PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاستینگ و هاست دانلود با کیفیت و امنیت بالا - فایروال قوی و ضد دی داس ( لایت اسپید - سی پنل ) 15% تخفیف

sat98
December 1st, 2012, 13:46
با عرض سلام خدمت مشتریان عزیز

با توجه به اینکه شرکت میزبان98 بزرگترین و قوی ترین ارائه دهنده سرور های هاستینگ در ایران با 3 سال فعالیت و کارنامه درخشان با شرکت میزبان وی پی اس ادقام شد و پس از فروش موفق هاستینگ و هاست دانلود این شرکت توسط ما تصمیم گرفتیم پکیج های جدید تر هاستینگ و هاست دانلود خدمت مشتریان به شرح زیر ارئه بدیم

تمامی سرویس ها داری امنیت بسیار بالا بوده تضمینی ضد هک و داس بک اپ روزانه اپ تایم 100 درصد

دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت

کانفیگ سرور ها به دست یک گروه روسی شده است گروهی که سرور های هاست دی ال را کانفیگ کرده است

لایت اسپید 8 هسته ای سیپیو 12 هسته ای رم 24 گیگ هارد ساس رید 10

Location Server : Germany
Data Center : Hetzner
Cpu : Intel® Core™ i7-980X PEE - 12M Cache , 3.33 GHz
Hard Disk Space : SAS
Guarantee Ram : 24 GIG ECC
Bandwidth : Unlimited
Network Port : 1 Gbps
Backup : Yes
Control Panel : Cpanel
LiteSpeed Web Server (8-CPU)

قیمت ها ثابت بوده و اصلا گرانتر نخواهد شد به هیچ عنوان

دی ان اس ها برای هاستینگ به شرح زیر می باشند که باید بر روی دامنه های خود که قبلا داشته اید ست کنید

NS1.MIZBAN98.COM
NS2.MIZBAN98.COM
NS3.MIZBAN98.COM
NS4.MIZBAN98.COM

نکته این است که شرکت میزبان98 و شرکت ما میزبانی چندین سایت بزرگ ایرانی را میکنداز جمله

IMG98.NET - SATE98.COM - SAMFONI.COM - UL98.COM - MAJIDKHARATHA.NET

تمامی پکیج های زیر شامل 15 درصد تخفیف فقط برای خرید یک ماهه را دارا میباشند برای ماه اول و از ماه دوم قیمت بدون تخفیف است

کد تخفیف

MIZBAN98

میتوانید برای خرید یک ماهه تخفیف بگیرید و خرید سه ماهه و شش ماهه و یک ساله اتوماتیک تخفیف بر روی قیمت ها داده شده است

این کد تا یک ماه معتبر هستش و هر شخص فقط یک برای برای یک محصول هاستینگ و هاست دانلود میتونه بر روی خرید یک ماهه تخفیف بگیره

برخی از امکانات پکیج های ما

پهنای باند : نامحدود
سایر امکانات : نامحدود
وب سرور : لایت اسپید
کنترل پنل : سی پنل
بک آپ گیری : روزانه
محل سرور : آلمان
پورت اتصال : 1 گیگابایت
آپ تایم : 99.99%
ضمانت : امنیت بالا , مد سکوریتی , فایروال هوشمند , آنتی هک , آنتی Ddos
خدمات : شبانه روزی , پشتیبانی نرم افزاری , نصب ماژول و هک , رفع مشکلات وراهنمایی

نماینگی هاست لینوکس MizbanVps - سبد خرید (http://client.mizbanvps.com/cart.php?gid=9)

هاست لینوکس شرکتی MizbanVps - سبد خرید (http://client.mizbanvps.com/cart.php?gid=10)

هاست لینوکس معمولی MizbanVps - سبد خرید (http://client.mizbanvps.com/cart.php?gid=11)

هاست لینوکس حرفه ای MizbanVps - سبد خرید (http://client.mizbanvps.com/cart.php?gid=4)

هاست دانلود MizbanVps - سبد خرید (http://client.mizbanvps.com/cart.php?gid=2)

برای خرید محصول مورد نظرتون به لینک های بالا مراجعه کنید

موفق و پیروز باشید

MizbanVps
December 2nd, 2012, 23:47
فروش همچنان ادامه دارد

کیفیت بهتر از هاست دی ال

به تضمین و باز پرداخت وجه در صورت نارضایتی

acard
December 3rd, 2012, 10:42
استارتر تاپیک بن شده !
بعد شما با یک آیدی جدید اومدید ؟
مشکوک میزنی

MagicVps.Com
December 3rd, 2012, 11:15
اون همکارشون هست اگرتوی پستهای دیگرشون دقت کرده باشید

تاریخ های عضویت اگر ببنید یکیش مال 2010 یکی 2012

MagicVps.Com
December 3rd, 2012, 11:17
استارتر تاپیک بن شده !
بعد شما با یک آیدی جدید اومدید ؟
مشکوک میزنی

اون همکارشون هست اگرتوی پستهای دیگرشون دقت کرده باشید

تاریخ های عضویت اگر ببنید یکیش مال 2010 یکی 2012

و یک نکته اینکه وقتی سایتی نماد داره یعنی همهچیزش مشخص هست امار کاملش نماد به همین راحتی نمیدن و کلیه ادرسها و موارد ثبت شده هست

MizbanVps
December 3rd, 2012, 13:42
با تشکر از همکار عزیزم

دوستان اگر خواستند میتونند ما هاستشون کنیم و در صورت رضایت یک هفته بعد پول را واریز کنند

100 درصد ضمانت داره

rezidentevilone
December 3rd, 2012, 16:18
با تشکر از همکار عزیزم

دوستان اگر خواستند میتونند ما هاستشون کنیم و در صورت رضایت یک هفته بعد پول را واریز کنند

100 درصد ضمانت داره
من با این شرایط می خوام ( البته نه بخاطر پولش به این خاطر که ببینم اسکریپت مورد نظرم با کنفیگ های شما مشلکی داره یا نه )

چی کار باید بکنیم ؟

MizbanVps
December 3rd, 2012, 16:25
من با این شرایط می خوام ( البته نه بخاطر پولش به این خاطر که ببینم اسکریپت مورد نظرم با کنفیگ های شما مشلکی داره یا نه )

چی کار باید بکنیم ؟

یک تیکت به بخش پشتیبانی بزنید بهتون تست بدیم

rezidentevilone
December 3rd, 2012, 16:35
یک تیکت به بخش پشتیبانی بزنید بهتون تست بدیم

تیکت زدم

s98
December 3rd, 2012, 22:05
100 درصد تایید می شوند

rezidentevilone
December 3rd, 2012, 22:40
یک پکیج خریداری شد

هاستشون کنفیگ خوبیداره !

T.S
December 4th, 2012, 13:02
سایت های دانلودی که ازتون اکانت خریدن رو میشه لیست بدین
با ترافیک بالا مد نظره ؟

sat98
December 7th, 2012, 22:49
سایت های دانلودی که ازتون اکانت خریدن رو میشه لیست بدین
با ترافیک بالا مد نظره ؟

img98.net Upload Center is an easy hosting solution for everyone (http://www.img98.net)
www.9sat98.org
سمفونی - موزیک - فول آلبوم - موزیک ویدئو (http://www.samfoni.com)

ما سایت های خیلی بزرگی را داریم ساپورت میکنیم

به کیفیت ما شک نکنید

sat98
December 11th, 2012, 13:47
فروش همچنان ادامه دارد با بهترین کیفیت

sadeght
December 11th, 2012, 15:45
خدمتتون عرض کنم حدودا نزدیک یک هفته می شود که یکی از دوستان بنده که با هم فعالیت داریم سرویس گرفتیم هر جایی که می رفتیم مشکلاتی وجود داشت اعم از سرعت پایین

یا سرعت خوب امنیت پایین و یا عمدتا که خیلی دی داس داشتیم بالاخره یک ضعفی وجود داشت ولی "" میزبان وی پی اس "" تا اینجا که گذشته از لحاظ سرعت و امنیت خوب

و مناسب بوده و انشاء الله همین طور ادامه پیدا کند

این کیفیت و پشتیبانی و خدمات دهیش را.

MagicVps.Com
December 11th, 2012, 20:08
با سلام ما که از سرویس هاسیتینگشون راضی هستیم با توجه به اینکه خودمون فقط فروش وی پی اس داریم و وارد بخش هاستینگ نشدیم ترجیح دادم کار به کار دانش بدیم و 2 ساله که این سرویس دهنده انتخاب کردیم

حدود 2 ساله که روی این سرور هاستینگ ایشون هستیم و خیلی راضی هستیم بلانسبت ادمهای مریض و بیمار زیاد بوده و هست که هر ازگاهی میان سایت دی داس میکنند ولی تیرشون همیشه به سنگ میخوره

MizbanVps
December 11th, 2012, 20:20
با سلام ما که از سرویس هاسیتینگشون راضی هستیم با توجه به اینکه خودمون فقط فروش وی پی اس داریم و وارد بخش هاستینگ نشدیم ترجیح دادم کار به کار دانش بدیم و 2 ساله که این سرویس دهنده انتخاب کردیم

حدود 2 ساله که روی این سرور هاستینگ ایشون هستیم و خیلی راضی هستیم بلانسبت ادمهای مریض و بیمار زیاد بوده و هست که هر ازگاهی میان سایت دی داس میکنند ولی تیرشون همیشه به سنگ میخوره
امیدواریم همیشه در خدمت باشیم

blog
December 11th, 2012, 22:06
دیتابیسم برا نصب آپلودسنتز در هاست های دانلودتون میدید

MizbanVps
December 12th, 2012, 00:01
دیتابیسم برا نصب آپلودسنتز در هاست های دانلودتون میدید
بله یک عدد داده میشود

sat98
December 12th, 2012, 02:34
با تشکر از دوستان که لطف دارند نسبت به بنده و همکارم

par30shop
December 12th, 2012, 10:16
هاست ها تون چند روزه مهلت برگشت دارن در صورت نا راضی بودن ؟

seyyed_ahmad
December 12th, 2012, 10:33

سلام. این سوال بنده هم هست .

sat98
December 13th, 2012, 14:16

یک روز مهلت تست داره دوست من

diges
December 13th, 2012, 14:29
کانفیگ سرور ها به دست یک گروه روسی شده است گروهی که سرور های هاست دی ال را کانفیگ کرده است

می شه بگید این گروه کدوم گروه هست ؟ تا جایی که من می دونم سرور ها توسط خود هاست دی ال کانفیگ می شه .

sat98
December 14th, 2012, 04:59
می شه بگید این گروه کدوم گروه هست ؟ تا جایی که من می دونم سرور ها توسط خود هاست دی ال کانفیگ می شه .

دوست عزیز دوست نداریم مسئله رو اینجا باز کنیم خواهشا بحث این تاپیک را به بی راهه نکشید ما حقیقت رو گفتیم و اصلا درست نیست در باره ابروی شخص یا شرکتی بحث کنیم

MizbanVps
December 14th, 2012, 05:04

دوست گرامی خیلی ها اومدن رو سرور ما و سرعت کیفیت و امنیت رو تست کردند.
با تشکر و احترام

mohsen_eteraz
December 14th, 2012, 09:56
سلام ، بخش پشتیبانی تون خیلی ضعیفه با توجه به این همه همکار که تو این سایت دارین 2 نفرشون رو بزارید تیکت ها رو پاسخ بدن زود تر کار ما راه بیوفته

vogonee
December 14th, 2012, 16:04
دسوتان ایشون تایید میشن ؟ :) من 2-3 بار سایتم بعد اینکه بازدید به 50000 60000 رسیده ترکیدم :) نمیخوام دوباره اینجور بلاها سرم بیاد ، یک هفته تست رو به ما هم میدید ؟:) تشکر .

vogonee
December 14th, 2012, 16:12
طرح سایتتون کاملا منو یاد تک کلوئد میندازه و این اصلا خوشایند نیست بیچاره کردن مارو 2 بار :)

sat98
December 14th, 2012, 23:21
سلام ، بخش پشتیبانی تون خیلی ضعیفه با توجه به این همه همکار که تو این سایت دارین 2 نفرشون رو بزارید تیکت ها رو پاسخ بدن زود تر کار ما راه بیوفته

دوست عزیز درگیر کانفیگ سرور های جدید بودیم یک مقداری هم شکیبایی بد نیست برای تعطیلات اخر هفته

sat98
December 14th, 2012, 23:22
دسوتان ایشون تایید میشن ؟ :) من 2-3 بار سایتم بعد اینکه بازدید به 50000 60000 رسیده ترکیدم :) نمیخوام دوباره اینجور بلاها سرم بیاد ، یک هفته تست رو به ما هم میدید ؟:) تشکر .

سلام دوست عزیز تضمینی هستش به سایت مراجعه کنید و تیکت بزنید

sadeght
December 15th, 2012, 00:54
طرح سایتتون کاملا منو یاد تک کلوئد میندازه و این اصلا خوشایند نیست بیچاره کردن مارو 2 بار :)

خدا خیرتون بدهد که گفتید دقیقا هم ما روی تک کلود بودیم و واقعا اذیت کردن ما را اصلا راضی نبودیم از میزبانی تک کلود اومدیم روی میزبان وی پی اس خداخیرشون بده سرویس خوبی دارند.

از لحاظ امنیت و سرعت و پشتیبانی

alisorkhposh
December 15th, 2012, 11:55
اقا من با اقا محسن موافقم....شمارو امتحان نکردم اما 20 تا هاستینگ رو مثه خودتون امتحان کردم اصلا پشتیبانیشون خوب نیست
همه ناراضین

wikiphp
December 15th, 2012, 12:35
درود بر شما.

امنیت تا چه قدر تظمین میشه؟
بک آپ گی؟ هر چند وقت یک بار 100% گرفته میشه؟
پهنای باند واقعا نامحدود یا نه 800 گیگ هست میگید نامحدود...
آپتایم 100% ؟ از اول شروع کار تا به امروز + این سرور جدیده که دارید هاست دانلود ارائه میدید چندبار و به چه مدت قطعی داشتید؟

اگر مناسب باشه هم هاست دانلود و هم هاست میزبانی وب رو از شما میگیرم... ، ولی آپتایم و امنیت خیلی مهمه "" امکان هک سایت 100% هست ، 3ماه نشده شروع کردیم 6بار حمله شده اگر امنیت سرور میزبان خوب نبود و تغریبا باگ گیری انجام نمیشد چندبار تا به حال سایت نابود میشد " تظمین برای امنیت هست یا خیر

heshi
December 16th, 2012, 11:41
سلام
من هاست دانلود و اشتراکی از این سایت نخریدم ولی یه دونه vds ازشون خریدم و از همون روز اول تا الان مثل شتر ازش کار کشیدم ولی همچنان داره به خوبی کار میکنه
مصرف پهنای باند خیلی زیادی هم دارم و به خاطر همین مشکل تا به حال از چندین جا سرور و هاست دانلود گرفتم که چون جوابگو نبودن مجبور شدم به جاهای دیگه برم تا رسیدم به این سایت که تا به حال هیچ مشکلی نداشتم
در ضمن کیفیتش هم عالیه یعنی من تا به حال چندین جا کوچ کردم که هیچ کدوم مثل اینجا نبوده ولی در مورد پشتیبانیش نظری ندارم چون تا به حال مشکلی پیش نیومده که تیکت بزنم اینو باید بقیه نظر بدن
سرعت دانلود از لینکهاش هم حدود 30 مگ بر ثانیه هست در حالی که از سرور قبلیم فقط 1 یا 2 مگ بود
من پیشنهاد میکنم که vds بگیرین چون هم قیمتش ارزونتره هم میتونین از ریموت استفاده کنین(500 گیگ هارد ماهی 50)

mr-secret
December 16th, 2012, 14:07
سلام میشه بیشتر در مورد امینت هاست توضیح بفرمایئد سایت من خوراکش شل هستش متاسفانه :)

sat98
December 16th, 2012, 21:21
اقا من با اقا محسن موافقم....شمارو امتحان نکردم اما 20 تا هاستینگ رو مثه خودتون امتحان کردم اصلا پشتیبانیشون خوب نیست
همه ناراضین

خیلی جالبه اینجا همه از ما راضی هستن سرویس گرفتن شما نخریده از ما ناراضی هستید؟

دوست عزیز مارو با شرکت های فصلی یکی نکنید ما چندین ساله تو این کار هستیم سرویس هامون هم اگر در حد هاست دی ال نباشه کمتر از اون نیست هاست دی ال هم که دیگه همه قبول دارن بهترینه تو هاستینگ

پس خواهشا قبل از حرف زدنتون حرفتون رو مزه مزه کنید

شما عادت کردید ریختید تو این سایت و میخواید شرکت هایی که خیلی خوب هستن رو تخریب کنید

اما اینو بدون ما بیدی نیستیم که با باد های شما بلرزیم به کارتون ادامه بدید

اون هایی که از ما سرویس دارن خودشون میدونند ما کی هستیم و چی هستش

کدوم شرکت تا 5 صبح بهتون پشتیبانی تلفنی میده و میتونید بهشون زنگ بزنید؟

خسته نباشید

sat98
December 16th, 2012, 21:24
درود بر شما.

امنیت تا چه قدر تظمین میشه؟
بک آپ گی؟ هر چند وقت یک بار 100% گرفته میشه؟
پهنای باند واقعا نامحدود یا نه 800 گیگ هست میگید نامحدود...
آپتایم 100% ؟ از اول شروع کار تا به امروز + این سرور جدیده که دارید هاست دانلود ارائه میدید چندبار و به چه مدت قطعی داشتید؟

اگر مناسب باشه هم هاست دانلود و هم هاست میزبانی وب رو از شما میگیرم... ، ولی آپتایم و امنیت خیلی مهمه "" امکان هک سایت 100% هست ، 3ماه نشده شروع کردیم 6بار حمله شده اگر امنیت سرور میزبان خوب نبود و تغریبا باگ گیری انجام نمیشد چندبار تا به حال سایت نابود میشد " تظمین برای امنیت هست یا خیر

سلام

امنیت 100 درصد تضمین میشه فول دی داس هستیم
لایت اسپید 8 هسته ای هستش
بک اپ روزانه داریم
اپتایم 100 درصد

در خدمتتون هستم دوست من

sat98
December 16th, 2012, 21:26
سلام میشه بیشتر در مورد امینت هاست توضیح بفرمایئد سایت من خوراکش شل هستش متاسفانه :)

ما نرم افزاری داریم به محض اینکه شل رو هاست اپلود بشه درست بعد از 3 ثانیه اتوماتیک پاک میشه
حتی به روز ترین شل ها

مود سکیوریتی با کانفیگ فول که توسط گروه روسی نوشته شده بر روی سرور هستش
فایروال نرم افزاری با کانفیگ دستی داریم
لایت اسپید 8 هسته ای

sat98
December 17th, 2012, 16:06
سلام

با توجه به استقبال فراوان دوستان و عدم افت کیفیت سرویس های مشتریان عزیز

شرکت تصمیم گرفت که دیگر به صورت رایگان یک دیتابیس به هاست دانلود داده نشود تا کیفیت سایر سرویس ها افت نکند

از این پس اگر دیتابیس نیاز داشته باشید برای هاست دانلود باید سفارش دهید و شامل هزینه میشود و فقط بر روی هر هاست یک دیتابیس داده میشود

mohsen_eteraz
December 18th, 2012, 02:18
سلام ، دوست عزیز با توجه به این امکاناتی که فرمودید ( هارد ساس ، پورت 1 گیگ سرور و کانفیگ گروه روسی و... ) سرعت دانلود از هاست ها چقدر هست ؟ و آپتایم 100% واقعی هست یا نه ؟ ممنون

heshi
December 18th, 2012, 08:50
سرعت دانلود از هاست ها چقدر هست ؟
سلام
شرمنده که میپرم وسط بحث
من هاست دانلود ندارم ولی سرعت دانلود vds حدود 30 مگ بر ثانیه هست البته توی همه ساعات تست نکردم ممکنه توی شلوغی سرعتش کم بشه یا ساعات خلوت بیشترم بشه الله اعلم
یا علی

mdake.com
December 18th, 2012, 11:43
من یه سایت دارم با بازدید + 10 هزار ای پی میتونید ساپرتم کنید؟
10 گیگ هاست میخوام 500 گیگ پهنا .. پولشم یه هفته بعد میدم .. چون میخوام سرعت و پشتیبانی رو تست کنم و مطمئن بشم ..
بهم پیام بزنید لطفا

sat98
December 19th, 2012, 01:04
من یه سایت دارم با بازدید + 10 هزار ای پی میتونید ساپرتم کنید؟
10 گیگ هاست میخوام 500 گیگ پهنا .. پولشم یه هفته بعد میدم .. چون میخوام سرعت و پشتیبانی رو تست کنم و مطمئن بشم ..
بهم پیام بزنید لطفا

تیکت بزنید تو سایت در خدمت هستیم

sat98
December 19th, 2012, 01:06
سلام ، دوست عزیز با توجه به این امکاناتی که فرمودید ( هارد ساس ، پورت 1 گیگ سرور و کانفیگ گروه روسی و... ) سرعت دانلود از هاست ها چقدر هست ؟ و آپتایم 100% واقعی هست یا نه ؟ ممنون

پورت 1 گیگ هستش

حدود 70 باید باشه

1 گیگ اختصاصی نه شیرینگ

100 درصد بله هستش

serkis
December 19th, 2012, 20:29
من هم از ایشون هاست تهیه کردم سرعت سرور و دانلود بسیار خوب از لحاظ امنیتی به دو تا از فایل هام گیر میداد که با کمی تغییر مشکل رفع شد
در کل ایشون تایید میشن

sadeght
December 20th, 2012, 12:13
لطفا این طوری برخورد نکنید و کسی را زیر سوال نبرید ما سرویس داریم مشکلی هم نداشتیم. این طوری اصلا رفتار نکنید تا یک جایی موردی پیش می یاد سریعا می گید این ها این طوری هستند و

اون طوری . اصلا درست نیست.

موفق باشید

sat98
December 20th, 2012, 12:27
لطفا این طوری برخورد نکنید و کسی را زیر سوال نبرید ما سرویس داریم مشکلی هم نداشتیم. این طوری اصلا رفتار نکنید تا یک جایی موردی پیش می یاد سریعا می گید این ها این طوری هستند و

اون طوری . اصلا درست نیست.

موفق باشید

خیلی ممنون دوست عزیز

ببینید این دوستان که جمعا 3 نفر هستند با دادن ماهی 16 هزار تومان اندازه یک سرور اختصاصی مصرف میکردند کل شبکه سرور رو مشغول کرده بودند و بنده به خاطر اینکه کیفیت دیگر سرویس ها افت پیدا نکنه مجبور به این بودم که پولشون رو برگشت بزنم

حالا دوستان دیگر از اب گل الود ماهی میگیرند یکی اصلا سرویس نداره از ما میاد میگه سرعت دانلودتون کمه

اون یکی اصلا تیکت نزده امروز میگه از صبح زدم کسی جواب نداده

پول هارو برگشت زدیم میگن نیومده

من نمیدونم از این خراب کردن چه نفعی میبرند

24 ساعت گزارش پست خلاف دادم مدیر وب هاستینگ هم پاک نمیکنه

موردی نداره اون هایی که از ما سرویس دارند همه راضی هستند و ما مشتری خودمون رو داریم

seyyed_ahmad
December 20th, 2012, 23:59
سلام.من یه هاست 10 یا 15 گیگ دانلود میخوام ولی گویا پلنهای کم حجم دیگه نیست . اگه ارائه می دید و همین امشب منتقل می کنید من ثبت نام و تیکت بزنم ؟ با تشکر

seyyed_ahmad
December 21st, 2012, 00:04
با تشکر از همکار عزیزم

100 درصد ضمانت داره

اگه این مورد روهنوز دارید من همین الان می خوام .

sat98
December 21st, 2012, 02:52
اگه این مورد روهنوز دارید من همین الان می خوام .

سرویس های موجود در سایت رو داریم و خدمت شما میدیم

sat98
December 24th, 2012, 17:14
فروش همچنان ادامه دارد

hamedwolf
December 24th, 2012, 18:14
بعضی ها کارشون همینه میان اینجا و topic بقیه خراب میکنن تا تا پک خودشون بره بالا
ایرانی جماعت همینه

p30dey
December 24th, 2012, 18:31
سلام پهنای باند نامحدود واقعی هست؟ من روزی 1tb پهنای باند دارم آیا واقعی هست یا نه محدودیت داره؟
یک لینک بزارین سرعت دانلود از هاست رو چک کنیم، با تشکر

+irtci+
December 24th, 2012, 19:28
سلام پهنای باند نامحدود واقعی هست؟ من روزی 1tb پهنای باند دارم آیا واقعی هست یا نه محدودیت داره؟
یک لینک بزارین سرعت دانلود از هاست رو چک کنیم، با تشکر

منظورتون پهنای مصرفی سایته یا هاستی که خریداری کردین؟

hostspace
December 24th, 2012, 20:17
منظورتون پهنای مصرفی سایته یا هاستی که خریداری کردین؟

منظورش پهنای باند اینترنتشه
آخه این چه سوالیه میپرسین !

sat98
December 27th, 2012, 11:14
عزیزان هر سوالی دارند میتونند تو سایت از قسمت تیکت پشتیبانی بپرسند یا با بنده تماس بگیرند
09301381583
موفق باشید

sat98
December 28th, 2012, 12:49
تخفیف در فروش فقط تا سه روز دیگر باقی مانده است

Pegasus
December 31st, 2012, 18:08
سلام
میخواستم هاست لینوکس بگیرم دیدم فقط یکماهه و 3 ماهه دارین نمیشه 6 ماهه و یکساله هم اضافه کنید :105:
ممنون :)

Cpt.Price
January 2nd, 2013, 23:12
هرچند امروز برای اولین بار خارج از دسترس شد سرویس هاشون اما به شخصه بعد از تلخی های فراوان که از 4-5 شرکت واقعا "فصلی" کشیدم انصافا بدون هیچ مشکلی کار کرده برام و نه مثل بقیه جاها هر روز لیسنس تریالو هزارو 1 مشکل دیگه...
هرکسی هم در سرویس دهی اینها مشکل داره تست بگیره 1 ماه مثل بنده.

jaaf4r
January 5th, 2013, 11:32
من از ایشون سرویس گرفتم ، بعد از مدتی گفتن که هاست دانلود شما فشار زیادی میاره رو سرور 48 ساعت وقت دادن جمع کنم برم، یا هزینه اضافی پرداخت کنم، برای کسایی که سایت بزرگ دارند اصلا پیشنهاد نمی شه این شرکت.!

r0ot$harp
January 5th, 2013, 15:31
من واقعا از ایشون راضی نیستم. روز اول باهم توافق کردیم سایت من تست بیاد بالا و اگر به سرور فشار آورد به من بگن تا من پنل رو ارتقا بدم. اما ایشون سریعا سایت رو suspend کردن. 20 هزار لینک ایندکس من تو گوگل از بین رفت. واقعا از ایشون راضی نیست. بهتر بود قبل از بسته شدن باهم حرف می زدیم و مشکل رو حل می کردیم. از serveriran هم به هیچ عنوان راضی نیست. دقیقا مثل همین مشکل رو باهاشون داشتم. در ضمن بیشتر از 20 روز هست که سرور هاشون بی نهایت قطع و وصل می شه. خدا وکیلی عین واقعیت رو گفتم. چون منم گول یه مشت تعریف بیجا رو خوردم. uptime سرور هاشون فوق العاده پایین هست. serveriran

amirmahdi8573
January 6th, 2013, 19:50
من هاست دانلود از ایشون گرفتم ولی با دلایل بی جا گفتن شما رو نمیتونیم میزبانی کنیم و تسویه کنید
اصلا تایید نمیشه. نه رفتار خوبی دارن نه پشتیبانی خوب

rezidentevilone
January 9th, 2013, 00:11
سلام

از ظهر هاست و سرور اینا قطع هست

لطفا رسیدگی شود

sadeght
January 9th, 2013, 00:14
بله از صبح قطع هست انهایی که در هتزنر سرور دارند دقیقا همین مشکل را دارند تعدادی.

mr-secret
January 9th, 2013, 00:24
پس جرا نمیان اعلام کنند ؟ حتما باید کل سایت رو بگردیم ببینیم که هتزنر مشکل داره بعد بهشون ربط بدیم؟

sadeght
January 9th, 2013, 00:26
پس جرا نمیان اعلام کنند ؟ حتما باید کل سایت رو بگردیم ببینیم که هتزنر مشکل داره بعد بهشون ربط بدیم؟

باید اعلام کنن گزارش بدن که ندادن البته بیشترها همین طوریه چون سایت اونها هم روی همین سرور هست به خاطر اینه .

MizbanVps
January 9th, 2013, 00:30
دوستان عزیز

نه هکی رخ داده

نه به سرور فشار اومده نه هیچ چیزه دیگه

متاسفانه شرکتی که ما ازشون سرور تهیه کردیم

اون هم 3 سرور ازش داشتیم

که دو تا سرور هاستینگ بوده و یک سرور بک اپ

درست عین سه سرور رو بستن از طرف دیتاسنتر خیلی ها این مشکل رو دارند

ما فقط منتظر هستیم سرور از سازپند در بیادش تا سریع انتقال بدیم به یک سرور دیگه

ما الان هیچ دسترسی نداریم

لینک زیر پاسخ گوی همه این موضوعات هستش

بسته شدن سروهای هتزنر ( کسانی که از شرکت گذرگاه جهانی خریده بودن) (http://www.webhostingtalk.ir/f41/68473)

rezidentevilone
January 9th, 2013, 11:17
اطلاعات که از بین نمیره ؟

mhta
January 9th, 2013, 12:53
سلام
سایت میزبان و کنترل پنل شما کار نمی کنه و تیکت نمی شه زد. موبایل هم که خاموش است . به چه طریقی می توان با شما ارتباط برقرار کرد؟؟

avaco
January 9th, 2013, 16:57

mr-secret
January 16th, 2013, 20:10
وضعیت خیلی عالی در سرویس ها:

سرویس داون!
تیکت 24 ساعته جواب داده نشده!
شماره های روی سایت خاموش!
:l

sadeght
January 16th, 2013, 20:12
وضعیت خیلی عالی در سرویس ها:

سرویس داون!
تیکت 24 ساعته جواب داده نشده!
شماره های روی سایت خاموش!
:l

ما که برای یکی از دوستان گرفتیم اصلا دان ندارند .

شما اگر وی پی اس هستید ازشون سوال کنید چون تغییراتی داشتند ولی مشکل هاستینگ نداشتند.

mr-secret
January 16th, 2013, 20:22
ما که برای یکی از دوستان گرفتیم اصلا دان ندارند .

شما اگر وی پی اس هستید ازشون سوال کنید چون تغییراتی داشتند ولی مشکل هاستینگ نداشتند.

ماله بنده هم هاست هست
میشه بگین طریق دیگه ای جهت ارتباطشون هست ما انجام بدیم ؟

sadeght
January 16th, 2013, 20:23
تماس بگیرید یا تیکت بفرستید.

این هاست هم الان بالا هست و موردی ندارد.

mr-secret
January 16th, 2013, 20:31
تماس بگیرید یا تیکت بفرستید.

این هاست هم الان بالا هست و موردی ندارد.

لطفا پست 72 رو دوباره بخونید

sadeght
January 16th, 2013, 20:34
ما که هر بار موردی هم داشتیم با تماس تلفنی و یا تیکت جواب می دادند و می دهند.

مجددا امتحان کنید.

mr-secret
January 20th, 2013, 23:22
ما که هر بار موردی هم داشتیم با تماس تلفنی و یا تیکت جواب می دادند و می دهند.

مجددا امتحان کنید.

فکر نمیکنید زیادی جهبه گیری میکنید و یوزر دوم خود ادمینش نیستید ؟
به هر حال همونطور که توی چند تایپیک قبلی انتقاد های بسیاری کردند منم همینجا میگم که خرید از این سایت = پشیمانی اینم عرض کنم اصلا پشتیبانی نداره ایشون تو تیکت عرض کردن فقط میزبانی میکنیم و پشتیبانی نداریم
و دوم اینکه ایشون چیز پی ان فروش هارو مفسد جامعه میدونند و میفرمایند فسادرو هم ترویج میدن! ولی از اون طرف خودشون واسه فیسبوک گیر چیز پی ان هستند
بهتر ادم وقتی چیزی رو بد میدونه اول خودش سمتش نره بعد به دیگران بگه فلان بساله

js8
January 21st, 2013, 19:09
سلام دوستان عزیز
یک هاست دارم یک ساله
از سرویس آشیان هاست
فضا 5 گیگ
پهنای باند 100
من یک ساله خریدم 250 اما کسی بخواد تا 200 تومان می دم بهش
چون ما اومدیم سرور گرفتیم دیگه به درد ما نمی خوره
کسی می خواد بهم زنگ بزنه
09351718881