PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نکاتی در مورد خرید هاست به مشتریان HostDL و بحث پیرامون بعضی مسائل

---
December 1st, 2012, 12:58
سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و گرامی .

در مرحله ی اول باید بگم توی این 2 یا 3 روز تاپیک های قارچ گونه ای با عنوان های مختلف و محتوای یکسان توی انجمن زده میشه .
با عنوان هایی مثل :
پایان کار هاست دی ال
پایان فروش و سرویس دهی هاست دی ال
هاستینگ ایران از کمر 2 نیم شد .
چرا هاست دی ال دوباره بسته شد و ...

و جدیدا وب مستر های عزیز هم شروع کردند به زدن تاپیک های متعدد در انجمن درخواست سرویس برای اینکه سایت هاشون رو جایی دیگه میزبانی کنند .
به چند نکته بر میخوریم که :

1.هاست دی ال متاسفانه ارزونترین هاستینگ ایران بود و باعث خرابی بازار و همچنین مشکلات زیادی برای همکارانش شد .
2.هاست دی ال متاسفانه سرویس هاشو یک سوم قیمت اصلی و با نام سرویس وارز می فروخت .
3.هاست دی ال سیاستی رو جز برند شدن و شهرت پیش رو نکرده بود و اصلا فکر برای بقا و یا پیشرفت نمی کرد .
و هزاران نکته ی دیگه که اگر کسی مشکلی داره بنده براشون تک تک حرفام رو ثابت خواهم کرد .

اما نکاتی مبنی بر خرید سرویس جدید برای مشتریان بکآپ بدست هاست دی ال :

نخست خونسردی خودتون رو حفظ کنید انشالله هاست دی ال بعد از چند ماه استراحت و گردش و تفریح دوباره خواهد آمد .
در هنگام خرید به نکات زیر هم توجه بفرمایید .

در صورتی که به قیمت قبلی بخواید کار کنید راهی جز خرید از نت افراز ندارید .
Http://netafraz.com
تاپیک های متعدد برای تایید این سرویس دهنده نزنید . سایت های بزرگی پشتیبانی میکنن و خیلی هم ارزون هستند .
اما جا داره از هاستینگ همیشه در صحنه ایران سرور پیشاپیش تشکر کنیم چون همیشه جایی که هاستینگی منحل بشه و یا قصد فروش داشته باشه اولین نفر وارد صحنه میشن .
پس کمی صبر کنید فکر کنم تا الان یه صحبت هایی با هاست دی ال هم کرده باشن به توافق نرسن سرویس ویژه میزارن .
ایران سرور:هاست امن-هاست حرفه ای، سرور اختصاصی در ایران، سرور مجازی، هاست لینوکس و هاست ویندوز (http://iranserver.com)
در مورد این هاستینگ هم باید بهگم کاملا تایید شده هستند و نیازی به ارسال تاپیک های متعدد نیست .
گزینه ی بعدی سایت هاست ایران هست .
پس این مورد میتونه بهترین مورد باشه شما با گذاشتن کپی رایت اگر سایت پر بازدید دارید نیازی به هزینه کردن نیستیا تخفیف خوبی میدن .
صفحه اصلی | هاست ایران (http://hostiran.net)
این مورد هم کاملا تایید شده هست .
اما در صورتی که کمی صبر داشت باشید بعضی سایت های بزرگ (دوستان شما ) اقدام به باز کردن هاستینگ های نو پا کرده و بعضی از آنها در این رقابت شیر تو شیر! سربلند بیرون میان
IRHostCo - پشتیبانی (http://irhostco.com)

جواب سوالات از شما :
1. من 2 سالی هست که کار هاستینگ نمیکنم پس بهتره زیر تاپیک نزنید از آب گلالود ماهی میگیره یا تور پهن کرده .
2.بنده هم به صورت تجربی و هم آکادمیک کار هاستینگ و سرور رو انجام دادم . پس به این موضوع کاملا تسلط دارم .
و سوالای دیگه که خوشحال میشم جوابتون رو بدم .

تاپیک طولانی میشه اگر موردی دوستان به ذهنشون رسید لطف میکنند به اشتراک بگذارند .

با تشکر و احترام .

1eng.ir
December 1st, 2012, 13:03
کارت اشتباهه که جایی رو پیشنهاد میدی :d

---
December 1st, 2012, 13:06
کلا هاست کردن این قبیل سایت ها اشتباه هست .
بهتره اشتباه رو بسپریم به کسایی که سیاست اشتباهی دارن

Reza.exe
December 1st, 2012, 13:45
متاسفانه تحلیل های شما 100% غلط هست
کی گفته هاست دی ال ارزون ترین بود ؟!
یا ارزون می داد ؟!

شما وقتی ریسیلر سطح 1 یک دیتاسنتر باشی بالای 50% تخفیف می تونی بگیری !
حالا برفرض 30% از دیتاسنتر فرضا تخفیف داشتند ، 15% کمتر از دیتاسنتر می فروختن
نه مثل بقیه افراد این انجمن که دو برابر قیمت دیتاسنتر می خوان به ملت بفروشن !
ولی موقع خرید خودشون که می شه برای 10 هزار تومان هم چانه زنی می کنند !!!
زیاد دیدم از این دست فروشنده
منظور خاصی هم به شخصی نداشتم ، الکی جبه گیری نکنید

30SecondToMars
December 1st, 2012, 14:06
با رضا جون موافقم .

من چندی پیش میخواستم هاست دانلود. و هاست پربازدید بگیرم ،

که در نهایت بین انتخاب سه تا هاستینگ مونده بودم که یکیش آلمان بود . یکیش لیز وب ، و یکیش هم هاست دی ال از لیز وب .

دفعه ی اول، از المان خریدم .

دفعه ی دوم، از دومی هم خریدم .

از دوتاش هم راضی بودم، هستم ،خواهم بود .

(من به این میگم هاست خوب :
اپتایم 99.90 به بالا
بک اپ اتوماتیک حداقل هفتگی
پهنای باند ارزان
سیستم بهینه و ارزان
و توجه دارم که یک وب مستر حرفه ای ،هرگز نیازی به پشتیبانی نداره ، مگر در موارد خاص مثل ویلد کارد .)

اما هرگز از هاست دی ال نخریدم ، و نخواهم خرید ، چون از همه شون گرونتر بود ،

کسانی در ایران هستند که از همان لیز وب ، هاست با شرایط خیلی بهتری نسبت به هاست دی ال میدن.

چون هاست دی ال از فایلهای دانلود ، بک اپ نداشت . و این یک افتضاح بزرگ برای اون شرکت ، در نظر من بود .

mahdi2009
December 1st, 2012, 14:11
جناب استارتر یعنی شما مدعی میشوید این سه هاستینگی که معرفی کردین در ابعاد مختلف به پای خدمات هاست دی ال میرسند؟؟

در مورد قیمت نه شما نه هیچ کس نمیتونه ادعا بکنه مگر اینکه شرکتها شفاف بیان بکنن چه هزینه هایی دارن!

30SecondToMars
December 1st, 2012, 14:33
1. من 2 سالی هست که کار هاستینگ نمیکنم پس بهتره زیر تاپیک نزنید از آب گلالود ماهی میگیره یا تور پهن کرده .
2.بنده هم به صورت تجربی و هم آکادمیک کار هاستینگ و سرور رو انجام دادم . پس به این موضوع کاملا تسلط دارم .
و سوالای دیگه که خوشحال میشم جوابتون رو بدم .

بازاریابین پس ؟!

چطوره که هم به صورت تجربی و هم آکادمیک کار هاستینگ و سرور رو انجام دادین ، اما هاستینگ ندارین.

پس حرفه ای نیستی، کسی حرفه ای ه که در زمینه ی بیزنس موفق باشه و با صداقت کامل کار کنه .

مثل hostgator که شش میلیون سایت و هاست داره ....

بذار حلوای هاست دی ال تموم بشه، بعد تبلیغ کن

netafraz.com
45,000 تومان در سال
● 15GB فضا هاست
● 150GB ترافیک ماهیانه

همه میدونن پرداخت ماهیانه نداشتن ، فقط برای تلکه کردن بچه مچه هایی هست که تازه میخوان وارد عرصه ی وب بشن و میخوان یک سایت درست کنن . و هیچی بلد نیستند

در مرام ما این چیزا نیست و به اون بچه ها میگیم مال باخته ..... !

hostiran.net

۲۰ گیگابایت هاست
۱۵۰۰ گیگابایت پهنای باند

هزینه ماهیانه ۲۳۰۰۰۰ تومان

پول خون باباش رو داره میگیره ؟!

خوب این هارو مقایسه کن با محصولات شاتل هاست . و پردیس هاستینگ .

پردیس هاستینگ به اندازه ی پهنای باند مورد نیاز سرویس میده و از لیز وب هست .

مثل هاست دی ال و بقیه ی شرکت ها به دروغ نمینویسه پهنای باند نامحدود . تا یه روزی اگر کسی پهنای باندش شد 2 ترابایت . ساس نشه ...

صداقت شرط اولیه ی تجارت ...

---
December 1st, 2012, 14:56
بازاریابین پس ؟!

چطوره که هم به صورت تجربی و هم آکادمیک کار هاستینگ و سرور رو انجام دادین ، اما هاستینگ ندارین.

پس حرفه ای نیستی، کسی حرفه ای ه که در زمینه ی بیزنس موفق باشه و با صداقت کامل کار کنه .

مثل hostgator که شش میلیون سایت و هاست داره ....

بذار حلوای هاست دی ال تموم بشه، بعد تبلیغ کن

netafraz.com
45,000 تومان در سال
● 15GB فضا هاست
● 150GB ترافیک ماهیانه

همه میدونن پرداخت ماهیانه نداشتن ، فقط برای تلکه کردن بچه مچه هایی هست که تازه میخوان وارد عرصه ی وب بشن و میخوان یک سایت درست کنن . و هیچی بلد نیستند

در مرام ما این چیزا نیست و به اون بچه ها میگیم مال باخته ..... !

hostiran.net

۲۰ گیگابایت هاست
۱۵۰۰ گیگابایت پهنای باند

هزینه ماهیانه ۲۳۰۰۰۰ تومان

پول خون باباش رو داره میگیره ؟!

خوب این هارو مقایسه کن با محصولات شاتل هاست . و پردیس هاستینگ .

پردیس هاستینگ به اندازه ی پهنای باند مورد نیاز سرویس میده و از لیز وب هست .

مثل هاست دی ال و بقیه ی شرکت ها به دروغ نمینویسه پهنای باند نامحدود . تا یه روزی اگر کسی پهنای باندش شد 2 ترابایت . ساس نشه ...

صداقت شرط اولیه ی تجارت ...

خیر بنده بازاریاب نیستم .
در واقع متن رو درست نخوندید سعی کنید بهتر شمرده تر بخونید چیزی که در باطنش هست رو درک کنید .
بنده حرفه ای نیستم شما درست میفرمایید .
حرفه ای به امثال هاست دی ال میگن نه ما که توی دوران کاریمون کسی از دستمون ناراضی نبوده . تا حرفه ای هایی که مثل هاست دی ال هستند و دیگر هاستینگ هایی که بعضا نام بردم جایی برای کار کردن امثال آماتوری مثل ما نیست .
از این حلواها زیاد به ما خورده رک میگم ناراحت هم شدید اصلا مهم نیست . بنده قصد نوکری امثال یه مشت ادم بی سواد رو ندارم که اسمشون رو میزارن وب مستر برای دانشی که دارم ارزش قائلم هزینه کردم و رایگان به کسی خدمت نمیکنم . شما اگر سواد کافی رو داشتید هاست گیتور رو با هاستینگ های ایرانی مقایسه نمیکردید .
کلا توی ایران وب مستر دیدید سلام مارو هم بهش برسونید . البته وب مستر واقعی نه گوگل باز . نه ربات باز نه وردپرس باز
---
نه عزیز نت افراز و تک تک سایت هایی که نام بردم سرویس ماهانه ی وبمستری دارن. کافیه تیکت بزنید و بپرسید . بعضا دیدم سایت های روش ماهانه پرداخت میکنن.
---
پردیس هاستینگ از همکاران قدیمی و عزیز بنده هستن کارشون خوبه و نیازی به مقایسه نیست . اما کما بیش دورادور موج نا رضایتی های شاتل هاست رو دیدم . باز هم متن بالا رو بخونید متوجه منظورم میشید .

با تشکر

---
December 1st, 2012, 15:00
جناب استارتر یعنی شما مدعی میشوید این سه هاستینگی که معرفی کردین در ابعاد مختلف به پای خدمات هاست دی ال میرسند؟؟

در مورد قیمت نه شما نه هیچ کس نمیتونه ادعا بکنه مگر اینکه شرکتها شفاف بیان بکنن چه هزینه هایی دارن!
کسی از هاستینگ های معروف جز نام برده ها حاضر به میزبانی سایت های پر ترافیک نیستند .

متاسفانه تحلیل های شما 100% غلط هست
کی گفته هاست دی ال ارزون ترین بود ؟!
یا ارزون می داد ؟!

شما وقتی ریسیلر سطح 1 یک دیتاسنتر باشی بالای 50% تخفیف می تونی بگیری !
حالا برفرض 30% از دیتاسنتر فرضا تخفیف داشتند ، 15% کمتر از دیتاسنتر می فروختن
نه مثل بقیه افراد این انجمن که دو برابر قیمت دیتاسنتر می خوان به ملت بفروشن !
ولی موقع خرید خودشون که می شه برای 10 هزار تومان هم چانه زنی می کنند !!!
زیاد دیدم از این دست فروشنده
منظور خاصی هم به شخصی نداشتم ، الکی جبه گیری نکنید

شما درست میفرمایید .
اما خوب با هاست دی ال مکاتبه کنید اگر به حرفی که میزنید ایمان دارید پشتیبانی کاربران رو بدست بگیرید . ببینیم چند روز یا شایدم ماه میتونید سرویس دهی کنید .

pardishosting
December 1st, 2012, 15:20
اقایون به خدا راضی نیستم کسی از ما تعریف کنه ...
به خدای واحد و احد قسم هر وقت توی این انجمن کسی از ما تعریف کرده ، 24 ساعت نشده از اسمون یک بلایی می اد که من مدیر چهره ام این طوری می شه.
شوخی نمی کنم ... بیخیال ما بشبد.

10042

godfather28
December 1st, 2012, 15:39
اقایون به خدا راضی نیستم کسی از ما تعریف کنه ...
به خدای واحد و احد قسم هر وقت توی این انجمن کسی از ما تعریف کرده ، 24 ساعت نشده از اسمون یک بلایی می اد که من مدیر چهره ام این طوری می شه.
شوخی نمی کنم ... بیخیال ما بشبد.

10042

کی از شما تعریف کرد؟
:-p

DreamServer
December 1st, 2012, 15:46
کلا هاست کردن این قبیل سایت ها اشتباه هست .
بهتره اشتباه رو بسپریم به کسایی که سیاست اشتباهی دارن

کاملا موافقم! به نظرم سایت پربازدید باید برا خودش سرور داشته باشه
هم برای دانلود ، هم برای هاستینگ هر سایت باید یه سرور داشته باشه! آرش خب اینا یه عادت اشتباست که هاست دی ال با قیمت پایین و کیفیت نسبتا عالی برای مشتریاش فراهم کرد! :| الآن هم مردم در اشتباهن اگه دوباره هاست بگیرن! پشیمونی هم برای خودشونه هم برای میزبانا!
خوب بود کسی رو هم پیشنهاد نمیدادی که پس فردا بیان بگن تو پیشنهاد دادی! :|

30SecondToMars
December 1st, 2012, 15:47
در واقع متن رو درست نخوندید سعی کنید بهتر شمرده تر بخونید چیزی که در باطنش هست رو درک کنید .
حرفه ای به امثال هاست دی ال میگن نه ما که توی دوران کاریمون کسی از دستمون ناراضی نبوده . تا حرفه ای هایی که مثل هاست دی ال هستند و دیگر هاستینگ هایی که بعضا نام بردم جایی برای کار کردن امثال آماتوری مثل ما نیست .
از این حلواها زیاد به ما خورده رک میگم ناراحت هم شدید اصلا مهم نیست . بنده قصد نوکری امثال یه مشت ادم بی سواد رو ندارم که اسمشون رو میزارن وب مستر برای دانشی که دارم ارزش قائلم هزینه کردم و رایگان به کسی خدمت نمیکنم . شما اگر سواد کافی رو داشتید هاست گیتور رو با هاستینگ های ایرانی مقایسه نمیکردید .
کلا توی ایران وب مستر دیدید سلام مارو هم بهش برسونید . البته وب مستر واقعی نه گوگل باز . نه ربات باز نه وردپرس باز
---
نه عزیز نت افراز و تک تک سایت هایی که نام بردم سرویس ماهانه ی وبمستری دارن. کافیه تیکت بزنید و بپرسید . بعضا دیدم سایت های روش ماهانه پرداخت میکنن.
---
پردیس هاستینگ از همکاران قدیمی و عزیز بنده هستن کارشون خوبه و نیازی به مقایسه نیست . اما کما بیش دورادور موج نا رضایتی های شاتل هاست رو دیدم . باز هم متن بالا رو بخونید متوجه منظورم میشید .

با تشکر

دوباره خوندم ولی باز هم نفهمیدم . خیلی گنگه .

ولی در کل تغصیر امثال شماست .

شما که متخصص هستی پا شدی رفتی دنبال یه کار دیگه .

اون موقع بعضی بی سوادها مثل میهن وب هاست اومدن به ملت هاست میدن .

چند هفته پیش یکی از دوستانم هاستش برای یک هفته دان شد . بعد از یک هفته میهن وب هاست بک اپ سه ماه قبلش رو برگردوند .:63:

30SecondToMars
December 1st, 2012, 15:54
هم برای دانلود ، هم برای هاستینگ هر سایت باید یه سرور داشته باشه! آرش خب اینا یه عادت اشتباست که هاست دی ال با قیمت پایین و کیفیت نسبتا عالی برای مشتریاش فراهم کرد! :| الآن هم مردم در اشتباهن اگه دوباره هاست بگیرن! پشیمونی هم برای خودشونه هم برای میزبانا!

این حرف اشتباه به نظر من .

دیگه سرور داشتن بچه بازی نیست . و یک تخصصه ؟!

من که سایتم بر فرض مثال 20k بازدید داره . دیگه وقت ندارم برم روی سرور کار کنم

و ترجیح میدم به جای اینکه 200 تومن پول سرور بدم . 200 تومن بدم به شما که متخصصی و سرورت امادست ، و ازت هاست پربازدید بگیرم ، و وارد کارهای فنی سرور نشم ...

دیگه این وظیفه ی شماست که مدیریت منابع و قیمت کنی .

مثل ماشین میمونه/
*ساخت ماشین
*راننده ماشین

Masoud.B
December 1st, 2012, 16:40
@آرش
عادت ندارم تو همچین تاپیکایی شرکت کنم ولی منم حرف ممد رو میزنم

ماشالا یه عده نیم خیز نشستن یکی همچین تاپیکی بزنه تا تجربیات و نطرات کارشناسانه خودشان را بیان کنند

یکی میگه آلمان خوب بود هلند بد بود ، hostdl گرونه یکی میگه نه ارزونه ، یکی میگه از هاست های دانلودش بکاپ نمیگیره این افتضاحه ! :دی( آخه برادر عزیز کدوم شرکت از هاست دانلود بکاپ میگیره ؟ مگه هاست اشتراکی هست که 1 گیگ 2 گیگ باشه )
Hostdl جزو اولین شرکت هایی بود که بلد بود سرور حرفه ای کانفیگ کنه و از نظر مدیریت سرور جزو اولیم ها تو ایران بودند و هستند ، حالا چرا هر 3-4 ماه یکبار با همدیگه قهر میکنن فاز جمع کردن میگیرن از حرکات شگفت انگیزشون هست . کلی سایت رو اواره میکنن چند ماه بعد دوباره برمیگردن ! جالبه باز همه میرن سراغش
یکی میگه میهن وب هاست 3 ماه یکبار بکاپ میگیره شاتل هاست فلانه دوستم گفته این شرکت بده بدرد نمیخوره اون یکی حرف نداره
جالبه در مورد 90% هاستینگ ها هم نظر میدن !
واقعا" فکر میکنید اینقدر اطلاعاتتون کافیه که به راحتی یک شرکت را رد یا 100% تایید میکنید ...

mahdi2009
December 1st, 2012, 17:04
کسی از هاستینگ های معروف جز نام برده ها حاضر به میزبانی سایت های پر ترافیک نیستند .

طبق قوانین همان دو سایت ارائه هاستی که شما معرفی کردین اغلب سایتهایی که در هاست دی ال میزبانی میشدند و میشوند به مشکل بر خواهند خورد! قوانین شرکتهایی که شما معرفی کردین اغلب برای سایتهای شرکتی و دولتی مناسب هستند.

1eng.ir
December 2nd, 2012, 18:07
یه کم شاد باشید :d

Disk Space Usage 80530.98 / 102400 MB

80 گیگ عکس (آپلود سنتر عکس)
هاست دی ال که جوابشو نمیده
اس اس اچ هم نمیده
فول بک آپ هم نمیده (نمیشه هم گرفت)
رسماً بدبخت شد این بنده خدا

اساتید راهی دارن؟ (مطمئناً ندارن) :))

امثال این بنده خدا زیادن که دارن به سمت بدبختی میرن ...

میدونم که هاست دی ال دوباره برمیگرده، و باز هم وبمسترها خریت میکنن و به سمتش میرن :52:

iMohsen
December 2nd, 2012, 18:13
این حرف اشتباه به نظر من .

دیگه سرور داشتن بچه بازی نیست . و یک تخصصه ؟!

من که سایتم بر فرض مثال 20k بازدید داره . دیگه وقت ندارم برم روی سرور کار کنم

و ترجیح میدم به جای اینکه 200 تومن پول سرور بدم . 200 تومن بدم به شما که متخصصی و سرورت امادست ، و ازت هاست پربازدید بگیرم ، و وارد کارهای فنی سرور نشم ...

دیگه این وظیفه ی شماست که مدیریت منابع و قیمت کنی .

مثل ماشین میمونه/
*ساخت ماشین
*راننده ماشین

اتفاقا بیشتر افرادی که روی هاست دی ال هستند این فکر رو ندارند . میگن ما اونجا 50 تومن میدادیم فوقش میتونیم 100 تومن بدیم .
دیگه از این بیشتر نمیشه . حالا طرف از سایتش داره ماهی 2-3 تومن در میاره . اما زورش میاد 400-500 تومن بده برای سرورش . چون به مفت فروشی هاست دی ال عادت کرده .

aalireza439
December 2nd, 2012, 18:33
wht هم شده انجمن هواداران hostdl.

m2n
December 2nd, 2012, 19:15
قدیما انجمن مدیر داشت هر کسی نمی تونست هر چیزی رو به زبون بیاره ماشالله یه دور از حضوری دور از جونی تو کلمات پیدا نمیشه البته کسایی که اینگونه میان حرفهایی رو میزنن میرن فرهنگ درست حسابی ندارن چون در خر کردن وب مستران در اصل خودشون که تجربه دارن خودشونو خر کردن نه وب مستران ایرانی رو.

m2n
December 2nd, 2012, 19:20
---
---

با تشکر

یه جوری حرف می زنید انگاری مدیر مسئول وب مستران ایرانی هستین.به شما چه ربطی داره پیدا میشه یا نه اگر قراره مایه بزارین اول از خودتون مایه بزارین حالا شما شدین انیشتن مغز متفکر بقیه شدن گوگل باز ربات باز وردپرس :))

tehvps
December 2nd, 2012, 19:25

بنده هم با این مورد کاملا موفقم، دوستانی که چنین سایت هایی دارن قطعا باید سرور اختصاصی تهیه کنند، البته ناگفته نماند که بعضی از این سایت های بزرگ از هاست دی ال سرور اختصاصی تهیه کرده بودن!

godfather28
December 2nd, 2012, 19:28
اتفاقا بیشتر افرادی که روی هاست دی ال هستند این فکر رو ندارند . میگن ما اونجا 50 تومن میدادیم فوقش میتونیم 100 تومن بدیم .
دیگه از این بیشتر نمیشه . حالا طرف از سایتش داره ماهی 2-3 تومن در میاره . اما زورش میاد 400-500 تومن بده برای سرورش . چون به مفت فروشی هاست دی ال عادت کرده .
مشکل شما همین هست
این که شما نمیتونید یک سرور خوب رو کانفیگ کنید
و سرویس ممتاز بدید

این که مشکل من مصرف کننده نیست
راه گرفتن سرور رو همه بلدند..
الان پیشنهاد همه شرکتهای هاستینگ در این هست.. چون سود و راحتی بیشتری هم براشون داره

20 نفر که نیازشون با یک سرور مدیریت شده برطرف میشه
چرا 20 بار پول سی پنل و مدیریت و .. بدند؟

سود کل این کار میتونه بین همه طرفین تقسیم بشه (هم سرویس دهنده و هم سرویس گیرنده)

پیشنهاد شما یک خانه ویلایی است
هاست دی ال,یک اپارتمان سوپرلوکس بود که برطرف کننده همه نیازهای یک وبمستر بود و حتی به نظر من خیلی بالاتر ارزش داشت.+هزینه منطقی و منصفانه
--------------------------------------------------------------------------
طبق نظر شما در یک شهر اصلا اپارتمان نباید باشه
همه باید خونه ویلایی مجزا بخرند!

iMohsen
December 2nd, 2012, 19:47
مشکل شما همین هست
و سرویس ممتاز بدید

الان پیشنهاد همه شرکتهای هاستینگ در این هست.. چون سود و راحتی بیشتری هم براشون داره

سود کل این کار میتونه بین همه طرفین تقسیم بشه (هم سرویس دهنده و هم سرویس گیرنده)

هاست دی ال,یک اپارتمان سوپرلوکس بود که برطرف کننده همه نیازهای یک وبمستر بود و حتی به نظر من خیلی بالاتر ارزش داشت.+هزینه منطقی و منصفانه

شما خوبی ؟ :d
خوب ما که حرفی نزدیم . میتونید برید از همون آپارتمان لوکس استفاده کنید . ما که چیزی نگفتیم !

godfather28
December 2nd, 2012, 20:06
شما خوبی ؟ :d
خوب ما که حرفی نزدیم . میتونید برید از همون آپارتمان لوکس استفاده کنید . ما که چیزی نگفتیم !

شهبازی >:p

اومدی گفتی مفت فروشی
و وبمستر زورش میاد پول بده
و وب مستر دو ملیون در میاره

واسه همین جواب دادم
x-(

babelirani
December 2nd, 2012, 20:33
مشکل شما همین هست
و سرویس ممتاز بدید

ببنید دوست هزیز شما به شدت دارید تند میرید

بله هاست دی ال خیلی عالی بود در زمینه کانفیگ سرور ولی بنده کسایی رو میشناسم شاید از اونا بالاتر نباشن در این زمینه ولی از اونام پایینتر نیست مطمئنم

ولی شما دنبال چیز مفت + کیفیت عالی هستید همون چیزی که هاست دی ال داشت تقریبا" ارائه میداد

ولی دوست من عزیز من هر کسی اون روند رو پیش بگیره 100% به وضعیت هاست دی ال دچار خواهد شد و باز هم شما آواره میشید شمایی که سایتی با بازدید بسیار بالا دارید اینقد براتون ارزش نداره که کمی پول خرج کنید باید اینارو هم تجربه کنید

یه مثال کوچیک میزنم امیدوارم که کامل بفهمید

چند سال پیش در اون زمان که هاست دی ال میزبانی سایت های موزیک رو مجبور شد نادیده بگیره و بک آپی به هیچ سایتی نداد بسیاری از سایت هایی که ماهانه چند میلون پول در میارن رو به مدت 10-15 روز به خاک سیاه کشوند در این مدت تمامی کسایی که به نحوی با سایت موزیک کار داشتن حالا چه خواننده چه دانلود کننده آهنگ ها سریعا" رفتن دنبال جایگزین ( مثل خود بنده ) و اونجا بود که همه با 2 سایت آشنا شدن تهران موزیک و فارس کیدز چون اونا واسه کارشون ارزش قائل بودن و از سرور خودشون استفاده میکردن البته درسته که تهران موزیک و فارس کیدز همیشه بزرگ بودن ولی در اون جریان بسیار بزرگتر شدن چون واسه خودشون واسه سایتشون ارزش قائل شدن حاضر شدن از پولی که در میارن درصدی رو واسه سایتشون خرج کنن

موفق باشید

wanener
December 8th, 2012, 02:58
یه کم شاد باشید :d

Disk Space Usage 80530.98 / 102400 MB

80 گیگ عکس (آپلود سنتر عکس)
هاست دی ال که جوابشو نمیده
اس اس اچ هم نمیده
فول بک آپ هم نمیده (نمیشه هم گرفت)
رسماً بدبخت شد این بنده خدا

اساتید راهی دارن؟ (مطمئناً ندارن) :))

امثال این بنده خدا زیادن که دارن به سمت بدبختی میرن ...

میدونم که هاست دی ال دوباره برمیگرده، و باز هم وبمسترها خریت میکنن و به سمتش میرن :52:

یعنی کسی واقعا نتونسته از این اطلاعات بک آپ بگیره و منتقل کنه ؟
همکاران اینطور بهتون گفتن که نمیشه ؟
اگر اینطوری گفتند قطعا اون شرکت رو از لیست انتخابها حذف فیزیکی بکنید !

1eng.ir
December 8th, 2012, 04:00
یعنی کسی واقعا نتونسته از این اطلاعات بک آپ بگیره و منتقل کنه ؟
همکاران اینطور بهتون گفتن که نمیشه ؟
اگر اینطوری گفتند قطعا اون شرکت رو از لیست انتخابها حذف فیزیکی بکنید !

من عرض کردم که چیزی بلد نیستم
شما استاد، پیشنهادتون چیه؟ ;;)

+ یه اف تی پی 100 گیگ هم دادم بشون که بدن به هاست دی ال، کارشون رو راه بندازن
3 روزه که 1 بیت هم منتقل نشده :59:

wanener
December 8th, 2012, 04:20
من عرض کردم که چیزی بلد نیستم
شما استاد، پیشنهادتون چیه؟ ;;)

+ یه اف تی پی 100 گیگ هم دادم بشون که بدن به هاست دی ال، کارشون رو راه بندازن
3 روزه که 1 بیت هم منتقل نشده :59:

اطلاعات دسترسی مبدا و مقصد رو در portal.rasanegar.com ارسال کنید ! براتون انتقال بدیم !
در مقصد نیاز به دسترسی روت و یا ادمین به همون دایرکتوری هست (لینوکس )

alishadmehr
December 8th, 2012, 04:49
کلمات کلیدی : فشار ، گاورنمنت ، نامرتب سازی ، وب ، عدم تمرکز ، انتخاب آت ، وبمستر

Woshka
December 8th, 2012, 05:01
کاملا موافقم
کلا هاستینگ اشتراکی یعنی کثیف کاری!

iMohsen
December 8th, 2012, 14:34
اطلاعات دسترسی مبدا و مقصد رو در portal.rasanegar.com ارسال کنید ! براتون انتقال بدیم !
در مقصد نیاز به دسترسی روت و یا ادمین به همون دایرکتوری هست (لینوکس )

قاعدتا زمانی که هیچ پورتی قابلیت انتقال نداشته باشه به چه صورت میخواین انتقال بدین !
scp / rsync / sftp / ftd over ssh /http / ftp ...غیر از اینا راهی برای انتقال وجود داره ؟

wanener
December 9th, 2012, 20:07
قاعدتا زمانی که هیچ پورتی قابلیت انتقال نداشته باشه به چه صورت میخواین انتقال بدین !
Scp / rsync / sftp / ftd over ssh /http / ftp ...غیر از اینا راهی برای انتقال وجود داره ؟

دوست عزیز ! شما فرمودید دسترسی اف تی پی وچود داره !
چطور میفرمائید قابلیت انتقال وجود نداره !
در سخت ترین حالت انتقال 2 مرحله ای هست ! و در راه بهتر ! استفاده از قابلیت های ftp !

1eng.ir
December 11th, 2012, 02:13
دوست عزیز ! شما فرمودید دسترسی اف تی پی وچود داره !
چطور میفرمائید قابلیت انتقال وجود نداره !
در سخت ترین حالت انتقال 2 مرحله ای هست ! و در راه بهتر ! استفاده از قابلیت های ftp !

80 گیگابایت فایلهای زیر 100 کیلوبایتی هست!
حدوداً 1 میلیون فایل وجود داره، نمیشه انتظار زیادی از ftp داشت ;)

میشه لطف کنید اون 2 مرحله رو بگید؟
و همچنین "قابلیت های اف تی پی"

Amin007
April 30th, 2014, 15:42
hostdl هاست وارز هم ارائه میده ؟
میشه لینک تعرفه هاش رو بزارید .