PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین هاستینگ در ایران

reza654123
November 30th, 2012, 23:18
با سلام
من امروز عضو شدیم در این انجمن ما 5 سال رو هاست دل بودیم که هیچ مشکلی نداشتیم
سایت زیر 200 ایران هستیم ماهانه یک گیگ پهنای باند و 5 گیگ فضا استفاده می کنیم می خواستم دوستان راهنمای کنن که بهترین هاست بعد از هاست دل کدام هاست هست و از نظر قیمت مهم نیست فقط سرعت پشتیبانی برای ما اهمیت دارد و اینم بگیم کسی بتونه بهترین هاست پیدا کنه ما به عنوان جبران لطف یک محصول از سایت ما به رایگان دریافت کنه دوستانی بتوان راهنما ما باشند سپاس گذاری می کنیم

RoobinaServer
November 30th, 2012, 23:27
با سلام

پهنای باند 1 گیگ مصرف دارید ؟

از ایران خواستید میتوانیم در خدمت باشیم.

از کشور خارج هم اشکان کمانگیر میزبان سایت خوب هستند.

شما خوبه سایت های هاست دی ال معمولا پهنای بالای 100 گیگ مصرف دارند.

ارادتمند سجادیه
یا حق

H.G.N
November 30th, 2012, 23:36
با سلام
سایت زیر 200 ایران هستیم ماهانه یک گیگ پهنای باند و 5 گیگ فضا استفاده می کنیم می خواستم دوستان راهنمای کنن که بهترین هاست بعد از هاست دل کدام هاست هست و از نظر قیمت مهم نیست فقط سرعت پشتیبانی برای ما اهمیت دارد و اینم بگیم کسی بتونه بهترین هاست پیدا کنه ما به عنوان جبران لطف یک محصول از سایت ما به رایگان دریافت کنه دوستانی بتوان راهنما ما باشند سپاس گذاری می کنیم

سلام

موضوع سایتتون ؟
پهنای باند مصرفی ماهانه 1 گیگ ؟

reza654123
November 30th, 2012, 23:39
سایت فروشگاهی هست پهنای باند مصرفی ماهانه یک گیگ فقط سرعت برای ما اهمیت داره و پشتیبانی دوستان من با شرکت نت افزار صحبت کردیم حتی پنل الماس 2 هم قادر به جواب گویی ما نبود گفتند در چند روز اینده سرور جدید بگیریم خبر می دهیم

m-mehdipoor
November 30th, 2012, 23:45
مطمئنید پهنای باند یک ترا نیست؟
اگر یک گیگ است مشکلی با میزبانی نداریم، یا کیفیت بالا می تونیم در خدمت باشیم.

reza654123
November 30th, 2012, 23:46
ما یک گیگ بیشتر نیست ولی جای می رویم که حداقل 10 سایت برتر ایران اونجا باشن که بدونیم مشکل نداره اطمینان برای ما مهم هست

sa_sh41
November 30th, 2012, 23:47
بنظر من ایران سرور (http://www.iranserver.com) بهترین گزینه هست

ایران سرور در حال حاضر پنجمین شرکت هاستینگه، قیمتاشم نسبت به هم رده خودشون خوبه
من تو مدتی که ازشون سرویس داشتم واقعا راضی بودم و قطعی نداشتم
ولی از پشتیبانیشون بیشتر خوشم میومد همشون مجرب و خوش برخورد بودند.
مشکل منو مشکل خودشون میدونستن و تیکت ها خیلی سریع جواب میدادن
www.iranserver.com (http://www.iranserver.com)

تو پست های قبلی هم گفتم چون راضی بودم واقعا

RoobinaServer
November 30th, 2012, 23:49
ما یک گیگ بیشتر نیست ولی جای می رویم که حداقل 10 سایت برتر این اونجا باشن که بدونیم مشکل نداره اطمینان برای ما مهم هست

عزیز اعتبار و اطمینان با 10 سایت برتر فراهم نمیشه.

نت افزار هم جای خوبی هست. ولی تعجب میکنم چرا گفتن سرور جدید ، مصرفی ندارید که ...

در کل تحقیق کنید در مورد سرویس دهنده جدید.

یا حق

m-mehdipoor
November 30th, 2012, 23:50
میزبان فروشگاه اندرویدیها هستیم.
اندرویدیشاپ (http://androidishop.com)
فرق میزبانی سایت پر بازدید با سایت کم بازدید ، فرق زمین و آسمونه...
البته سروری که داریم دارای 32 هسته پردازشگر و 64 گیگ رم است، ولی باز علاقه ی خاصی به دردسر میزبانی سایت پر بازدید خصوصا کسانی که به قیمت هاست دی ال عادت کردن نداریم.
به هر حال انشاالله انتخاب درستی کنید.

reza654123
November 30th, 2012, 23:52
این تایپیک زدیم ببینم کجا می تونیم پیدا کنیم همین 2 ساعت پیش از نت افزار ایمیل زدن که ما نمی توانیم الان سرویس به شما بدیم انشا الله در چند روز اینده سرور بگیریم وقتی 10 سایت بزرگ رفته باشن یک هاستینگ گرفته باشن بدونید اون هاست اعتبار دارد

dreamdata
December 1st, 2012, 00:00
با سرعت و قدرت بالا میتونیم در خدمت شما باشیم

amirfateh
December 1st, 2012, 00:02
باسلام،
می تونیم در ایران میزبان شما باشیم،
سعی ما همیشه حفظ کیفیت در کنار پاسخگویی و پشتیبانی سریع و کارآمد هست.
خوشحال می شیم جزئیات بیشتری در مورد وب سایت اعلام کنید تا بتونیم حداقل شما را صحیح راهنمایی کرده و مشاور خوبی باشیم.

باتشکر،
فاتح
وب ایده

reza654123
December 1st, 2012, 00:07
ما سرور خارج می خواهیم برای گوگل بعد دوستان شرکت که میان پیغام می زارن سایت که زیر 100 ایران پشتیبانی می کنن لطفا اسم سایت بدن و سایت ما نیست حداقل ما می توانیم 10 مشتری از سایت برتر ایران که مثل ما دنبال سرور هستن براشون بیاریم و اون دوستانی که معرفی می کنن یک هاستینگ یک هدیه از ما از فروشگاه می گیرن

vistaperes
December 1st, 2012, 00:17
سایت 200 فقط پهناباند 1گیگ ماهانه؟! اونک سایت فروشگاه؟ میشه ادرس پ . خ کنید؟

reza654123
December 1st, 2012, 00:19
شما فکر کن میهن استور خرید بیز چاره همه با هم هستیم سایت ما فقط اوج ترافیک دارد حداقل 1000 نفر انلاین که باید سرور سریع باشد کندی به وجود نیاره سایت دانلود نیست که مصرفش زیاد باشه

sainaweb
December 1st, 2012, 01:03
1000 نفر آنلاین اونوقت 1 گیگ پهنای باند ؟‌

درست متوجه شدم ؟‌

mahdy2
December 1st, 2012, 01:28
با سلام

سلام
دوست عزیز قصد جسارت ندارم ولی فکر کنم در مقداری که دارید میگید اشتباه می کنید
من فروشنده هاست و vps نیستم و خودم مثل شما webmaster هستم
یکی از سایتهای بنده که زیر 1000 است و اصلا عکس هم روی آن قرار ندادم، نزدیک 100 گیگ در ماه پهنای باند مصرف می کند

پیشنهاد می کنم شما بخش Bandwidth را از درون cPanel باز کنید و کل پهنای باند مصرفی ماه نوامبر را مشاهده کنید. برای اطمینان بیشتر عکس بگیرید و اینجا بزارید
به احتمال زیاد مصرف شما 1 ترا است
ضمنا با این بازدید بالا شما باید حتما به هاست روی سرورهای xeon بروید یا اینکه سرور اختصاصی بگیرید

parsianweb
December 1st, 2012, 02:32
جل الخالق! چطور ممکنه سایت زیر 200 ایران 1 گیگ پهنای باند استفاده کنه؟

peyman0742
December 1st, 2012, 05:47
آقای زارع Gatefa.com

lived
December 1st, 2012, 09:16
هاست و میزبانی وب سایت هاستینگ رایگان و ثبت دامنه | وب رمز (http://www.webramz.com)

amirfateh
December 1st, 2012, 09:49
ما سرور خارج می خواهیم برای گوگل بعد دوستان شرکت که میان پیغام می زارن سایت که زیر 100 ایران پشتیبانی می کنن لطفا اسم سایت بدن و سایت ما نیست حداقل ما می توانیم 10 مشتری از سایت برتر ایران که مثل ما دنبال سرور هستن براشون بیاریم و اون دوستانی که معرفی می کنن یک هاستینگ یک هدیه از ما از فروشگاه می گیرن

صحبت شما صحیح است، اما اینکه میزبان شما سایت پر بازدید با رتبه زیر 100 میزبانی نکرده باشد، معیار خوبی برای سنجش کیفیت خدمات میزبان نیست.
لطفا آدرس وب سایت خود را بصورت پیغام شخصی ارسال بفرمایید تا حداقل کمی اطلاعات داشته باشیم.
متاسفانه اطلاعات فنی صحیحی ارائه نمی کنید

deltamusic
December 1st, 2012, 10:39
پهنای باند مصرفی یک گیگ...@-):))

benii
December 1st, 2012, 22:49
من iranserver رو تایید می کنم.
مخصوصا سرور اختصاصی خارج از کشورش رو

parsdrive
December 2nd, 2012, 00:09
دوست عزیز
"ترین" نداریم. روزی در همین انجمن شب و روز دم از هاست دی ال میزدن. در خوب بودن کارشون من که سرویسی ازشون نداشتن اما دوستان میگن خیلی عالی بوده و قبول. اما الان هست؟!
در کنار کیفیت سرویس یک شرکت پشتیبانی اون، در دسترس بودنش، ضمانت کاری و اجراییش و همینطور سرمایه ای که برای بازار کارش در نظر گرفته خیلی مهمه. مثلا پارس دیتا با سرمایه میلیاردی خیلی بعید هست که روزی دیگه نباشه و میدون رو خالی کنه. هاست دی ال در زمان ارائه سرویس خوب واقعا خوب اما مهم اینه که بتونه ادامه بده و مشتری ها رو به پیش ببره. حالا یک هاستینگ کم مشتری بگه من فردا نمیام همه میگن به سلامت اما امثال اینها که مشتری های زیادی رو سرویس میدادن به قیمت افزایش قیمت برای مشتری هم که بود نباید میرفتن حالا دیگه بستگی به نظر مدیرانشون داره دیگه.

shivahost
December 2nd, 2012, 01:43
من فکر کنم منظور ایشون از پهنای باند 1 gig میزان مصرف یکماهه سایت نیست و منظور پهنای اتصال هست و دوستان دچار سو تفاهم شده اند.

payapars
December 24th, 2012, 21:14
مطموناً ما که بهترین نیستیم
موفق باشید