PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال در مورد نماد اعتماد

ertebat7
November 30th, 2012, 18:43
سلام
سوال خیلی مبتدی هست ولی بنده گیر کردم
در ایمیلی که از طرف نماد اعتماد اومده به من گفتن که مدارک را :

---
لازم است مدارك زير را به همراه تعهدنامه مهر و امضا شده به صندوق پستي 6385-14155 ارسال نماييد. حتما بر روي نامه عبارت «نماد اعتماد الكترونيكي فروشگاه اينترنتي» ذكر گردد. ضمنا پس از ارسال مدارك، با مراجعه به سيستم، عمليات اعلام ارسال مدارك فيزيكي را انجام دهيد.
---

خب یعنی من روی پاکت نامه فقط بنویسم : تهران - صندوق پستی 14155-6385 ( نماد اعتماد الکترونیکی) ؟ یعنی همین کافیه؟

ادرس دقیقشون چی هست؟ از دوستان لطفا راهنمایی کنید

shivahost
November 30th, 2012, 18:47
بله، صندوق پستی یعنی همین!

sardarn
December 1st, 2012, 09:07
سلام
اطلاعات تماس شون در قسمت تماس با ما

نماد اعتماد الكترونيكي - تماس با ما (http://enamad.ir/ContactUs.aspx)

تهران - بلوار كشاورز - خيابان نادري - نبش كوچه حجت دوست - ساختمان شماره يك وزارت صنعت، معدن و تجارت - طبقه پنجم - مركز توسعه تجارت الكترونيكي

j4b3r
December 1st, 2012, 10:02
عزیز نیازی به آدرس نیست.
صندوق پستی گرفتن واسه همین دیگه...

serverstar.ir
December 1st, 2012, 12:08
این واسه موقته ؟؟

sardarn
December 1st, 2012, 12:27
این واسه موقته ؟؟

سلام
نماد که بخواهید بگیرید اول اسکن مدارک رو توی سایت می دید بعد نماد موقت می دهند بعد که مدارک پست بشه نماد دائم می دن

serverstar.ir
December 1st, 2012, 15:42
ما موقت رو داربم اما نگفتند چیزی رو پست کنیم

sardarn
December 1st, 2012, 16:47
شما پرونده تون در چه مرحله ای هست.اول مرحله ارسال مدارک هست بعد که همه کامل بشه رفع عدم انطباق هست که باید همه چک لیست ها تیک بخوره بعدکه انجام شد می گنپست کنید.من دو سایتم رو جدا براشون گرفتم همین طور بود

shafiei7
December 1st, 2012, 17:00
فقط روی پاکت صندوق پستی رو بنویسید کافیه و طبق گفته خودشون ذکر باید بشه که برای نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه های اینترنتی هست.

serverstar.ir
December 1st, 2012, 17:11
شما جواز فرساتی براشون ؟؟؟

sardarn
December 1st, 2012, 19:52
سلام
برای اشخاص حقیقی گفتن در صورت داشتن

abbasss
December 15th, 2012, 15:22
درود
چه مدت طول میکشه که مدارک ارسالی بصورت اسکن تایید بشه که نماد موقت بدن؟
ممنون

aligoli
December 15th, 2012, 15:37
از یک هفته تا سه ماه !!!

sardarn
December 15th, 2012, 19:47
متغیره.من یک سایتم رو اقدام کردم بعد یک سایت دیگرم رو بع از مدتی دیگه.سایت دومی رو زودتر نماد اعتماد گرفتم.بعضی مواقع هفته ای یک یا دوبار پاسخ می دن بعضی مواقع چند هفته طول می کشه بعد هم یک ایراد می گیرن.زیاد ایراد می گیرن

novintak2
December 15th, 2012, 20:08
نکته خیلی مهم و جزب کنندش این بود از من ایراد گرفت برای مالیت بر ارزش افزوده

که گمون کنم به بووووووووووووووق رفتیم خودمونو کردیم تو چشم فردا می کن 5% مالیات بر ارزش افزوده رو پخ کن بیاد

احساس می کنم چه غلط بزرگی کردم رفتم گرفم این نمادو

serverstar.ir
December 15th, 2012, 22:36
نکته خیلی مهم و جزب کنندش این بود از من ایراد گرفت برای مالیت بر ارزش افزوده

که گمون کنم به بووووووووووووووق رفتیم خودمونو کردیم تو چشم فردا می کن 5% مالیات بر ارزش افزوده رو پخ کن بیاد

احساس می کنم چه غلط بزرگی کردم رفتم گرفم این نمادو

کی گفت مالیات بده و به چه مناسبتی ؟؟؟

novintak2
December 15th, 2012, 23:14
برای ناد موقت گفت چرا تو فاکتور سایت مالیات بر ارزش افزوده ثبت نشده

گفتم فعالش نکردم اینم جملش

مشخصات سفارشات
13
اعلام میزان مالیات بر ارزش افزوده (vat) به خریدار ( در صورتیکه کالا یا خدمت مشمول مالیات نمی باشد در سایت مربوطه توضیح داده شود و یا در فاکتور صفر ریال در نظر گرفته شود)

sardarn
December 16th, 2012, 09:34
برای ناد موقت گفت چرا تو فاکتور سایت مالیات بر ارزش افزوده ثبت نشده

گفتم فعالش نکردم اینم جملش

مشخصات سفارشات
13
اعلام میزان مالیات بر ارزش افزوده (vat) به خریدار ( در صورتیکه کالا یا خدمت مشمول مالیات نمی باشد در سایت مربوطه توضیح داده شود و یا در فاکتور صفر ریال در نظر گرفته شود)

خب خودش گفته وقتی مالیات نمی گیری یه جای بنویس مالیات صفر هست.به من گیر دادن همین کارو کردم تایید کردند

novintak2
December 16th, 2012, 09:37
خوب می دونم الان مشکلی نیست چند وقت دیگه می گه بیا اداره مالیات شروع به کار بزن 5% مالیات بر ارزش افزوده رو بده حالا چقدر سود کردی مالیات اونم بده

هدف نماد جز این چیزی نیست به نظرم

serverstar.ir
December 16th, 2012, 09:56
ما از اول هم صفر زده بودیم گیری ندادند به ما

abbasss
December 17th, 2012, 14:28
جواب نماد اومد...

جهت پيگيري وضعيت نماد اعتماد الكترونيكي به سيستم نماد به آدرس http://eNAMAD.ir (http://enamad.ir/)
مراجعه نماييد.

توضيحات :

ادرس را کامل ضمیمه کنید.سندمالکیت را برعکس ضمیمه کنید.در اجاره نامه امضای دو شاهد الزامیست.ساستهای که در دست ساخت هستند بررسی نمیشوند.

(:|

serverstar.ir
December 17th, 2012, 20:48
الکی سخت میگیرن !!!

sherman2000
February 8th, 2013, 21:23
دوستان کسی میدونه مدارکی که باید بصورت فیزیکی ارسال بشود چیا هست؟ اینطور که برای ما ایمیل زدن کپی برابر اصل مدارک اونم بصورت قانونی و محظری!
آخه کارت دیجیتال پایان خدمت کپی برابر اصل داره مگه؟ 8-|