PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه عواملی باعث می شود که این اتفاقات بیافتد(پایان کار HostDL)

arm12058
December 2nd, 2012, 09:48
سلام دوستان عزیز این تاپیک رو در دو قسمت بررسی میکنیم

بخش اول1) دلایل بروز چنین اتفاقاتی

گروه هاست دی ال را همه مشاهده کرده اند که سعی داشتند تا بهترین کیفیت رو با حداقل قیمت ارائه کنند ولی به خاطر برخی مسائل دچار مشکل شده اند و یا برایشان ایجاد مشکل کرده اند.
اولین مسله این است که این گروه خودشان رو از نظر فنی نسبت به مشتریان برتر و بهتر می دونستند و احاطه کامل و کافی رو در مسله فنی نداشتند
دوم اینکه این دوستان بر اساس معمول با نام شرکت و یا گروه مشخصی فعالیت نمی کردند که مسلما فقط یک اعتماد نسبی ایجاد می کرد و از نظر مسوولین فضای سایبر هم مشکوک تلقی می شدند چرا که حتی یک تلفن هم از خودشان معرفی نمی کردند.(هر چند برخی افراد اگر لازم می بود می دانستند که چگونه با آنها ارتباط بگیرند)
حجم بالای کار با نیروی محدود مسله سوم هست که وقتی این کارهای انتقال خسته کننده می شود و حجم کاری آن بالا رود از کیفیت کم شده و کار به قولی از دست در می رود الان این دوستان بدون اطلاع سرورها رو به داخل انتقال دادند شاید بدون توجه به این مسله که سرورهای داخلی دارای کیفیت حداقل هم نیستند این موارد در کنار هم به کیفت کاری آنها لطمه میزد و اقدام به اتمام سرویس دهی نمودند ولی بعد از مدتی با تفکر روی مسیری که رفتند دوباره ورود پیدا خواهد کرد.
پیشنهاد من به این دوستان این است که به شکل معمول یعنی حالت رسمی و فیزیکی نه گمنام و مخفی دوباره به فعالیتشون ادامه بدهند که مطمنا این کار رو خواهند کرد و درسا است که بحث تحریم تا به پورت های اینترنت رسیده ولی برای جایگزین سرورهای خارجی دیتاسنتر خوبی در داخل رو انتخاب نکرده بودید.
علت مهم دیگر نوسان قیمت ارز که به زیبایی سونامی مشاده خواهیم کرد در آینده که شرکت ها هم نگوییم ورشکسته ولی خدماتشون رو محدود خواهند کرد
بخش دوم ) معرفی میزبانهای با کیفیت جایگزین

دوستان فعال در این زمینه و یا شرکتهای مشابه لطفا با دلیل و نمونه وب سایتهای درحال پشتیبانی خود پیشنهاداتتون رو ارائه نمایید

با تشکر

30SecondToMars
December 2nd, 2012, 13:39
دلیلش خرابکاری یه سری بچه های وب هست مثل

فروش فیلم‌های مبتذل به بهانه ثروتمند شدن | پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (http://www.cyberpolice.ir/news/19721)

باران مووی .

عامل اصلی نابودی هاست دی ال . دلیل دیگه ای هم نداره

shivahost
December 2nd, 2012, 13:48

فروش فیلم‌های مبتذل به بهانه ثروتمند شدن | پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (http://www.cyberpolice.ir/news/19721)

باران مووی .

این هم می تونه دلیلش باشه.... ولی اگر واقعا این باشه عواقب خیلی سنگینی برای هاست دلی ها داره!

hasun
December 2nd, 2012, 14:42
منم نظرم همینه. مشکل تحریم و ارز بهانه بود .
میگم راحت میتونستن قیمت هاشون رو حتی 2 برابر افزایش بدن !
من که با قیمت 2 برابر هم باز مشتریشون میموندم .

Sir.DarKNesS
December 2nd, 2012, 14:46

باران مووی .

الان این پست فتا منظورش سایت باران مووی هستش ؟ :o ?

arm12058
December 2nd, 2012, 15:39
خودخواهی این دوستان در حدی است که نه جوابگو هستند نه به پیشنهاد کمک سایر همکارانشون در زمینه هاستینگ بها میدن عجب داستانی شد یکی بود می گفت قبلا دنبال یه جای مناسب باش.

سایت ما رو با عرض پوزش ........... چی بگم .................

ولی در کل ازشون همین جا تشکر می کنم بابت زحمتهایی که کشیدن هیچ وقت ازشون بد نگفتم ولی طاقت بی توجهی و کم کاری رو نداریم تجربه ای شد برای من و سایرین ولی این شجاعتشون در این زمینه واقعا منحصر به فرد بود ....//

godfather28
December 2nd, 2012, 15:48
خیلی هم کارشون درست و عالی بود
دستشون هم درد نکنه
سرویس ممتاز دادند
الان هم دوست ندارند ادامه بدند.. به هر دلیل!!!
دلیل نمیشه شایعه درست کنید
برای شما پیش نمیاد در زندگی شخصی مشکل پیش بیاد و یا پیشنهاد بهتر بشه؟ تغییرات بزرگ بدید؟!!

اگر کلاهبرداری میکردند و بک اپ نمیدادند.. درست بود؟ (نمونه کم نیست در هاستینگ ایران از این موارد)

الان هم همونطور که میبینیم اصلا کسی در این وادی ها جرات نداره وارد بشه

من که وبمستر هستم
شماره تماس نمیدم.. 100 نفر بریزند روی سرم
اینها هم حق داشتند .. و اختیاری بود
صدها وبمستر با علم به این موضوع خرید میکردند و همه راضی بودند

هاست دی ال استثنا بود و حالا حالا هم تکرار نمیشه

والسلام!

اهان یادم رفت
حسود لا یسود ! :-p

ignore2012
December 2nd, 2012, 18:00
به نظر منم بخاطر استفاده نادرست یوزر ها بوده

30SecondToMars
December 2nd, 2012, 21:14
خودخواهی این دوستان در حدی است که نه جوابگو هستند نه به پیشنهاد کمک سایر همکارانشون در زمینه هاستینگ بها میدن عجب داستانی شد یکی بود می گفت قبلا دنبال یه جای مناسب باش.

سایت ما رو با عرض پوزش ........... چی بگم .................

ولی در کل ازشون همین جا تشکر می کنم بابت زحمتهایی که کشیدن هیچ وقت ازشون بد نگفتم ولی طاقت بی توجهی و کم کاری رو نداریم تجربه ای شد برای من و سایرین ولی این شجاعتشون در این زمینه واقعا منحصر به فرد بود ....//

عزیزم شما هنوز متوجه نیستی چه اتفاقی افتاده . اقا جان پلیس دستگیرشون کرده . اون موقع شما داری از هاست حرف میزنی ؟!

شما فوقش یکک میلیون تومن باختی

اما هاست دی ال بیشتر از 500 میلیون باخته

الان این پست فتا منظورش سایت باران مووی هستش ؟ :o ?

بله عزیزم .

بزار بگم قوانین این کشور چیه !

موزیک میذاری بزار ، شو میزاری بذار .

اما

1) یکی به سیاست کاری نداشته باش .

2) مستهجن .

مورد یک که خوشبختانه در ایران نیست .

اما مورد دو متاسفانه متاسفانه متاسفانه این روزها بسیار زیاد شده

من وب سایت موزیکی دیدم که مجله ی پلی بوی گذاشته بود برای دانلود .

این واقعا ناراحت کننده است . چون پلیس میتونه اون جوون رو حتی اعدام کنه ....!

یا همین باران مووی دیگه هر چی فیلم +25 هم بود میذاشت .

اینها خلاف قوانین کشوره . و پلیس 100% باهاش برخورد میکنه /

مثل پیج فیسبوک داف و باف ، که تشویق به بی حجابی میکرد و منهدم شد /

پیشنهاد من به دوستان ایرانی اینه که از این کارها نکنید . همون موزیک و موزیک ویدیو کافیه .!

یک ضرب المثل قدیمی میگه " قبل از هر کاری، کتاب قانون اساسی کشورت رو بردار و بخون "

TARIMEHR
December 2nd, 2012, 21:52
یعنی هاست دی ال رسما داشت از سایت باران مووی پشتیبانی میکرد یا به طور غیر مستقیم و ناشناس؟

30SecondToMars
December 2nd, 2012, 22:11
یعنی هاست دی ال رسما داشت از سایت باران مووی پشتیبانی میکرد یا به طور غیر مستقیم و ناشناس؟

هاست دانلودش، هاست دی ال بود .

habiballahafg
December 2nd, 2012, 22:29
البته هر چقدر این گونه عوامل تاثیر داشته باشه والی باز هم نباید از ارز گذشت همچنین از تحریم های cpanel