PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایان فعالیت HostDL

nima73
November 30th, 2012, 08:03
پایان فعالیت HostDL
کاربران گرامی،
طی چند سال گذشته همواره تمام هم و غم HostDL بر ارائه خدمات با کیفیت، مناسب و درخور شما عزیزان بوده که به لطف خدا و با تلاش شبانه روزی و البته همراهی مشتریان محترم به این مهم دست یافته و شاهد بازخوردهای بسیار خوب مشتریان محترم بوده ایم که همیشه باعث افتخار ماست
سعی کردیم در راستای حفظ و ارتقاء سطح کیفی سایتهای ایرانی گام برداریم و انشاالله که در این مسیر بستر مناسبی برای رشد و ترقی سایتها فراهم کرده باشیم
شوربختانه شرایط نابسامان داخلی و خارجی وضعیت اسفناکی برای بازار هاستینگ بودجود آورده و اغلب شرکت ها را در معرض ورشکستگی قرار داده که مهم ترین آنها افزایش نوجومی نرخ ارز و هزینه تمام شده سرویسها برای hostdl و سایر مشکلات ناشی از تحریم ها میباشد که HostDL طی ماه های اخیر این فشار را حتی المقدور تحمل کرده و مانع از اعمال فشار بر روی مشتریان شده است ( تعرفه های سایت و دانلود طی 1-2 سال گذشته کاملا ثابت بوده )
همچنین با توجه به نرخ بسیار سنگین سخت افزار مرغوب و پهنای باند در داخل کشور که هر 2 وابسته به ارز میباشد، سرویسهای داخلی چه از لحاظ سخت افزار چه از لحاظ بستر و زیرساخت های شبکه اصلا قابلیت پذیرش سایتهای بزرگ و معتبر ایرانی را نداشته و مناسب کار سایتهای بزرگ شخصی نمیباشد

مجموع این شرایط و تنگ تر شدن حلقه تحریم و مشکلات عدیده در انتقال و تبدیل پول و موارد دیگر منجر به اتخاذ این تصمیم شده و متأسفانه باید به اطلاع شما برسانیم که به دلایل متعدد و علی رغم میل باطنی HostDL قادر به ادامه سرویس دهی نبوده و دوره فعلی آخرین دوره فعالیت میباشد

لازم به ذکر است که کلیه سرویسها اعم از هاست دانلود و هاست سایت، VPS و سرور اختصاصی تا پایان دوره جاری و تاریخ انقضای سرویس در دسترس و قابل استفاده میباشد
ضمن تشکر و قدردانی از تمام کسانی که در طول این چند سال در شرایط مشکل و بحران در کنار ما بوده اند، هرگونه کوتاهی و قصور احتمالی در مدت همکاری را به بزرگواری خود بر ما ببخشید
با آرزوی موفقیت و کامیابی روز افزون
مدیریت HostDL

soheil.zare2006
November 30th, 2012, 08:15
نتقال سرویس‌ها
مشتریان محترم،

با توجه به اینکه دوره فعلی آخرین دوره سرویس‌دهی می‌باشد در صورت وجود مشکل می‌توانید با email های زیر تماس گیرید:

تهیه نسخه پشتیبان - backup@hostdl.com
دامنه - domain@hostdl.com
امور مالی - billing@hostdl.com
بدیهیست که طبق اعلام قبلی بخش‌های پشتیبانی و یا سایر email ها پاسخگوی شما عزیزان نمیباشد

پ.ن: برای مقصد هیچیک از شرکت‎‌های همکار معرفی، تأیید و یا رد نمیشود
پ.ن: کلیه سرویس‌ها تا آخرین روز اعتبار قابل استفاده می‌باشد
پ.ن: با توجه به حجم بالای انتقال و پروسه‌ های backup گیری متعدد، حتی‌الامکان در ساعات روز و اوج بازدید از تولید backup پرهیز کرده و لطفا در ساعات نیمه شب اقدام نمایید، همچنین برای انتقال سایتهای حجیم می‌توانید با backup@hostdl.com تماس حاصل نمایید

با احترام

soheil.zare2006
November 30th, 2012, 08:18
سایت های بزرگی آواره میشن :((

nima73
November 30th, 2012, 08:21
سایت های بزرگی آواره میشن :((

سایت بزرگ درامد داره میره سرور اختصاصی میگیره
ما بدبخت شدیم که نه میتونیم سرور بخریم و نه هاست درست و حسابی هست که سایت خودمان را انتقال بدیم اونجا

ERfan.Taleghani
November 30th, 2012, 08:23
سلام ! متاسفم . همین

soheil.zare2006
November 30th, 2012, 08:32
گروه بسیار خوب و نوانمندی بودن
نکته: دوستانی که روی سرورهای هاست دی ال بودن و میخوان منتقل کنن تو انتخاب میزبان جدیدشون دقت کنن! چون خیلی ها با پیش آمدن این موضوع میخوان از آب گلالود ماهی بگیرن.
البته قصد جسارت به هیچ دوست یا همگار گرانقدری رو ندارم

soheil.zare2006
November 30th, 2012, 08:58
من با ايشون کار میکنم.
Plesk Hosting Cloud VPS Plesk Reseller Hosting SSL | (http://www.grabweb.net)
Copyright © 1999 - 2012.
GRABWeb Managed Hosting (http://www.grabweb.net)
دوست عزیز آفر دادن توی این بخش ممنوع هست

Reza.exe
November 30th, 2012, 09:20
اوه اوه
خدا رحم کنه :d
یادمه چند سال پیش همین وضعیت چی شده بود
الان همه دندون نیش کردن مشتری کش برن :))
یادمه یه بنده خدایی یه سایتی زده بود چند سال پیش به نام hostcl

خیلی برام عجیبه که با تخفیف های بسیار عالی که از دیتاسنتر داشتند ، جمع کردند

nima73
November 30th, 2012, 09:37
اوه اوه
خدا رحم کنه :d
یادمه چند سال پیش همین وضعیت چی شده بود
الان همه دندون نیش کردن مشتری کش برن :))
یادمه یه بنده خدایی یه سایتی زده بود چند سال پیش به نام hostcl

خیلی برام عجیبه که با تخفیف های بسیار عالی که از دیتاسنتر داشتند ، جمع کردند

باید هم امثال شما بخندن چون از فردا یک سرور میخرید از هتزنر 6 ترا هارد داره و اون را به 6 هزار نفر میفروشید و بعد دم به ساعت ساسپند که از منابع زیاد استفاده کردید و باید ارتقا بدید نه مثل هاست دی ال که دو سال شبانه روزی ساپورت میکرد و هر وقت مشتری مشکل داشت کنارش بود و یکبار هم نگفت این اسکریپت منابع زیاد مصرف میکنه
در هر حال جمع کردن یک شرکت و اعلام ورشکست شدن اون خنده نداره که نیش شما تا بنا گوش باز شده

Reza.exe
November 30th, 2012, 09:41
باید هم امثال شما بخندن چون از فردا یک سرور میخرید از هتزنر 6 ترا هارد داره و اون را به 6 هزار نفر میفروشید و بعد دم به ساعت ساسپند که از منابع زیاد استفاده کردید و باید ارتقا بدید نه مثل هاست دی ال که دو سال شبانه روزی ساپورت میکرد و هر وقت مشتری مشکل داشت کنارش بود و یکبار هم نگفت این اسکریپت منابع زیاد مصرف میکنه
در حال جمع کردن یک شرکت و اعلام ورشکست شدن اون خنده نداره که نیش شما تا بنا گوش باز شده
چرت نگو عزیز من
من اصلا فروشنده هاست اشتراکی نیستم
شما بهتره افکار متوهم خودتون را جای دیگه ابراز کنید و کاسه داغ تر از آش نشید !
آقای اعتصامی فر یکی از متعهد ترین افراد در این زمینه هستند و در همین جا هم یوزر دارند
موفق باشید

nima73
November 30th, 2012, 09:44
چرت نگو عزیز من
من اصلا فروشنده هاست اشتراکی نیستم
شما بهتره افکار متوهم خودتون را جای دیگه ابراز کنید و کاسه داغ تر از آش نشید !
آقای اعتصامی فر یکی از متعهد ترین افراد در این زمینه هستند و در همین جا هم یوزر دارند
موفق باشید

چرت را تو میگی که از جمع شدن و گرفتار شدن صدها نفر خوشحال هستی
افکار تو توهم دارند که الان تو مغزت معلوم نیست چی میگزره که ده تا شکلک خنده گزاشتی و انگار تو فاکتورها و صورتحساب های هاست دی ال هستی که از تخفیفات اونها میگی
بهتر درست صحبت کنی چون اینجور که معلومه ادب هم کنار فهم و شعورت تعطیل هست

ERfan.Taleghani
November 30th, 2012, 09:46
دعوا نکنید ! ضمنا. این دوره دلار 3000 تومانی با دلار 1090 تومانی خیلی فرق داره ! فرضا یک سایتی که 200 ترابایت ترافیک میسوزونه و 10 ترا هارد میخواد از کجا میتونه سرور با 2 3 میلیون جمع و جور کنه ! کی میتونه همچین سرویسی ببده

Reza.exe
November 30th, 2012, 09:48
افکار تو متوهم هست که الان تو مغزت معلوم نیست چی میگزره که ده تا شکلک خنده گزاشتی و انگار تو فاکتورها و صورتحساب های هاست دی ال هستی که از تخفیفات اونها میگی
دوست عزیز مثل این که بدجوری قاطی کردی
البته از سنتون مشخصه
nima73
متوهم شدی
شکلک خنده برای افرادی هست که تا چند دقیقه دیگه تاپیک فروش دو هزاری می زنن
چیزی را نمی فهمی ، بد برداشت می کنی همینطوری تایپ نکن
همین اتفاق چند سال پیش افتاد ، البته سنتون قد نمی ده
چه وضعی تو همین انجمن پیش اومد و چه کلاه برداری هایی که نشد و چه کسانی که یه شبه فروختند و غیبشون زد
موفق باشید

nima73
November 30th, 2012, 09:48
دعوا نکنید ! ضمنا. این دوره دلار 3000 تومانی با دلار 1090 تومانی خیلی فرق داره ! فرضا یک سایتی که 200 ترابایت ترافیک میسوزونه و 10 ترا هارد میخواد از کجا میتونه سرور با 2 3 میلیون جمع و جور کنه ! کی میتونه همچین سرویسی ببده

البته یکی از مشکلات هاست دی ال هم اونجور که تو روزهای گذشته اعلام شده بود سی پنل و شکایت اون بوده و ما خودمان هم سایتمان سی پنل براش بسته بود ، البته یک سرویس دانلود هم داریم که دامنه org بود ولی سی پنل اون باز بود

Ramin
November 30th, 2012, 09:49
افکار تو متوهم هست که الان تو مغزت معلوم نیست چی میگزره که ده تا شکلک خنده گزاشتی و انگار تو فاکتورها و صورتحساب های هاست دی ال هستی که از تخفیفات اونها میگی

جسارتا هر کس در نوع بیان آزاد می باشد و برای خنده و گریه نباید از جنابعالی اجازه بگیرد ! در ثانی شما وکیل و یا وصی این شرکت نیستید دوست عزیز و به شخص شما هیچ توهینی نشده است پس دلیلی ندارد در مورد خنده و صحبت دیگران بدین شکل برخود کنید ! تنها چون انجمن عمومی است می توانید به شکلی مودبانه از خنده ی ایشان انتقاد کوچکی داشته باشید !

هاست دی ال هر چند با اتفاق سال گذشته اعتبار خود را برای وب مستران بسیاری از سایت های مشهور از دست داد اما باز هم ادامه ی کار بهتر از این وضعیت بود

nima73
November 30th, 2012, 09:51
دوست عزیز مثل این که بدجوری قاطی کردی
البته از سنتون مشخصه
nima73
متوهم شدی
شکلک خنده برای افرادی هست که تا چند دقیقه دیگه تاپیک فروش دو هزاری می زنن
چیزی را نمی فهمی ، بد برداشت می کنی همینطوری تایپ نکن
همین اتفاق چند سال پیش افتاد ، البته سنتون قد نمی ده
چه وضعی تو همین انجمن پیش اومد و چه کلاه برداری هایی که نشد و چه کسانی که یه شبه فروختند و غیبشون زد
موفق باشید

شاید سن شما قد نده ولی همان زمان هم سایت ما روی پنل هاست دی ال بود و یک ماه هم فقط بکاب دستمان بود و مایا هاست هم یک کلاه درست سرمان گذذاشت
اون عدد هم تاریخ تولد نیست پرفسور

ERfan.Taleghani
November 30th, 2012, 09:56
بابا بس کنید دیگه ! استرس هم نگیرید زمان زیاد هست واسه انتقال ! ضمنا. کسی که سایت درست درمون داره بره خودش سرور بخره ! یک دلیل مهم دیگه ای که هست اینه که تمام سایت های ایرانی محض رضای خدا دارند کار می کنند و محتوایی که با بد بختی میزنند رو رایگان در اختیار کاربر ها قرار میدند. که چی ؟ که اگر بیاد سرویس پولی شه طرف 1 ریالی هم هزینه نمی کنه ! والا

nima73
November 30th, 2012, 09:57
در ثانی شما وکیل و یا وصی این شرکت نیستید دوست عزیز و به شخص شما هیچ توهینی نشده است پس دلیلی ندارد در مورد خنده و صحبت دیگران بدین شکل برخود کنید ! تنها چون انجمن عمومی است می توانید به شکلی مودبانه از خنده ی ایشان انتقاد کوچکی داشته باشید !

ولی گویا شما وکیل و وصی ایشان هستید و یا شاید فکر کردید خود ایشان بلد نیستند که جواب بدن ؟
در ضمن مسخره کردن و خوشحالی از گرفتاری بقیه چیزی نیست که راحت بشه از اون گذشت
من چند روز هست برای پرداخت فاکتور مرتبا به پنل مراجع میکردم و قرار بود امشب خبر نهایی را بدن و این تاپیک را هم برای اطلاع رسانی زدم نه اینکه یکی بیاد پشتک وارو بزنه که هورا تعطیل شد و مسخره کنه معلومه چی میگه
اما در مورد اعتبار فکر کنم هر کس آزاد باشه سرویس دهنده خودش را انتخاب کنه و اگر امروز شما را هم دستگیر کنند ناچار هستی طبق قانون کشورت عمل کنی
سی پنل همه سایت های با دامنه ما را تحریم میکنه به خاطر قوانین کشورش اونوقت چطور انتظار از هاست دی ال داریم که خلاف قوانین کشورش عمل کنه ؟
اعتبار سی پنل هم باید زیر سوال بره چون سایت های ایرانی را تحریم کرده ؟ یا یلو هاست که سه سال قبل ما را ساسپند کرد به خاطر ایرانی بودن اعتبار نداره ؟

ERfan.Taleghani
November 30th, 2012, 10:00
آقاجون ! نیما ! عصبانی هستی الان شما. فکرت رو آروم کن و تمرکز کن واسه انتخاب راه بهتر. ای بابا

nima73
November 30th, 2012, 10:06
آقاجون ! نیما ! عصبانی هستی الان شما. فکرت رو آروم کن و تمرکز کن واسه انتخاب راه بهتر. ای بابا

والله دو سال قبل هم همین اتفاق افتاد و مایا هاست و چند تا دیگه حسابی از خجالت ما در اومدن و بعد کلی هزینه کردن سایت هامون هم از بین رفتند و سقوط کردند .
الان وی بی ایران بودم مدیر اونجا که سایتش جزوه پربازدیدترین های کشور هست میگفت حاضر نیست بکاب سایت خودش را هیچ جا ببره و به هیچ شرکتی بعد اتفاقات دو سال قبل اعتماد نداره
مشکل اینجاست که هیچ جای معتبری هم حاضر به میزبانی نیست چون چند ماه قبل خواستم انتقال بدم نت افراز هم اعلام کرد نمیتونه میزبانی سایت را بر عهده بگیره چون حجم دیتابیس زیاد هست و به سرور فشار وارد میکنه
با این وضع ارز و دلار هم که نمیشه سرور اختصاصی و بدتر از اون هزینه مثلا سی پنل داد .
در کل تعداد زیادی از وبمسترها اعلام کردند توان پرداخت هزینه سرور را ندارند و مجبور به جمع کردن سایت ها و تعطیلی هستند

Ramin
November 30th, 2012, 10:09
ولی گویا شما وکیل و وصی ایشان هستید و یا شاید فکر کردید خود ایشان بلد نیستند که جواب بدن ؟
در ضمن مسخره کردن و خوشحالی از گرفتاری بقیه چیزی نیست که راحت بشه از اون گذشت
من چند روز هست برای پرداخت فاکتور مرتبا به پنل مراجع میکردم و قرار بود امشب خبر نهایی را بدن و این تاپیک را هم برای اطلاع رسانی زدم نه اینکه یکی بیاد پشتک وارو بزنه که هورا تعطیل شد و مسخره کنه معلومه چی میگه
اما در مورد اعتبار فکر کنم هر کس آزاد باشه سرویس دهنده خودش را انتخاب کنه و اگر امروز شما را هم دستگیر کنند ناچار هستی طبق قانون کشورت عمل کنی
سی پنل همه سایت های با دامنه ما را تحریم میکنه به خاطر قوانین کشورش اونوقت چطور انتظار از هاست دی ال داریم که خلاف قوانین کشورش عمل کنه ؟
اعتبار سی پنل هم باید زیر سوال بره چون سایت های ایرانی را تحریم کرده ؟ یا یلو هاست که سه سال قبل ما را ساسپند کرد به خاطر ایرانی بودن اعتبار نداره ؟

طرز بیان شما معلوم است ...

مدرسه ها باز شده و زمان امتحانات نزدیک است !

yekmobile.com
November 30th, 2012, 10:18
خواهش میکنم کل کل نکنید یه فکری بکنید

kargar
November 30th, 2012, 10:41
در کل تعداد زیادی از وبمسترها اعلام کردند توان پرداخت هزینه سرور را ندارند و مجبور به جمع کردن سایت ها و تعطیلی هستند

چند تا از این وبمستر ها رو میشه با دست نشون بدین ???!!!؟؟؟

nima73
November 30th, 2012, 10:44
چند تا از این وبمستر ها رو میشه با دست نشون بدین ???!!!؟؟؟

برید اینجا تا هر چند تا دوست دارید را ببینید
http://www.vbiran.ir/thread46692.html#post348864

ققنوس
November 30th, 2012, 10:48
خواهش میکنم کل کل نکنید یه فکری بکنید

كل كل نكنن چيكار كنن .

paradiseserver
November 30th, 2012, 10:53
این شرکت یکی از شرکت های بزرگ بودن واقعا متاسفم همین

MihanV
November 30th, 2012, 10:55
یه حسی میگه تعرفه ها بالاتر میره و بر میگرده :دی

yekmobile.com
November 30th, 2012, 10:57
كل كل نكنن چيكار كنن .

یکاری کنید که هاستینگ های خوب از بد شناسایی بشوند. و ما در تصمیم گیری راحت تر باشیم

ققنوس
November 30th, 2012, 10:58

يه حس ميگه به اندازه كافي هم سود داشتن وقت بازنشستگي رسيده ميهن جان!

DreamServer
November 30th, 2012, 11:01
الآن ساعت 11 صبحه و تازه از خواب بلند شدم.
اومدم دیدم توی نیوز فید انجمن نوشته پایان فعالیت هاست دی ال
موندم که چرا اینجوری شده.
واقعا تیم حرفه ای و خوبی بودند.
متاسفم که این تحریم ها باعث شدند که خیلی از افراد خوب و حرفه ای کنار بکشن.
براشون هر جا که باشن آرزوی موفقیت و شادی روز افزون میکنم.

سعیدمهر

paradiseserver
November 30th, 2012, 11:02
والله دو سال قبل هم همین اتفاق افتاد و مایا هاست و چند تا دیگه حسابی از خجالت ما در اومدن و بعد کلی هزینه کردن سایت هامون هم از بین رفتند و سقوط کردند .
الان وی بی ایران بودم مدیر اونجا که سایتش جزوه پربازدیدترین های کشور هست میگفت حاضر نیست بکاب سایت خودش را هیچ جا ببره و به هیچ شرکتی بعد اتفاقات دو سال قبل اعتماد نداره
مشکل اینجاست که هیچ جای معتبری هم حاضر به میزبانی نیست چون چند ماه قبل خواستم انتقال بدم نت افراز هم اعلام کرد نمیتونه میزبانی سایت را بر عهده بگیره چون حجم دیتابیس زیاد هست و به سرور فشار وارد میکنه
با این وضع ارز و دلار هم که نمیشه سرور اختصاصی و بدتر از اون هزینه مثلا سی پنل داد .

درود بر شما
من فکر نکنم دوستان دوست داشته باشند که اعتبار چندین و چند سالشون توی فضای مجازی از بین بره بلاخره باید از یک جا شروع کرد درسته؟

Ramin
November 30th, 2012, 11:03
اصلا بعید نیست مانند سال گذشته و بعد از ان اتفاقات به قول خودشان با قدرت بازگردند ! البته قدرت اینبار با 2 یا 3 برابر شدن تعرفه ها خواهد بود !

karshenasi
November 30th, 2012, 11:09
چیکار کنیم ؟
من خیلی نگرانم.

paradiseserver
November 30th, 2012, 11:10
چیکار کنیم ؟
من خیلی نگرانم.

دوست عزیز به نظر من تا دیر نشده بک اپ های خودتون رو منتقل کنید

karshenasi
November 30th, 2012, 11:17
دوست عزیز به نظر من تا دیر نشده بک اپ های خودتون رو منتقل کنید

کجا؟!
هیچ هاستینگ درست و درمونی نیست که بتونه سایت های پربازدید رو ساپورت کنه یا اینکه قیمت هاشون نجومیه

mehrshad.ho
November 30th, 2012, 11:18
بهتره چند تا از همکاران سرورهای پر بازدید و مخصوص سایت پر بازدید کانفیگ کنند

paradiseserver
November 30th, 2012, 11:19
دوست عزیز این همه سایت شناخته شده توی نت هست میتونید بگردید و پرسوجو کنید

DreamServer
November 30th, 2012, 11:21

مهرشاد جان کاملا موافقم! این جوری این دوستان هم سر به هوا نمیمونن!

DVBBaz
November 30th, 2012, 11:22

با این موافقم ....

ERfan.Taleghani
November 30th, 2012, 11:23
این همه ملت خودشون رو کشتند ! هیچ کجا هیچ کجا ! این همه جا هستند که دارند کانفیگ می کنند. سرویس درست درمون میدند ! مگر میشه جای دیگه ای نباشه ! وقتی هزینه درست حسابی کنید سرویس دهنده سرویس خوب میگیره و درست کانفیگ میکنه ! شما هم دیگه شورش رو در آوردید .

paradiseserver
November 30th, 2012, 11:24

موافقم امیر جان

godfather28
November 30th, 2012, 11:30
کدامیک از همکاران ؟
:-p

همکاران راحت ترین پیشنهاد رو میدند: سرور اختصاصی بگیرید..
یا یک قیمتهای نجومی میدند که همون قیمت سرور میشه

خیلی از همکاران اصلا سایت پربازدید و عملکردش رو ندیدند و اطلاع ندارند!
فکر میکنند مثل کار کردن 5 تا وردپرس با هم هست!

من هم سال گذشته خوشبین بودم و از همکاران خوشنام همین فروم استفاده کردم و بیچاره شدم

هاست دی ال یک استثنا بود و فکر نکنم تکرار بشه
(من الان از هاست دی ال استفاده نمیکنم و به علت داشتن چندین سایت, سرور اختصاصی دارم..)

RoobinaServer
November 30th, 2012, 11:32
خب

فقط دو سه صفحه که دعوا و کل کل بود و شده بود خنده بازار نه به خاطر مشکل هاست دی ال و مشکل کاربراش بلکه به خاطر کل کل های الکی.

هاست دی ال جزو بهترین ها بود که این بار هم اگر به قول دوستان فکر کنم بخواد برگرده میشه مسخره بازی عین نوار ویدیو میشه هی گیر میکنه هی نشون میده و اعصاب آدم خورد میشه از این فیلم ، و فکر کنم ریزش زیادی داره اگر هم بخواد برگرده که با افزایش قیمت هم درست نمیشه پس فکر نکنم برگردن مجدد. (مخصوصا با سابقه ای که از مشکلاتشون در دنیای حقیقی در جریان بودم با قانون مملکت حالا بماند)

فقط یک نکته به چشمم خورد تو این کل کل ها که دوستان میترسیدن بیان روی سرویس دهنده های دیگر ... :

یعنی واقعا امروز به این فکر رسیدین که ایران جز هاست دی ال سرویس دهنده قوی دیگه ای نداره یا میدونستید و بروز نمیدادید که امروز ناچارا گفتید ؟

هاست دی ال یک نفر یا دو نفر نیست ولی تمام این هاستینگ های دیگر همه یک نفرن یا دو نفر حداکثر (98 درصد هاستینگ های فعلی) و با آفر دادن های الکی و ارزان قیمت برای جذب مشتری سرور خودشان را خراب که میکنند هیچ باعث خراب شدن بازار هاستینگ هم میشن و باز هم بیشتر خواهند شد که الان میبینیم به جز هاست دی ال مثلا ویبیران به هاستینگ دیگری اعتماد ندارد و واقعا با این حرف دلم برای هاستنگ ایران سوخت به جایی که بیگانگان و افراد خارجی این حرف را بزنن و ما دفاع کنیم خودمان داریم مینالیم ...(اگر این یک نفره ها و به قول معروف بچه مدرسه ای ها متحد میشدند واقعا شاید هاست دی ال الان یکی از بهترین سرویس دهنده ها بود نه تنها سرویس دهنده برای سایت های پربازدید و ...)

کسایی که سرویس مفتاد تومن میدن و میشن با بی کیفیت که الان ویبیران نمیخواد بره روی اون ها یا دیگر دوستان نمیرن میشه قیمت ها را با هاست دی ال مقایسه کنند ؟

همین رامین عزیز که تو همین تاپیک هم بوده یادم توی تاپیک قبلی گفت یه دورانی 250 هزار تومان ماهانه به هاست دی ال هزینه میداده که الان فکر کنم حساب کنیم 400-500 میشه ماهی ، خب هاست دی ال همین سرویس ها را دارد که توانایی مالی و ... برای کیفیت بیشتر و بالا را دارد. همین توانایی ها را دارد که کارش را با گسترش اپراتور با کیفیت تر کرده.

هدفم از این صحبت ها اینه هاستینگ های مفتاد تومنی که میبینن این تاپیک را و به قول دوستان نیششان تا بناگوش باز میشه درس عبرتی بشه براشون هاست دی ال با گرفتن این هزینه های بالا نتونست شما دیگر نکنید و وضع هاستنگ کشور را بدتر از اینی که هست نکنید ، باور کنید به عمق فاجعه بخوایم فکر کنیم چند سال دیگر ایران توی فناوری میزبانی سقوط میکنه و کلاه برداری هم سر خرید میزبانی خارجی برای دلال ها بیشتر میشود.

زبانمون توی این انجمن مو در آورد یه کم درس عبرت بگیرید (الان باز دو روز دیگه آفر میاد وی پی اس 256 ماهی 5 تومن :) نکنید واقعا به قول دوستان هاست دی ال رفت دندان تیز کردید ؟ هزینه درست بگیرید از همین مشتریان اگر سمتتان آمدن کیفیت را بالا ببرید)

یکی بگه هاست دی ال وی پی اس 256 هم داشت ؟ چند میداد ؟ فکر نکنم زیر 10 تومن میداد درسته ؟

ببخشید سرتان را درد آوردم با این صحبت ها

ارادتمند تک تک دوستان:53:
سجادیه
یا حق

RoobinaServer
November 30th, 2012, 11:34
این همه ملت خودشون رو کشتند ! هیچ کجا هیچ کجا ! این همه جا هستند که دارند کانفیگ می کنند. سرویس درست درمون میدند ! مگر میشه جای دیگه ای نباشه ! وقتی هزینه درست حسابی کنید سرویس دهنده سرویس خوب میگیره و درست کانفیگ میکنه ! شما هم دیگه شورش رو در آوردید .

دقیقا

ولی قول میدم همین دوستان که میرن پیشه مین سرویس دهنده ها که پیش هاست دی ال در ماه بیشتر از 200 تومن میدادن وقتی سرویس دهنده بگه 300 میگن تخفیف بده اینقدر میگن با 100 تومن راضیش میکنن و نیششون تا بناگوششون باز میشه میگن آخیش ارزانتر گرفتیم.

مطمئن باشید ایرانی هستیم دیگه عادت ایرانی جماعت هست.

یا حق

paradiseserver
November 30th, 2012, 11:39
این واقعا مایه ی تاسف هست که کسی به خودش این جرات رو نمیده که بگه ما میتوانیم و بهترینیم
به جای این حرف ها به فکر چاره باشید دوستان عزیز @-)

mehrshad.ho
November 30th, 2012, 11:39
کدامیک از همکاران ؟
:-p

همکاران راحت ترین پیشنهاد رو میدند: سرور اختصاصی بگیرید..
یا یک قیمتهای نجومی میدند که همون قیمت سرور میشه

خیلی از همکاران اصلا سایت پربازدید و عملکردش رو ندیدند و اطلاع ندارند!
فکر میکنند مثل کار کردن 5 تا وردپرس با هم هست!

من هم سال گذشته خوشبین بودم و از همکاران خوشنام همین فروم استفاده کردم و بیچاره شدم

هاست دی ال یک استثنا بود و فکر نکنم تکرار بشه
(من الان از هاست دی ال استفاده نمیکنم و به علت داشتن چندین سایت, سرور اختصاصی دارم..)

یکی از همکارانی که هم خوشنام باشه و هم به صورت تخصصی روی میزبانی مشغول باشه مثلا آقای اشکان کمانگیر
سرورهای پر بازدید باید cpu فوق قوی داشته باشند چون این سایت ها بیشتر مصرف cpu دارند ، فکر می کنم سرور ex6s هتزنر مناسب باشه 5-6 تا هاست کنند روش، نفری 50 هزار تومان پول بدن مشتری ها

godfather28
November 30th, 2012, 11:41

این پلانهای هاست دی ال:
HostDL :: Major Web Hosting Services (http://www.hostdl.com/?page=main&item=webhost)

ساپورت هم که دیگه همه میدونید در چه کیفیتی بوده

شما فرمودید این همه جا هستند

به غیر از vps که فکر کنم ارایه دهنده هستید, پیشنهاد هاست اشتراکی ممتاز با این اپتیام.. با این قیمت و با این ساپورت و با این کیفیت بدید
ملتی رو از نگرانی برهانید!

mehrshad.ho
November 30th, 2012, 11:42
خب
زبانمون توی این انجمن مو در آورد یه کم درس عبرت بگیرید (الان باز دو روز دیگه آفر میاد وی پی اس 256 ماهی 5 تومن :) نکنید واقعا به قول دوستان هاست دی ال رفت دندان تیز کردید ؟ هزینه درست بگیرید از همین مشتریان اگر سمتتان آمدن کیفیت را بالا ببرید)

یکی بگه هاست دی ال وی پی اس 256 هم داشت ؟ چند میداد ؟ فکر نکنم زیر 10 تومن میداد درسته ؟

ارادتمند تک تک دوستان:53:
سجادیه
یا حق

متاسفانه این مشکل ما هم رنج می دهد، ارز دوباره اومد پایین و آفر های زیر 20 تومان بعضی همکاران دوباره شروع شد و بازار رو خراب کرد
فکر می کنم ارز بالاتر بره به نفعمون هست

habiballahafg
November 30th, 2012, 11:42
خیلی ناراحت شدم شنیدم که هاست دی ال داره جمع میکنه از خدا میخاهم که این مشکلات را از سر هاستینگی ها بر داره و کسی این چنین مشکلات گریبانشان را نگیره .به نظر من خیلی ساخت میشه شرکتی پیدا کرد که در حد و اندازه های هاست دی ال از نظر پشتیبانی و کیفیت سرس هاش باشه

iMohsen
November 30th, 2012, 11:44
هاست دی ال خودش یکی از پایه گذاران هاستینگ مفتاد تومنی بود ! اون زمانی که میومد سایت با 300 تا بازدید رو سالیانه میداد 50 تومن ( و بعد به تدریج گرونش کردن و رفتن و اومدن و باز گرونش کردن ) باید فکر اینجا رو میکرد

که حالا مشتری هاست دی ال بیاد تو فروم بگه من سایتم 1000 تا آنلاین داره سرور اختصاصی هم به صرفه نیست بگیرم !

البته این حرف که زیرساخت سخت افزاری و پهنای باند در ایران جواب سایت های پربازدید رو نمیده 100% اشتباه هست و با جدیت ردش میکنم . خیلی از سایت های خارج از کشور بعد از انتقال به داخل ایران و استفاده از اینترانت هزینه مصرف پهنای باندشون نصف هم کمتر شده .
وقتی یک سایتی 99درصد بازدیدش از ایران هست . چرا بیاد از پهنای باند اینترنتی استفاده کنه ؟ این یکی از ساده ترین راه حل هاست که هیچ هاستینگی حاضر به استفاده از این روش نیست .

RoobinaServer
November 30th, 2012, 11:45
HostDL :: Major Web Hosting Services (http://www.hostdl.com/?page=main&item=webhost)

هاست میزبانی 5 گیگ ماهانه 25 هزار تومان.

فکر نکنم چنین تعرفه هایی تو انجمن باشه تازه سطح کاربریشم فکر کنم در هاست دی ال معمولی باشه قیمت های دیگه هم و بالاتر هم دارند.

برای دوستانی که نگران هستند فکر کنم ****** مناسب باشه نظر دوستان چیه؟

یا حق

m2n
November 30th, 2012, 11:49
من اینو پیشبینی کرده بودم دو تا سایت داشتم که چند روز پیش انتقال دادم هاستم از میزبان سایت گرفتم :))

paradiseserver
November 30th, 2012, 11:49
سایت ایران سرور هم هست
ایران سرور:هاست امن-هاست حرفه ای، سرور اختصاصی در ایران، سرور مجازی، هاست لینوکس و هاست ویندوز (http://iranserver.com/)

shivahost
November 30th, 2012, 11:52
یکاری کنید که هاستینگ های خوب از بد شناسایی بشوند. و ما در تصمیم گیری راحت تر باشیم

خوب صبر کنید و بررسی کنید تا مثل ماهی در آب گل آلود نباشید.

ERfan.Taleghani
November 30th, 2012, 11:56
این پلانهای هاست دی ال:

ساپورت هم که دیگه همه میدونید در چه کیفیتی بوده

شما فرمودید این همه جا هستند

به غیر از vps که فکر کنم ارایه دهنده هستید, پیشنهاد هاست اشتراکی ممتاز با این اپتیام.. با این قیمت و با این ساپورت و با این کیفیت بدید
ملتی رو از نگرانی برهانید!

با این وضع و دلار و بازار ؟ خیر . فایده ای نداره من هم دانشش رو ندارم ! ولی به طور مثال شرکت هایی که دانش بالایی داشته باشند توی این زمینه یک مشکل جدی دارندو تامین هزینها ! شما به عنوان کاربر باید هزینه خیلی بالاتری رو بدید تا همون سرویس رو تهیه کنید !

karshenasi
November 30th, 2012, 11:59

برای دوستانی که نگران هستند فکر کنم ****** مناسب باشه نظر دوستان چیه؟

یا حق

قیمتهاش اصلا به صرفه و مناسب سایت های پر بازدید نیست

shivahost
November 30th, 2012, 12:00
یکی از همکارانی که هم خوشنام باشه و هم به صورت تخصصی روی میزبانی مشغول باشه مثلا آقای اشکان کمانگیر
سرورهای پر بازدید باید cpu فوق قوی داشته باشند چون این سایت ها بیشتر مصرف cpu دارند ، فکر می کنم سرور ex6s هتزنر مناسب باشه 5-6 تا هاست کنند روش، نفری 50 هزار تومان پول بدن مشتری ها

خب 6 تا 50 تومان میشه 300 تومان! هزینه ex6s حدود 500 تومان هست! می صرفه؟ هزینه cpanel و ... هم هست. یعنی 6 تا 150 تومان شاید بصرفه!

RoobinaServer
November 30th, 2012, 12:03
قیمتهاش اصلا به صرفه و مناسب سایت های پر بازدید نیست

میشه بفرمائید سرویس فعلیتون از هاست دی ال چی هست و چه پرداختی دارید در ماه ؟

و چرا ****** به صرف نیست چه چیزیش برای شما گران بوده (خودم نمیدونم قیمت هاشون با هاست دی ال چه جوریه برای همین پرسیدم)

یا حق

karshenasi
November 30th, 2012, 12:07

و چرا ****** به صرف نیست چه چیزیش برای شما گران بوده (خودم نمیدونم قیمت هاشون با هاست دی ال چه جوریه برای همین پرسیدم)

یا حق

مثلا من ده گیگ فضا و ماهی یه ترابایت پهنای باند رو با هزینه 40 تومن گرفتم
همین پلن رو ****** زده ماهی 200 تومن !

لینوکس VIP (http://www.***********/index.php?option=com_content&view=article&catid=7:1388-04-02-06-49-51&id=331:1388-04-03-05-36-36)

Ramin
November 30th, 2012, 12:08

یا حق

****** قوانین بسیرا سخت گیرانه ای دارد . بخش قوانین سایت را مطالعه بفرمائید. تنها بحث میزبانی پربازدید نیست . بلکه مساله مهم > میزبانی سایت پربازدید غیر قانونی است ( با موضوعات مختلف از جمله فیلم ، موزیک ، گالری عکس و .... )

godfather28
November 30th, 2012, 12:10
هاست دی ال خودش یکی از پایه گذاران هاستینگ مفتاد تومنی بود ! اون زمانی که میومد سایت با 300 تا بازدید رو سالیانه میداد 50 تومن ( و بعد به تدریج گرونش کردن و رفتن و اومدن و باز گرونش کردن ) باید فکر اینجا رو میکرد

که حالا مشتری هاست دی ال بیاد تو فروم بگه من سایتم 1000 تا آنلاین داره سرور اختصاصی هم به صرفه نیست بگیرم !

البته این حرف که زیرساخت سخت افزاری و پهنای باند در ایران جواب سایت های پربازدید رو نمیده 100% اشتباه هست و با جدیت ردش میکنم . خیلی از سایت های خارج از کشور بعد از انتقال به داخل ایران و استفاده از اینترانت هزینه مصرف پهنای باندشون نصف هم کمتر شده .
وقتی یک سایتی 99درصد بازدیدش از ایران هست . چرا بیاد از پهنای باند اینترنتی استفاده کنه ؟ این یکی از ساده ترین راه حل هاست که هیچ هاستینگی حاضر به استفاده از این روش نیست .

کارشناس عزیز
ممنون از توضیحات شما
سوالی داشتم
اگر ما سرور از ایران بگیریم
اینترانت که مسلما نمیشه .چون کاربر خارج از ایران هم داریم(90 درصد از ایران و 10 درصد خارج از ایران کاربر داریم)
به هرحال سایت باید در خارج از ایران (برای کاربران ایرانی مقیم خارج)و برای روباتها و موتورهای جستجو هم قابل دیدن باشه

سرورهای ایران طوری هست
تشخیص بده
برای کاربر ایران .. اینترانت باشه
و برای خارج از ایران پهنای باند گران ایران رو حساب کنه؟

RoobinaServer
November 30th, 2012, 12:11
****** قوانین بسیرا سخت گیرانه ای دارد . بخش قوانین سایت را مطالعه بفرمائید. تنها بحث میزبانی پربازدید نیست . بلکه مساله مهم > میزبانی سایت پربازدید غیر قانونی است ( با موضوعات مختلف از جمله فیلم ، موزیک ، گالری عکس و .... )

باورتون نمیشه من خودم از ****** خوشم نمیاد. قبل از کار روبینا سرور و هاستینگ سجادیه چند سال پیش برای استخدام مراجعه کردم که بماند. .. فهمیدم هرچی توی ****** کار میکنند بر اساس مدرک هست و تجربه کاری ندارند به جز چند نفرشون ولی سرویس هاشون قوی هست.
در مورد قوانین هم که ذکر کردید خب بله این مشکل هست.

پس فکر کنم همان دوستان جمع بشن چند هاستینگ و با هم سرورهای قدرتمند کانفیگ کنند بهتر باشه (باید چند نفر باشن یک نفر فایده نداره چند نفر پشتیبانی هم بهتر هست.)

یا حق

SV24.CO
November 30th, 2012, 12:13
کاشکی یه اتحادیه هم برای هاستینگ بود که حداقل قیمیت رو مشخص میکرد

RoobinaServer
November 30th, 2012, 12:16
کارشناس عزیز

ممنون از توضیحات شما
سوالی داشتم
اگر ما سرور از ایران بگیریم
اینترانت که مسلما نمیشه .چون کاربر خارج از ایران هم داریم و ...
به هرحال سایت باید در خارج از ایران و برای روباتها و موتورهای جستجو هم قابل دیدن باشه

سرورهای ایران طوری هست
تشخیص بده
برای کاربر ایران .. اینترانت باشه
و برای خارج از ایران پهنای باند گران ایران رو حساب کنه؟

مستقیم درگیر همین کار هستم.

اصلا چنین کاری امکان پذیر نیست و هنوز روترهایی جداگانه نداریم که چنین تشخیصی بتونن انجام بدن.

موقع صحبت با کانفیگرهای شبکه دیتاسنتر و زیر ساخت و ... که بودیم برای همین مشکلات فقط نتیجه این هست زمانی این اتفاق میفتد که همه منازل فیبر نوری باشند که فیبر نوری به یک روتر وصل هست و ارتباطات داخلی حساب میشود و خارجی جدا

برای همین آیپیهای اینترانت به خارج دسترسی ندارند و اگر آیپی کلی بخواید بگیرید که هم ایران هم خارج دسترسی داشته باشند هزینه اینترنتی حساب میشود.

paradiseserver
November 30th, 2012, 12:16
کاشکی یه اتحادیه هم برای هاستینگ بود که حداقل قیمیت رو مشخص میکرد

منظورتون از اتحادیه چیه داداش ؟ :105:

shayan7
November 30th, 2012, 12:18
بسیار ناراحت کننده بود ! تو این سایت های دانلود بزرگ فقط آسان دانلود خیالش جمعه !!!

godfather28
مستقیم درگیر همین کار هستم.

اصلا چنین کاری امکان پذیر نیست و هنوز روترهایی جداگانه نداریم که چنین تشخیصی بتونن انجام بدن.

موقع صحبت با کانفیگرهای شبکه دیتاسنتر و زیر ساخت و ... که بودیم برای همین مشکلات فقط نتیجه این هست زمانی این اتفاق میفتد که همه منازل فیبر نوری باشند که فیبر نوری به یک روتر وصل هست و ارتباطات داخلی حساب میشود و خارجی جدا

برای همین آیپیهای اینترانت به خارج دسترسی ندارند و اگر آیپی کلی بخواید بگیرید که هم ایران هم خارج دسترسی داشته باشند هزینه اینترنتی حساب میشود.
من هم میدانستم
خواستم
کارشناس کمی بیشتر تامل کنند

karshenasi
دوستان نظرشون در مورئ سرور پارس چی هست؟

سرور پارس،هاست پرترافیک،هاست پرترافیک لینوکس،هاست دانلود (http://www.serverpars.com/high-traffic-host)

shayan7
November 30th, 2012, 12:19

اتحادیه نمیدونی چیه دوست من ؟؟ یعنی همه قیمتاشون ثابت باشه ! مثلا یکی هاست 1 گیگ رو نده 300.000 تومان!
البته من با نظریه اتحادیه 80 درصد مخالفم

m2n
November 30th, 2012, 12:20

دیدی دم عیدی دار بست میزنن میوه فله ای میدن الان اینجا هم هاست دی ال جمع کرده می گن یکی پیدا بشه از این داربست ها بزنه سرور قدرتمند با سی پنل رایگان بده :52:

paradiseserver
November 30th, 2012, 12:23
اتحادیه نمیدونی چیه دوست من ؟؟ یعنی همه قیمتاشون ثابت باشه ! مثلا یکی هاست 1 گیگ رو نده 300.000 تومان!
البته من با نظریه اتحادیه 80 درصد مخالفم

میدونم
من هم با اتحادیه مخالفم فقط یه جایی باید باشه که مثل طلا و دلار قیمت سرور و هاستینگ رو تعیین کنه

paradiseserver
November 30th, 2012, 12:25
دیدی دم عیدی دار بست میزنن میوه فله ای میدن الان اینجا هم هاست دی ال جمع کرده می گن یکی پیدا بشه از این داربست ها بزنه سرور قدرتمند با سی پنل رایگان بده :52:

داداش شما خودت چرا این کار رو انجام نمیدید ؟ بلاخره این کاربران بیچاره چه گناهی کردن ؟ زود تر یکی از دوستان همت کنه و یه حرکتی بزنه

RoobinaServer
November 30th, 2012, 12:27
من هم میدانستم
خواستم
کارشناس کمی بیشتر تامل کنند

فقط یک نکته برای یک سایت :

داشتن دو دامنه کام و آی آر

داشتن دو سرور یکی به اینترنت و دیگری به اینترانت.

امکان چنین چیزی که گفتید اینترانت و اینترنت پهناشون از هم جدا بشه وجود داره.(کانفیگ توسط خود مشتری یعنی انجام میشه دیگه و ربطی به زیر ساخت کشور پیدا نمیکنه)

یا حق

SajjadM2
November 30th, 2012, 12:30
:53: خوب دیگه پارسال هم رفت دوباره اومد برمیگرده خیالتون راحت از ما گفتن بود :">

godfather28
November 30th, 2012, 12:31
فقط یک نکته برای یک سایت :

داشتن دو دامنه کام و آی آر

داشتن دو سرور یکی به اینترنت و دیگری به اینترانت.

امکان چنین چیزی که گفتید اینترانت و اینترنت پهناشون از هم جدا بشه وجود داره.(کانفیگ توسط خود مشتری یعنی انجام میشه دیگه و ربطی به زیر ساخت کشور پیدا نمیکنه)

یا حق
سایتهای پربازدید استاتیک نیستند!
سایتها داینامیک هست
مثل ویبالیتن
یا چت
یا ...
یعنی تبادل و ذخیره سازی اطلاعات بین سرور و کاربران در هر لحظه
چطوری این امکان میتونه وجود داشته باشه؟

godfather28
November 30th, 2012, 12:39
دوستان نظرشون در مورئ سرور پارس چی هست؟

سرور پارس،هاست پرترافیک،هاست پرترافیک لینوکس،هاست دانلود (http://www.serverpars.com/high-traffic-host)
قیمتهاشون تقریبا خوبه و مناسب
ظاهرا خیلی اکی هست!

ولی من دیشب در همین انجمن جستجو کردم
انتقاد زیاد داره

m2n
November 30th, 2012, 12:42
داداش شما خودت چرا این کار رو انجام نمیدید ؟ بلاخره این کاربران بیچاره چه گناهی کردن ؟ زود تر یکی از دوستان همت کنه و یه حرکتی بزنه

والله سر رشته ندارم اسم سرور میاد دستو پام میلرزه :">

SajjadM2
November 30th, 2012, 12:47
من از هاست دی ال سرویس نداشتم ولی اینجور که اینا اه میکشند :)) من فکر میکنم دیگر مدیران هاستینگ بوقن :دی ببخشید ها! یک سایت هاست هاست دی ال بسته شد رفتن رو اون سایت اسمش یادم نیست

میهن دانلود خودش هاستینگ داره میره از هاست دی ال هاست میگیره :))

shivahost
November 30th, 2012, 12:52
میهن دانلود خودش هاستینگ داره میره از هاست دی ال هاست میگیره :))

سرور های دانلود hostdl بینظیر بوده و ما هم به خیلی از مشتری هایی که هاست دانلود می خواستند آن را معرفی می کردیم. میهن دانلود هم فکر کنم برای بخش دانلود ها رفته روی این سرورها که با کیفیت عالی پیکربندی می شدند.

RoobinaServer
November 30th, 2012, 12:56
سایتهای پربازدید استاتیک نیستند!

سایتها داینامیک هست
مثل ویبالیتن
یا چت
یا ...
یعنی تبادل و ذخیره سازی اطلاعات بین سرور و کاربران در هر لحظه
چطوری این امکان میتونه وجود داشته باشه؟

اطلاعات در سرورهای اینترانت هست و به صورت لوکال با هم در ارتباط هستند.(توضیحش زیاده و میشه کانفیگ اصلی)

سرور اینترنت فقط نقش روتر و ***** آیپیها را به عهده دارد که میشه گفت 99% عملیه (اون 1 درصد برای کسایی هست که و - ی پی -ا --ن میزنن و ایرانی هستند ولی آیپیشون خارجی میشه)

یا حق

serverstar.ir
November 30th, 2012, 12:56
شما دارید زیادی بزرگش میکنید جایگزین سرور خوب بسیار ساده است بعضیها اینجا بفکر جیب خودشونن نه سرور خوب دیگه پیدا نمیشه !!!!!!

SajjadM2
November 30th, 2012, 12:59
بابا بیخیال شین من که سرویس نداشتم دارم کم کم فکر میکنم دنیای اینترنت به پایان رسیده والله:))

shivahost
November 30th, 2012, 13:10
نمی دانستم ولی مثل اینکه hostdl اصلا فروش بلند مدت سالانه و ... نداشته!؟

CityKala.net
November 30th, 2012, 13:23
هر سایت پربازدید معمولا در آمد داره همینجوری که نیست
دیگه نهایتا یک سرور اختصاصی کیم سوفی که میتونن بگیرن واسه سایت هاشون یا یک سرور مجازی
بعدشم اینقدری که اینجا یک عده با هم دعوا میکنن کسی نمیتونه تمرکز کنه که چیکار کنه!
آرزوی موفقیت دارم برای همه!
انشاالله از این سر در گمی در بیایید!

iman00
November 30th, 2012, 13:59
اقا نمی خوام بحث رو سیاسی کنم نمی خوام کسی رو مقصر بدونم
ولی میخوام اینو بگم
دولت مردان ما اینقدر عقل ندارن با این شرایط سخت بیان یک نرخ مرجع ثابتی به این گونه شرکت ها بدن یا دست بال اون هارو بگیرن این همه امدن به شرکت های کوچیک کمک کردن ولی به این گونه شرکت ها نه (چون دولت مردان ما اینترنت رو فکر میکند ابزار دشمن هست )( ولی اینجا هم بگم ما ایرانی ها همیشه اماده خوریم در همه شرایط به این فکر نمیکینم یک شرکت به این بزرگی نابود شد یک ضربه بزرگی به قسمت های اقتصادی و هاستینگ و ... وارد شده) والا اقتصاد کمر این مملکت رو شکوند بعدش توی نماز جمعه میگن امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند تحریم هیچ مشکلاتی برای ما به وجود نیورد بیا اولین همین شرکت بزرگ هاست دی ال رو میگم و بعضی از وب سایت ها . خدا رحم کنه

mashiat
November 30th, 2012, 14:10
آقای یعنی هیچ جایگزینی برای هاست دل ال نیست ؟ هاستی که وارز باشه و پهنای باند 150 گیگ ماهیانه بده و 10 گیگ هم حجم
امنیتش هم خیلی قوی باشه
فکر نمیکنم پهنای باند 150 گیگ خیلی زیاد باشه یعنی هیچ هاستی نمیتونه 150 گیگ پهنا باند به یه سایت بده درست درمون با کیفیت و بدون داون و هک ؟
نیست؟

OmidX
November 30th, 2012, 14:15
من سه ساله که دارم هاست عوض میکنم ، و به جز این مدت یکسالی که رو هاست دی ال بودم ، بقیه اش فقط برام دردسر بوده ... یا سرور هک شد و بکاپ نداشتن (مایا هاست) یا بعلت ثبت نشدن پرداخت شون در دیتاسنتر سرور اصلی شون رو بستن و سایت ما چند روز داون بود (اسم نمیارم) یا طرف کلاهبردار بود و سرور رو بالا کشید (هاست سل) و یا اصلا پشتیبانی درست حسابی نداشت ، ساعت تعیین کرده بود واسه پشتیبانی (اسم نمیارم) و یا ...

خب حالا به نظر شما ، پشتیبانی هاست دی ال که ۳ نصف شب هم جواب تیکت ها رو میده ، یا آپتایمش که تا حالا (حداقل برای من) داون تایم نداشته (البته اگه بخوام صادقانه بگم ، در حد ۱ ساعت دوبار پیش اومد ه ، که به علت ارتقای وب سرور بود) با بقیه فرق نداشت ؟

از نظر امنیت هم که مشکلی نداشتیم ، بار ها تهدید به هک شدیم و هیچ اتفاقی نیافتاد ، یا خیلی وقتا زیر دیداس بودیم ، اما سایت آپ بود و مشکل در حدی نبود که قابل توجه باشه ...

من احساس میکنم ، بعضی دوستان که فک میکنن ، یک ریسلر یا مستر ریسلر و یا یک vps یا vds گرفتن سیپنل نصب کردن و شدن هاستینگ ، علاقه شدیدی به ماهیگیری (از آب گل آلود) پیدا کردن !

shivahost
November 30th, 2012, 14:17
آقای یعنی هیچ جایگزینی برای هاست دل ال نیست ؟ هاستی که وارز باشه و پهنای باند 150 گیگ ماهیانه بده و 10 گیگ هم حجم
امنیتش هم خیلی قوی باشه
فکر نمیکنم پهنای باند 150 گیگ خیلی زیاد باشه یعنی هیچ هاستی نمیتونه 150 گیگ پهنا باند به یه سایت بده درست درمون با کیفیت و بدون داون و هک ؟
نیست؟

ببینید اول از همه هاست وارز کمتر پیدا میشه و مثلا ما ارائه نمی دهیم. اما سایت هداریم که بیش از 300 گیگ مصرف داره و وردپرس هم هست و مشکلی در ارائه سرویس به آن نداریم. اما این پهنای باند مصرف سایت است نه دانلود!

mashiat
November 30th, 2012, 14:20
من سه ساله که دارم هاست عوض میکنم ، و به جز این مدت یکسالی که رو هاست دی ال بودم ، بقیه اش فقط برام دردسر بوده ... یا سرور هک شد و بکاپ نداشتن (مایا هاست) یا بعلت ثبت نشدن پرداخت شون در دیتاسنتر سرور اصلی شون رو بستن و سایت ما چند روز داون بود (اسم نمیارم) یا طرف کلاهبردار بود و سرور رو بالا کشید (هاست سل) و یا اصلا پشتیبانی درست حسابی نداشت ، ساعت تعیین کرده بود واسه پشتیبانی (اسم نمیارم) و یا ...

خب حالا به نظر شما ، پشتیبانی هاست دی ال که ۳ نصف شب هم جواب تیکت ها رو میده ، یا آپتایمش که تا حالا (حداقل برای من) داون تایم نداشته (البته اگه بخوام صادقانه بگم ، در حد ۱ ساعت دوبار پیش اومد ه ، که به علت ارتقای وب سرور بود) با بقیه فرق نداشت ؟

از نظر امنیت هم که مشکلی نداشتیم ، بار ها تهدید به هک شدیم و هیچ اتفاقی نیافتاد ، یا خیلی وقتا زیر دیداس بودیم ، اما سایت آپ بود و مشکل در حدی نبود که قابل توجه باشه ...

من احساس میکنم ، بعضی دوستان که فک میکنن ، یک ریسلر یا مستر ریسلر و یا یک vps یا vds گرفتن سیپنل نصب کردن و شدن هاستینگ ، علاقه شدیدی به ماهیگیری (از آب گل آلود) پیدا کردن !
دقیقا تایید میشه
نظرتون چیه لایسنس برای ویبولتین بخریم و بتونیم راحتتر دنبال هاست غیر وارز باشیم ؟

samancms
November 30th, 2012, 14:49
واقعا خیلی ناراحت شدم که هاست دی ال داره جمع میکنه :(

OmidX
November 30th, 2012, 14:57
دقیقا تایید میشه
نظرتون چیه لایسنس برای ویبولتین بخریم و بتونیم راحتتر دنبال هاست غیر وارز باشیم ؟

هاستینگ وارز هست ، شاید اینجا نباشه ... اما نسلش منقرض نشده ها ... ;)

برای مثال داخل ایران ۱۰۰ درصد وارز ه یا میتونید از روسیه vps بگیرید ... اونجا هم وارز زیاد ه ...

خرید لایسنس هم ایده خوبیه ... اما لایسنس هم که بخرید ، هاستینگی که بخواد در حد هاست دی ال امنیت سایت شما رو تضمین کنه ، کم ه !

یا بحث پهنای باند هم خودش خیلی مهم ه ، حالا انجمن من مصرف ماهیانه اش بین ۶۰ تا ۹۰ گیگ ه (به جز بخش دانلود که رو سرور مجزاست) ، اما یک از کاربرای هاست دی ال میگفت مصرف پهنای باندش ترابایتی ه !

خب برای این دوستان از نظر من بهترین کار خرید سرور اختصاصی ه ، دیتاسنتر هایی که گیر نیستن و تا ابیوز نیاد کاری ندارن زیادن ! (مثل هترنز آلمان ، لیزوب هلند ، با اینا من کار کردم ، مشکلی با وی بی نداشتن !)

شما هم بستگی به مصرف پهنای باندتون داره ، میتونید برید رو VPS یا VDS ، یا اگه مصرف پهنای باند تون پایین هاست وارز هست ... زیاد هم هست ! :53:

اما امنیت در حد هاست دی ال نیست ! اصلا دنبالش نباشید ! :63:

mashiat
November 30th, 2012, 15:20
هاستینگ وارز هست ، شاید اینجا نباشه ... اما نسلش منقرض نشده ها ... ;)

برای مثال داخل ایران ۱۰۰ درصد وارز ه یا میتونید از روسیه vps بگیرید ... اونجا هم وارز زیاد ه ...

خرید لایسنس هم ایده خوبیه ... اما لایسنس هم که بخرید ، هاستینگی که بخواد در حد هاست دی ال امنیت سایت شما رو تضمین کنه ، کم ه !

یا بحث پهنای باند هم خودش خیلی مهم ه ، حالا انجمن من مصرف ماهیانه اش بین ۶۰ تا ۹۰ گیگ ه (به جز بخش دانلود که رو سرور مجزاست) ، اما یک از کاربرای هاست دی ال میگفت مصرف پهنای باندش ترابایتی ه !

خب برای این دوستان از نظر من بهترین کار خرید سرور اختصاصی ه ، دیتاسنتر هایی که گیر نیستن و تا ابیوز نیاد کاری ندارن زیادن ! (مثل هترنز آلمان ، لیزوب هلند ، با اینا من کار کردم ، مشکلی با وی بی نداشتن !)

شما هم بستگی به مصرف پهنای باندتون داره ، میتونید برید رو VPS یا VDS ، یا اگه مصرف پهنای باند تون پایین هاست وارز هست ... زیاد هم هست ! :53:

اما امنیت در حد هاست دی ال نیست ! اصلا دنبالش نباشید ! :63:
مصرف پهنای باند من بین 70 تا 90 گیگ ماهیانه
پیشنهادتون چیه ؟ فکر نمیکنم سرور اختصاصی با توجه به هزینه بالا مناسب من باشه .
یک سوال دیگه اینکه سرور مجازی هم وارز و غیر وارز داره ؟ یعنی روی هر سرور مجازی بگیریم میتونم ویبولتین نصب کنم یا اون هم مثل هاست وارز و غیر وارز داره ؟

OmidX
November 30th, 2012, 15:22
یک سوال دیگه اینکه سرور مجازی هم وارز و غیر وارز داره ؟ یعنی روی هر سرور مجازی بگیریم میتونم ویبولتین نصب کنم یا اون هم مثل هاست وارز و غیر وارز داره ؟

بستگی به دیتاسنتر داره .:53:

RoobinaServer
November 30th, 2012, 15:25
مصرف پهنای باند من بین 70 تا 90 گیگ ماهیانه
پیشنهادتون چیه ؟ فکر نمیکنم سرور اختصاصی با توجه به هزینه بالا مناسب من باشه .

6- از ایجاد مباحث مربوط به وارز - نال (null) - کرک (crack) - هک - اتک (حمله) مربوطه خودداری کنید .

سایت شما چی هست دقیقا و چه قدر هزینه پرداخت فعلیتون هست به هاست دی ال ؟

wikiphp
November 30th, 2012, 15:42
آقا چی شد!؟! بلاخره جمع میشه یا خیر؟
ما هاستمان را تمدید کنیم؟
---
خوب یکم تعرفه ها رو ببره بالا !

واقعا حیف میشه اگر جمع کنه :((

lvlehrad
November 30th, 2012, 16:01
دو سال پیش هم این اتفاق افتاد ولی دلیلش چیزه دیگه ای بود ...در همین انجمن خیلی ها شروع کردن به سو استفاده کردن از این موضوع و خیلی ها هم حمایت کردن از هاست دی ال که آخرش منجر به این شد که هاست دی ال قیمت هارو گرون کرد و برگشت
من نمیدونم چرا بعضی ها انقدر حرس میخورن که هاست دی ال قیمت هارو با این روش گرون کرد در صورتی که اگر سرویسشون ارزش نداشته باشه قطعا ملت خل نیستند این همه هزینه کنن ... همین الان هم به نظر من اگر هاست دی ال قیمت هارو افزایش بده و برگرده به نظرم کاملا عادی هست و این حرفه ای بودنشون رو نشون میده ...
تو این چند سال برای اکثر سایت هام از هاست دی ال هاست خریدم و هرکی ازم میپرسید از کجا هاست بخرم هاست دی ال رو معرفی میکردم چون واقعا از نظر کیفیت بی نظیر بودن و تو کل این چند سال فقط 2 3 بار با پشتیبانیشون به مشکل خوردم وگرنه از همه نظر عالی بودن

پ.ن : حسادت بعضی از دوستان نسبت به هاست دی ال در این چند سال کمتر که نشده هیچ بیشترم شده ...

korosh-eghbali
November 30th, 2012, 16:24
متاسفیم از پایان کار این همکار اما فکر کنم اگر که قیمت های سرویس رو بالا تر میبردن میتونستن پایدار تر بمونن
در صورتی که ذکر کردند 2 ساله قیمت ها ثابت گذاشتند اما 2 سال گذشته دلار بوده 1500 در حال حاضر هست 3 هزار
به هر حال ممنونم از ایشون و امیدوارم همیشه موفق باشند

SV24.CO
November 30th, 2012, 16:28
هاست دی ال از اون اولش هم کارش خوب بود ، الان به نظرم قیمت هاش رو 2 برابرم بکنه دوباره مردم ازش سروریس میگیرند

j4b3r
November 30th, 2012, 16:33
ضمن عرض تاسف
ولی حالا یه سوال واسه من هست! این سایت ها الان می خوان چه تصمیمی بگیرن؟
دانلود رایگان | وطن دانلود (http://www.vatandownload.com)
میهن دانلود | دانلود رايگان نرم افزار (http://mihandownload.com)
رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز (http://www.rozblog.com)
سیب دانلود | دانلود رایگان نرم افزار | دانلود بازی (http://www.sibdownload.com)
دانلود ها | نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس (http://www.downloadha.com)
ترفندستان | Tarfandestan - اولین و بزرگترین وب سایت تخصصی ترفند های کامپیوتر و اینترنت (http://www.tarfandestan.com)
پرشین فال | فال و طالع بینی (http://persianfal.com)
نخستین مرجع تخصصی رایگان ویبولتین (http://www.vbiran.ir)
شبکه اجتماعی فیس نما (http://facenama.com)
http://and-roid.ir/Forum/content
و...

shivahost
November 30th, 2012, 16:36
ضمن عرض تاسف
ترفندستان | Tarfandestan - اولین و بزرگترین وب سایت تخصصی ترفند های کامپیوتر و اینترنت (http://www.tarfandestan.com)
صفحه اصلی انجمن تخصصی اندروید - آخرین اخبار تخصصی آندروید (http://and-roid.ir/Forum/content)
و...

سرور اختصاصی بهترین گزینه هست براشون.

j4b3r
November 30th, 2012, 16:39
سرور اختصاصی بهترین گزینه هست براشون.

و چند برابر شدن هزینه ها....
به نظرم مدیران هاست دی ال دوباره بررسی کنند و قیمت ها رو افزایش بدن و ادامه بدن...
هر کی کیفیت بخواد هزینه ش رو میده....

sepiddownload.com
November 30th, 2012, 16:40
منم فقط میتونم بگم متاسفم. واقعا حیف شد.
همین... یاحق

vp_server
November 30th, 2012, 16:53
خدا رحمتشون کنه
مرگشون بقای زندگی بقیه هاستینگ ها باشه...

lvlehrad
November 30th, 2012, 16:56
ضمن عرض تاسف
http://and-roid.ir/Forum/content
و...
به گفته مدیر سایت ویبی ایران به احتمال زیاد ویبی ایران موقتی تعطیل بشه ...دفه قبل هم یه ماهی تعطیل شد

dertgtr
November 30th, 2012, 16:57

آره احتمالا باز یه اطلاعیه میزنه که دوباره به همت .. برگشتیم .

پ.ن : من نیز از هاست دی ال سرویس داشتم دیروز هم متاسفانه پرداخت کردم امروز نوشته که " پایان فعالیت " الان هزینه من رو برگشت می زنن یا نمی زنن ؟ :دی البته من مایلم به کار ادامه بدن ولی با توجه به پیشینه قبلی یکی دو ماه بعد با افزایش قیمت ها برمیگردن !

sheitonakshirazi
November 30th, 2012, 17:07
به نظرم شيوه باحالي براي گرون كردن هست !!!
چون اگر اونجوري گرون ميكردن مشتري هاي بيشتري ميپرن به خاطر افزايش قيمت!!!
اما با اين كار بعضي از مشترياني كه با افزايش قيمت ممكنه ديگه تمديد نكنند چون ميبينند طيف وسيعي دارن تعريفو تمجيد ميكنند تحريك ميشودند براي خريد !!!
ايشا.. كه تعطيل نشه چون واقعا حيفه چنين هاستينگي تعطيل بشه .
خيلي از شركت هاي هاستينگ هاست دي الو سر لوحه كارشون قرار دادن.

princo
November 30th, 2012, 17:15
حتی اگه همین الانم برگرده کلی از مشتریاش انتقال دادن.

سرویس من الان -6 روز زده رفتم نگاه کردم. کی بپره خدا میدونه :دی

abasaqa
November 30th, 2012, 18:02
یاد این جمله معروف افتادم که: :))

"آمریکا هیچ غلطی نمی تونه بکنه"

دوستان عزیز حواهشن quote یا پاسخ ندید، هیچ هدفی نداشتم. فقط گفتم جای این جمله این وسط بحث خالی بود.

خودم نه موافقم نه مخالف این گفته! ولم کنید!

sr.majid
November 30th, 2012, 19:45
جداً که مملکت مزخرفی داریم
برادر هاستینگی شما اگر کارت درسته نیازی نیست بیای اینجا از هاست دی ال بد بگی ببین یه هاستینگ چقدر باشرف کار کرده که وقتی میگه داره جمع میکنه یه همچین حجمه و نارحتی ائی تو فضای مجازی ایران رخ میده
شماها که این کاره هستید جمع کنید ببینیم چند نفر ناراحت میشن از رفتنتون نهایتاً نگران بک آپ های خودشون میشن (که آخرم بهشون نمیدید یا حسابی تیغشون میزنید) نه جایگزین پیدا کردن و یک روزه یکی دیگه مثل شمارو پیدا میکنن

شاعر میگه این مملکت دیگه مملکت نمیشه 21 دسامبر بیاد تمومشه بریم، روایت هست اون دنیا به ایرانیا یکی یه دیتا سنتر غول میدن که خود خدام کانفیگش کرده و وقتی میخواید تمدید کنید پیغام میاد که هر آینه آپلود کنید و دانلود کنید اینها جایزه های شما آدم های خفن ایرانی هست
---------------------------------------------------------------------------------
یکی نیست بگه آخه آدم عاقل همچین شرکتی اگر بخواد تعرفه هاشو ببره بالا چه نیازی به این کارا داره؟ وقتی حتی یک رقیب در حد نصف خودش هم تو ایران نداره
واقعیت این هست که هاست دی ال فرای ایران هست و بطور قطع میشه بهش گفت جهانی
منی که هیچ کسی غیر از هاست دی ال رو قبول ندارم وقتی بگه دو برابر میکنم با کمال میل قبول میکنم چون میدونم شرافت کاری دارن و اگر گرون کردن با دلیل بوده

Ashkankamangar.ir
November 30th, 2012, 19:51
دوستان ناراحت نشند ولی خب با برخی دوستان کاری ندارم اما سایتهای بزرگی مثل میهن دانلود واقعا سرور اختصاصی ندارند؟
میهن دانلود بابت یک بنر 900 هزار تومان میگیره
به اندازه یه فوق تخصص مغز و اعصاب درآمد دارند از سایتشون بعد یه سرور اختصاصی ندارند؟
یه مشتری داشتم آمریکایی بود بابت یه اسکریپت فروشگاهی سرور خریده بود و داد براش کانفیگ کنم
یه اسکریپت که تازه قراره کارش شروع بشه
نمیدونم والا من این آمریکایی هارو درک نمیکنم

tizparvaz
November 30th, 2012, 20:02
یکی از نزدیکان ما که خیلی هم تو کار تجارت موفقه (ربطی به هاستو اصلا اینترنت نداره کارش) همیشه یه نصیحت ب من میکنه

تو ایران توی هر کاری هستی اسم در نکن ، اسمت و سر زبونا ننداز آرومو بی صدا کار کن

این که گفتم اونی که باید میگرفت گرفت اونیم که نگرفت ولش کن :)

AriyaDownload
November 30th, 2012, 20:22
یکی از نزدیکان ما که خیلی هم تو کار تجارت موفقه (ربطی به هاستو اصلا اینترنت نداره کارش) همیشه یه نصیحت ب من میکنه

تو ایران توی هر کاری هستی اسم در نکن ، اسمت و سر زبونا ننداز آرومو بی صدا کار کن

این که گفتم اونی که باید میگرفت گرفت اونیم که نگرفت ولش کن :)

اگه اونطوری کار کنی، بعدا بین مردم ایران این جمله شایع می شه
از آن نترس كه های و هوی دارد از آن بترس كه سر به زیر دارد :d

پ.ن: شوخی :d

tizparvaz
November 30th, 2012, 20:31
اگه اونطوری کار کنی، بعدا بین مردم ایران این جمله شایع می شه
از آن نترس كه های و هوی دارد از آن بترس كه سر به زیر دارد :d

پ.ن: شوخی :d

مردم هرچی دوست دارن بگن مهم اینه که تو به هدفت برسی و مثه هاست دی ال ...

برام جالبه که همچین سایتایی سرور اختصاصی ندارن میهن دانلود که اصلا با میهن وب هاست یکیه چطوره که به خودشونم اطمینان ندارن یعنی :-/

princo
November 30th, 2012, 21:03
اینو هاست دی ال زده

پ.ن مهم: به هیچ عنوان فشاری از هیچ شخص یا نهادی در این تصمیم‌گیری تأثیری نداشته و کلیه شایعات در این مورد تکذیب میشود

داره پستامونو میخونه ! :دی

سلام هاست دی ال !:105:

MUV
November 30th, 2012, 21:14
تمووم شد رفت دیگه. ما هم رفتیم هاست جدید انتقال هم دادیم. فقط باید امیدوار بود که بقیه این کار رو با مدیر سایتها نکنند.

mirhendi
November 30th, 2012, 22:58
دوستان عزیزان هاست دی الی بیان پیشه من یک ماه تست بهشون میدم دوست داشتن ماهه بعد تمدید کنند
ادرس
هاست رایگان مستر میزبان (http://www.mrmizban.ir)
ای دی
mirhendi123
اینجا همه اسپم دادند که اینم روش

ViToN
December 1st, 2012, 01:17
با عرض سلام و وقت بخیر

نظر خاصی ندارم حول عنوان تاپیک , به قول گفتنی گفتنی ها رو دوستان گرامی گفتند و شنیدنی ها رو هم شنیدن .

این استدلال شما ادمو به مرز خود کشی میرسونه .

مثل این میمونه که یکی قاتل باشه و ادم کشی کرده باشه , بعدش شما برگردی بگی چون ایشون قاتل هستش , منم قتل و آدم کشی میکنم .!!!

خدایا این ۲۳ دسامبر رو زود تر برسون .!

اون وقت از این مسایل گلایه میکنید . خوب همین الان میوه و نتیجه کار رو تحویل بگیریید ..

خیلی با خودم کلنجار رفتم تا این پست رو بزنم اما لازم بود که پاسخی دریافت کنید اقای میر مهدی

موفق باشید

sr.majid
December 1st, 2012, 01:57
این اون چیزی هست که باعث نارحتی ما مشتریان هاست دی ال هست و مارو دوست دار افراطی این هاستینگ میدونن که واقعاً لایق دوست داشتن هستن

طی 4 سال متوالی با داشتن چندین هاست و دامنه، نزدیک به 60 تیکت پشتیبانی ارسال کردم، که بیش از نیمی از اون اصلاً در مورد مشکلات هاست نبود چیزائی از قبیل سئوال ، مشاوره و درخواست بوده
و میانگین پاسخگوئی کمتر از 10 دقیقه و با نهایت ادب و مشتری مداری بوده و جالبتر اینکه مشکل ها در کوتاهترین زمان ممکن واقعاً برطرف شده و به قولی ماست مالی نشدن
بنظر شما آیا واقعاً میشه جائی مثل هاست دی ال پیدا کرد؟!

10029

mahdi2009
December 1st, 2012, 10:51
این اون چیزی هست که باعث نارحتی ما مشتریان هاست دی ال هست و مارو دوست دار افراطی این هاستینگ میدونن که واقعاً لایق دوست داشتن هستن

طی 4 سال متوالی با داشتن چندین هاست و دامنه، نزدیک به 60 تیکت پشتیبانی ارسال کردم، که بیش از نیمی از اون اصلاً در مورد مشکلات هاست نبود چیزائی از قبیل سئوال ، مشاوره و درخواست بوده
و میانگین پاسخگوئی کمتر از 10 دقیقه و با نهایت ادب و مشتری مداری بوده و جالبتر اینکه مشکل ها در کوتاهترین زمان ممکن واقعاً برطرف شده و به قولی ماست مالی نشدن

10029

تا به این لحظه که پیدا نشده اگر پیدا شد تاپیک بزنید پر بازدیدترین تاپیک سال میشه! دوستان فروشنده همیشه به خریداران خرده میگیرند در حالی که از پیشرفت و بهبود وضعیت نابسمان فعلی شرکتهای هاستینک که نه ربطی به تحریمها داره یا نه ربطی به سیاست داخل و خارج کشور داره و ... شانه خالی میکنن زمانی هم که بهانه تحریم و سیاست بازیها نبود مدل دیگه ایی بر ضد هاست دی ال بودن چون نماد یک شرکت استاندارد در بین مشتریان بوده و هست. چون فرد یا شرکتی هم نمیخواد به استاندارد و وضعیت هاست دی ال برسه اینطور برخوردها نرمال هست! و...........

rezams
December 1st, 2012, 11:34

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/10029-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-hostdl-snap2-jpg
از نظر تیکت پس من رکورد دارم منم اصلا مشکل سایت نبود حتی اسکریپتم مشکل داشت برام حل کردن در صورتی که وظیفه خودم بود

parsneshan
December 1st, 2012, 12:08
دوستان چیزیه که پیش اومده و همه ما رو ناراحت کرده حالا به دنبال جایگزین مناسب هستیم آیا نت افزار جایگزین مناسبیه ؟ البته فعلا مشکل بازدید بالا نیست مشکل امنیت و آپتایمه . آیا قابل اعتماد هستن ؟

princo
December 1st, 2012, 12:30
نت افزار فعلا سایت نمیگیره . و فقط داخل ایران ساپورت میکنه
من که دیروز پرسیدم اینو گفتن حالا امروز و نمیدوم .

jaaf4r
December 1st, 2012, 12:35
با سلام خدمت همه دوستان

در حال حاضر با توجه به سایتهای موجود و اعتبار کاری و رضایت نسبی که از سرور پارس دیدم از این شرکت هاست پرترافیک گرفتم امیدوارم که پشتیبانی و سرویسشون خوب باشه ، در حال حاضر هزینه زیاد مهم نیست ، مهم پیدا کردن شرکتی با قابلیت پشتیبانی خوب هست.

دوستان اگر راجبه این شرکت و کیفیت کارشون مورد خاصی سراغ دارند بیان کنند که مطمئن انتقال بدیم

godfather28
December 1st, 2012, 12:43
با سلام خدمت همه دوستان

در حال حاضر با توجه به سایتهای موجود و اعتبار کاری و رضایت نسبی که از سرور پارس دیدم از این شرکت هاست پرترافیک گرفتم امیدوارم که پشتیبانی و سرویسشون خوب باشه ، در حال حاضر هزینه زیاد مهم نیست ، مهم پیدا کردن شرکتی با قابلیت پشتیبانی خوب هست.

دوستان اگر راجبه این شرکت و کیفیت کارشون مورد خاصی سراغ دارند بیان کنند که مطمئن انتقال بدیم

من هم روی این دو دل هستم..چون انتقاد هم زیاد داره

جالبی این هست
در صفحه ای که نمونه سایت پربازدید مثال زدند
اکثرا روی "پارس سرور" نیستند!!

قسمت پربازدیدها رو ببنید

لیست مشتریان سرور پارس (http://www.serverpars.com/customers)

star25
December 1st, 2012, 12:44
با سلام خدمت همه دوستاندر حال حاضر با توجه به سایتهای موجود و اعتبار کاری و رضایت نسبی که از سرور پارس دیدم از این شرکت هاست پرترافیک گرفتم امیدوارم که پشتیبانی و سرویسشون خوب باشه ، در حال حاضر هزینه زیاد مهم نیست ، مهم پیدا کردن شرکتی با قابلیت پشتیبانی خوب هست.دوستان اگر راجبه این شرکت و کیفیت کارشون مورد خاصی سراغ دارند بیان کنند که مطمئن انتقال بدیمسرور پارس،هاست پرترافیک،هاست پرترافیک لینوکس،هاست دانلود (http://www.serverpars.com/high-traffic-host)سلام نمیخوام دلسردت کنم ولی در مورد سرور پارس یکم سرچ کن داخل سایت http://www.webhostingtalk.ir/f118/61735/

jaaf4r
December 1st, 2012, 12:53
بله درست می فرمایید دوست من همه این موارد رو دیدم و تاپیکهایی که در مورد این شرکت بود دیدم

تقریبا تا یک ماه پیش از میهن وب هاست داشتم که به دلیل دان شدنهای متوالی و افت سرعت در اوج بازدید به هاست دی ال که بهترین گزینه بود رفتم ، حالا که اینا هم اینجوری شده

تا حالا هم جایی ندیدم کسی پیشنهاد بهتری کرده باشه اکثرا جاهایی رو معرفی می کنند که الکسای بالای یک میلیون دارند و یک ساله هستند.

deltamusic
December 1st, 2012, 12:56
سلام نمیخوام دلسردت کنم ولی در مورد سرور پارس یکم سرچ کن داخل سایت http://www.webhostingtalk.ir/f118/61735/

نمی دونم شما چرا اینجوری هستی...
هزاران تایپیک دیدم که قصد تخریب داشتی ، به هر نحوی...
بهت چیزی میرسه؟!... مر...ی ...؟ چی بگم....
رفتارتو اصلاح کن

karshenasi
December 1st, 2012, 13:17
سرور MySQL سایت من در هاست دی ال از صبح دان شده

shivahost
December 1st, 2012, 13:45
سرور MySQL سایت من در هاست دی ال از صبح دان شده

هنوز دوره خریدتون تمام نشده؟ اینطوری باشکه که خطرناکه حسن!

itmseven_gmail_com
December 1st, 2012, 13:46
نمی دونم شما چرا اینجوری هستی...
هزاران تایپیک دیدم که قصد تخریب داشتی ، به هر نحوی...
بهت چیزی میرسه؟!... مر...ی ...؟ چی بگم....
رفتارتو اصلاح کن

اين بنده خدا ، راست ميگه
درضمن ، اين تخريب نيست ، جلوگيری از خطری است که متوجه دوستان است. و آن خطر: به باد رفتن هزينه ها و حتی امکان شکست يک کسب و کار نونحال است.

اين آگاه سازی است. رسالت اصلی انجمن ها هم همين است.
البته ، طوری نشه که به دروغ و از روی دشمنی ، کسی را خرد کنيم.

karshenasi
December 1st, 2012, 13:54
هنوز دوره خریدتون تمام نشده؟ اینطوری باشکه که خطرناکه حسن!

4 روز دیگه مونده
خود سرور آپ هست ولی هنوز سرور دیتا بیس بالا نمیاد
سایت هم وردپرسی هست و دان شده

shivahost
December 1st, 2012, 13:58
4 روز دیگه مونده
خود سرور آپ هست ولی هنوز سرور دیتا بیس بالا نمیاد
سایت هم وردپرسی هست و دان شده

خب این احتملا بخاطر فشار سرور در اثر بکاپ گیری ها هست. امیدوارم همه بتونن بکاپ بی نقص بگیرند

sepiddownload.com
December 1st, 2012, 15:40
مردم هرچی دوست دارن بگن مهم اینه که تو به هدفت برسی و مثه هاست دی ال ...

برام جالبه که همچین سایتایی سرور اختصاصی ندارن میهن دانلود که اصلا با میهن وب هاست یکیه چطوره که به خودشونم اطمینان ندارن یعنی :-/
برادر من هاست دی ال که کاریش نشده هنوز... سایتای کوچیکو گفته پشتیبانی نمیکنه دیگه... همین . شما فکر کردید که میاد میهن دانلود و وطن دانلود و دانلودها و سایتای به این بزرگیو بذاره بره ؟؟؟ نه. اشتباه نکنید.

princo
December 1st, 2012, 16:01
فعلا که گذاشته بره .
میهن دانلود و اسان دانلود منتقل شدن کامل :-|

parsneshan
December 1st, 2012, 16:43
گروه میزبانی پشتیبان تو مشتریانش اسم میهن دانلود هست آیا تازه انتقال دادن ؟ اگر آره ما هم ببریم رو پشتیبان .
البته نظریه منم اینه که هاست دی ال میخوام سایت های خرده ریزه رو دیگه میزبانی نکنه و کمی خرجش پایین بیاد فقط به سایتهای بزرگ برسه که پول خوبم میدن اینجوری دیگه نه لازمه زیادی برا سرور هاشون هزینه کنن و نه لازمه مدام پاسخگوی مشتریانی باشن که حتی برای آپلود یه فایل هم تیکت میزنن .
اما اگر میهن دانلود انتقال داده باشه و حقیقت باشه انتقال میهن دانلود نشریم به فنا میره .

fathipours1
December 1st, 2012, 17:07
گروه میزبانی پشتیبان تو مشتریانش اسم میهن دانلود هست آیا تازه انتقال دادن ؟ اگر آره ما هم ببریم رو پشتیبان .
البته نظریه منم اینه که هاست دی ال میخوام سایت های خرده ریزه رو دیگه میزبانی نکنه و کمی خرجش پایین بیاد فقط به سایتهای بزرگ برسه که پول خوبم میدن اینجوری دیگه نه لازمه زیادی برا سرور هاشون هزینه کنن و نه لازمه مدام پاسخگوی مشتریانی باشن که حتی برای آپلود یه فایل هم تیکت میزنن .
اما اگر میهن دانلود انتقال داده باشه و حقیقت باشه انتقال میهن دانلود نشریم به فنا میره .
سایت موزیک من با بازدید متوسط فکر کنم 2 سال بود که روی سرورهای پشتیبان بود ، سرورشون جوابگوی درخواست های سی ام اس نبود ! در 3 هفته حدود 4 بار سایت ساسپند شد

البته شاید نسبت به اون زمان قوی تر شده باشن !

hadi_am
December 1st, 2012, 17:30
خب فکر نکم این بحثم تمومش کنیم خیلی خوبه یه تاپیک معمولی نباید 7 صفحه بیاد بالا

benii
December 1st, 2012, 22:25
من که فکر میکنم جایگزین خوب زیاد هست.
تو 5 شرکت برتر ایران می تونید سرور جایگزین خوب رو پیدا کنید.
فقط یکم دقت می خواهد.
با تشکر

hasun
December 1st, 2012, 23:43
من با خیلی از سرویس دهنده های بزرگ و قدیمی کار کردم .
با اطمینان میگم بهترین سرویس و پشتیبانی رو فقط هاست دی ال میداد !
حالا هی بیاید بگید انحصاری بود و شرکت هاست خوب زیاده !!!

من که نتونستم سرویس دهنده خوب واسه سایتم پیدا کنم و الان دام توی سایت های خارجی میگردم و مذاکره میکنم .
شاید هم وی پی اس بگیرم !

Ashkankamangar.ir
December 2nd, 2012, 02:33
با سلام خدمت تمامی دوستان
احساس کردم داره به بسیاری از ما توهین میشه گفتم این تاپیک رو ایجاد کنم
ببینید دوستان عزیز در ایران چندین مدل سایت وجود دارد و چندین سلیقه و طبیعتاً هاستینگ های بسیاری نیز در این کشور فعال هستند که برخی بزرگ و برخی هم کوچک هستند.
در طی این افزایش ارز خیلی از هاستینگها متاسفانه با شکست روبرو شدند و یا با نام جدید و به صورتی ریسلری وارد این بازار شدند.این یه توضیح کوتاهی بود
در مورد روند فعالیت ها
هاستینگها دسته بندی میشوند

برخی از هاستینگها علاقه دارند با مشتریان شرکتی و ورزشی و شخصی کار کنند(این نوع شرکتها به ثبات اهمیت میدهند این شرکتها رفتن لود سی پی یو از 1 به 2 فاجعه محسوب میشود و سریعاً در صدد بررسی این افزایش لود هستند با وجود اینکه در یک سرور 8 هسته ای لود سرور تا سقف 8 بدون کاهش سرعت بارگذاری سایتهاست اما این دسته از افراد علاقه دارند در کمترین حالت باقی بمانند)این افراد دوست دارند باقی بمانند و همیشه بهترین کیفیت را ارائه کنند و حتی در یک سروری که با ترفندهای مختلف توسط شرکتهای دیگر تا 500 سایت نگه داری میشود فقط 300 سایت نگه دارند و یا ار لایسنس های 8 هسته ای لایت اسپید و سیستم های کش و ... استفاده کنند تا بهترین بازده را داشته باشند.این افراد ماندگار هستند شاید به کندی پیشرفت کنند اما هرگز تاپیکی از کلاه برداری، خرابی و ... از این شرکتها نخواهید دید
دسته ی دوم که ریسک پذیرترند سعی میکنند با میزبانی سایتهای بزرگ (بهترین نوع تبلیغ) به سرعت پیشرفت کنند و درآمد داشته باشند.این افراد به این کار به عنوان منبع درآمد نگاه میکنند و فقط و فقط در جهت سود بیشتر تلاش میکنند.این افراد دردسر زیادی دارند از سرور های گرانقیمت تا ساپورت وبمستران بسیار حساس (به دلیل زحمات زیاد سایت)این افراد به شدت پیشرفت میکنند اما امکان ماندگاری آنها واقعا درصدی به شانس و قدرت انها بستگی دارد که چون اکثراً مجبورند به صورت شراکتی در شرکت کار کنند احتمال هر پیشامدی در آنها دور از انتظار نیست
دسته ی سوم شرکتهایی هستند که به دنبال میزبانی سایتهای دولتی و سازمان ها و نهادهای دولتی هستند در این حالت کمترین ریسک، کمترین استرس و ... وجود دارد حتی اگر وبسایت اداره ای از ساعت 3 تا 7 صبح فردا دان باشد امکان دارد کسی از پرسنل اداره یا سازمان دولتی حتی متوجه این دان نشوند پس پشتیبانی از این سایتها بسیار آسان می باشد

در مورد مشکل شما دوستان باید بگیم در ایران فقط یک سایت عضو دسته ی دوم بود و اکثر هاستینگها در دسته ی یک و سه هستند(البته منظورم معتبر هاست چون برخی از شرکتها برای تفریح یا گذران زمان تعطیلات به این بازار وارد میشوند و بسیار سریع هم میروند)
هاست دی ال تنها شرکتیست که در دسته ی دو بود ولی نمیتوان آن را تنها شرکت معتبر نامید
این تعریف و صحبت کاملا اشتباه هست و باید این طرز فکر اصلاح شود.یک پزشک خوب شاید نتواند مسئله ی ریاضی سخت را حل کند آیا باید علم پزشکی وی را زیر سوال ببریم؟
هاست دی ال تمام ذهن خود را بر روی سیستم های کش و بهینه سازی mysql گذاشت تا بتواند با تغییراتی (که از بررسی برخی مشتریان که پیش ما نقل مکان کرده بودند)که در این سیستم ها داده وبسایتهای بزرگ را با قیمتهای ارزان میزبانی کند

در مورد میزبانی شما
باز هاستینگها چند دسته میشوند

برخی از آنها از میزبانی سایتهایی چون شما میترسند(مورد اول چون دوست ندارند به خاطر ماهی 15 تومان اعتبار خود را به دلیل کندی سرور از دست دهند)
برخی از آنها هم اعتقاد دارند هر کاری کنند باز با برگشتن هاست دی ال مشتری حتی اگر راضی هم باشد به هاست دی ال باز میگردد و فقط زحماتیست که به هدر میرود.

به هر حال دوستان بهتره به کسی توهین نکنید

ئثایه5692
December 2nd, 2012, 09:20
سلام به همگی من خیلی تحقیق کردم به نظرم بعد از هاست دی ال که 2 بار تا حالام این عمل تعطیلی ازش دیدم
اما دلخور نیستم ازش
این هاستینگ به نظرم خیلی خوبه چون بلاگفا هم ازین استفاده می کنه

Dedicated servers - VPS -شرکت روند تازه - سرورهای اختصاصی و مجازی، میزبانی وب در ایران و کانادا (http://ouriran.com/farsi/index.cfm)

Nik0TiN
December 2nd, 2012, 09:42
حالم از وب هاستینگ تالک به هم میخوره
انشالله که کسی هیچ وقت دچار مشکلات این تیپی نشه که یه دفعه این همه لاشخور بالا سرش قرار بگیرند
این تاپیک بسیار زننده هستش

p h o e n i x
December 3rd, 2012, 23:07
از دوستان کسی با

هاست سرورپارس, هاست, هاست لینوکس, هاست ویندوز,دامنه ,SSL گواهینامه ,دامین, سروراختصاصی, میزبانی هاست,هاستینگ (http://www.serverpars.com/)

کار کرده یا اشنائی داره ؟؟؟

iMohsen
December 4th, 2012, 00:00
از دوستان کسی با

هاست سرورپارس, هاست, هاست لینوکس, هاست ویندوز,دامنه ,SSL گواهینامه ,دامین, سروراختصاصی, میزبانی هاست,هاستینگ (http://www.serverpars.com/)

کار کرده یا اشنائی داره ؟؟؟

تو همین انجمن بگردید چندتا تاپیک از مشتریانشون فکر کنم پیدا کنید . هم تعریف کردن و هم شاکی بودن ( فک کنم ) .

jaaf4r
December 4th, 2012, 00:06
من تقریبا چند روز پیش ازشون گرفتم سرویس ، پشتیبانی جالبی ندارند و سرعت سرویسشون هم خوب نیست،

p h o e n i x
December 4th, 2012, 00:08
ممنون عزیزان

از دوستان هم بهم اطلاع دادن و این رو گفتن :

=================

دانش فنی پایین و مشکلات عجیب و غریب زیاد!
پشتیبانی ضعیف.
رفع یک مشکل که تلفنی مطرح شده بود، بالغ بر 2.5 ساعت زمان برد! تیکت که... البته ساعت 9.5 صبح ها!

================

کلا بیخیالشون شدم !

abasaqa
December 4th, 2012, 00:27
ممنون عزیزان

از دوستان هم بهم اطلاع دادن و این رو گفتن :

=================

دانش فنی پایین و مشکلات عجیب و غریب زیاد!
پشتیبانی ضعیف.
رفع یک مشکل که تلفنی مطرح شده بود، بالغ بر 2.5 ساعت زمان برد! تیکت که... البته ساعت 9.5 صبح ها!

================

کلا بیخیالشون شدم !

من تجربه زیادی با هاستینگ ها داشتم!
تقریبا با 10 تا از کله گنده ها کار کردم و وسواسی هستم!
خواستی بهت معرفی کنم.

p h o e n i x
December 4th, 2012, 00:31
من تجربه زیادی با هاستینگ ها داشتم!
تقریبا با 10 تا از کله گنده ها کار کردم و وسواسی هستم!
خواستی بهت معرفی کنم.

ممنون میشم عزیز اگه معرفی کنید

abasaqa
December 4th, 2012, 00:34
ممنون میشم عزیز اگه معرفی کنید

اینجا نمیشه آفر داد. پ.خ می کنم

p h o e n i x
December 4th, 2012, 00:37
ممنون میشم

منتظر هستم

princo
December 4th, 2012, 01:13
برای ماهم لطفا پ خ کنید :دی

abasaqa
December 4th, 2012, 22:31
برای ماهم لطفا پ خ کنید :دی

پ. خ شد:39:

پرینک خودمونی؟

اگه خودتی چرا یابوم رو ادد نکردی؟

smail_f
December 4th, 2012, 23:34
به نظر من واقعا حیف بود که این گروه جمع کردن چون واقعا حرفه ای کار میکردن اینشالا که پیروز باشید

hostsiran
December 5th, 2012, 02:35

منم با این موافقم به علاوه اینکه خیلیا این وسط ماهیگیری نمیکنند و وب مستر هارو بیچاره کنند

hostsiran
December 5th, 2012, 03:03
دوستان عزیزان هاست دی الی بیان پیشه من یک ماه تست بهشون میدم دوست داشتن ماهه بعد تمدید کنند
ادرس
هاست رایگان مستر میزبان
ای دی
mirhendi123

احیانا شما با بک آپ سایت هاشون کاری نداری ؟
یه نیگا به اعتبار خودت و تاریخ ثبت دامین و عضویتت بنداز بعد اسپم بزن عزیز
دوستان همه مراقب باشید