PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه بانک پاسارگاد !!!

rayaa
November 29th, 2012, 01:01
سلام

من 15 روز پیش درخواست دادم واسه درگاه هنوز زده بررسی فروشگاه هیچی هم نکفتند همینطوریه بانک پاسارگاد ؟

AvalinHost
November 29th, 2012, 01:08
جدیدا فقط به شخصیت حقوقی درگاه میدن. شما به نام شرکت درخواست دادین؟

rayaa
November 29th, 2012, 01:10
نه ولی جواب هم ندادن که اخه

rayaa
November 29th, 2012, 01:12
ملت هم همینطوری شده جدیدا ؟

serverstar.ir
November 29th, 2012, 01:16
قبلا كه ملت اينطوري نبوده اما شنيدم دارن سخت ميگيرن

shafiee
November 29th, 2012, 01:23
برای ملت حتما باید نماد اعتماد الکترونیکی رو داشته باشید وگرنه نمیدن ! پاسارگاد هم دیگه فقط به حقوقی میده ! بخاطر کلاهبرداری هایی که شده به شخصی نمیدن ! من از طریق یکی از دوستانم در مرکز درگاه پرداخت امن بانک پاسارگاد اینو مطلع شدم !

serverstar.ir
November 29th, 2012, 01:29
برای ملت حتما باید نماد اعتماد الکترونیکی رو داشته باشید وگرنه نمیدن ! پاسارگاد هم دیگه فقط به حقوقی میده ! بخاطر کلاهبرداری هایی که شده به شخصی نمیدن ! من از طریق یکی از دوستانم در مرکز درگاه پرداخت امن بانک پاسارگاد اینو مطلع شدم !

ما قبلا كه نماد نداشتيم بدون نماد اعتماد درگاه رو گرفتيم از ملت

rayaa
November 29th, 2012, 01:30

بخشکه شانس :-&

serverstar.ir
November 29th, 2012, 01:32
شما تلفني تماس بگيريد پيگيري كنيد اگر جواب نميدن

rayaa
November 29th, 2012, 01:33
تو سایتشون تلفن ندیدم من @-)

Ramin
November 29th, 2012, 01:37
گرفتن نماد برای اشخاص حقیقی در به پرداخت اجباری است؟ در سایتشون بررای شخص حقیقی اشاره ای به دارا بودن نماد نشده است ؟

shafiee
November 29th, 2012, 01:48
تو سایتشون تلفن ندیدم من @-)

شما ایمیل بزنید به 'info@paypaad.ir' خیالی زود پیگیری میکنند و اگر نیاز باشه با شما تماس میگیرن خودشون .

shafiee
November 29th, 2012, 01:53
ما قبلا كه نماد نداشتيم بدون نماد اعتماد درگاه رو گرفتيم از ملت

شما هم احتمالا ایمیل زدند بهتون متوجه نشدید یا اسپم شده ! چون من هم درگاه داشتم و برام ایمیل زدند که اگر نماد نگیری تا 15 روز دیگه درگاهت بسته میشه و باید سریع اقدام کنی ! و اینجاست که شاعر میگه خدا بهت رحم کنه برای گرفتن نماد ! اولش باهات راه میان و راحت ثبت نام میکنی و میری جلو و مدارک هم میدی و یه نماد تخیلی موقتی بهت میدن و بهد میگن حالا کل سایتت رو زیر و رو کن تا نماد رو برات دائمی کنیم (یکساله و بصورت 2 ستاره) ! تازه اگر تو سایت هرگونه فرمی داشته باشی که به هر صورتی اطلاعاتی از کاربر دریافت میکنه باید با ssl امنش بکنی ! حالا برو ssl بگیر ! خودش یه جور غلط کردن دیگه ! خلاصه یا با زرین پال کار کن بی دردسر و یا راحت یه شماره حساب و کارت بده اینقدر هم دردسر نکش !

rayaa
November 29th, 2012, 01:58
شما ایمیل بزنید به 'info@paypaad.ir' خیالی زود پیگیری میکنند و اگر نیاز باشه با شما تماس میگیرن خودشون .

زدم تا ببینیم چی میشه

shafiee
November 29th, 2012, 02:00
گرفتن نماد برای اشخاص حقیقی در به پرداخت اجباری است؟ در سایتشون بررای شخص حقیقی اشاره ای به دارا بودن نماد نشده است ؟

تو سایت "به پرداخت" هیچ اشاره ای نشده ولی وقتی ثبت نام میکنی و مدارک میفرستی بعد بهت ایمیل میزنن و میگن برو نماد بگیر وگرنه درگاه بهت نمیدیم ! چه حقیقی و چه حقوقی ! نماد هم به حقوقی میدن هم به حقیقی ! درضمن بانک ملت هم داره کم کم درگاه رو فقط برای حقوقی میکنه !

serverstar.ir
November 29th, 2012, 02:01
شما هم احتمالا ایمیل زدند بهتون متوجه نشدید یا اسپم شده ! چون من هم درگاه داشتم و برام ایمیل زدند که اگر نماد نگیری تا 15 روز دیگه درگاهت بسته میشه و باید سریع اقدام کنی ! و اینجاست که شاعر میگه خدا بهت رحم کنه برای گرفتن نماد ! اولش باهات راه میان و راحت ثبت نام میکنی و میری جلو و مدارک هم میدی و یه نماد تخیلی موقتی بهت میدن و بهد میگن حالا کل سایتت رو زیر و رو کن تا نماد رو برات دائمی کنیم (یکساله و بصورت 2 ستاره) ! تازه اگر تو سایت هرگونه فرمی داشته باشی که به هر صورتی اطلاعاتی از کاربر دریافت میکنه باید با ssl امنش بکنی ! حالا برو ssl بگیر ! خودش یه جور غلط کردن دیگه ! خلاصه یا با زرین پال کار کن بی دردسر و یا راحت یه شماره حساب و کارت بده اینقدر هم دردسر نکش !

ما نماد داريم

و 50% مراحل ثبت شركت انجام شده و در حال ثبت هستيم ...

shafiee
November 29th, 2012, 02:04
زدم تا ببینیم چی میشه

احتمالا آقای گودرزی نامی با شما تماس میگیره و راهنمایی میکنه !
شما فردا با شماره 82891161 و یا 82898289 تماس بگیر ببین کارتو راه میندازن !

shafiee
November 29th, 2012, 02:09
ما نماد داريم

و 50% مراحل ثبت شركت انجام شده و در حال ثبت هستيم ...

شما نماد موقت دارید ! نماد دائمی را باید اصلاخات سایت را انجام بدهید ! برای گواهی ssl چیزی به شما نگفتند ؟ سعی کنید همین حقیق بگیرد و دائمی کنید ! حقوقی دردسر زیادی دارید !
درضمن آدرس شما را اشتباه تایپ کردند ! مطهری نه مطحری !

serverstar.ir
November 29th, 2012, 02:14
شما نماد موقت دارید ! نماد دائمی را باید اصلاخات سایت را انجام بدهید ! برای گواهی ssl چیزی به شما نگفتند ؟ سعی کنید همین حقیق بگیرد و دائمی کنید ! حقوقی دردسر زیادی دارید !
درضمن آدرس شما را اشتباه تایپ کردند ! مطهری نه مطحری !

نماد مهم نيست براي ما وقتي شركت ثبت شده باشيم نماد چه فايده اي داره :دي

shafiee
November 29th, 2012, 02:22
دوست من نماد یکجور اعتماد و اطمینان برای مشتری حاصل میکنه ! چون اینجوری میدونه شما رو یک وزارتخانه تایید کرده ! میدونید که نماد مربوط به وزارت بازرگانی هست ! و میدوندی که دارن همه سایتهایی که خدمات بازرگانی و تجاری ارائه میکنن باید برن زیر مجموعه وزارت بازرگانی و این خدمات هاستینگ و سرور و دامنه و هم از این دسته هست و اینم میدونید که قانون ثبت شرکت در ایران مربوط به سال 1349 هست و برای همین است که شما با سرمایه 100 هزار تومانی که اونم اصلا وجود خارجی نداره و یه ادرس که اونم میتونه صوری باشه یک شرکت ثبت کنید ؟ پس بدونید برای مشتری شما وقتی به سایت مراجعه میکنه خیلی مهمه شما را چه کسانی ضمانت کرده اند در مورد ارائه خدمات ! و در صورت حاصل شدن اون اعتماد و اطمینان از شما خدمات میگیره ! پس زیاد به مورد داشتن شرکت اکتفا نکنید ! خود من الان حدود 7 تا شرکت در زمینه های مختلف دارم و 4تا تعاونی ! ولی تا کسی منو تایید نکنه به درد لای جرز دیوار هم نمیخورم ! ثبت و تعیین و تایید نام شرکت و تایید مدارک آن کلا 10 روز طول میکشه ولی در نهایت "تایید" "اطمینان" "اعتماد" ! این 3 اصل رو از برادر کوچکترتون که حدود 14 سال تجربه دارم در زمینه وب و کامپیوتر و هاستینگ قبول کنید و بهش فکر کنید !

serverstar.ir
November 29th, 2012, 02:26
دوست من نماد یکجور اعتماد و اطمینان برای مشتری حاصل میکنه ! چون اینجوری میدونه شما رو یک وزارتخانه تایید کرده ! میدونید که نماد مربوط به وزارت بازرگانی هست ! و میدوندی که دارن همه سایتهایی که خدمات بازرگانی و تجاری ارائه میکنن باید برن زیر مجموعه وزارت بازرگانی و این خدمات هاستینگ و سرور و دامنه و هم از این دسته هست و اینم میدونید که قانون ثبت شرکت در ایران مربوط به سال 1349 هست و برای همین است که شما با سرمایه 100 هزار تومانی که اونم اصلا وجود خارجی نداره و یه ادرس که اونم میتونه صوری باشه یک شرکت ثبت کنید ؟ پس بدونید برای مشتری شما وقتی به سایت مراجعه میکنه خیلی مهمه شما را چه کسانی ضمانت کرده اند در مورد ارائه خدمات ! و در صورت حاصل شدن اون اعتماد و اطمینان از شما خدمات میگیره ! پس زیاد به مورد داشتن شرکت اکتفا نکنید ! خود من الان حدود 7 تا شرکت در زمینه های مختلف دارم و 4تا تعاونی ! ولی تا کسی منو تایید نکنه به درد لای جرز دیوار هم نمیخورم ! ثبت و تعیین و تایید نام شرکت و تایید مدارک آن کلا 10 روز طول میکشه ولی در نهایت "تایید" "اطمینان" "اعتماد" ! این 3 اصل رو از برادر کوچکترتون که حدود 14 سال تجربه دارم در زمینه وب و کامپیوتر و هاستینگ قبول کنید و بهش فکر کنید !

حرف شما صحیح هست بخاطر همین موضوع نماد رو گرفتیم در ابتدا به همه موقت میدن و زمان میبره تا مدت اون بیشتر کنن باید منتظر موند

shafiee
November 29th, 2012, 02:30
حرف شما صحیح هست بخاطر همین موضوع نماد رو گرفتیم در ابتدا به همه موقت میدن و زمان میبره تا مدت اون بیشتر کنن باید منتظر موند

نای زبه زمان نداره ! شمااگر اون فرم مبروط به اصلاحات سایتت رو انجام بدی و تایید کنی اصلاخات رو در عرض 1-2 روز نماد از موقت به دائمی تغییر میکنه ! من بالای 10 تا نماد گرفتم که عرض میکنم خدمتتون

serverstar.ir
November 29th, 2012, 02:33
گیر دادند به جواز آخه جواز کجا بوده !!!

shafiee
November 29th, 2012, 02:35
و شما هم برای اینکه جواز اتحادیه را نگیری رفتی شرکت ثبت کردی ؟ خوب تا 2-3 سال معاف مالیاتی هستی بعدش رو هم فکر کردی بهش ؟ اومدی سالیانه 1/500/000 تومان حق عضویت اتحادیه رو ندی گیر این افتادی حالا !

serverstar.ir
November 29th, 2012, 02:43
حالا که جواز نداریم اینها هم به جواز گیر دادند

serverstar.ir
November 29th, 2012, 19:32
دیشب که این پست رو دیدم تسمیم گرفتم درگاه پاسارگاد هم بگیرم جالبه دیشب درخواست دادم صبح گفتن بررسی کردیم شرایط رو دارید و مدارک رو ارسال کنید :دی

واسه شما پاسخ ندادند هنوز ؟؟؟؟

Ahmad110
November 29th, 2012, 19:59
اتفاقا ساپورت پاسارگاد يكي از بهترينها هستش و امكان نداره به هيچ درخواستي پاسخ ندن ، شما از كدوم شركت اقدام كردي ؟ پرداخت الكترونيك ؟ يا پرداخت امن پاسارگاد ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

serverstar.ir
November 29th, 2012, 20:09
مگه بجز پایپاد سایت دیگه ای هم هست ؟؟

Ahmad110
November 29th, 2012, 20:29
بله شركت پرداخت الكترونيك بانك پاسارگاد
http://www.pep.co.ir
اين شركت به مشتريان حقوقي و حقيقي درگاه ميده
تسويه حسابشم بسيار سريعتر از پرداخت امن هستش

Sent from my iPhone using Tapatalk

serverstar.ir
November 29th, 2012, 20:31
یعنی اینی که ما داریم میگیریم آنی پول رو واریز نمیکنه ؟؟؟

serverstar.ir
November 29th, 2012, 20:33
درصد سود هم میگیره ؟؟؟

serverstar.ir
November 29th, 2012, 20:50
https://paypaad.bankpasargad.com/Login.html

این رو خود بانک پیشنهاد کرده درصد میگیره و واریزش آنی نیست ؟؟

serverstar.ir
November 30th, 2012, 13:00
دوستان کسی در مورد خدمات این دو شرکت اطلاعاتی نداره ؟؟

j4b3r
November 30th, 2012, 13:14
دوستان کسی در مورد خدمات این دو شرکت اطلاعاتی نداره ؟؟

اگر درگاه اصلی بانک پاسارگاد رو میخواین باید از سایت زیر اقدام کنید:
::. Pasargad Electronic Payment co. - شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد .:: (http://www.pep.co.ir)
این هم لینک مستقیم صفحه ی ثبت درخواست:
::. Pasargad Electronic Payment co. - شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد .:: (http://www.pep.co.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=320)
برای حقوقی مدارک شرکت لازم هست و برای حقیقی جواز و سفته
نماد هم میخواد.
این درگاه کارمزد نداره و روزانه تسویه حساب میشه.
این هم آدرس ایمیلشون:
ecommerce@pep.co.ir

serverstar.ir
November 30th, 2012, 13:43
اگر درگاه اصلی بانک پاسارگاد رو میخواین باید از سایت زیر اقدام کنید:
::. Pasargad Electronic Payment co. - شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد .:: (http://www.pep.co.ir)
این هم لینک مستقیم صفحه ی ثبت درخواست:
::. Pasargad Electronic Payment co. - شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد .:: (http://www.pep.co.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=320)
برای حقوقی مدارک شرکت لازم هست و برای حقیقی جواز و سفته
نماد هم میخواد.
این درگاه کارمزد نداره و روزانه تسویه حساب میشه.
این هم آدرس ایمیلشون:
ecommerce@pep.co.ir

ممنون بعد پرداخت امن پاسارگاد چیه که تو خود سایت بانک پاسارگاد معرفی شده

j4b3r
November 30th, 2012, 15:27
ممنون بعد پرداخت امن پاسارگاد چیه که تو خود سایت بانک پاسارگاد معرفی شده

کار نکردم باهاش ولی اینجا توضیحاتش هست:
پرداخت امن پاسارگاد - :: بانک پاسارگاد :: (http://bpi.ir/paypaad)

serverstar.ir
November 30th, 2012, 15:56
پس بدرد نمیخوره و آنی پول رو نمیریزه

Ahmad110
November 30th, 2012, 16:27
پس بدرد نمیخوره و آنی پول رو نمیریزه

تنها درگاهی که آنی واریز میکنه ملته . البته بانک سرمایه هم سیستم ستل دستی داره که کاربر میتونه به صورت دستی وجه رو به حساب خودش منتقل کنه .
بقیه درگاههای بانکی وجه رو روز بعد به حساب منتقل میکنن .
پ . ن : به نظر بنده درگاه پاسارگاد یکی از بهترین درگاههای موجود هستش .

shafiee
November 30th, 2012, 16:44
البته یه درگاه پرداخت پاسارگاد داریم یه درگاه پرداخت امن پاسارگاد ! هم درصد کارمزدشون فرق داره و هم مدت زمان واریز و هم نحوه استفاده، اشتباه نکنید اینا رو با هم !
پرداخت امن پاسارگاد (http://www.paypaad.ir)

پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد (http://www.pep.co.ir)

ali2k
November 30th, 2012, 17:45
دوستان گرامی من دیروز با بانک ملت تماس گرفتم شرایط جدید حقیقی (شخصی) امده و داره اجرا میشه میتونید برید درگاه بگیرید:
1- نماد اعتماد همین ای نماد رو باید بگیرید
2- حتما باید به شعبه بانک با مدارک مراجعه کنید

serverstar.ir
November 30th, 2012, 17:48
البته یه درگاه پرداخت پاسارگاد داریم یه درگاه پرداخت امن پاسارگاد ! هم درصد کارمزدشون فرق داره و هم مدت زمان واریز و هم نحوه استفاده، اشتباه نکنید اینا رو با هم !
پرداخت امن پاسارگاد (http://www.paypaad.ir)

پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد (http://www.pep.co.ir)

هردو مگه درصد میگیرن ؟؟؟

shafiee
November 30th, 2012, 18:13
هردو مگه درصد میگیرن ؟؟؟

نه ! عاشق چشم و ابرو من و تو هستند ! یه ماچ هم بهشون بدی کارتو راه میندازن !
چرا باید مفتی کار انجام بدن ؟ آره میگیرن هردو و همه بانک ها ! درگاه امن پاسارگاد امنیت و سرعتش از اون یکی بیشتره و خوب خیلی راحت همه چی قابل رهگیری و پیگیری هست ! امنیت خوب یداره !
کارمزد هم بر اساس نوع خدمات و فعالیتت ازت میگیره !

serverstar.ir
November 30th, 2012, 18:35
ملت کارمزد نداره

j4b3r
November 30th, 2012, 19:54
نه ! عاشق چشم و ابرو من و تو هستند ! یه ماچ هم بهشون بدی کارتو راه میندازن !
چرا باید مفتی کار انجام بدن ؟ آره میگیرن هردو و همه بانک ها ! درگاه امن پاسارگاد امنیت و سرعتش از اون یکی بیشتره و خوب خیلی راحت همه چی قابل رهگیری و پیگیری هست ! امنیت خوب یداره !
کارمزد هم بر اساس نوع خدمات و فعالیتت ازت میگیره !

درگاه بانک پاسارگاد کارمزد نداره (درگاه اصلی)
3 ساله داریم استفاده میکنیم.
سودشون هم در گردش مالی هست که انجام میشه.

serverstar.ir
November 30th, 2012, 21:27
درگاه بانک پاسارگاد کارمزد نداره (درگاه اصلی)
3 ساله داریم استفاده میکنیم.
سودشون هم در گردش مالی هست که انجام میشه.

ملت هم حرف نداره :دی

rayaa
December 3rd, 2012, 21:03
ممنون تهیه شد