PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال

mizbanwebhost
November 30th, 2012, 08:58
سلام دوستان یه سوال برام پیش اومده

چرا دایرکت ادمین تو ذهن بهتر از سی پنل هست ولی اکثرا از سی پنل استفاده میکنن مشکل کجاست؟آیا واقعا سی پنل خوبه که همه استفاده میکنن یا نه این یه اجبار هست؟!

gitiserver
November 30th, 2012, 10:10
سلام،
هر دو کنترل پنل از نظر امنیت و قدرت تفاوت خاصی ندارن، اما دلیل استفاده بیشتر از cpanel به نظر من user friendly تر بودنش است.
من خودم به شخصه دایرکت ادمین رو به دلیل :
1- قیمت مناسب تر
2- تحریم نکردن ایران
3- سبک تر بودن
ترجیح میدم.

armin1376
November 30th, 2012, 11:58
اتفاقا به نظر من تو ذهن اکثر کاربرا cpanel جایگاه بالاتری داره و این به دلیل امکانات بیشترش نسبت به directadmin هستش ولی من خودم directadmin رو بیشتر از cpanel دوست دارم

gitiserver
November 30th, 2012, 12:14
اتفاقا به نظر من تو ذهن اکثر کاربرا cpanel جایگاه بالاتری داره و این به دلیل امکانات بیشترش نسبت به directadmin هستش ولی من خودم directadmin رو بیشتر از cpanel دوست دارم

میشه امکاناتی که Cpanel داره و دایرکت ادمین نداره رو نام ببرید؟

m-mehdipoor
November 30th, 2012, 12:22

شما فکر کنید می خواید یکه پیج را آنلاین با ادیتور سی پنل ادیت کنید، ادیت می کنید نتیجه را در سایت می بینید، اگر اوکی نبود
right click > undo
ولی در دایرکت ادمین کلا صفحه بعد از ادیت بسته می شه ، دوباره باید اون رو باز کنید و ...
کلا در این مورد افتضاحه.
در مورد لیست فایل ها و move کردن یا copy کردنشون ! این کجا و اون کجا ...
تو مدیریت سرور حتی Daily process هم نداره مدیر ببینه کدوم یوزر رو سرور فشار آورده و باید از log موجود در apache ببینه...
برای زیپ کردن سرور با همون مشخصات تا یه خورده تو دایرکت ادمین ( اگر فایل ها حجیم باشن ) time out می ده ولی تو سی پنل خیلی کمتر می بینیم که به چنین مشکلی بخوره..
در SSH وقتی در پوشه ای هستیم مسیر نشان دادن در سی پنل به شرج زیر است
/home/user/public_html/ali
در دایرکت ادمین فقط پوشه ی آخر یعنی
/ali
که باز بخوایم یک چیزی را انتقال بدیم کمی کار رو سخت می کنه.

habiballahafg
November 30th, 2012, 12:27
بیشتر نسبت به دایرکت ادمین و همچنین user friendly بودنش هست چون واقعا دل هر کاربری را میبره

mizbanwebhost
November 30th, 2012, 12:36
خوب من میگم چرا ملت بیشتر سی پنل رو میشناسن؟>

ققنوس
November 30th, 2012, 12:40

منم منتظرم :105:

SV24.CO
November 30th, 2012, 12:42
cpanel مشکلش با تحریم ایران رو چه جوری میشه دور زد ؟

DreamServer
November 30th, 2012, 12:48
تحریم نداره! فقط و فقط همین! :دی

DreamServer
November 30th, 2012, 12:50
cpanel مشکلش با تحریم ایران رو چه جوری میشه دور زد ؟

دامین .ir رو ریسلر ندی !

omidppm
February 9th, 2013, 15:37
به نظر من سی پنل راحتتر از دایرکت ادمینه وامکاناتش زیاده یکم.

asrhosting
February 10th, 2013, 06:16
سلام دوستان یه سوال برام پیش اومده

چرا دایرکت ادمین تو ذهن بهتر از سی پنل هست ولی اکثرا از سی پنل استفاده میکنن مشکل کجاست؟آیا واقعا سی پنل خوبه که همه استفاده میکنن یا نه این یه اجبار هست؟!

امکانات و راحتی سی پنل رو نمیشه انگار پذیر بود ، ولی در مقابل مشکلاتش واقعا برا ما ایرانی ها زیاده از جمله :
1. بی خیال ساپورتش باید بشی ( یه هو می یاد یه دامنه .ir پیدا میکنه بیا و درستش کن ! )
2. با این وضعیت ارز روی سرور اختصاصی بالای 100 هزار تومن در می یاد .
3. امکان تحریمش بسیار بالا هست !

ولی دایرکت ادمین تحریم نداره و به نظرم واقعا کنترل پنل خوب و بدون دردسری هست با 200 هزار تومن هم میشه یه لایسنس نامحدودش رو خریداری کرد !

compiler
February 10th, 2013, 10:25
دایرکت ادمین بسیار عالیه ولی در حد خودش...
هر چقدر پول بدید همونقدر آش میخورید...روی سرور های بزرگ با تعداد هاست های زیاد قدرت مانوور cPanel از هر نظر بالا تره
ظاهر گرافیکی و کاربر پسندش هم که بماند!
اصلا قابل مقایسه نیستند