PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت انلاین بانک ملت

mohammadpd
January 6th, 2010, 00:24
سلام من پرداخت انلاین بانک ملت گرفتم ولی یه کمی عجیب هست اول رو سرور تست هستی ip چیز دیگه هست وقتی تست کردی یه ip جدید ارسال میکنه که سرور اصلی بانک هست

من از سیکما استفاده میکنم و به پشتیبانی تماس گرفتم گفت تنظیمات سیکما روی سرور اصلی هست و تمام ip ها روی سرور اصلی بانک ملت هست

من الان باید چیکار کنم :((

AfraWeb.net
January 6th, 2010, 00:29
دوست عزیز باید بوسیله برنامه نویس نوشته بشه و هزینه نسبتا بالایی داره و در ضمن بانک هر چند وقت یکبار سیستم پرداخت رو عوض میکنه و باید دوباره هزینه برنامه نویس بدید . در ضمن با فروشگاه ساز سیگما سازگاری نداره

پیشنهاد میکنیم از بانک سامان استفاده کنید سازگاری کامل با سیگما - بدون نیاز به برنامه نویسی و هزینه های جانبی

موفق باشید

mohammadpd
January 6th, 2010, 00:32
بانک سامان که دارم

ملت چون کارمزد نداشت گرفتم

AfraWeb.net
January 6th, 2010, 01:07
بانک سامان که دارم

ملت چون کارمزد نداشت گرفتم

با یک برنامه نویس صحبت کنید تا شما را راهنمایی کنه . در ضمن باید یک سری ای پی ها رو سرور باز کنید که بتونید telnet کنید به فایروال بانک . پورت های 8080 خروجی ای پی 217.218.45.222 رو سرور تست و بر روی سرور عملیاتی هم ای پی مخصوص خودش رو باید ست کنید . no souap حتما نیاز هستش و یک سری کارهای دیگه ولی مهمترین مسله نوشتن برنامه هستش که با توجه به سمپل ها میتونید این کار رو انجام بدید .

در ضمن بانک سامان 2 درصد از هر تراکنش سود میگیره رو هم رفته حساب کنید همون بانک سامان برای شما خیلی بهتر می باشد . برای ما که نزدیک روزانه 2 میلیون تراکنش داریم 2 درصد زیاد هستش و مجبور شدیم از بانک ملت استفاده کنیم و تا الان دو بار برنامه رو تغییر دادیم .

موفق باشید