PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور عجیب ویندوز در Xen

Arashdn
January 6th, 2010, 11:52
من رو سرور زن یه وی پی اس ویندوز سرور 2003 اینترپرایز درست کردم
حالا مرتبا این ریموت قطع میشه و با کنسول این مورد میاد
کسی راه حلی داره؟

http://img.majidonline.com/pic/255553/Untitled.jpg

VpsLand
January 6th, 2010, 17:01
سلام دوست من. شما بعد از نصب سرور مجازی فوق ، یکی از احتمالات این هست که سرور مجازی رو یک بار هاردش رو خواستید تغییر ظرفیت بدید :)

لطفا کلا پاک کنید سرور مجازیتون رو و از نو ابتدا نصب کنید

---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

سلام دوست من. شما بعد از نصب سرور مجازی فوق ، یکی از احتمالات این هست که سرور مجازی رو یک بار هاردش رو خواستید تغییر ظرفیت بدید :)

Arashdn
January 6th, 2010, 19:33

والا من که همچین قصدی نداشتم
ولی خب باشه دوباره ویندوز میزنم

Sajad
January 6th, 2010, 20:49
فکر کنم بهش میگفتن صفحه مرگ ویندوز :-s
اریا بهتر میتونن کمک کنن احتمالا ! ازشون بخواهید بیان جواب بدن ...

Arashdn
January 6th, 2010, 20:53
آریا تا بیاد میگه برو لایسنس بگیر ...

Aria
January 6th, 2010, 21:28
سلام.

مشکل شما بر می گرده به متغییر بودن سکتور های هاردیسک و سیگنال ارسالی از طرق RAM مجازی شده.

Blue Screen **** همیشه **** در ویندوز نشانگر مشکل سخت افزاری بوده.

بعضی های میگن نه ! ما مشکلی نداشتیم و ویندوز داشت کار می کرد، یهو ترکید !

من سیستم افرادی رو که همچین ادعایی کردند رو بررسی کردم، متوجه شدم Driver یکی از قطعات مربوط به سیستم رو بد نصب کردند و یا زوری به ویندوز خوراندن و در نتیجه این بلا سرش اومده.

من نمیتونم با اطمینان حرفی بزنم چون مورد شما رو نمی دونم ولی با توجه به پیقام خطا، مشکل به احتمال قوی از سیگنال های اشتباهی هست که RAM داره به ویندوز میفرسته و ویندوز برای انجام Internal Process هاش که در لایه Infrastructure ویندوز انجام میشه، نیاز به داشتن اطلاعات دقیق در مورد RAM اختصاص یافته به سرور داره و وقتی کوچکترین مشکلی در دریافت اطلاعات (به صورت لحظه ای و در حالت ثانیه در پروسه) پیش بیاد، به صورت خودکار برای جلوگیری از صدمه خوردن اطلاعات ویندوز *سرور* صفحه آبی رو پا پیقام Memory Dump نشون میده.

در ضمن، برای راحتی خاطر شما، من زنگ زدم Microsoft بیاد به شما لایسنس بفروشه که شما نخوای بری لایسنس بخری!

با تشکر.

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

در ادامه:

اگر مایل بودید، مشخصات سرور رو برای من پیقام خصوصی کنید تا بتونم با بررسی *گزارشات ویندوز* بهتر علت مشکل رو برای شما و دیگر همکاران که احتمالاً مشکل مشابه دارند، شرح بدم.

با تشکر.

Arashdn
January 6th, 2010, 21:44
سلام.

مشکل شما بر می گرده به متغییر بودن سکتور های هاردیسک و سیگنال ارسالی از طرق ram مجازی شده.

Blue screen **** همیشه **** در ویندوز نشانگر مشکل سخت افزاری بوده.

بعضی های میگن نه ! ما مشکلی نداشتیم و ویندوز داشت کار می کرد، یهو ترکید !

من سیستم افرادی رو که همچین ادعایی کردند رو بررسی کردم، متوجه شدم driver یکی از قطعات مربوط به سیستم رو بد نصب کردند و یا زوری به ویندوز خوراندن و در نتیجه این بلا سرش اومده.

من نمیتونم با اطمینان حرفی بزنم چون مورد شما رو نمی دونم ولی با توجه به پیقام خطا، مشکل به احتمال قوی از سیگنال های اشتباهی هست که ram داره به ویندوز میفرسته و ویندوز برای انجام internal process هاش که در لایه infrastructure ویندوز انجام میشه، نیاز به داشتن اطلاعات دقیق در مورد ram اختصاص یافته به سرور داره و وقتی کوچکترین مشکلی در دریافت اطلاعات (به صورت لحظه ای و در حالت ثانیه در پروسه) پیش بیاد، به صورت خودکار برای جلوگیری از صدمه خوردن اطلاعات ویندوز *سرور* صفحه آبی رو پا پیقام memory dump نشون میده.

در ضمن، برای راحتی خاطر شما، من زنگ زدم microsoft بیاد به شما لایسنس بفروشه که شما نخوای بری لایسنس بخری!

با تشکر.

---------- post added at 09:28 pm ---------- previous post was at 09:25 pm ----------

در ادامه:

اگر مایل بودید، مشخصات سرور رو برای من پیقام خصوصی کنید تا بتونم با بررسی *گزارشات ویندوز* بهتر علت مشکل رو برای شما و دیگر همکاران که احتمالاً مشکل مشابه دارند، شرح بدم.

با تشکر.
همین الان براتون پیام خصوصی میکنم مشخصات سرور رو

Aria
January 7th, 2010, 02:20
سلام.

خواستم بیام و با عکس و ... توضیح بدم، دیدم حدوداً باید یک کتاب بنوسیم.

خلاصه داستان:

همونطور که گفتم، مشکل از Driver ای بود که بد نصب شده بود و ویندوز قادر به شناخت اون قطعه (COM1) نبود.

در نهایت اون device رو از کار اننداختم و ویندوز hotfix مربوط به جلوگیری از دریافت blue screen و انجام مراحل memory dump رو نصب کردم.

خودم که دیگه مشکلی ندیدم و فکر کنم به کل برطرف شد.

شما هم بررسی کنید اگر مشکلی بود بگید که دوباره بررسی کنم.

با تشکر.

Arashdn
January 7th, 2010, 08:45
در نهایت اون device رو از کار اننداختم و ویندوز hotfix مربوط به جلوگیری از دریافت blue screen و انجام مراحل memory dump رو نصب کردم.
سلام والا ما که هیچی نفهمیدیم
یه خورده ساده تر توضیح بدید ممنون میشم