PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست لینوکس رایگان فضا و پهنای باند بسته به نیاز شما !

parsaserver
January 6th, 2010, 19:09
به نام خدا و با سلام به همه دوستان و اساتید حاظر در وب هاستینگ تالک !
پیرو پلان رایگان قبلی که در همین فروم معرفی شد و استقبال چندانی نیز از آن نشد قصد داریم پلان کاملا ویژه و مناسب برای دوستان در نظر بگیریم .

مشخصات :

هاست لینوکس : فضا بسته به نیاز شما ! / پهنای باند بسته به نیاز شما ! / ایمیل نامحدود / دیتابیس نامحدود کنترل پانلCPanel 11.x

این پلان مخصوص افرادی است که نیاز ضروری به هاست دارند بنابراین لطفا در درخواست خود طبق الگوی زیر درخواست رو در همین تاپیک ارسال کنید :

- زمینه فعالیت سایت شما =؟
- میزان فضا و پهنای باند درخواستی شما =؟
- آیا قوانین پارسا سرور را قبول دارید؟ ( قوانین در سایت parsaserver.com قید شد است )
- ایمیل شما =؟
- دومین شما =؟
- آیا در حال حاظر سایتی دارید ؟
- بعد دریافت هاست بایستی طی 3 روز سایت خود روی هاست رایگان دریافتی را راه اندازی کنید
آیا قبول دارید ؟
- طی مدتی که هاست در اختیار شما هست باید سایت احداثی روی آن را به روز نگه دارید آیا قبول دارید؟

با تشکر مدیر فروش و پشتیبانی پارسا سرور
Parsa Server (http://parsaserver.com/)

1eng.ir
January 6th, 2010, 19:19
اونوقت سودش برا شما چیه ؟!

delta
January 6th, 2010, 19:30
فکر کنم ایشون میخوان جلب رضایت مشتریها رو در قبال حرفها و تهمتهایی که به ایشون وارد شده رو جبران کنن درسته؟ آخه قبلا بعضی ها باعث شدن این هاستینگ کلی بهش با تهمت لطمه وارد بشه:114:

---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

ولی اینی هم که گفتید درست نیست. الان یکی بیاد بگه 50 گیگ فضا میخوام شما میتونی بهش بدی؟ نظر من اینه بهتره مثل مهدی بسته های 1 گیگی رایگان در اختایر بزاری تا اینکه بگید هر کی هر چه قدر میخواد میدیم!

parsaserver
January 6th, 2010, 20:20
ممنون از پست شما .
حق با شما هست . به نظر من ایراد فروم هایی مثل webhostingtalk.ir این هست که اگر یک روز صبح یکی از خواب بد بلند شد یا حالش خوب نبود به خودش اجازه میده با آبروی دیگران بازی کنه .
ولی چرا فروم هایی مثل مجید آنلاین به این شکل نیست ؟
اگر سرویس ما مشکل داشت تمامی مشتری های ما در اون تاپیک کذایی شکایت می کردند حالا چرا فقط و فقط یکی اومده شاکی شده جای سوال هست !!!

اما در مورد نظر دوم شما : بله هرکسی به هر اندازه که دلش خواست درخواست بده ولی باید مشخص کنه این مقدار فضا رو برای چه کاری می خواد !

البته مشخصه که ما برای سایت هایی که لود سرور بالایی دارن نمی تونیم هاست رایگان بدیم . چون در بالا قید کردم ما مایلیم از اشخاصی که تازه کار هستند حمایت کنیم .

دوباره از پست شما به خاطر روشن کردن بعضی مسائل تشکر می کنم

فکر کنم ایشون میخوان جلب رضایت مشتریها رو در قبال حرفها و تهمتهایی که به ایشون وارد شده رو جبران کنن درسته؟ آخه قبلا بعضی ها باعث شدن این هاستینگ کلی بهش با تهمت لطمه وارد بشه:114:

---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

ولی اینی هم که گفتید درست نیست. الان یکی بیاد بگه 50 گیگ فضا میخوام شما میتونی بهش بدی؟ نظر من اینه بهتره مثل مهدی بسته های 1 گیگی رایگان در اختایر بزاری تا اینکه بگید هر کی هر چه قدر میخواد میدیم!

h_zaman06
January 6th, 2010, 21:44
هاست برای سایت دانلود هم می دید ؟

irlogo
January 6th, 2010, 22:23
من قبلا چند جا تعریف هاست دانلود آقای پارساسرور رو شنیدم ولی فکر کنم چند برابر قیمت های توی سایتشون باشه

parsaserver
January 7th, 2010, 12:32
ممنون از پست شما .
ما برای سایت هایی که لود سرور بالایی دارن نمی تونیم هاست رایگان بدیم . چون ما مایلیم از اشخاصی که تازه کار هستند حمایت کنیم .
موفق و پیروز باشید .

هاست برای سایت دانلود هم می دید ؟

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

ممنون از پست شما .
بله ما به کیفیت خودمون اطمینان داریم تا جاییکه در پلان غیر رایگان 7 روز تست در اختیار مشتری قرار میدیم تا اگر مشتری بعد تست راضی بود پرداختی داشته باشه
موفق و پیروز باشید

من قبلا چند جا تعریف هاست دانلود آقای پارساسرور رو شنیدم ولی فکر کنم چند برابر قیمت های توی سایتشون باشه

Lexus
January 7th, 2010, 13:06
بهشون گفتم هاست بدید میگه هیچ تضمینی روی رایگان بودنش نیست:114:. یعنی اطلاعات پر :111:

parsaserver
January 7th, 2010, 20:10
به کی گفتید ؟
شما که به ما درخواستی ارسال نکردید !

بهشون گفتم هاست بدید میگه هیچ تضمینی روی رایگان بودنش نیست:114:. یعنی اطلاعات پر :111:

delta
January 7th, 2010, 21:39

لطفا مدرک بزارید برای این حرفتون چون بدون مدرک کسی حرفی قبول نمیکنه..

جدیدا نمیدونم چرا همه میخوان این پارساسرور رو از دور خارج کنند. اگر مشکل شخصی با ایشون دارید اینجا جاش نیست.. چندین تاپیک من دیدم زده شده و هر دفعه به نحوی یکی عضو جدید ایشون رو خواسته تخریب کنه!! x-(

Lexus
January 8th, 2010, 10:57
من آرشیو صحبت هامون رو تو یاهو دارم ولی چون نمیخوام بیشتر از این ادامه بدم ، بیخیال میشم:-$.در کل ایشون به یکبار حدود 10 روز تست داده بودند.

ولی ایشاالله حرف که میزنند پای حرفشون بایستند . من تو یاهو درخواست دادم بودم .

Sepahrad
January 8th, 2010, 11:06
از نظر بنده این تایپیک ها باید قفل بشه :) البته با عرض پوزش از دوست عزیزمون پارساسرور عزیز . بنده کار ندارم که شما هم اینجا عضو هستید حرف حق رو میزنم :53:

هم با این کارتون بازار هاستینگ رو خراب میکنید و هم اینکه فردا یه چیزه بشه میگید رایگان بودید :) اگر مورد دوم هم پیش نیاد مورد اول 100 درصد داره پیش میاد .

امیدوارم بیشتر فکر کنید روی کاری که دارید میکنید.

موفق باشید :53:

irlogo
January 8th, 2010, 11:15
هر کس به کیش خود تجارت می کند
این که رو هاستینگ های خارجی هم می کنند

هر کسی سیاست فروش خاص خود را دارد

parsaserver
January 8th, 2010, 17:30
لطفا آرشیو یاهو رو بزارید !!!
ما به هیچ کس در چت پلان نمیدیم !!!
پست اول این تاپیک رو لطفا دقیق بخونید .
چون در پست اول تاکید شده فقط و فقط به کسانی هاست رایگان داده میشه که در این تاپیک
پست بدن و طبق الگوی مشخص شده درخواست بدن و لاغیر !!!
هرکس درخواستی داره باید طبق پست اول این تاپیک عمل کنه ولاغیر !!!
درضمن تاپیک هاست رایگان ما در مجیدآنلاین هم دایره !!! :
هاست رایگان پارسا سرور - MajidOnline Forums (http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=136005)

من آرشیو صحبت هامون رو تو یاهو دارم ولی چون نمیخوام بیشتر از این ادامه بدم ، بیخیال میشم:-$.در کل ایشون به یکبار حدود 10 روز تست داده بودند.

ولی ایشاالله حرف که میزنند پای حرفشون بایستند . من تو یاهو درخواست دادم بودم .

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:24 PM ----------

کسی که حسابش پاکه از محاسبه ...!
ممنون دوست عزیز از شفافسازی شما .
بسیار متشکرم از شما .

لطفا مدرک بزارید برای این حرفتون چون بدون مدرک کسی حرفی قبول نمیکنه..

جدیدا نمیدونم چرا همه میخوان این پارساسرور رو از دور خارج کنند. اگر مشکل شخصی با ایشون دارید اینجا جاش نیست.. چندین تاپیک من دیدم زده شده و هر دفعه به نحوی یکی عضو جدید ایشون رو خواسته تخریب کنه!! X-(

---------- Post added at 05:30 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

ممنون از پست شما و ممنون از اینکه واضح و بدون هیچ روش ناجوانمردانه ای که بعضی ها در پیش گرفتند نظر خودتون رو گفتید من به کسانی مثل شما که رک و بدون نیرنگ نظر خودشون رو میگن احترام میزارم .
اما همانظور که irlogo نیز قید کردند هرکسی روش خاص خودش رو برای تجارت داره
چرا شرکت های خارجی می تونند هاست رایگان بدن ولی ما نه ؟
سوال من از شما اینه . منتظر پاسخ شما هستم .
باز هم از رو راست بودن شما تشکر می کنم .

از نظر بنده این تایپیک ها باید قفل بشه :) البته با عرض پوزش از دوست عزیزمون پارساسرور عزیز . بنده کار ندارم که شما هم اینجا عضو هستید حرف حق رو میزنم :53:

هم با این کارتون بازار هاستینگ رو خراب میکنید و هم اینکه فردا یه چیزه بشه میگید رایگان بودید :) اگر مورد دوم هم پیش نیاد مورد اول 100 درصد داره پیش میاد .

امیدوارم بیشتر فکر کنید روی کاری که دارید میکنید.

mohebali
January 8th, 2010, 17:42
دوست عزیز شرکت های خارجی خارجین !
من به شخصه برای سایتی که بخوم اهمیت بدم بهش از هاست رایگان حتی حتی ارزان هم استفاده نمی کنم.
ترجیح میدم دوبل بدم ولی خیالم راحت باشه.
جناب پارسا سرور شما هم میتونی حد اقل درصد تخفیف بدی نه کلی
یه پیشنهاد دیگه این که برید و سایتهای بزرگ هاست کنید تا قدرت سرور معلوم بشه.
اینجوری که میگید به تازه کارا میدید خب اگر هم معتبر باشید سرویس دهیتون معلوم نمیشه چرا که تازه کار تاره کاره از خیل چیزها خبر نداره

---------- Post added at 05:42 PM ---------- Previous post was at 05:42 PM ----------

من به شخصه برای سایتی که بخوم اهمیت بدم بهش از هاست رایگان حتی حتی ارزان هم استفاده نمی کنم.
اینجوری که میگید به تازه کارا میدید خب اگر هم معتبر باشید سرویس دهیتون معلوم نمیشه چرا که تازه کار تاره کاره از خیل چیزها خبر نداره

parsaserver
January 8th, 2010, 18:05
ممنون از اینکه نظر خودتون رو ارسال کردید
اینکه ما مایلیم از تازه کارها پشتیبانی کنیم سیاست خاصی داریم ولی دلیلش ضعف سرور نیست
چون ما روی سرورهای غیر رایگانمون تا 7 روز تست رایگان میدیم به هرکی که دلش خواست !!!
و هرچه قدر فضا و پهنای باند که دلش خواست 7 روز تست رایگان میدیم !!!
از این فرصت استفاده می کنم و میگم هرکی هرچه قدر فضا و پهنای باند که دلش خواست بخواد
ما در اختیارش می زاریم.
فکر کنم روشن جواب دادم ولی اگر باز توضیحی نیاز بود اطلاع بدید بیشتر توضیح بدم
باز هم از پست شما تشکر می کنم
موفق باشید

---------- post added at 05:42 pm ---------- previous post was at 05:42 pm ----------

Sepahrad
January 8th, 2010, 18:37
---------- post added at 05:30 pm ---------- previous post was at 05:25 pm ----------

[/color]ممنون از پست شما و ممنون از اینکه واضح و بدون هیچ روش ناجوانمردانه ای که بعضی ها در پیش گرفتند نظر خودتون رو گفتید من به کسانی مثل شما که رک و بدون نیرنگ نظر خودشون رو میگن احترام میزارم .
اما همانظور که irlogo نیز قید کردند هرکسی روش خاص خودش رو برای تجارت داره
چرا شرکت های خارجی می تونند هاست رایگان بدن ولی ما نه ؟
سوال من از شما اینه . منتظر پاسخ شما هستم .
باز هم از رو راست بودن شما تشکر می کنم .

باسلام
---------------
تبریک میگم :) ! جناب پارسا سرور خارجی کی ها هستند ؟! (توضیح میدم با اجازتون)
1. اون ها هم دارند بازار هاستینگ رو خراب میکنند :) توی کل دنیا میبینید که اینجا هم دارند میگند از سایت فلان خارجی رایگان بگیرید :)

2. اگر از دوستان بپرسید باستون توضیح کامل میدند که اگر زیاد از هاست مصرف کنید ساسپند میکنند و مثلا یا باید پول بدید بازش کنند و بک آپ بددند یعنی در آخر به قول معروف پیادتون میکنند :)

3. درد سر برای خودتون هم زیاد میشه مطمئا باشید .

Arvin
January 17th, 2010, 19:39
فعالیت پارسا ستودنی است و به اطلاع دوستان به خصوص irlogo می رساند که در قیمت پایین همیشه باید مشکوک شد.
قیمت بالا ناشی از سرویس های ایده آله و لی قیمت پایین می تونه کاسه ای زیر نیم کاسه باشه
تو این دوره زمانه هیچ کس از مادیات نمیگذره

delta
January 17th, 2010, 19:45
فعالیت پارسا ستودنی است و به اطلاع دوستان به خصوص irlogo می رساند که در قیمت پایین همیشه باید مشکوک شد.
قیمت بالا ناشی از سرویس های ایده آله و لی قیمت پایین می تونه کاسه ای زیر نیم کاسه باشه
تو این دوره زمانه هیچ کس از مادیات نمیگذره

باز هم یک کاربر جدید تاپیک پارساسرور رو بالا میاره!!:62:

parsaserver
January 18th, 2010, 12:52
توی تاپیک معروف که فقط یک کاربر از بین 400 کاربر سرور آمریکای پارسا سرور از ما شاکی بود اساتید گفتن چرا هاست رایگان میدی ما هم تسلیم شدیم و دست ها رو بالا بردیم IOI به نشانه الموت بر Free
ما رو متهم کردن که به ملت هاست رایگان دادید تا از پارسا سرور تعریف کنن !!!

باز هم یک کاربر جدید تاپیک پارساسرور رو بالا میاره!!:62:

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:49 PM ----------

بله بلو هاست توی قوانینش هم نوشته که اگر زیاد از منابع استفاده کنی می بنده و با جریمه سنگین اگر اشتباه نکنم برای 24 ساعت باز می کنه تا بک آپ بگیری . ولی بین سرورهای ایرانی فکر نکنم تا این حد سخت گیری وجود داشته باشه ما که این طوری نیستیم بقیه رو نمی دونم .

باسلام
---------------
تبریک میگم :) ! جناب پارسا سرور خارجی کی ها هستند ؟! (توضیح میدم با اجازتون)
1. اون ها هم دارند بازار هاستینگ رو خراب میکنند :) توی کل دنیا میبینید که اینجا هم دارند میگند از سایت فلان خارجی رایگان بگیرید :)

2. اگر از دوستان بپرسید باستون توضیح کامل میدند که اگر زیاد از هاست مصرف کنید ساسپند میکنند و مثلا یا باید پول بدید بازش کنند و بک آپ بددند یعنی در آخر به قول معروف پیادتون میکنند :)

3. درد سر برای خودتون هم زیاد میشه مطمئا باشید .