PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت آنلاین با IBSng Free

nahvi
November 30th, 2012, 09:40
با سلام خدمت تمام دوستان
من از اکانتینگ رایگان ibsng استفاده میکنم به خوبی هم کار میکنه
میخوام بدونم کسی میتونه بندرو راهنمایی کنه که چجوری میتونم یک بخش پرداخت انلاین رایگان و ارسال اس ام اس بر روی اون فعال کنم
توی فروم های زیادی دیدم که افراد ااین کارو انجام دادند اما همشون پولی بودن
اگه ممکنه راه حل های رایگان پیشنهاد بدبد

Iran Web Host
November 30th, 2012, 14:51
سلام
ماژولش برای whmcs موجوده !

serverstar.ir
November 30th, 2012, 14:56
خود ibs هم ماژول داره نیاز به whmcs نیست

serverstar.ir
November 30th, 2012, 14:57
با سلام خدمت تمام دوستان
من از اکانتینگ رایگان ibsng استفاده میکنم به خوبی هم کار میکنه
میخوام بدونم کسی میتونه بندرو راهنمایی کنه که چجوری میتونم یک بخش پرداخت انلاین رایگان و ارسال اس ام اس بر روی اون فعال کنم
توی فروم های زیادی دیدم که افراد ااین کارو انجام دادند اما همشون پولی بودن
اگه ممکنه راه حل های رایگان پیشنهاد بدبد

ببخشید شما چیز پی ان مجانی میدی ؟؟ تا ماژول مجانی بده کسی ؟؟

Iran Web Host
November 30th, 2012, 15:08
خود ibs هم ماژول داره نیاز به whmcs نیست

ibs free ماژول پرداخت داره؟

ServerDL.com
November 30th, 2012, 16:32
من IBSng اینترپرایز اصلی دارم !
ولی نمی دونم چه جوری میشه فعال کردش !
کسی هست بدونه ؟

nahvi
November 30th, 2012, 17:36
با سلام خدمت تمام دوستان که لطف کردن در این پست شرکت کردن
یکی از دوستان گفته بود که whmcs ماژول رایگان برای ibsng داره اما توضیح اضافی نداده بود .اگه ممکنه توضیح یدید که چه طوری میتونیم از این ماژول استفاده کنیم چون من اصلا طراحی وب بلد نیستم .ایا براتون امکانش هست که یه اموزش کامل بذارید؟
یکی از دوستان فرموده بود که IBSng نسخه free خودش ماژول پرداخت انلاین داره .ایا براشون این اکان وجود داره که اموزش کامل بزارن اینجا تا همه استفاده کنن
یکی دیگه از دوستان گفرموده بودند که ibsng نسخه enterprise رو دارن اما بلد نیستن که نصبش کنن .من قبلا این نسخه را روی اینترنت دیدم و دانلود کردم و نصب کردم اما درست نصب نشد انگار مشکل داشت
اگر این نسخه شما همون نسخه باشه به احتمال زیاد مشکل داره .اما به هر حال اگر خواستید میتونید با بنده تماس بگیرید تا کمکتون کنم که نصبش کنید یا من روی ماشین مجازی براتون نصب میکنم و بهتون لینک دانلود میدم .البته همه اینا به صورت کاملا رایگانه و اگه براتون امکانش هست لینک دانلودش رو بزارید تا ما هم امتحانش کنیم

smail_f
January 25th, 2013, 21:28
با سلام
منم خوشحال میشم بدونم چطوری میشه پرداخت انلان گزاشت برای IBSng من حاضرم بابت ماژولش پولم بدم
اگر کسی بلده به من هم بگه
ایدی و شماره تماس من در امضاء من هست
با تشکر
اسماعیل فعال

HOSSEIN1242000
January 25th, 2013, 22:09
با سلام اگر شم نسخه کامل از شرکت پارس پویش خریده باشید قسمت مربوط به پرداخت انلاین روی این پکیچ نصب هست و کافی هست تنظیمات لازم رو انجام بدید

Daniel4u
January 25th, 2013, 22:23
اگه نسخه رایگان داشته باشم ونخوام اطلاعاتش از بین بره و تنظیماتش ببپره میشه به نسخه کامل ارتقا داد؟

ServerDL.com
January 25th, 2013, 22:28
اگه نسخه رایگان داشته باشم ونخوام اطلاعاتش از بین بره و تنظیماتش ببپره میشه به نسخه کامل ارتقا داد؟

سلام
بله رکت ما به رایگان برروی سرور های خودمون برای کابران انجام می دهد ولی در سایر شرکت با دریافت هزینه این آپدیت رو انجام می دهیم

fr0nk
January 26th, 2013, 13:59
برای پرداخت انلاین میتونید یه اسکریپت php بنویسید به صورت جدا که مقادیر رو از کاربر بگیره با وصل شه به سرور اکانتینگ و بسازه (وارد کردن مقادیر روی صفحات )

یا با xml-rpc بنویسید که دیگه نیاز به وصل شدن و ارسال داده ها نباشه

یا در مورد دیگه به freer وصل کنید که هم میتونید از قبل کارت ها رو مشخص کنید (که همون یوزر و پسورده) یا تو قسمت فرمی که برای موبایل و ایمیل هست دوتا قسمت دیگه برای یوزر و پسورد اضافه کنید

هم میشه برای این تعیین کنید که بعد خرید بسازه هم از قبل(برای این مورد غیر دوتا قسمتی که بالا گفتم از وصل شدن و وارد کردن اطلاعات تو دیتابیس هم میتونید استفاده کنید)

برای اپدیت هم من با یکی از دوستانی که داشتن صحبت کردن گفتن تو جدول های db با نسخه free فرق داره که اونم میتونید مقایسه کنید و کانورت کنید مقادیر رو و بعد ایمپورت کنید

این دوستمون که اینجوری کارش راه افتاد

حالا بازم دوستان اگه من اشتباه میکنم بگن

Pro
January 26th, 2013, 23:32
تشکر از راهنماییتون

Daniel4u
January 27th, 2013, 00:25
سلام
بله رکت ما به رایگان برروی سرور های خودمون برای کابران انجام می دهد ولی در سایر شرکت با دریافت هزینه این آپدیت رو انجام می دهیم

من نسخه رایگان رو دارم بدون مشکل
میخوام آپدیت کنم به پولی و کامل
سوالم اینه مشکلاتی که در نسخه رایگانم رفع کردم با این آپدیت از بین میره؟