PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایمیل از Directi

abbas_majan
January 6th, 2010, 11:10
سلام

یه پنل ثبت دامنه از Resellerclub گرفتم ، پرداختش هم دادم سایتی واسم انجام داد ، چند ساعت بعد

شارژ شدن پنل یه ایمیل برام اومد متنش اینه :

Hello,

We thank you for your payment vide transaction id - AddFund-R-233756-1861495 via PayPal. As a security measure, we need you to confirm that this transaction was done using your PayPal account and that you authorize the charge.

To complete the verification cum confirmation process, we would require the following documents Faxed across to us at either +91 22 3079 7679 [India] OR +1 (231) 309 7142 [USA] OR + 44 (20) 7183 2152 [UK]

1. Authorization letter from the Paypal Account Holder stating that he approves this transaction [attached below].

2. Photo Identification of the Paypal Account Holder containing the authorized signature. (Driving License, Passport, etc.)

We request you to reply to this request within the next 48 hours.

In case you need any clarification or assistance in this case, feel free to call us on any one of the following numbers:
USA - +1 (415) 236 1970 [USA] OR
UK - (+44 (20) 7183 2151) OR
India - +91 22 3079 7676

or send an email to your account manager at urja.m@resellerclub.com; we shall be glad to be of assistance.

Regards,

ایمیل چی میگه ؟ آیا انجامش الزامیه ؟؟؟ پنل رو می بندن ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

bijans
January 6th, 2010, 11:16
طی 48 ساعت آینده باید اون تأییدنامه که واست فرستادم امضا کنی و براشون فکس کنی به علاوه ی کپی پاسپورت و عکس صاحب اکانت پی پال.

احتمالاً چون از ایران اقدام کردی این ریختی شده!

abbas_majan
January 6th, 2010, 11:22
حالا باید چه کار کنم ؟

به شخصی که پرداخت رو واسم انجام داده گفتم گفت که ایمیل بزن بهشون بگو پرداخت را از طریق صرافی انجام دادم

و اینکه كسي كه برام شارژ كرده خيلي ازاكانت هاي ديگه رو هم شارژ مي كنه.

حالا چه کار کنم ، دوستان لطفا راهنمایی کنید

h_zaman06
January 6th, 2010, 11:36
این مشکل را من هم داشتم .... دفعه اول توجه نکردم پول را برگشت زدند ... دفعه بدی یکی را پیدا کردم تا مشخصات پی پال را بهم بده ... ظاهرا کاری به ایران ندارند ... من که ازشون پرسیدم گفتند فقط برای دفعه اول میخوایم ... بعدش دیگه از این پی پال شارژ کنید کاری نداریم ... اما اگه از یه حساب دیگه شارژ کنید دوباره باید مشخصات اون حساب را هم براشون بفرستی ... ظاهرا قانون جدیدشون هست ...البته فقط در صورتی که حساب به نام خودتون نباشه این اتفاق میوفته ... اگه حساب به نام صاحب اکان دایرکتی باشه که اصلا کاری ندارند

1eng.ir
January 6th, 2010, 12:38
کسی که پرداختو برات انجام داده، بگو اسکن پاسپورتشو برا دایرکتی ایمیل کنه ;)
اگه این کارو انجام نداد همون کاری که آقای نجفی گفتن انجام بده.

راه دیگه ای وجود نداره متاسفانه

1eng.ir
January 6th, 2010, 17:53
باز شدنت مبارک :d
مگه بسته بودنم :))
+
ربطش به تاپیک چیه ؟ :d

AfraWeb.net
January 6th, 2010, 18:10
اگر با reseller cloub مشکل داشتید از onlinenic رسیلری بگیرید درست هست مقداری کیفیت سرویس دهی پایین هستش ولی از نظر قیمت مناسب می باشد

نیازی به پاسپورت و ,وارد کردن مشخصات صاحب پی پال نیست ..در سایت ثبت نام میکنید یه فرم برای شما میاد و باید امضا کنید و براشون ایمیل کنید بعد تو سایت پی پال رو انتخاب میکنید و هزینه را پرداخت میکنید .