PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به سرور مناسب برای سایت دانلود پر بازدید

shahab2005
December 1st, 2012, 18:33
سلام . بنده در حال حاضر یک سرور مجازی 250 گیگ دارم بکاپ ماهی 50 میدم . یک وی پی اس ویندوز برای دانلود 300 گیگی دارم ماهی 80 میدم و هاست سایتم رو که از هاست دی ال داشتم ماهی 40 میدادم .
حالا هاست دی ال دیگه سرویس نمیده . می خوام برای کاهش دردسر یک سرور اختصاصی بگیرم .
حالا شما چی پیشنهاد میکنید که قیمت نهایی زیر 200 باشه و سرور اختصاصی مناسبی بشه و کانفیگش هم مناسب شرایط ما.
در ضمن من میخوام سرور اختصاصی رو دو قسمت کنم . یکی لینوکس و یکی ویندوز . برای سایت لینوکس و برای دانلود ویندوز نصب کنم.
وضعیت سایت ها هم به این ترتیبه :
سایت 1 : تعداد انلاین ها ماکزیمم 100 - تعداد بازدید در روز 20.000 و تعداد بازدید کننده 6000 - سیستم وردپرس
سایت 2 : تعداد انلاین ها ماکزیمم 50 - تعداد بازدید در روز 5000 و تعداد بازدید کننده 2500 - سیستم وردپرس
انجمن ipb : تعداد آنلاین ها ماکزیمم 20
پهنای باند مصرقی سایت ها در حدود 100 گیگابایت و پهنای باند مصرفی سرویس دانلود در حدود 15 تا 20 ترا بایت
حجم فایل های سایت 1 گیگ و حجم فایل های دانلود در حدود 200 گیگ

با این وجود چه سرویسی پیشنهاد میکنید ؟ (هاست اشتراکی - وی پی اس - اختصاصی یا تلفیقی از هر کدوم )
سایت ها به چه سرویسی با چه مشخصاتی نیاز داره (رم و سی پی یو )
اگر آفر مناسبی دارید و سابقه میزبانی از وب سایت های پر بازدید رو دارید ممنون میشم عنوان بفرمایید . . .

AvalinHost
December 1st, 2012, 18:43
تاریخ تحویل سرور 5/12/2012

EX6

CPU : Intel® Xeon® E3-1245
RAM : 16G Ram DDR3 ECC
Hard : 2 x 3 TB SATA 6 Gb/s class Enterprise
Port : 1000 Mbps Port - 10TB Outbound + Free Inbound
IP : 5 * IPv4

Setup: 39 €
Monthly: 73 €

تعداد 4 عدد singel ip دارد.
vmware نصب هست.
پورت سرور 1 گیگابیت شیر رایگان هست. تا 80 مگ در ثانیه هم اسپید دانلود داده!

هر یورو همکنون 4050 تومان

هزینه ستاپ: 158000 تومان
ماهیانه: 296000 تومان

shahab2005
December 1st, 2012, 18:56
هزینه این سرور خیلی بالاست . نهایت هزینه بنده بصورت کل با همه امکاناتش زیر 200 تومن هست .
دوستان لطفاً کانفیگ مد نظرشون رو هم عنوان کنن . فقط آفر ندن .

smail_f
December 1st, 2012, 21:02
سلام
اینجوری که من متوجه شدم شما الان دارید ماهیانه 170 تومان هزینه میکنید با این هزینه میخواید سرور اختصاصی بگیرید
و تعداد 150 داونلود همزمان هم دارید
و ماهیانه 20 ترابایت بند ویچ
و 600 گیگ هارد که به عبارتی یک هارد 1 ترابایت میخواید
برای شرایط فوق من یک سرور به شما پیشنهاد میکنم
CPU : Dual Intel Xeon 5420 / 2.5Ghz - 2 processors / 8 Cores / 8 Threads
8GB DDR3 500GB
port : 1GB 20TB Monthly Transfer
5 IP
185 toman

shahab2005
December 1st, 2012, 21:06
این سرور مربوط به کدوم دیتا سنتر هست ؟
بعد اینکه میشه دو تا وی پی اس کرد برای ویندوز و لینوکس ؟
خودتون کانفیگ هاشو انجام میدید برای سایت و دانلود ؟
کنترل پنل ها چی ؟

smail_f
December 1st, 2012, 21:11
این سرور مربوط به کدوم دیتا سنتر هست ؟
بعد اینکه میشه دو تا وی پی اس کرد برای ویندوز و لینوکس ؟
خودتون کانفیگ هاشو انجام میدید برای سایت و دانلود ؟
کنترل پنل ها چی ؟

سلام
این برای آمریکا دیتا سنتر هیوج است
برای کانفیگ مشکلی نداره برای شما انجام میدم
ولی اگر
cpanel
یا
direct admin
میخواید پول لایسنس اون به این هزینه اضافه میشه
البته شاید بتونم با هزینه 20 هزار تومان یک لایسنس 1 ساله دایرکت ادمین از دیتاسنتر به صورت اشانتیون براتون بگیرم
و اگر یخواید یک سرور دییگه هم هست سیپیو از این یک مقدار ضعیف تر هست و قیمت آن 30 هزار تومان ارزانتر هست
Dual Intel Xeon 5150

serverstar.ir
December 1st, 2012, 21:15
سلام
این برای آمریکا دیتا سنتر هیوج است
برای کانفیگ مشکلی نداره برای شما انجام میدم
ولی اگر
cpanel
یا
direct admin
میخواید پول لایسنس اون به این هزینه اضافه میشه
البته شاید بتونم با هزینه 20 هزار تومان یک لایسنس 1 ساله دایرکت ادمین از دیتاسنتر به صورت اشانتیون براتون بگیرم
و اگر یخواید یک سرور دییگه هم هست سیپیو از این یک مقدار ضعیف تر هست و قیمت آن 30 هزار تومان ارزانتر هست
Dual Intel Xeon 5150

سلام

لطفا لینک از دیتاسنتر بدید مرسی

smail_f
December 1st, 2012, 21:16
سلام

لطفا لینک از دیتاسنتر بدید مرسی

سلام
خدمت شما
البته چون من اونجا پنل نمایندگی دارم این ها افر هستند که برای من ارسال میشن

Los Angeles Dedicated Servers (http://www.hugeserver.com/dedicated-servers/los-angeles.html)

serverstar.ir
December 1st, 2012, 21:20
bw رو 10 ترا زده !!!

smail_f
December 1st, 2012, 21:21
bw رو 10 ترا زده !!!

خدمت شما عرض کردم من افر دارم

shahab2005
December 1st, 2012, 21:27
من الان از سرور دانلودم راضی هستم .
میتونید سروری با مشخصات زیر رو هم پیشنهاد کنید که بجای بکاپ و هاست سایت مورد استفاده قرار بگیره :
هارد 250 گیگ
پهنای باند 300 گیگابایت به بالا
رم در حدود 4 یا 6 گیگ
سی پی یو به مقدار لازم >:d

smail_f
December 1st, 2012, 21:58
من الان از سرور دانلودم راضی هستم .
میتونید سروری با مشخصات زیر رو هم پیشنهاد کنید که بجای بکاپ و هاست سایت مورد استفاده قرار بگیره :
هارد 250 گیگ
پهنای باند 300 گیگابایت به بالا
رم در حدود 4 یا 6 گیگ
سی پی یو به مقدار لازم >:d

شما اینو یک وی پی اس با لینوکس میخواید یا با ویندوز یا اصلا سرور اختصاصی میخواید ؟

shahab2005
December 1st, 2012, 22:06
ببینید من الان چند راه دارم که دوستان باید پیشنهاد بدن کدوم راه بهتره :

یک سرور اختصاصی متناسب با شرایط با نهایت قیمت زیر 200 بگیرم برای همه سایت ها و فایل ها دانلود . یکسره کنم کار رو
یک هاست اشتراکی بگیرم دور سرور اختصاصی و مجازی رو خط بکشم (که کمتر هاستی با این شرایط میزبانی پیدا میشه)
یک سرور بگیرم فقط برای سایتم با هزینه ماهیانه در حدود زیر 100 تومن (اختصاصی یا مجازی)
با این شرایط دلار دو تا دستمو ببرم بالا محکم بر فرق سر مبارکم فرود بیارم

shahab2005
December 1st, 2012, 22:11
در مورد حالت اول :
سرور اختصاصی رو باید دو قسمت لینوکس و ویندوز کنم برای سایت و دانلود فایل
پهنای باند باید در حدود 20ترابایت باشه و هارد در حدود 500 تا یک ترا
رم و سی پی یو هم با توجه به وب سایت

در مورد حالت سوم :
میتونه سرور اختصاصی و یا مجازی با رم و سی پی یو مناسب (طبق نظر شما با توجه به میزان مصرف سایت) باشه
هارد 300 و پهنای باند در حدود 300 هم کفایت میکنه .

smail_f
December 1st, 2012, 22:13
ببینید من الان چند راه دارم که دوستان باید پیشنهاد بدن کدوم راه بهتره :

یک سرور اختصاصی متناسب با شرایط با نهایت قیمت زیر 200 بگیرم برای همه سایت ها و فایل ها دانلود . یکسره کنم کار رو
یک هاست اشتراکی بگیرم دور سرور اختصاصی و مجازی رو خط بکشم (که کمتر هاستی با این شرایط میزبانی پیدا میشه)
یک سرور بگیرم فقط برای سایتم با هزینه ماهیانه در حدود زیر 100 تومن (اختصاصی یا مجازی)
با این شرایط دلار دو تا دستمو ببرم بالا محکم بر فرق سر مبارکم فرود بیارم

من برای شم 2تا پیشنهاد دارم
راه اول یم لینوکس بگیرید با هارد مورد نظر و بند ویچ مورد نظر که هزینه ماهیانه شما ممکنه 100 تومان بشه
راه دوم یک سرور اختصاصی بخرید که تمام منابع در اختیار شماست که یک سرور اختصاصی خوب نزدیک به 150 تومان پای شما هزینه دارد
تصمیم با شماست

shahab2005
December 1st, 2012, 22:21
راه دوم یک سرور اختصاصی بخرید که تمام منابع در اختیار شماست که یک سرور اختصاصی خوب نزدیک به 150 تومان پای شما هزینه دارد
همین سرور 150 تومنی که میگید رو میشه معرفی کنید ؟

smail_f
December 1st, 2012, 22:24
همین سرور 150 تومنی که میگید رو میشه معرفی کنید ؟

CPU : Dual Intel Xeon 5150 / 2.66Ghz - 2 processors / 4 Cores / 4 Threads
RAM : 8GB DDR2
HDD : 500GB
BW : 20TB Monthly Transfer
PORT : 1GB
IP 5
قیمت دقیق 157 هزار تومان

shahab2005
December 1st, 2012, 22:26
این سرور هم مال هیوج هست ؟

smail_f
December 1st, 2012, 22:27
Yes

shahab2005
December 1st, 2012, 22:30
در مورد این دیتاسنتر زیاد نشنیدم . باید یک تحقیقی انجام بدم . شما سایتی چیزی ندارید ؟ در همین جا فعالیت میکنید ؟

smail_f
December 1st, 2012, 22:35
من چون دانشجو هستنم زیاد وقات نمیکنم که سایتم رو آپ کنم
و لی از اونجایی که همه دنبال سایت هستن به فکر این افتادم که دباره سایتم را راه بندازم
ولی اگر بحث اعتماد هست من میتونم به شما سایت
serverdl.com
رو معرفی کنم ایشون از دوستای نزدیک من هستن میتونید برای پرداخت پول در این سایت ثبت نام و تکمیل پروسه رو انجام بدید
برای اعتبار ایشون میتونید یک تاپیک بزنید
البته بنر تبلیغ ایشون چند ماهی هست در وب هاستینگ زده شده در بالای صحفه انجمن

shahab2005
December 1st, 2012, 22:39
بسیار عالی . . . تنظیمات و کانفینگ و تهیه دو وی پی اس (ویندوز و لینوکس) در این سرور همگی رو خودتون انجام میدید ؟ نصب iis و . . .

smail_f
December 1st, 2012, 22:43
iis
روی ویندوز رو انجام میدم
ولی روی لینوکس چه کانفیگی میخواید بریزید
و کل کانفیگاتون رو بگید اگر کانفیگ های سنگینی نخواید رایگان انجام میدم

shahab2005
December 1st, 2012, 22:57
نه کانفیگ خاصی نمیخوام . همه میگن هاست دی ال کیفیت سرورهاش بر اساس کانفیگیه که انجام میده . حالا نمی دونم چه کانفیگی هست . شما خودتون بهتر میدونید :ی

tizparvaz
December 1st, 2012, 23:00
تو انتخابتون دقت رو کنار گذاشتید و فقط دنبال قیمت هستید با این شرایط توقع نداشته باشید آرامشی که رو هاست دی ال داشتید ادامه دار باشه
خدمت این دوستمون که دارن آفر میدن و نمیدونم چطور با 12 تا پست میتونن اینجا پست بدن عرض کنم همه چیز اونجوری که نوشته میشه خونده نمیشه (hugeserver.com) این هیوج سرور نیست هاگ سرور هست حالا نمیدونم داستان چیه که دارید به این قیمت از اینجا سرویس میدید

استارتر عزیز hugeserver.com داخل همین انجمن یوزر داره پیشنهاد میکنم اگر قصد خرید از اینجارو دارید مستقیم با خودشون مکاتبه کنید کاملا فارسی میتونید صحبت کنید نرخ دلار رو هم براتون کمتر حساب میکنن و 100% پشتیبانی بهتری خواهید داشت

برای آفر شما اگر دنبال سرور اختصاصی هستید که بتونه جواب همه این کارهاتونرو بده باید نرختونو به پول بینالمللی حساب بکنید نه ریال
بودجتونرو حدودا از 120 دلار به بالا در نظر بگیرید برای سرور پیشنهاد من برای شما سرور زیر هست

Dual Xeon L5410 or E3-1230 v2
16GB DDR2
1TB seagate or wd re4
100Mbps
10TB
5 ip
$160 USD Monthly

NY
1-5 Business Days

addons

2000G hdd 30$
100M unmetered dedicatedn etwork 90$
100M unmetered shared network 25$
60000G on 1Gbit network 100$
10000G on 1Gbit network 10

smail_f
December 1st, 2012, 23:04
راستشو بگم اگر من میتونستم کانفیگ هاست دی ال رو انجام بدم متما باش
اسماعیل دی ال راه مینداختم :دی
اونا واقعا کارشون بیست بود و در این هیچ شکی نیست
من هیچ وقت در حد اونا نیستم
ولی میتونم برای شما یک سرور بگیرم نصف منابع رو براتون وین نصب کنم و iis راه بدازم
نیم دیگر سرور را یک دایرکت ادمین نصب کنم لیسنس دایرکت ادمین رو شاید بتونم 1 ساله از دیتا سنتر به مبلغ 30 هزار تومان بخرم اگر هم نشه لایسنس دایرکت ادمین اگر اشتباه نکنم 12 یا 15 هزار تومان در ماه هست
و یا سی پنل که لایسنس سی پنل ماهیانه اشتباه نکنم 50 تومان هست
و یا zpanel البته این رایگانه ولی کانفیگش رو کامل بلد نیستم
بازم در خدمتم

smail_f
December 1st, 2012, 23:14
به گفته دوستمون که تجربه بالاتری نصبت به من داره اگر سرور قویتری بخواید میتونم این کانفیگ هم به شما معرفی کنم
Xeon E3-1230v2
16GB DDR3
HDD 1TB
PORT / 1GB / 20TB Monthly Transfer
5 usable IPv4 Address

قيمت ماهانه 100$

upgered
ram 32 60$
hdd 2TB 20$
port 100 unlimited 35$
port 1GB unlimited 150$

tizparvaz
December 1st, 2012, 23:16
اینم لینک یوزر این شرکت (هاگ سرور ) در انجمن میتونید با پیام خصوصی باهاشون صحبت کنید

نمایش مشخصات: HugeServer - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/2854/)

shahab2005
December 1st, 2012, 23:17
تو انتخابتون دقت رو کنار گذاشتید و فقط دنبال قیمت هستید با این شرایط توقع نداشته باشید آرامشی که رو هاست دی ال داشتید ادامه دار باشه
واقعاً جالبه .اون بنده خداها با 40 تومن که فکر میکردم خیلی گرونه اینقدر راحت کارمون رو راه مینداختن . حالا با 150 تومن نمیتونیم آرامش داشته باشیم . :ی

tizparvaz
December 1st, 2012, 23:22
واقعاً جالبه .اون بنده خداها با 40 تومن که فکر میکردم خیلی گرونه اینقدر راحت کارمون رو راه مینداختن . حالا با 150 تومن نمیتونیم آرامش داشته باشیم . :ی

مگه شما با این مبلغ سرور اختصاصی گرفته بودی !!
موقع خرید سرور اختصاصی بحث نرخ دلاره 150 تومن الان یعنی حدود 50 دلار حتی از xlhost سرورای دیسکانتشم نمیتونید بگیرید به دو دلیل یکی اینکه گرونترن یکی اینکه پهنای باندشون نهایت 5 ترابایت هست

smail_f
December 1st, 2012, 23:26
مگه شما با این مبلغ سرور اختصاصی گرفته بودی !!
موقع خرید سرور اختصاصی بحث نرخ دلاره 150 تومن الان یعنی حدود 50 دلار حتی از xlhost سرورای دیسکانتشم نمیتونید بگیرید به دو دلیل یکی اینکه گرونترن یکی اینکه پهنای باندشون نهایت 5 ترابایت هست

خوب دوست عزیز الان من دارم این سرور را با این مشخصات
به ایشون میدم فکر میکنید گرون میدم یا اینکه فکر میکنید دارم دروغ میگم دوست دارم نظر شمارو بدونم

tizparvaz
December 1st, 2012, 23:40
خوب دوست عزیز الان من دارم این سرور را با این مشخصات
به ایشون میدم فکر میکنید گرون میدم یا اینکه فکر میکنید دارم دروغ میگم دوست دارم نظر شمارو بدونم

نظری ندارم
استتارتر باید در مورد آفر شما فکر کنن و نظر بدن

من قصدم از شرکت تو این تاپیک فروش نبود فقط خواستم به این بنده خدا کمک کنم اشتباه نکنه
سرور خونه نیست که معامله کنیم سند بزنیم بعدم تموم شد رفت

smail_f
December 1st, 2012, 23:45
نظری ندارم
استتارتر باید در مورد آفر شما فکر کنن و نظر بدن

من قصدم از شرکت تو این تاپیک فروش نبود فقط خواستم به این بنده خدا کمک کنم اشتباه نکنه
سرور خونه نیست که معامله کنیم سند بزنیم بعدم تموم شد رفت

متمانا اطلاعات شما از من خیلی بیشتر هست و من در مقابل شما اطلاعاتی ندارم
من اگر قصد فروش این سرور هارو دارم بخاطر اینه که من میخوام سقف سرور هامو به 50 برسونم که بتونم تخفیف بیشتری بگیرم
برای این کار هست که سرور هارو بدون 1$ سود به یوزر ها میدم
به همین دلیل ارزان در میاد
تا جایی هم که بتونم سعی میکنم کمک کنم
همون طور که در تاپیک های قبلی گفتم من نه در حد هاست دی ا هستم
نه چنین قدرتی دارم
ولی تلاش میکنمکه بهترین کیفیت رو به مشتیم بدم

shahab2005
December 1st, 2012, 23:46
خب من اصراری به خرید سرور اختصاصی ندارم . اگه هاستی هم بتونیم پیدا کنیم که کار هاست قبلی رو برامون انجام بده اصلاً نیاز به سرور اختصاصی نداریم . الان دو تا سرور مجازی ویندوز دارم که واقعاً کارم رو راه می اندازن . آقای فعال هم لطف کردن چند پیشنهاد به بنده کردن که با توجه به بودجه و سرویس و سایر پیشنهادها باید یک مورد رو انتخاب کنیم . (یا هاست سایت یا سرور اختصاصی کلی)
بهرحال ما هم یک بودجه مشخصی برای خودمون تعریف کردیم که نمیتونیم بیشتر از اون هزینه کنیم . توی چارچوب این هزینه بالطبع داریم دنبال بهترین راهکار میگردیم . همونطور که توی پست اول هم اشاره کردم فقط دنبال آفر نیستم . راهکارهایی که دوستان به نظرشون میرسه با توجه به این موارد رو خواستم بدونم . حالا در کنارش آفری هم داشتن استقبال می کنیم .
مثلاً یکی از پیشنهادهایی که به ما شد گرفتن هاست از هاستینگ نت افراز بود که رایزنی کردیم متوجه شدیم مشکلی وجود نداره از لحاظ میزبانی . ضرری نداره صحبت های افراد خبره توی این کار رو در این انجمن تخصصی بشنوم تا در نهایت بتونم تصمیم درستی بگیرم .

tizparvaz
December 1st, 2012, 23:58
خب من اصراری به خرید سرور اختصاصی ندارم . اگه هاستی هم بتونیم پیدا کنیم که کار هاست قبلی رو برامون انجام بده اصلاً نیاز به سرور اختصاصی نداریم . الان دو تا سرور مجازی ویندوز دارم که واقعاً کارم رو راه می اندازن . آقای فعال هم لطف کردن چند پیشنهاد به بنده کردن که با توجه به بودجه و سرویس و سایر پیشنهادها باید یک مورد رو انتخاب کنیم . (یا هاست سایت یا سرور اختصاصی کلی)
بهرحال ما هم یک بودجه مشخصی برای خودمون تعریف کردیم که نمیتونیم بیشتر از اون هزینه کنیم . توی چارچوب این هزینه بالطبع داریم دنبال بهترین راهکار میگردیم . همونطور که توی پست اول هم اشاره کردم فقط دنبال آفر نیستم . راهکارهایی که دوستان به نظرشون میرسه با توجه به این موارد رو خواستم بدونم . حالا در کنارش آفری هم داشتن استقبال می کنیم .
مثلاً یکی از پیشنهادهایی که به ما شد گرفتن هاست از هاستینگ نت افراز بود که رایزنی کردیم متوجه شدیم مشکلی وجود نداره از لحاظ میزبانی . ضرری نداره صحبت های افراد خبره توی این کار رو در این انجمن تخصصی بشنوم تا در نهایت بتونم تصمیم درستی بگیرم .

پیشنهاد من به شما اینه که سرور اختصاصی رو سراغش نری با هزینه ای که د نظر گرفتی چیز بدرد بخوری براتون پیدا نمیشه چه از نظر سرور چه از نظر کانفیگ سرور ، سرور بدون کانفیگ خوب مثه قیمه بدون لپست

متمانا اطلاعات شما از من خیلی بیشتر هست و من در مقابل شما اطلاعاتی ندارم
من اگر قصد فروش این سرور هارو دارم بخاطر اینه که من میخوام سقف سرور هامو به 50 برسونم که بتونم تخفیف بیشتری بگیرم
برای این کار هست که سرور هارو بدون 1$ سود به یوزر ها میدم
به همین دلیل ارزان در میاد
تا جایی هم که بتونم سعی میکنم کمک کنم
همون طور که در تاپیک های قبلی گفتم من نه در حد هاست دی ا هستم
نه چنین قدرتی دارم
ولی تلاش میکنمکه بهترین کیفیت رو به مشتیم بد

من مدعی اطلاعات نیستم در مورد شما هم شناختی ندارم که بدونم اطلاعاتتون چقدر هست
این مود رو درمورد هاگ سرور اطلاعی ندارم که بعد چند سرور چقد تخفیف میدن
هرکس بخواد هاست دی ال بشه خیلی بیچارست من زمانی حرفی واسه گفتن دارم که بهتر از هاست دی ال باشم هاست دی ال شدن که افتخار نیست (هاست دی ال یا هرجای دیه کلی گفتم)

sat98
December 2nd, 2012, 00:01
سلام . بنده در حال حاضر یک سرور مجازی 250 گیگ دارم بکاپ ماهی 50 میدم . یک وی پی اس ویندوز برای دانلود 300 گیگی دارم ماهی 80 میدم و هاست سایتم رو که از هاست دی ال داشتم ماهی 40 میدادم .
حالا هاست دی ال دیگه سرویس نمیده . می خوام برای کاهش دردسر یک سرور اختصاصی بگیرم .
حالا شما چی پیشنهاد میکنید که قیمت نهایی زیر 200 باشه و سرور اختصاصی مناسبی بشه و کانفیگش هم مناسب شرایط ما.
در ضمن من میخوام سرور اختصاصی رو دو قسمت کنم . یکی لینوکس و یکی ویندوز . برای سایت لینوکس و برای دانلود ویندوز نصب کنم.
وضعیت سایت ها هم به این ترتیبه :
سایت 1 : تعداد انلاین ها ماکزیمم 100 - تعداد بازدید در روز 20.000 و تعداد بازدید کننده 6000 - سیستم وردپرس
سایت 2 : تعداد انلاین ها ماکزیمم 50 - تعداد بازدید در روز 5000 و تعداد بازدید کننده 2500 - سیستم وردپرس
انجمن ipb : تعداد آنلاین ها ماکزیمم 20
پهنای باند مصرقی سایت ها در حدود 100 گیگابایت و پهنای باند مصرفی سرویس دانلود در حدود 15 تا 20 ترا بایت
حجم فایل های سایت 1 گیگ و حجم فایل های دانلود در حدود 200 گیگ

با این وجود چه سرویسی پیشنهاد میکنید ؟ (هاست اشتراکی - وی پی اس - اختصاصی یا تلفیقی از هر کدوم )
سایت ها به چه سرویسی با چه مشخصاتی نیاز داره (رم و سی پی یو )
اگر آفر مناسبی دارید و سابقه میزبانی از وب سایت های پر بازدید رو دارید ممنون میشم عنوان بفرمایید . . .

سلام دوست عزیز به تاپیک زیر مراجعه کنید 100 درصد پشیمان نمیشوید

سرور اختصاصی مخصوص هاستینگ و هاست دانلود هم داریم

http://www.webhostingtalk.ir/f20/64814 (http://www.webhostingtalk.ir/f20/64814/)

shahab2005
December 2nd, 2012, 00:07
دوستان نظرشون در مورد این آفری که mizbanvps پیشنهاد میدن چیه ؟

ocation Server : England

Data Center : Redstation.Com

Cpu : 2 x Intel® Xeon® Pro E5620 - 12M Cache , 2.40 GHz

Cores : 4

Hard Disk Space : 1000 GB

Guarantee Ram : 4096 MB

Bandwidth : Unlimited

Network Port : 1 Gbps

Dedicated IP(s) : 1

Reboot Panel : Yes

Vmware ESXi V5

99.9% Uptime Guarantee
قیمت : 95000 تومان

shahab2005
December 2nd, 2012, 00:09
Location Server : England

Hard Disk Space : 25 GB

Guarantee Ram : 6144MB + 128MB(free) = 6400 MB

Network Port : 1 Gbps / 10 Gbps

Vmware ESXi V5

99.9% Uptime Guarantee
قیمت : 41000 تومن

به نظر ارزون نمیاد ؟

smail_f
December 2nd, 2012, 00:22
دوستان نظرشون در مورد این آفری که mizbanvps پیشنهاد میدن چیه ؟

Redstation دیتا سنتر خوبیه و ایم مشخصات هم با توجه به قیمتش خوبه
من به شما پیشنهاد میدم بخرید

mariean
December 2nd, 2012, 00:22
سلام
سرور اختصاصی 44 یورور
Intel Core i7 920
2x HDD 1,5 TB SATA
6x RAM 2048 MB DDR3-1066
هر ایپی 1 یورو

تا 3 عدد

کانفیگهای دیگه با تضمین و هزینه انجام میشود

لینک سایت سرور خوب، کیفیت خوب، قیمت خوب، (http://client.servervds.com/)

شماره تماس مستقیم
پاسخگوئی از ساعت 11 صبح الی 1 بامداد

(4329173 0937 )

تماس از طریق یاهو: Sahosseini2005

تماس در گوگل تالک: Sahosseini2005

ارسال ایمیل Sahosseini2005@gmail.com

با تشکر

HugeServer
December 2nd, 2012, 08:27
با سلام،

با توجه که اسم شرکت ما در این تاپیک آمده هست، و با توجه به درخواست باز کننده این تاپیک باید عارض بشم که تلفظ صحیح " هیوج سرور " میباشد.

در مورد سرور اختصاصی هم در صورتی که ستارتر تمایل به همکاری دارند لطف کنید به صورت مستقیم با ما تماس بگیرید. sales@hugeserver.com

shahab2005
December 2nd, 2012, 21:51
با عرض سلام دوباره خدمت دوستان :
من به یک جمع بندی در چند راه حل موجود رسیدم و برای هر کدوم یک آفر مناسب دارم . حالا از دوستان می خوام پیشنهاد کنن کدوم آفر هزینه و کیفیت رو یکجا با هم داره . . . کل تاپیک بصورت خلاصه اینکه

بنده یک هاست سایت دارم از هاست دی ال ماهی 40 میدم (بخاطر این مجبورم هاست سایت رو عوض کنم) - یک سرور مجازی ویندوز دارم 1 گیگ XL-HOST با فضای 300 برای بکاپ فایل هام 50 میدم - یک سرور مجازی RED-STATION دارم 300 گیگ با رم 2 ماهی 80 میدم که انصافاً راضی هستم .

پیشنهاد اول (خرید سرور اختصاصی برای کلیه سایت ها و هاست دانلود از هیوج سرور)

IP 5
قیمت دقیق 157 هزار تومان

پیشنهاد دوم (استفاده از هاستینگ اشتراکی برای سایت - ادامه روند قبل)

پلن الماس 1 شرکت نت افراز
الماس
هارد 50GB
پهنای باند نامحدود
لینوکس
DirectAdmin
LiteSpeed
23,000 تومان

پیشنهاد سوم (استفاده از سرور مجازی فقط برای سایت)

Hard Disk Space : 25 GB
Guarantee Ram : 6144MB + 128MB(free) = 6400 MB
Network Port : 1 Gbps / 10 Gbps
Vmware ESXi V5
قیمت : 41000 تومن

پیشنهاد چهارم (استفاده از سرور مجازی برای سایت و بکآپ)

Cores : 4
Hard Disk Space : 1000 GB
Guarantee Ram : 4096 MB
Network Port : 1 Gbps
Vmware ESXi V5
قیمت : 95000 تومان