتن درگاه هم زمانبر نیست. اگر مدارک کامل باشه و نماد داشته باشید کمتر از 1 هفته کار داره (این هم به دلیل ارسال پستی مدارک به بانک هست)
از اینجا باید اقدام کنید:
::. Pasargad Electronic Payment co. - شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد .:: (http://www.pep.co.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=320)

parsdrive
December 3rd, 2012, 00:21
درود
اگر شما نماد رو تهیه کنید بهترین گزینه که بسیاری از دوستان استفاده می کنند ملت هست. جوایز پرداختی هم داره پس از تکمیل پرداخت به مشتری که از اون کارت پرداخت کرده بر حسب شانس 50000 تومان جایزه هم میده!(داشتیم درگاه رو تست می کردیم از خودمون خرید کردیم دیدیم 50 تومان داد! دستشم درد نکنه! ):111:

از طرفی واریز آنی به حساب داره و شما با چک فوری حساب بانکی ملتت می تونی ببینی تراکنش انجام شده یا اینکه در حالت ستل نشده هست و باید ستلش کنی نه اینکه منتظر بمونی بعد از چند ساعت 20 سفارش رو جمع کنی تک تک بررسی کنی.

از طرفی سروراشون به نسبت سرور های سایر بانک ها به نظر بنده بهتر هست و همیشه در دسترس. برخلاف پرداخت مثلا پارسیان یا سامان که برای تمدید یک اشتراک اینترنتی امروز 30 دقیقه معطل شدیم پای نت!(:|

در کل به نظر بنده بهترین گزینه ملت هست و بسیاری از دوستان هم نظرشون روی ملت هست.

به هر حال موفق باشید.

mr-secret
December 3rd, 2012, 00:53
نماد که کار هفت خان رستمه ... :-s

parsdrive
December 3rd, 2012, 01:08
بله دیگه
حکایت" هر گه از این باغ دری می رسد" هست
شما امروز برای نماد اقدام نکنی و رستم نشی برای طی این هفت خان، فردا صبح می بینی با یه بخشنامه جدید حکایتت میشه فرهاد کوه کن که دیگه اصلا باید از سر بیرون کنی.
پس اقدام کن...

pedramsistani
January 14th, 2013, 23:08
به خدا من 2هفته میخوام یک نماد بگیرم هر روز یک بهانه برای محل نماد میگریم
دیگه دلم میخواد یک فحش بکشم بهشون

love server
January 14th, 2013, 23:32
با سلام،
کسانی که شرکت دارند - اشخاص حقوقی فقط - که تو گرفتن نماد مشکل دارند - pm بدن - راهنماییشون کنم.
موفق باشید.