PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه مهم - عدم پشتیبانی موقت هاست دی ال

صفحه ها : [1] 2

vahidjok
November 28th, 2012, 06:43
گویا از دیروز این خبر روی سایت هاست دی ال قرار گرفته
من الان نمیتونم دو تا از سرویس هایی رو که گرفتم حتی تمدید کنم !

دوستان کسی نمیدونه چه مشکلی پیش اومده
یعنی مثل پارساله که باید جمع کنیم بریم یا نه

nasa_de
November 28th, 2012, 07:10
سلام دوستان،
متن زیر در خبر ها درج شده:

با سلامضمن عرض پوزش، بدلیل پاره‌ای مشکلات شخصی، موقتاً از ارائه خدمات پشتیبانی و فروش معذوریم.لازم به ذکر است که کلیه سرویس‌ها اعم از خدمات هاست سایت، هاست دانلود (محدود و نامحدود)، سرور اختصاصی و VPS کمافی‌السابق در دسترسی بوده و مشتریان گرامی می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.طی روزهای آتی و پس از برگزاری جلسه هیأت مدیره، تصمیمات نهایی اتخاذ، و متعاقباً اعلام خواهد شد. بدیهی است درخواست‌های پشتیبانی و فروش تا اطلاع ثانوی پاسخ داده نخواهد شد، لذا از ارسال درخواست خودداری نمائید. با احتراممدیریت HostDL

nasa_de
November 28th, 2012, 07:11
با این تفاسیر فکر نمیکنم در هر صورت اتفاقی برای اطلاعات کاربران بیافتد.

u30f
November 28th, 2012, 09:01
الان سایت من که رو همین هاسته بالا نمیاد !!!!!
سایتایی مثل میهن دانلود و ایران فیلم و اونس که رو سرور های سایت من بودن هم همینطور !!
بدون پشتیبانی چه کنیم !؟
این مشکلات شخصی یعنی چی دقیقا ؟

e30_007
November 28th, 2012, 09:46
بله سایت های منم از دسترس خارج شده

soheil.zare2006
November 28th, 2012, 09:49
سایت بنده روی سرورهاشون هست و بالا میاد
انشالا که مشکلشون بزودی برطرف بشه.

u30f
November 28th, 2012, 09:54
موقتاً از ارائه خدمات پشتیبانی و فروش معذوریم.

طی روزهای آتی و پس از برگزاری جلسه هیأت مدیره، تصمیمات نهایی اتخاذ، و متعاقباً اعلام خواهد شد.

این یعنی چند روز باید صبر کنیم ؟؟ :o

mha1368
November 28th, 2012, 09:55
عکس خودش توضیح میده!

http://uploadtak.com/images/e6567_20121128_102221_.jpg

پ.ن:وقتی سایت قطع میشه که شور کاره آدمه یا مثل الان که قراره از پست ببینند!
وقتی نت آدم قطع میشه که قراره انتخاب واحد کنی!
وقتی جی میل بسته میشه که قراره هاست ت رو انتقال بدی!
شما هم بدبختی های منو دارید عایا!

aminreza
November 28th, 2012, 09:58
درود
دوستان مطمئن باشین هاست دی ال مثل شرکتایی نیس که یدفه جم میکنن و میرن
بالاخره مشکل واسه هرشرکتی پیش میاد
از متن خبرشون نمیشه برداشت کرد که میخوان کلا جم و جور کنن
شاید منظورشون این باشه که یکسری آپشن هارو از بین سرویس هاشون حذف یا اضافه کنن
بهرحال واسه خودشون و تمام مشتریاشون آرزوی موفقیت دارم
بدرود

karshenasi
November 28th, 2012, 10:01
من 6 تا سایت روی سرورهاشون دارم که فعلا یکیش بالا نمیاد
خداکنه مشکل خاصی پیش نیاد

farshaddx6190
November 28th, 2012, 10:05
سلام سایت منم از امروز صبح اینطوری شده و بالا نمیاد
سایت دانلود بازان
http://downloadbazan.ir/

Ramin
November 28th, 2012, 10:07
دوستان مطمئن باشین هاست دی ال مثل شرکتایی نیس که یدفه جم میکنن و میرن

شما طوری صحبت می کنید گویا اطلاع ندارید تقریبا یک سال قبل چه اتفاقی رخ داد؟

در کمتر از 24 ساعت اطلاعات چند صد سایت نابود شد !( به هر دلیلی که من و شما مشتری ربطی ندارد !) سایت هایی با سابقه 5-6 ساله نیز در این لیست وجود داشتند که کل زحمات آنها نابود شد و جالب اینکه با بهانه های واهی بک آپ بسیاری از مشتریان تحویل داده نشد !
سرور 100000000000 هسته ای چه سودی دارد وقتی مشتری اطمینان ندارد فردا صبح که از خواب بیدار می شود زحماتش نابود نشده باشد؟
اگر این بار نیز اتفاق گذشته رخ دهد با اطمینان می گویم حق تمام مشتریان حال حاضر است که اطلاعات آنها نابود شود . شرکتی که یک بار بدین شکل سابقه خود را خراب کرد اصلا قابل اطمینان نیست !
بعد از ان اتفاق بنده شخصا 4 سرویس خود را منتقل کردم در حالی که اطلاعاتی باقی نمانده بود . در آن زمان ماهیانه بیش از 250 تومان به این شرکت هزینه سرویس پرداخت می کردیم

karshenasi
November 28th, 2012, 10:07
چند تا از سرورساشون دان شده و کسی نیست که پشتیبانی کنه
من فکر میکنم مشکل شخصی براش یا براشون پیش اومده که مدتی به نت دسترسی ندارن و این اطلاعیه رو زدن وگرنه دلیلی نداره به یکباره پشتیبانی قطع بشه

Ramin
November 28th, 2012, 10:12
من فکر میکنم مشکل شخصی براش یا براشون پیش اومده که مدتی به نت دسترسی ندارن و این اطلاعیه رو زدن وگرنه دلیلی نداره به یکباره پشتیبانی قطع بشه

فکر نمی کنم پشتیبانی این شرکت بر عهده یک نفر باشد آنهم در خانه که به نت دسترسی نداشته باشند !

به همان دلیلی که سال گذشته یک باره کل سرور ها داون شد و اطلاعات نابود شدند امکان بروز هر اتفاقی در حال حاضر نیز وجود دارد !

u30f
November 28th, 2012, 10:13

من این مشکل شخصی رو درک نمیکنم ! مگه فقط یه نفر پشت سیستم نشسته و داره هاست دی ال رو میچرخونه .
کارمندی , همکاری چیزی ندارن یعنی !؟
**به هر حال امیدوارم مشکلشون حل شه **

karshenasi
November 28th, 2012, 10:15
فکر نمی کنم پشتیبانی این شرکت بر عهده یک نفر باشد آنهم در خانه که به نت دسترسی نداشته باشند !

به همان دلیلی که سال گذشته یک باره کل سرور ها داون شد و اطلاعات نابود شدند امکان بروز هر اتفاقی در حال حاضر نیز وجود دارد !

چه کنیم با حجم بک آپ زیاد ؟ راهی هست بک آپ رو به مستقیم ایمیل منتقل کنیم ؟

Ramin
November 28th, 2012, 10:18
چه کنیم با حجم بک آپ زیاد ؟ راهی هست بک آپ رو به مستقیم ایمیل منتقل کنیم ؟

دوست عزیز اول اینکه اطمینان به بک آپ این شرکت کاملا احمقانه است . بنده دچار این مشکل شده ام که حالا با این لحن در مورد این شرکت صحبت می کنم . تمام زحمات شبانه روزی بنده در 24 ساعت نابود شد و جالب اینکه تهدید هم شدیم !
بعد از این اتفاق تجربه شد شخصا همیشه بک آپ داشته باشم . در حال حاضر یک سرور بک تنها برای اطلاعات خود در وب دارم . 400 گیگ بک اپ . شما باید همیشه خودتان بک آپ روز و یا حداقل هفتگی در جایی دیگر داشته باشید . حتی اگر میزبان اطلاعات شما شرکتی مشهور و با سابقه مانند این شرکت باشد !

u30f
November 28th, 2012, 10:22
دوست عزیز اول اینکه اطمینان به بک آپ این شرکت کاملا احمقانه است . بنده دچار این مشکل شده ام که حالا با این لحن در مورد این شرکت صحبت می کنم . تمام زحمات شبانه روزی بنده در 24 ساعت نابود شد و جالب اینکه تهدید هم شدیم !
بعد از این اتفاق تجربه شد شخصا همیشه بک آپ داشته باشم . در حال حاضر یک سرور بک تنها برای اطلاعات خود در وب دارم . 400 گیگ بک اپ . شما باید همیشه خودتان بک آپ روز و یا حداقل هفتگی در جایی دیگر داشته باشید . حتی اگر میزبان اطلاعات شما شرکتی مشهور و با سابقه مانند این شرکت باشد !

دسترسی به هاست هست فقط سایت بالا نمیاد و میشه بک اپ رو الان هم تهیه کرد .
فک نکنم مشکل اونجوری که میگید حاد باشه .

Ramin
November 28th, 2012, 10:27
دسترسی به هاست هست فقط سایت بالا نمیاد و میشه بک اپ رو الان هم تهیه کرد .
فک نکنم مشکل اونجوری که میگید حاد باشه .

بنده نگفتم مشکل حادی وجود دارد در حال حاضر ! به صورت کلی عرض کردم . ممکن است همین امروز هم مشکل پشتیبانی برطرف شود ! اما رعایت احتیاط شرط عقل است !
اگر سی پنل باز می شود . فول بک اپ تهیه کنید . و یا از پنل ادمین اسکریپت از دیتابیس یک آپ تهیه کنید ( در صورت وجود این امکان )

RoobinaServer
November 28th, 2012, 10:38
شما طوری صحبت می کنید گویا اطلاع ندارید تقریبا یک سال قبل چه اتفاقی رخ داد؟

در کمتر از 24 ساعت اطلاعات چند صد سایت نابود شد !( به هر دلیلی که من و شما مشتری ربطی ندارد !) سایت هایی با سابقه 5-6 ساله نیز در این لیست وجود داشتند که کل زحمات آنها نابود شد و جالب اینکه با بهانه های واهی بک آپ بسیاری از مشتریان تحویل داده نشد !
سرور 100000000000 هسته ای چه سودی دارد وقتی مشتری اطمینان ندارد فردا صبح که از خواب بیدار می شود زحماتش نابود نشده باشد؟

با سلام

همه حرف های کاربران و شما درست فقط یک مورد عرض کنم که پریدن اطلاعات را به سرور 100000000000 هسته ای ربط دادید.

اطلاعات کاربرها دلیلش مشکل سرور 100000000000 هسته ای از نظر من نبوده و چیز دیگری بوده که بماند ... (خودشون شفاف سازی نکردن در فضای مجازی بنده در فضای حقیقی مشکلشون را فهمیدم تا حدودی)

ولی خب در مورد کلی بخوایم بگیم بله به قول پست های بعدی که زدید حتما باید سرور بکاب یا یه فضای کوچک بکاب به همراه داشته باشد هر کسی ، بالاخره سرور هم با برق کار میکند و یه روزی ممکن هست بسوزد یا حتی دیتاسنتر آتش سوزی اتفاق بیفتد و اطلاعات از بین برود (اگر قرار بود آتش سوزی نشه هیچ دیتاسنتری سیستم ضد حریق نداشت الان پس احتمال دادن چنین مشکلاتی باشه)

باید همه جوانب را رعایت کرد که امروزه 99% کسانی که از نت برای سایتشون فضا تهیه میکنند رعایت نمیکنند و فکر میکنند تمام کار پشتیبان گیری با میزبان هست. (اسمش خوبه میزبان هست بکاب گیر یا محافظ اطلاعات نیست وگرنه دیگه ...)

فقط یک سوال :

من فقط ماندم رامین عزیز شما 250 پول چی میدادی ؟ : d(به نرخ دلار الان فکر کنم باید حدود 400 ماهانه میدادید هزینه یک سرور اختصاصی کامل.)

ارادتمند سجادیه
یا حق

farshaddx6190
November 28th, 2012, 11:05
خدا بخیر کنه
یه عده هاستهای بی مصرف همچون لاشخور و شغال در انتظار سایتهای پر بازدید هستن تا با پول بیشتر و امکانات صفر سایتها را با رنکشون با موخ به زمین بکوبند!!هاست دی ال اینهمه سایت پر بازدید را داره پشتیبانی میکنه اونوقت برای مشکلات شخصی از خدمت رسانی کناره گیری میکنه!!! مگه دکانه!!

deltamusic
November 28th, 2012, 11:15
هاست دی ال زمانی که واگذار نشده بود و مدیرش مهرداد بود هاست دی ال بود!

ali_ip3
November 28th, 2012, 11:23
سلام دوستان
سایت منم بالا نمیاد
امیدوارم زود تر مشکل حل بشه
من فول بکاپ گرفتم !!
من از هاست دی ال خیلی تعریف شنیده بودم اما ....
با این مشکلات به نظر شما چه کنیم ؟!

mrahi
November 28th, 2012, 11:28
دونه دونه همه ی مشتریاش دارن منتقال میکنن
سایت هاشون داره داون میشه

ali_ip3
November 28th, 2012, 11:30
پیشنهاد شما چیه ؟ انتقال بدیم یا بمونیم ؟!
هاستینگی بهتر از هاست دی ال هست بهش اعتماد کنیم ؟!

parsianweb
November 28th, 2012, 11:31
ولی این کارشون خیلی غیر حرفه ایه که با یک خبر مبهم همرو سردرگم می کنن و هیچ توضیحی نمیدن!

ali_ip3
November 28th, 2012, 11:32
همین الان سایت من بالا اومد

mrahi
November 28th, 2012, 11:33
مشکل شخصی میتونه 1000 تا دلیل داشته باشه.
میتونه قیمت ارز باشه یا مسائل امنیتی.
قوانین جدید پلیس فتا خیلی سخت گیرانه شده. شاید اینطوری بهش گیر دادن

reza*
November 28th, 2012, 11:35
downloadha.com مگه رو سرور های هاست دی ال نیست ؟
بالا میاد که

ali_ip3
November 28th, 2012, 11:39
downloadha.com مگه رو سرور های هاست دی ال نیست ؟
بالا میاد که

یک سرور نیست که !
چند تا سرور هست
واسه همه مشکلی پیش نیومده تا اونجایی که فهمیدم

seyyed_ahmad
November 28th, 2012, 11:44
دونه دونه همه ی مشتریاش دارن منتقال میکنن
سایت هاشون داره داون میشه

فقط سم پاشی . حالا می بینید این تاپیک هم رکورد اون تاپیک فرانتورک رو هم خواهد زد . کی داره منتقل میکنه ؟
این از سایتهای من روی هاست دی ال که روی دو تا هاست جداست : jerjis.ir و upsara.com
این سایت همیار وردپرس روی هاست دی ال روی یه سرور دیگه : وردپرس (http://www.wordpress98.com/)
این وی بی ایران : vbiran.ir
حالا کی داون هست ؟ یه سرورشون امروز مشکل داشته بر طرف شده . هاست دی ال با این چیزا تخریب نمیشه .
ایتم میهن دانلود : دانلود رايگان نرم افزار (http://mihandownload.com/)

u30f
November 28th, 2012, 11:55
سایت من بالا اومد .

habiballahafg
November 28th, 2012, 11:56
هاست دی ال یکی از خوب ها است دوستان شما احتمال میدهید که چه مشکلی براشون پیش امده باشه

mrahi
November 28th, 2012, 12:17
فقط سم پاشی . حالا می بینید این تاپیک هم رکورد اون تاپیک فرانتورک رو هم خواهد زد . کی داره منتقل میکنه ؟
این از سایتهای من روی هاست دی ال که روی دو تا هاست جداست : jerjis.ir و upsara.com
این سایت همیار وردپرس روی هاست دی ال روی یه سرور دیگه : وردپرس (http://www.wordpress98.com/)
این وی بی ایران : vbiran.ir
حالا کی داون هست ؟ یه سرورشون امروز مشکل داشته بر طرف شده . هاست دی ال با این چیزا تخریب نمیشه .
ایتم میهن دانلود : دانلود رايگان نرم افزار (http://mihandownload.com/)

این موضوع که داره تعطیل میشه رو من از خودم در نیاوردم که
خودش توی سایت خودش گفته.
downloadha.ir امروز منتقال میکنه
در ضمن mihandownload, iranfilm , on3 و... از صبح داون بودن الان باز شدن.

seyyed_ahmad
November 28th, 2012, 12:25
اصلا این سایت دانلود ها دات آی آر وجود نداره . اون دانلودها دات کام هست : دانلود ها | نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس (http://www.downloadha.com/) که بدون مشکل داره باز میشه .
آدرسی که شما دادین اصلا یکی دیگست و اصلا روی هیچ سروری نیست . الکساش هم که خدا هست .
downloadha.ir یه سایت دیگست و با دانلودهای معروف و معتبر متفاوته دوست عزیز.

SV24.CO
November 28th, 2012, 12:41
من سایت یکی ازدوستام الان روی هاست دی ال هست بدون مشکل داره کار میکنه الکی شایعه درست نکنید

karshenasi
November 28th, 2012, 12:44
من 6 تا سایت دارم که روی 4 تا سرور مختلفشون هست فعلا که بدون مشکل لود میشن ولی وقت پشتیبانی نیست ته دل آدم خالیه که اگه الان سرور دان بشه کسی نیست به داد سایت برسه

u30f
November 28th, 2012, 12:46
من سایت یکی ازدوستام الان روی هاست دی ال هست بدون مشکل داره کار میکنه الکی شایعه درست نکنید

رفیق یه مشکلی بود که حل شد .
شایعه چیه !؟

SV24.CO
November 28th, 2012, 12:49
رفیق یه مشکلی بود که حل شد .
شایعه چیه !؟

این که دوستان میگن سایت هایی که رو hostdl بود dw شده بود رو میگم

e30_007
November 28th, 2012, 12:50
سایت ما هم درست شد الان بالا میاد

star25
November 28th, 2012, 12:59
عدم پشتیبانی موقت؟!!! واقعا یک شرکت حرفه ای چه معنی میده این اطلاعیه؟چرا شفاف با مردم صحبت نمی کنن؟

u30f
November 28th, 2012, 12:59
این که دوستان میگن سایت هایی که رو hostdl بود dw شده بود رو میگم

خب خیلی از سایت ها داون شده بود که الان درست شد . دروغی در کار نیست

nima17701
November 28th, 2012, 13:24
در مورد عدم پشتیبانی ، حرف دوستان کاملا صحیح است ، نبایستی به همین سادگی پاسخگو نباشند .
منتها چندین سایت از دوستان که روی Host Dl هستند ، مشکلی ندارند .
احتمالا یکی از سروراشون مشل پیدا کرده ، لطفا به همین سادگی اعتبار یک شرکت رو زیر سوال نبرید .

Ramin
November 28th, 2012, 13:55
با سلام

همه حرف های کاربران و شما درست فقط یک مورد عرض کنم که پریدن اطلاعات را به سرور 100000000000 هسته ای ربط دادید.

اطلاعات کاربرها دلیلش مشکل سرور 100000000000 هسته ای از نظر من نبوده و چیز دیگری بوده که بماند ... (خودشون شفاف سازی نکردن در فضای مجازی بنده در فضای حقیقی مشکلشون را فهمیدم تا حدودی)

ولی خب در مورد کلی بخوایم بگیم بله به قول پست های بعدی که زدید حتما باید سرور بکاب یا یه فضای کوچک بکاب به همراه داشته باشد هر کسی ، بالاخره سرور هم با برق کار میکند و یه روزی ممکن هست بسوزد یا حتی دیتاسنتر آتش سوزی اتفاق بیفتد و اطلاعات از بین برود (اگر قرار بود آتش سوزی نشه هیچ دیتاسنتری سیستم ضد حریق نداشت الان پس احتمال دادن چنین مشکلاتی باشه)

باید همه جوانب را رعایت کرد که امروزه 99% کسانی که از نت برای سایتشون فضا تهیه میکنند رعایت نمیکنند و فکر میکنند تمام کار پشتیبان گیری با میزبان هست. (اسمش خوبه میزبان هست بکاب گیر یا محافظ اطلاعات نیست وگرنه دیگه ...)

فقط یک سوال :

من فقط ماندم رامین عزیز شما 250 پول چی میدادی ؟ : d(به نرخ دلار الان فکر کنم باید حدود 400 ماهانه میدادید هزینه یک سرور اختصاصی کامل.)

ارادتمند سجادیه
یا حق

حرف های شما کاملا صحیح است . منظور بنده این بود وقتی امکاناتی مانند سرور چندین هزار هسته ای در شرکتی که سابقه خوبی ندارد مورد استفاده قرار می گیرید هیچ فایده ای ندارد ! چون اطمینانی نیست ! خود بنده بعد از آن اتفاقات نه تنها هیچ سرویسی از این شرکت تهیه نکردم بلکه هر کسی از آشنایان و همکاران خود را که قصد تهیه داشتند از این کار نهی کردم ! و پیشنهاد دادم از جایی دیگر تهیه کنند !

در مورد هزینه 250 تومانی بیشتر این هزینه بایت میزبانی فایل و پهنای باند بالا بود ( هاست دانلود ) که این یکی دیگر از اشتباهات بنده بود به جای آنکه از سرور استفاده کنم از هاست استفاده می کردم و به دلیل حجم زیاد و پهنای باند بالا مجبور به پرداخت این هزینه به هاست دی ال بودیم

farbodsteps
November 28th, 2012, 13:57
هاست دانلود من از این شرکت هست تا به حال دان نشده چیکار باید بکنم؟ هیچ بک اپی هم ازش ندارم
برای گرفتن بک اپ باید سرور ویندوز بگیرم تا با سرعت بالا دانلود کنه؟
مشکلی که سال پیش برای این شرکت پیش امد مگه فقط به سایت های فــ یلتره شده ضربه نزد؟ یعنی اون موقع برای میهن دانلودینا هم مشکل پیش اومد؟

4reza
November 28th, 2012, 14:04
نه سایت خودم و دوستان روی هاست دی ال هست الان بالا میاد

mrahi
November 28th, 2012, 14:12
این موضوع که داره تعطیل میشه رو من از خودم در نیاوردم که
خودش توی سایت خودش گفته.
downloadha.ir امروز منتقال میکنه
در ضمن mihandownload, iranfilm , on3 و... از صبح داون بودن الان باز شدن.

منظورم همون downloadha.com بود اشتباه تایپ کردم.
از مدیران این سایت میتونین سوال کنین. سایت به مدت 4 ساعت داون بود.
و اینکه به زودی سرورش منتقل میشه. بنده در جریان انتقالش هستم

CrisS
November 28th, 2012, 14:37
فکر می کنم بازم بهش گیر دادن مثل یکی دو سال پیش همه سایتا بره رو هوا

Ashkankamangar.ir
November 28th, 2012, 15:21
دلیل شخصی میتونه هر چیزی باشه
از مشکلات داخل شرکت
تا مسائل خانوادگی
و خدای نکرده مشکلاتی که باعث خرابی روحیه ی هر فردی بشود
اما این که پشتیبانی نمیکنند شاید همون مورد اول یعنی مشکلات درون شرکت باشه
مثلا یکی از همکاران خیانتی کرده باشه و باعث دان یا مشکل در برخی سرور ها شده باشه(فقط یک حدس هست)
از این موارد من دیدم تو شرکت خود ما یک فردی به عنوان پشتیبان استخدام شده بود که
به صورتی که بسیار زیرکانه
libxml2.so رو خراب کرد و بعد هم آپاچی رو ریبولد کرد و سپس از داخل تنظیمات لایت اسپید هم خوندن کانفیگ از آپاچی رو بهم زد
که میدونید کلا وبسرور از کار میوفته با این کار
همین حالت که سیپنل بالا میاد ولی سایتها نه
خودم جمع و جورش کردم و از اون روز به هیچ کدوم از اپراتور ها دسترسی روت نمیدم و فقط پاسخگو هستند
به هر حال بهتره به همین راحتی یه شرکت رو نزنید زمین
صبر داشته باشید و بدون استرس فعالیت کنید و من جای شما بودم هر شب بکاپ گیری میکردم و برای مدتی هم کارهای خطرناک مثل آپگرید یا تغییر در برخی فایلها انجام نمیدادم
ایشالا حل میشود

mha1368
November 28th, 2012, 16:44
سایت بنده هم چند ساعتی هست برگشته!

karshenasi
November 28th, 2012, 16:48
حالا اگه هاست دی ال نخواست ادامه بده چه هاستینگ های قدرتمند دیگه ای هست که بتونه سایت های پربازدید رو ساپورت کنه و کم نیاره ؟

beh11111
November 28th, 2012, 17:15
خدا به خیر بگذرونه
هنوز یک ماه نشده اومدم روی هاست دی ال -بعد کلی مشکلات-حالا هم.....
دوستان تازه ترین خبرها را اینجا بگید تا ببینیم چکار باید بکنیم

edomanoo
November 28th, 2012, 17:53
سلام

امروز آخرین مهلت پرداخت هزینه سرویس ماهیانه من در هاست دی ال است . ولی هیچ کدام از قسمت های ثبت فیش / شماره حساب ها و پرداخت آنلاین فعال نیست

تیکت هم زدم پاسخ نداند. البته تو اطلاعیه گفته که پاسخ نمی دهد

دوستان لطف کنند راهنمایی کنند که الان من چکار کنم ؟

soheil.zare2006
November 28th, 2012, 17:54
سلام

امروز آخرین مهلت پرداخت هزینه سرویس ماهیانه من در هاست دی ال است . ولی هیچ کدام از قسمت های ثبت فیش / شماره حساب ها و پرداخت آنلاین فعال نیست

تیکت هم زدم پاسخ نداند. البته تو اطلاعیه گفته که پاسخ نمی دهد

دوستان لطف کنند راهنمایی کنند که الان من چکار کنم ؟
سلام
نگران نباشید سرویس شما قطع نمیشه و میتونیداستفاده کنید

edomanoo
November 28th, 2012, 17:57
سلام
نگران نباشید سرویس شما قطع نمیشه و میتونیداستفاده کنید

شما مطمئنید ؟ من هیچ بک آپی ندارم . نمیتونم هم بگیرم چون حجم سی پنلم 900 مگابایت است

soheil.zare2006
November 28th, 2012, 18:01
شما مطمئنید ؟ من هیچ بک آپی ندارم . نمیتونم هم بگیرم چون حجم سی پنلم 900 مگابایت است
سرویس خودم 8 روز هست که به اتمام رسیده و ساسپند نشده
در ضمن سرورهای هاست دی ال به سیستم آدونیسی که استفاده میکنند متصل نیست پس در نبود پشتیبانی هاست نمیتونه بصورت خودکار ساسپند نشه

در صورت نیاز میتونم واسطون بک آپ بگیریم و روی سرورهای خودم ذخیره کنم

edomanoo
November 28th, 2012, 18:04
ممنون از لطف شما

چون نمیدونستم چی میشه امروز اطلاعات هاستنو برای اطمینان به یک هاست دیگر انتقال دادم

MUV
November 28th, 2012, 18:22
الان این پست رو دیدم. من هم از دیروز برام ایمیل پرداخت ماهیانه اومده بود. من توی اکانتم پولش موجود بود. اونجا تیکت دادم که تمدید کنید. اما امروزهم دوباره ایمیل اومد. امیدوارم که خبر خاصی نباشه. الان هم دارم بک آپ می گیرم:(

CrisS
November 29th, 2012, 01:35
میهن وب هاست هم فکر می کنم مشکلی واسش پیش اومده سایت من بالا نمیاد
کسی روی میهن وب هاست سایت داره؟

CrisS
November 29th, 2012, 01:50
تا همین چند دقیقه پیش خود سایتش میومد بالا ولی الان ..
http://mihanwebhost.com

ققنوس
November 29th, 2012, 01:52
براي منم بالا نمياد

امان.............

RoobinaServer
November 29th, 2012, 01:54
میهن وب هاست دیگه چرا بالا نمیاد : O

babelirani
November 29th, 2012, 02:20
سلام

دوستان خبریه ؟ چی شد یهو ؟

peyman0742
November 29th, 2012, 02:30
یکم صبور باشید انشاالله که مشکلتون حل بشه
شاید سروراشون مشکل پیدا کرده و دارن رسیدگی می کنن !

rezaonline.net
November 29th, 2012, 03:02
میهن وب هاست هم فکر می کنم مشکلی واسش پیش اومده سایت من بالا نمیاد
کسی روی میهن وب هاست سایت داره؟
من سایت دارم
مشکلی نیست .

iranwebshop
November 29th, 2012, 03:57
سلام دوستان،
متن زیر در خبر ها درج شده:با سلامضمن عرض پوزش، بدلیل پاره‌ای مشکلات شخصی، موقتاً از ارائه خدمات پشتیبانی و فروش معذوریم.لازم به ذکر است که کلیه سرویس‌ها اعم از خدمات هاست سایت، هاست دانلود (محدود و نامحدود)، سرور اختصاصی و VPS کمافی‌السابق در دسترسی بوده و مشتریان گرامی می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.طی روزهای آتی و پس از برگزاری جلسه هیأت مدیره، تصمیمات نهایی اتخاذ، و متعاقباً اعلام خواهد شد.بدیهی است درخواست‌های پشتیبانی و فروش تا اطلاع ثانوی پاسخ داده نخواهد شد، لذا از ارسال درخواست خودداری نمائید. با احتراممدیریت HostDL

ضمن تائید پشتیبانی خوبی که قبلا از هاست دل ال سراغ داشتیم اینکه در خبرشون اعلام کردند تیکتهای پشتیبانی رو جواب نمیدن خیلی کار اشتباه و به دور از اخلاق حرفه ای هست مشتری باید سرویس بگیریه و اعتبار و ابرو و وقت مشتری نباید درگیر مسائل شخصی که اعلام کردند بشه میتونند چند نفر را برای پشتیبانی کاربران بزارند مشتری پول داده و باید سرویس بگیره

توجه به مشتری و پشتیبانی و بک آپ کلید موفقیت این شغل هست نباید با مشتری اینطوری رفتار کرد واقعا متاسفم

امیدوارم در رفتارشون تجدید نظر کنند

CrisS
November 29th, 2012, 04:00
من سایت دارم
مشکلی نیست .

آره چندتا سایت که رو سرورشون بود رو رفتم مشکلی نداشتن البته سایتای مجاز بودن
ولی سایت من هنوز بالا نیومده

a63
November 29th, 2012, 04:13
ای بابا ما یه ماه پیش هر چی سایت داشتیم انتقال دادیم به هاست دی ال و توی این یه ماه واقعا خیلی راضی بودم

عجب شانسی داریم ما, خداکنه سریع یه جوابی بدن و مارو از بلاتکلیفی نجات بدن.

fatimagorrani
November 29th, 2012, 07:34
انشالله حل بشه مشکلشن
دوتا سایت ما خدارو شکر بالا میاد
انشالله با خبر داغ باز با قدرت برمیگردن:63:

delta
November 29th, 2012, 08:04
یک شب نبودما... ببین چه بلبشوری به پا کردند و بعضی ها چه قدر قشنگ حرف میزنند!! یادش بخیر آندفعه هم هاست دل رفت همه ریخته بودند سایتها رو شکار میکردند!!
اولا خدمت دوستان بگم پارسال هم که هاست دل سرویس نمیداد تا 2 ماه سرویسهاشون بازم قطع نشده بود و پولم نمیدادید وصل بود سایتتون!! پس نگران سایتتون نباشید.اگر به بک آپ هست که امر طبیعی هست.هر سایتی باید هر دفعه یک بک آپ تهیه کنه.حتما باید بیان بگن داریم جمع میکنیم بک آپ بگیرید؟ تو قوانین هر هاستی هم میری اینو نوشته.پس دیگه حرفتون چیه؟
اینم اطلاعیه جدید هاست دل...خدا خیرش بده ملتی را از نگرانی نجات داد و فروشندگانی را از حس بشردوستانه برهانید... :))

سی پنل دامنه‌های آی آر
با سلام،

همانطور که احتمالا مطلع شدید در برخی از سرورها سی پنل برای دامنه‌های آی آر از دسترس خارج شده که علت شکایت شدید اللحن سی پنل از HostDL بوده که البته تدابیر لازم اتخاذ شده و کاربران همچنان میتوانند از سی پنل بدون مشکل استفاده نمایند،

کافیست بجای دامنه سایت، از آدرس nameserver و یا IP اصلی سرور که در جزئیات سفارش ذکر شده برای ورود به سی پنل استفاده نمایید

به عنوان مثال اگر سایت شما روی ns33.hostdl.com قرار دارند از این آدرس با پورت 2082 می‌توانید برای اتصال استفاده کنید

پ.ن: وضعیت سرورها و همچنین پهنای باند کاربران روزانه بررسی شده و در صورت بروز مشکل سریعا اقدامات لازم صورت میپذیرد، لذا در خصوص وضعیت سرویس ها اصلا جای نگرانی نبوده و همانطور که مشاهده میکنید کلیه سرویس ها بدون مشکل در اختیار کاربران گرامیست

تصمیمات جدید هم روز پنج شنبه از همین طریق به اطلاع خواهد رسید

با تشکر

CityKala.net
November 29th, 2012, 09:36
پیشنهاد شما چیه ؟ انتقال بدیم یا بمونیم ؟!
هاستینگی بهتر از هاست دی ال هست بهش اعتماد کنیم ؟!
ما قبلا با پارس وی پی اس کار کردیم برای سایت خودمون
پشتیبانیشون خوبه همیشه جواب میدن
(اگر دوست داشتید ما هم میتونیم در خدمت باشیم)

seflow
November 29th, 2012, 10:16
با سلام

فقط یک سوال :

ارادتمند سجادیه
یا حق

(خودشون شفاف سازی نکردن در فضای مجازی بنده در فضای حقیقی مشکلشون را فهمیدم تا حدودی)

منظورتون همون مشکلی که مدیر قبلی هاست دی ال وقتی جمع کرد رفت دوبی؟ بعد هم مدیری رو الکی عوض کردن؟

mohsen_eteraz
November 29th, 2012, 10:28

دوست عزیز احتمالا سایت شما غیر مجاز بوده (موزیک ، فیلم و ...) چون اینگونه سایت ها که بسته شدن و بکاپ هاشون رو نمیدادن باید میرفتن ارشاد منطقه شون و تعهد میدادن تا بکاپ رو بهشون ارائه بدن، و خیلی از سایت های اینگونه اون زمان با باکاپ های چند ما پیش خود سایتشون رو بالا آوردن و Hostdl بک آپ هارو نمیداد چون به اونها فشار میاوردن
وگر نه سایت های مجاز اون زمان بدون مشکل روی Hostdl باز میشدن و بسته هم نشدن و اطلاعاتشون هم نابود نشد هیچوقت

AvalinHost
November 29th, 2012, 11:56
دوست عزیز احتمالا سایت شما غیر مجاز بوده (موزیک ، فیلم و ...) چون اینگونه سایت ها که بسته شدن و بکاپ هاشون رو نمیدادن باید میرفتن ارشاد منطقه شون و تعهد میدادن تا بکاپ رو بهشون ارائه بدن، و خیلی از سایت های اینگونه اون زمان با باکاپ های چند ما پیش خود سایتشون رو بالا آوردن و Hostdl بک آپ هارو نمیداد چون به اونها فشار میاوردن
وگر نه سایت های مجاز اون زمان بدون مشکل روی Hostdl باز میشدن و بسته هم نشدن و اطلاعاتشون هم نابود نشد هیچوقت

دقیقا تایید میشه.

MUV
November 29th, 2012, 12:10
سایت من هم که دیروز سالم بود الان نمیاد بالا. سایت خودشون هم دیگه نمیاد بالا:-ss

parsianweb
November 29th, 2012, 12:13
هیچکدام از سایت هایی که هاست دی ال میزبانی میکرد بالا نمیاد!!!

u30f
November 29th, 2012, 12:14
سایت من هم که دیروز سالم بود الان نمیاد بالا. سایت خودشون هم دیگه نمیاد بالا:-ss

واسه منم همینطور
دیروز و امروز ...
خیر سرم گفتم 75 تومن ماهی بدم خیالم راحت شه .

MUV
November 29th, 2012, 12:22
منم فکر همه چی می کردم الا این.

4reza
November 29th, 2012, 12:22
سایت های منم بالا نمیاد و از دیشب هم چند باری ایمیل مانیتورینگ مبنی بر دان شدن های مکرر میاد
در ضمن سایت دوستان هم روی برخی سرورهای دیگه در حال حاضر بالا نمیاد@-):63:

1eng.ir
November 29th, 2012, 12:25
هاست دی ال رفتار غیر حرفه ای'ش رو پارسال نشون داد!
شما که میدونی میزبانی سایت موزیک و فیلم و ... تو قانون این کشور جرم محسوب میشه، خیلی بی جا میکنی از اینجور سایتها میزبانی کنی! حالا که میزبانی کردی نگهش دار، نه زحمت این بچه ها رو یه شبه نابود کنی! :-|

u30f
November 29th, 2012, 12:27
خدا رو شکر درست شد .

beh11111
November 29th, 2012, 12:28
کاش اطلاع رسانی می کردند جمع کنیم بریم-چکار کنیم با این وضع؟
این چه پشتیبانی هست؟؟؟؟؟؟
توی این مشکلات شخصی فکری به حال سایتها هم کردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :63:

4reza
November 29th, 2012, 12:29
دوستان خیالتون راحت همه اومدن بالا همه :53:چی آرومه.....

godfather28
November 29th, 2012, 12:32
امیدوارم که مشکلشون حل بشه
پارسال که مشکل پیش اومد
من با دو 3 هاستینگ که ادعاهایی دارند و در همین انجمن هم هستند
کار کردم
افتضاح!
عملا سایتم برای یک ماه خوابید. به علت بی کفایتی مدیران هاستینگها برای یک سایت 200 ایران!
سایت ما رو که نمی تونستند ساپورت کنند
بقیه سایتهای روی سرورشون هم داون میشد

عملا من رفتم روی سرورشون
هم ما رو بیچاره کردند .. هم بقیه کسانی که روی سرورشون بودند

اگر کسی تمایل داره.. پی ام بده.. اسم هاستینگها رو بدم

hostdl خیلی کیفیت بالایی داره
و من تا به حال رقیبی برای این شرکت در ایران ندیدیم.
به هرحا باید منطقی بود و از کسی که ارزش تعریف رو داره.. تعریف کرد
امیدوارم که مشکلاتشون حل بشه
و برگردند

parsianweb
November 29th, 2012, 12:33
با سلام،
همانطور که احتمالا مطلع شدید در برخی از سرورها سی پنل برای دامنه‌های آی آر از دسترس خارج شده که علت شکایت شدید اللحن سی پنل از HostDL بوده که البته تدابیر لازم اتخاذ شده و کاربران همچنان میتوانند از سی پنل بدون مشکل استفاده نمایند،
کافیست بجای دامنه سایت، از آدرس nameserver و یا IP اصلی سرور که در جزئیات سفارش ذکر شده برای ورود به سی پنل استفاده نمایید
به عنوان مثال اگر سایت شما روی ns33.hostdl.com قرار دارند از این آدرس با پورت 2082 می‌توانید برای اتصال استفاده کنید
پ.ن: وضعیت سرورها و همچنین پهنای باند کاربران روزانه بررسی شده و در صورت بروز مشکل سریعا اقدامات لازم صورت میپذیرد، لذا در خصوص وضعیت سرویس ها اصلا جای نگرانی نبوده و همانطور که مشاهده میکنید کلیه سرویس ها بدون مشکل در اختیار کاربران گرامیست
با تشکر

MUV
November 29th, 2012, 12:42
سایت من هم دوباره بالا اومد:">

karshenasi
November 29th, 2012, 12:55
پهنای باند سایت من داشت تموم میشد دستشون درد نکنه صد گیگ اضافه کردن

eslamzadeh
November 29th, 2012, 13:05
به نظر بنده هاست دی ال یه هاستینگ بی نام و نشون و غیر ایمن هستش!
امنیت سرور های اون تست شده و قابل نفوز می باشد. به اوپراتورشون گفتم چرا آنتی ویروس رو برای کاربرا فعال نکردین؟ می گه برای بالا بردن سرعت! خب وقتی سایت ترف هک شد و به کلی نابود شد دیگه سرعت به چه دردش میخوره؟
به نظر بنده سایت هاتون رو انتقال بدین بهتره! نمیگم به سرور من نه! کلی هاستینگ داریم با سرور های ابری و امنیت بالا می توانید از آنها خرید کنین! ما هم در خدمت هستیم!

mohsen12
November 29th, 2012, 13:10
عجب پس سرور هاست دی ال باگ داره پس سایت mihandownload.com رو هک کن

mohsen_eteraz
November 29th, 2012, 13:12
امنیت سرور های اون تست شده و قابل نفوز می باشد. به اوپراتورشون گفتم چرا آنتی ویروس رو برای کاربرا فعال نکردین؟ می گه برای بالا بردن سرعت! خب وقتی سایت ترف هک شد و به کلی نابود شد دیگه سرعت به چه دردش میخوره؟
به نظر بنده سایت هاتون رو انتقال بدین بهتره! نمیگم به سرور من نه! کلی هاستینگ داریم با سرور های ابری و امنیت بالا می توانید از آنها خرید کنین! ما هم در خدمت هستیم!

به نظر بنده صحبت های شما کاملا غیر منطقی میباشد و هدف چیز دیگری است

karshenasi
November 29th, 2012, 13:43

اتفاقا به نظر من امن ترین هاستینگ هست!
من دو ساله ازشون سرویس میگیرم تا الان هیچ مشکلی پیش نیومده ولی قبل از اون هر روز مشکل امنیتی داشتم

reza*
November 29th, 2012, 13:59
ببخشید دوستان
یک سوال
هاست دی ال مگه سرور مجازی و اختصاصی هم میده ؟!

T.S
November 29th, 2012, 14:03
من الان عضو شدم
سایت و سرور دانلود
و تمامی زندگی ما روی هاست دل است
این دوستانی که الان مثل گرگ ریختن اینجا میخوان از آب گلالود ماهی بگیرن
بدونند کدومشون میتونه ادعا کنه 50 درصد خدمات هاست دل رو میتونه بده

شرکت پشتیبان که اون همه ادعا داره جواب تیکت منو بعد 48 ساعت داده
همین مدل تیکت رو هاست دل زیر 4 دقیقه جواب میده

بعدم هیچ مشکلی نداشتیم همه چیز خوبه
انشالله با قدرت میان. تا این هاست هایی که یک سرور دارند و میخوان بندازن به مردم دستشون تو حنا میمونه

T.S
November 29th, 2012, 14:05
ببخشید دوستان
یک سوال
هاست دی ال مگه سرور مجازی و اختصاصی هم میده ؟!

بله دوست عزیز چند ماهی بود که اختصاصی
و مجازی هم میدادن
با کیفیت و قیمت های مناسب

parsianweb
November 29th, 2012, 14:25
پهنای باند سایت من داشت تموم میشد دستشون درد نکنه صد گیگ اضافه کردن

دقیقا ;)

seyyed_ahmad
November 29th, 2012, 15:08

آقا دمت گرم بیا این پاتوق یو و وطن دانلود و میهن دانلود و رز بلاگ و دانلودها و پیچک و فیسنما و نود وهشتیا رو هک کن که اصلا ازشون خوشم نمیاد !!!!!!!اگه فرصت داری به مدیران این سایتها هم باگهاشونو اطلاع بده.
ضمنا تا چند کلاس خوندین ؟
نفوز = نفوذ
اوپراتور=اپراتور
ترف=طرف

danitfk
November 29th, 2012, 15:13
هاست دی ال مگه سرور مجازی و اختصاصی هم میده ؟
بله ؛ مخصوصا سرور اختصاصی از دیتاسنتر Yesup

CrisS
November 29th, 2012, 15:48
سایت من روی میهن وب هاست بود دیشب هاست بالا میومد الان اونم دیگه نمیاد صبح تیکت زدم هنوز در حال بررسی هستش
الان زنگ زدم میگه یکی از سایتا مشکل ایجاد کرده منظورش فکر می کنم همین هاست دی ال بود

Ashkankamangar.ir
November 29th, 2012, 15:53
سایت من روی میهن وب هاست بود دیشب هاست بالا میومد الان اونم دیگه نمیاد صبح تیکت زدم هنوز در حال بررسی هستش
الان زنگ زدم میگه یکی از سایتا مشکل ایجاد کرده منظورش فکر می کنم همین هاست دی ال بود

عزیز من چه ربطی داره به هاست دی ال ؟
میگه یکی از سایتها فشار آورده یعنی روی سرور سایتی بوده که فشار آورده و سرور رو خوابونده همین

eslamzadeh
November 29th, 2012, 15:54
شما به به فارسی نوشتن بنده کاری نداشته باشید! من فقط اینجا فارسی می نویسم بعدشم مشکل من نیست مشکل زبانه که چند تا ت داره!
بعد اینکه شما که از امنیت سر رشته ای ندارید اسپم نکنین! سرور های پر قدرت آشیانه که مرجع هک ایران هست هک شد! اینا که چیزی نداره! بنده یک بار روی سرورشون شل آپلود کردم! و آپلود شد. درحالی که میشد جلوی این کار رو گرفت بهشون گفتم! فقط تنها چیزی که جواب دادن این بود! ناراحتی انتقال بده!
من نمیگم بیاید از بنده بخرین خیر بنده هاستینگ خودم رو برای اشخاص خواصی راه اندازی کردم! من فقط برخی مشکلات رو گفتم! از قبل هم گفتن ایرانی جماعت خوبی نمی فهمه شما برین و از اونها خریداری کنین! و در این خیال باشین که هیچ اتفاقی نمی افته! ولی این رو بدونین هاستینگی که اجازه اسکن به کاربراش نمیده به درد نمی خوره! رزبلاگ هم اسکن شده بود و باگ داشت! بنده دیگه در رابطه با امنیت تو هیچ جای انجمن پست نمیدم! دوستانی که دربارهی امنیت سوال دارن بخصوص دوستانی که از وردپرس استفاده می کنند می تونن به بنده پیام خصوصی بدن!

delta
November 29th, 2012, 15:59

میگه یکی از سایتها فشار آورده یعنی روی سرور سایتی بوده که فشار آورده و سرور رو خوابونده همین

امروز منم رفتم نونوایی دیدم نونش خمیره.گفتم چرا اینطوری زدی؟ گفت دیشب یک شرکتی آردهای خراب براشون فرستاده..فکر کنم کار هاست دل باید باشه.. :))

CrisS
November 29th, 2012, 16:01

دوست گرامی مشکل از طرف Cpanel هستش ربطی به این سایت یا اون سایت نداره

CrisS
November 29th, 2012, 16:04
امروز منم رفتم نونوایی دیدم نونش خمیره.گفتم چرا اینطوری زدی؟ گفت دیشب یک شرکتی آردهای خراب براشون فرستاده..فکر کنم کار هاست دل باید باشه.. :))
ماشالا مایه دار هستین هنوزم میرین نونوایی

Ashkankamangar.ir
November 29th, 2012, 16:06
دوست گرامی مشکل از طرف Cpanel هستش ربطی به این سایت یا اون سایت نداره

نه بذارید براتون توضیح بدم دوست عزیز هر شرکتی برای خودش سرور داره و میتونه از یه کنترل پنل استفاده کنه
خیلی ها سیپنل رو میپسندند که سیپنل با ایران مشکل داره
یک فرد ایرانی مدتیه داره به سایت سیپنل وجود مشتری ایرانی رو سرور هارو گزارش میده
و سیپنل هم با اون سرور و خب طبیعتاً با اون شرکت برخورد میکنه
مشکل هاست دی ال همین ریپورت ها هست ولی مشکل میهن وبهاست دان شدن سرورش در اثر فشار یه مشتری هست
سیپنل فقط یه کنترل پنل هست
سیپنل نمیتونه سرور دان کنه فوقش اخطار میده که سایتهای ir باید حذف بشند همین

isoroush
November 29th, 2012, 16:32
[QUOTE=Ashkankamangar.ir;600568]
یک فرد ایرانی مدتیه داره به سایت سیپنل وجود مشتری ایرانی رو سرور هارو گزارش میده
و سیپنل هم با اون سرور و خب طبیعتاً با اون شرکت برخورد میکنه

بازم مرام و معرفتش که ملتی رو از نون خوردن میندازه !

نقل قول نوشته اصلی توسط eslamzadeh نمایش پست ها

آقا دمت گرم بیا این پاتوق یو و وطن دانلود و میهن دانلود و رز بلاگ و دانلودها و پیچک و فیسنما و نود وهشتیا رو هک کن که اصلا ازشون خوشم نمیاد !!!!!!!اگه فرصت داری به مدیران این سایتها هم باگهاشونو اطلاع بده.
ضمنا تا چند کلاس خوندین ؟
نفوز = نفوذ
اوپراتور=اپراتور
ترف=طرف

خیر بنده هاستینگ خودم رو برای اشخاص خواصی راه اندازی کردم

واقعا ممنونم که دارید فارسی رو گسترش میدید !
چند ماهی میشه همینجور که مطالب رو میخونم سوتی دوستان و غلط های املایی رو جمع می کنم ایشالله در یک مناسبتی ( البته با سانسور نام کاربری افراد ) توی بخش متفرقه می زنم سندی بشه واسه آیندگان

عزیز ! شما برای افراد خاص ( spell : khaas ) زدید ، خواص ( spell : khavaas ) منظور جناب رفسنجانی و دوستان هست ! :D

ولی من به یکه بودن هاست دی ال از نظر کیفیت شک ندارم ولی ما دوتا مشتری توی هفته گذشته از هاست دی ال داشتیم به حدی اذیت کردند سر انتقال دامین ( توجه ! امضام رو پاک می کنم نگید تبلیغ خودش رو کرد ) در کل هاست دی ال خوبه ولی اگر کمی اخلاق نیک و کار راه اندازی چاشنیه کارش کنه به اوج بر می گرده

شاد باشید

a63
November 29th, 2012, 17:34
قرار بود امروز تصمیم گیری کنند پس چی شد؟

delta
November 29th, 2012, 17:34
[QUOTE]

بازم مرام و معرفتش که ملتی رو از نون خوردن میندازه !

واقعا ممنونم که دارید فارسی رو گسترش میدید !
چند ماهی میشه همینجور که مطالب رو میخونم سوتی دوستان و غلط های املایی رو جمع می کنم ایشالله در یک مناسبتی ( البته با سانسور نام کاربری افراد ) توی بخش متفرقه می زنم سندی بشه واسه آیندگان

عزیز ! شما برای افراد خاص ( spell : khaas ) زدید ، خواص ( spell : khavaas ) منظور جناب رفسنجانی و دوستان هست ! :D

ولی من به یکه بودن هاست دی ال از نظر کیفیت شک ندارم ولی ما دوتا مشتری توی هفته گذشته از هاست دی ال داشتیم به حدی اذیت کردند سر انتقال دامین ( توجه ! امضام رو پاک می کنم نگید تبلیغ خودش رو کرد ) در کل هاست دی ال خوبه ولی اگر کمی اخلاق نیک و کار راه اندازی چاشنیه کارش کنه به اوج بر می گرده

شاد باشید

دوست عزیز همه مثل شما معلم دیکته نیستند که؟ شما اگر با کیبورد زیاد کار کنید و اینترنت زیادی سروکله بزنید و روزانه کلی کلمات فینگلیش و انگلیسی و فارسی غلط رو ببینید مطمئن باشید شما هم غلطهای املایی زیادی پیدا میکنید.اگر دوستان اینجا غلط املایی دارند کسی گوشزد نمیکنه به دیگری چون درک میکنن همدیگر رو و علتش رو میدونن.حالا شما میخوای تاپیک بزنی برای غلط املایی؟ بهتره تاپیکتون رو ببرید تو سایت دهخدا بزنید یک چهار نفر استاد ادبیات بهش بخندند!
در مورد هاست دل شما تو دو هفته هاست دل رو شناختید؟ از اخلاق نیک حرف میزنید؟ هاست دل شاید تو جمع 5 هاست خوش اخلاق ایران باشه که ساعت 4 صبح وقتی مشکلی پیش میاد کارت رو راه میندازه.یکبار 3 ساعت سر سایت بنده کار کردند از 3 -6 صبح با وجودی که ربطی اصلا به هاست نداشت مشکلم..تا کسی رو نشناختید خواهشن نظر منفی راجبش ندید.

isoroush
November 29th, 2012, 18:55
[QUOTE=isoroush;600590]

دوست عزیز همه مثل شما معلم دیکته نیستند که؟ شما اگر با کیبورد زیاد کار کنید و اینترنت زیادی سروکله بزنید و روزانه کلی کلمات فینگلیش و انگلیسی و فارسی غلط رو ببینید مطمئن باشید شما هم غلطهای املایی زیادی پیدا میکنید.اگر دوستان اینجا غلط املایی دارند کسی گوشزد نمیکنه به دیگری چون درک میکنن همدیگر رو و علتش رو میدونن.حالا شما میخوای تاپیک بزنی برای غلط املایی؟ بهتره تاپیکتون رو ببرید تو سایت دهخدا بزنید یک چهار نفر استاد ادبیات بهش بخندند!
در مورد هاست دل شما تو دو هفته هاست دل رو شناختید؟ از اخلاق نیک حرف میزنید؟ هاست دل شاید تو جمع 5 هاست خوش اخلاق ایران باشه که ساعت 4 صبح وقتی مشکلی پیش میاد کارت رو راه میندازه.یکبار 3 ساعت سر سایت بنده کار کردند از 3 -6 صبح با وجودی که ربطی اصلا به هاست نداشت مشکلم..تا کسی رو نشناختید خواهشن نظر منفی راجبش ندید.
دوست مهربان من !
اگر شما هم 5 روز لنگ یک انتقال دامین ساده ( یا حتی تغییر نیم سرور ) می بودید این حرف را نمی زدید ، کل زوایا وقتی مشخص می شود که شما قصد ترک آنها را داشته باشید . حتما تجربه خود را از نحوه انتقال و همکاری با ما در میان بگذارید. ما به این مشکل برخوردیم که این حرف را زدیم وگرنه نه پدرکشتگی با هاست دی ال داریم نه تخریبی انجام دادیم ( اگر دقت لازم را بفرمایید بیشتر تعریف بود و به نسبت بسیاری دیگر محترمانه گفتیم ) .

ضمنا تمام سوتی ها فقط غلط املایی نیست ! عکسی دارم که آقایی در وبهاستینگ تالک مشخصات سرور خود را به جای پ.خ کردن پابلیک کرده است !! این هم به مشغله زیاد باز می گردد ؟؟

eslamzadeh
November 29th, 2012, 19:29
delta جان بله شما درست میگین! قبلاً تمام امکانات بود و خیلی هم خوب با مشتری حرف میزدند ولی چندی هست که بیخیال مشتری مداری شدن! این حرف من ماله یک ماه پیش بود! قبلاً بله خیلی کمک می کردند ولی بعداً نمی دونم پشتیبانی عوض شد چی شد که دیگه خوب جواب نمی دادند! من هم برای تست یه شل آپلود کردم و دیدم که آنتی اکسپلویت ندارن!

و در مورد سوتی های بنده! بنده تا دلت بخواهد سوتی میدم هرچقدر می خواهید بخندید چون به قدر کافی ذهنم مشغول هستش پس شاید باز سوتی بدم

isoroush
November 29th, 2012, 19:49
و در مورد سوتی های بنده! بنده تا دلت بخواهد سوتی میدم هرچقدر می خواهید بخندید چون به قدر کافی ذهنم مشغول هستش پس شاید باز سوتی بدم

گرامی ،
متاسفانه طوری شده که وقتی مشکل یکی رو گوشزد کنی دلخور میشه و به دل میگیره ، بارها شده که پ.خ دادم به دوستانی که غلط املایی داشتن که گفتم آقا عبارت این کلمه اینطور بهتر و درست تره و با حرفهایی مثل : معلمی ؟ دکتری ؟ به تو چه ؟ مواجه شدم . حقیقتا من خوشحال میشم عیبم رو بفهمم تا بتونم اصلاحش کنم ، طی این دو سال بیش از 20 بار عودت وجه بدون قید و شرط داشتم ، وقتی که پول رو به حساب مشتری برگردوندم پس از اینکه حسابش رو چک کرد و خیالش راحت شد ازش خواستم که عیب من رو کامل بگه و سعی کردم عیبم رو برطرف کنم ،
کسی هم قصد تمسخر کردن حضرت عالی را نداشت. موفق باشید

Number14
November 29th, 2012, 19:53
در اینکه Hostdl تو سرویس دهی از بهترین ها بود شکی نیست .

ولی حالا شاید به خاظر مشکلاتی که دارند (دیگه با اینکه چه مشکلی داره کاری ندارم) کاربرا ناراضی شدند. خودم شخصا از زبان مشتری هاش هم شنیدم.

انشاالله که دوباره مشکلات رفع بشه و برگردند

جناب دلتا اگه سایتتون هم تو hostdl باشه بررسی کنید هک شده :53:سایتی که تو امضا زدید رو منظورمه

eslamzadeh
November 29th, 2012, 21:10
نه از نظر من هیچ مشکلی نداره! من دوستدارم همیشه ملت رو لبشون خنده باشه! جایه ناراحتی نداره

@Nubmer14:
اون سایت رو سرور های onlinenic.net هستش گویا!

و هر چند اینجا جای این پست نیست! ولی تا یه مدت دیگه مدیریت محتوای وردپرس رو به صورت کاملاً ایمن می سازم و به رایگان قرار میدم تا دوستان استفاده کنند!

delta
November 29th, 2012, 21:34
در اینکه Hostdl تو سرویس دهی از بهترین ها بود شکی نیست .

ولی حالا شاید به خاظر مشکلاتی که دارند (دیگه با اینکه چه مشکلی داره کاری ندارم) کاربرا ناراضی شدند. خودم شخصا از زبان مشتری هاش هم شنیدم.

انشاالله که دوباره مشکلات رفع بشه و برگردند

جناب دلتا اگه سایتتون هم تو hostdl باشه بررسی کنید هک شده :53:سایتی که تو امضا زدید رو منظورمه

نه عزیز... ان سایت والا مال شرکتمون هست یک مدتی هست همش میخوام وردپرس بیارم بالا میزننش!!:)) هاستشم رو یک ریسلری اختصاصی هست.هر کاری میکنم بازم میزننش! معلوم نیست این وردپرس با این امنیتیش کجا میخواد بره..
در مورد هاست دل هم انشالا مشکلی پیش نمیاد.گرچه بازم برای اطمینان امروز یک فول بک آپ از دیتابیس و سایتهام گرفتم.بقیه هم همین کارو کنند.هاست دل هم یک هاستینگه.تا وقتی هست ما هم هستیم و راضی.خدا ازش راضی باشه.اگر رفت ما هم میریم جایی دیگر! دیگه والا اینقدر حرف و حدیث نداره.:105:

yekmobile.com
November 29th, 2012, 21:54
سلام
حالا بالاخره هاست دی ال ادامه میده یا خیر ؟؟

eslamzadeh
November 29th, 2012, 22:52
جای نگرانی نیست هیچ کس این همه مشتری رو از دست نمیده! ادامه میده مطمئن باشید! ولی برای اطمینان یه بک آپ بگیرین و تا مدتی سایتتونو انتقال بدین تا شرایط معلوم بشه! فقط اگه یکم خرج امنیتش کنه خیلی خوب میشه!

eslamzadeh
November 29th, 2012, 23:02
نه عزیز... ان سایت والا مال شرکتمون هست یک مدتی هست همش میخوام وردپرس بیارم بالا میزننش!!:))
هاستشم رو یک ریسلری اختصاصی هست.هر کاری میکنم بازم میزننش! معلوم نیست این وردپرس با این امنیتیش کجا میخواد بره..
delta جان شما کل فایل هاتو باید نگاه کنی ببینی شل آپلود نکردن تو سایتت یا نه!

ilight
November 29th, 2012, 23:15
من موندم یه سری افراد که شاید دارن اینجا از آپ گل آلود ماهی میگیرن ،
فعلا که مشکلی نداره ، نه سرعت نه امنیتش ، این چند روز هم مشکلی نبوده خداروشکر.
من با ۴تا هاست از غول های ایران کار کردم ،خدایی پشتیبانی هاست دی ال خیلی خوب، با حوصله و سریع هست . ساعت ۳شب تیکت دادم زیر ۵دقیقه جواب دادن.
ایشالا مشکلشون هم حل میشه...

ali_ip3
November 29th, 2012, 23:19
سلام
دقیقا همینه جناب ilight (http://www.webhostingtalk.ir/member/28280/) جان !!
من نمیدونم بعضیا چرا علاقه ی بسیاری به سم پاشی دارن !
امیدوارم زودتر به حالت عادی خودشون برگردند که کاربران هم از سردرگمی در بیان

rezaonline.net
November 29th, 2012, 23:28
ولی تا یه مدت دیگه مدیریت محتوای وردپرس رو به صورت کاملاً ایمن می سازم و به رایگان قرار میدم تا دوستان استفاده کنند!
واقعاً ؟
میشه یه تماسی باهاتون داشته باشم ؟

eslamzadeh
November 29th, 2012, 23:37
من موندم یه سری افراد که شاید دارن اینجا از آپ گل آلود ماهی میگیرن ،
فعلا که مشکلی نداره ، نه سرعت نه امنیتش ، این چند روز هم مشکلی نبوده خداروشکر.

وب سایت شما خودش مشکل امنیتی داره! من به شما یه شل میدم شما تو هاستینگتون آپ کنین! اون موقع معلوم میشه که امنیتش بالاست یا نه!

من نمیدونم بعضیا چرا علاقه ی بسیاری به سم پاشی دارن !

علاقه ای به سمپاشی نیست علی جان من فقط گفتم مراقب باشید و راه رو نشون دادم! حالا خود دانی هرکسی هر جوری بخواهد میتونه عمل کنه!
فقط یه سوال! اگه تو سایتتون یه شل آپلود شده باشه و کلی هم فایل داشته باشین چجوری می تونین بفهمین کجاست؟ دونه دونه فایل هارو باز می کنین؟

xpc
November 29th, 2012, 23:42
یه اطلاعیه دیگه توسایت hostdl هست که ممکنه مربوط به این اطلاعیه عدم پشتیبانی هم باشه

سی پنل دامنه‌های آی آر
با سلام،
با تشکر

m-mehdipoor
November 30th, 2012, 00:17
فقط یه سوال! اگه تو سایتتون یه شل آپلود شده باشه و کلی هم فایل داشته باشین چجوری می تونین بفهمین کجاست؟ دونه دونه فایل هارو باز می کنین؟
سلام
خیر ، از آنتی ویروس و آنتی شلر استفاده می شه.

a63
November 30th, 2012, 00:21

آقا الان وارد جمعه شدیم پس چرا هیچ تصمیمی نگرفتن؟

خدا کنه سریع حل بشه به خدا حوصله نداریم دوباره در به در دنبال هاست بگردیم (البته متاسفانه هاست خوب پیدا نمیشه)

xpc
November 30th, 2012, 00:39
آقا الان وارد جمعه شدیم پس چرا هیچ تصمیمی نگرفتن؟

خدا کنه سریع حل بشه به خدا حوصله نداریم دوباره در به در دنبال هاست بگردیم (البته متاسفانه هاست خوب پیدا نمیشه)

دوست عزیز با توجه به این که این خبر بعد از ساعت 11 پنج شنبه شب در سایتشون منتشر شده حدس من اینه که منظور از اطلاع رسانی بدی پنج شنبه هفته ای بعد هست
بنده هم امیدوارم هرچه سریعتر هم مشکل اونا حل شه هم تمام وبمسترای که ازشون سرویس دارن

shivahost
November 30th, 2012, 00:50
جای نگرانی نیست هیچ کس این همه مشتری رو از دست نمیده! ادامه میده مطمئن باشید!

در مورد hostdl تقریبا به کارشون مطمئن هستم و فکر نمی کنم مشکلی برای مشتریانش بوجود بیاد. اما اینکه هیچکس این همه مشتری رو از دست نمیده : از میهن هاست چه خبر؟ - MihanHost domain iran domain hosting iran web design , domain register webdesign low price in tehran (http://www1.mihanhost.com/)

isoroush
November 30th, 2012, 01:19
در مورد hostdl تقریبا به کارشون مطمئن هستم و فکر نمی کنم مشکلی برای مشتریانش بوجود بیاد. اما اینکه هیچکس این همه مشتری رو از دست نمیده : از میهن هاست چه خبر؟ - MihanHost domain iran domain hosting iran web design , domain register webdesign low price in tehran (http://www1.mihanhost.com/)

فکر کنم میهن هاست از سال 1893 میلادی قیمت هاش رو آپدیت نکرده ! دامنه .com رو زده 8500 تومن ( با دلار 800 تومنی حساب کرده ! ) دامین ir رو زده 7800 تومن ! با ریال 200 تومنی حساب کرده :))

ققنوس
November 30th, 2012, 01:31
واقعا اين میهن هاست آخرش چي ميشه

ولش كردن يا ول شده :))

CrisS
November 30th, 2012, 02:18
آقا سایت ما روی میهن وب هاست بود اومده بالا تقریبا ولی یه صفحه اومده میگه نیوکتو آپگرید کن در حالی که چند ماه پیش این کارو کردم
اینجا کسی به نیوک آشنایی داره؟

RoobinaServer
November 30th, 2012, 02:22
آقا سایت ما روی میهن وب هاست بود اومده بالا تقریبا ولی یه صفحه اومده میگه نیوکتو آپگرید کن در حالی که چند ماه پیش این کارو کردم
اینجا کسی به نیوک آشنایی داره؟

امیدوار هستم بکاب چند ماه پیشتون قبل آپگرید را براتون رستور نکرده باشند.

یا حق

CrisS
November 30th, 2012, 02:26
منم همین فکرو می کنم
موندم مراحل اپگرید رو انجام بدم یا وایستم فردا یا پس فردا پشتیبانی چی میگه
این صفحه اومده

http://upcity.ir/images/09326492340883573438.jpg

RoobinaServer
November 30th, 2012, 02:33
منم همین فکرو می کنم
موندم مراحل اپگرید رو انجام بدم یا وایستم فردا یا پس فردا پشتیبانی چی میگه
این صفحه اومده

http://upcity.ir/images/09326492340883573438.jpg

زده 8.2 به 8.3

مطمئنا از ورژن 8.1 که قبلا استفاده نکردید و به 8.2 آپگرد نکردید درسته ؟

چند ماه پیش به ورژن 8.3 آپگرد کردید ؟

اگر به 8.3 قبلا آپگرد کردید باور کنید 99% احتمال میدم بکابتون برگشته دیگه نیوک اینقدرها هم مشکل نداره که نفهمه ورژن چنده باز بخواد آپگرد بشه.. :)

دست نزنید تا ببینید پشتیبانی چی میگه.

ارادتمند سجادیه
یا حق

CrisS
November 30th, 2012, 02:43
زده 8.2 به 8.3

مطمئنا از ورژن 8.1 که قبلا استفاده نکردید و به 8.2 آپگرد نکردید درسته ؟

چند ماه پیش به ورژن 8.3 آپگرد کردید ؟

اگر به 8.3 قبلا آپگرد کردید باور کنید 99% احتمال میدم بکابتون برگشته دیگه نیوک اینقدرها هم مشکل نداره که نفهمه ورژن چنده باز بخواد آپگرد بشه.. :)

دست نزنید تا ببینید پشتیبانی چی میگه.

ارادتمند سجادیه
یا حق

نه 8.2 بود من حدود 6 ماه پیش آپگرد کردم هیچ مشکلی هم نداشتم

حق با شماست توی هاست نگاه کردم فایل هایی که طی دو سه ماه قبل آپلود کردم نیستن

خیلی ممنون آقای سجادیه

Alikhobeh
November 30th, 2012, 03:44
دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدی ؟؟

بنده خودم قبلا یک سال پیش زمانی که هاست دی ال جمع کرد رفت بااین که اعلام کرده بود جمع کردیم سایتم تا 20 روز بعدش هم روی سرورش بود و اصلا بک اپ کسی نابود نشد !!!

لطفا خبر کذب به مردم ندین !! شاید مشکل داشته باشین با هاست دی ال اما بنده خودم 10/15 تا سایت داشتم اون زمان ایشون هم به مشتریان اعلام کردن یک فکری به حال خودشون بکنن

بعد که دوباره هاست دی ال برگشت اکثر وبمستر ها برگشتن پیشش !! به قول دوستان مشکله شاید پیش بیاد !! اما همه میدونن حرف اول تو هاستنگ ایران رو داره هاست دی ال میزنه

Persi@n
November 30th, 2012, 04:34
پایان فعالیت HostDL

کاربران گرامی،

طی چند سال گذشته همواره تمام هم و غم HostDL بر ارائه خدمات با کیفیت، مناسب و درخور شما عزیزان بوده که به لطف خدا و با تلاش شبانه روزی و البته همراهی مشتریان محترم به این مهم دست یافته و شاهد بازخوردهای بسیار خوب مشتریان محترم بوده ایم که همیشه باعث افتخار ماست

سعی کردیم در راستای حفظ و ارتقاء سطح کیفی سایتهای ایرانی گام برداریم و انشاالله که در این مسیر بستر مناسبی برای رشد و ترقی سایتها فراهم کرده باشیم

شوربختانه شرایط نابسامان داخلی و خارجی وضعیت اسفناکی برای بازار هاستینگ بودجود آورده و اغلب شرکت ها را در معرض ورشکستگی قرار داده که مهم ترین آنها افزایش نوجومی نرخ ارز و هزینه تمام شده سرویسها برای hostdl و سایر مشکلات ناشی از تحریم ها میباشد که HostDL طی ماه های اخیر این فشار را حتی المقدور تحمل کرده و مانع از اعمال فشار بر روی مشتریان شده است ( تعرفه های سایت و دانلود طی 1-2 سال گذشته کاملا ثابت بوده )

همچنین با توجه به نرخ بسیار سنگین سخت افزار مرغوب و پهنای باند در داخل کشور که هر 2 وابسته به ارز میباشد، سرویسهای داخلی چه از لحاظ سخت افزار چه از لحاظ بستر و زیرساخت های شبکه اصلا قابلیت پذیرش سایتهای بزرگ و معتبر ایرانی را نداشته و مناسب کار سایتهای بزرگ شخصی نمیباشد

مجموع این شرایط و تنگ تر شدن حلقه تحریم و مشکلات عدیده در انتقال و تبدیل پول و موارد دیگر منجر به اتخاذ این تصمیم شده و متأسفانه باید به اطلاع شما برسانیم که به دلایل متعدد و علی رغم میل باطنی HostDL قادر به ادامه سرویس دهی نبوده و دوره فعلی آخرین دوره فعالیت میباشد

لازم به ذکر است که کلیه سرویسها اعم از هاست دانلود و هاست سایت، VPS و سرور اختصاصی تا پایان دوره جاری و تاریخ انقضای سرویس در دسترس و قابل استفاده میباشد

ضمن تشکر و قدردانی از تمام کسانی که در طول این چند سال در شرایط مشکل و بحران در کنار ما بوده اند، هرگونه کوتاهی و قصور احتمالی در مدت همکاری را به بزرگواری خود بر ما ببخشید

با آرزوی موفقیت و کامیابی روز افزون

مدیریت HostDL

۱۰ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۳ و ۴۷ دقیقه

انتقال سرویس‌ها

مشتریان محترم،

با توجه به اینکه دوره فعلی آخرین دوره سرویس‌دهی می‌باشد در صورت وجود مشکل می‌توانید با email های زیر تماس گیرید:

تهیه نسخه پشتیبان - backup@hostdl.com
دامنه - domain@hostdl.com
امور مالی - billing@hostdl.com

بدیهیست که طبق اعلام قبلی بخش‌های پشتیبانی و یا سایر email ها پاسخگوی شما عزیزان نمیباشد

پ.ن: کلیه سرویس‌ها تا آخرین روز اعتبار قابل استفاده می‌باشد
پ.ن: با توجه به حجم بالای انتقال و پروسه‌ های backup گیری متعدد، حتی‌الامکان در ساعات روز و اوج بازدید از تولید backup پرهیز کرده و لطفا در ساعات نیمه شب اقدام نمایید، همچنین برای انتقال سایتهای حجیم می‌توانید با backup@hostdl.com تماس حاصل نمایید

با احترام

۱۰ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۳ و ۵۶ دقیقه

خیلی حیف شد واقعا

zirefi
November 30th, 2012, 06:30
دوستان به نظرتون حالا چیکار میشه کرد؟ به کدوم هاستینگ انتقال بدیم ؟ لطفا هر کی هر جا انتقال میده بگه اینجا ما هم بریم اونجا:((

pardishosting
November 30th, 2012, 06:42
حق دارند ... چند ماهه مشکلات هاستینگ زیاد شده هزینه ارز واقعا کمرشکن هست ، طرف دیتاسنتر درجه 1 نمی شه رفت .

PerDon
November 30th, 2012, 07:08
خیلی ساده : " بدبخت شدیم :) "

VBIran
November 30th, 2012, 07:19
فکر می کنم مثل قبل خیلی از سایت ها از جمله سایت خودم آواره خواهند شد .. :)

contact_mehdi
November 30th, 2012, 10:04
واقعا باید گفت که با این خاتمه فعالیت ، ما رو در وضعیت بدی قرار دادند . چون واقعا سخته که شرکتی رو با این کیفیت و سطح قیمت پیدا کرد

شما چه شرکت معتبر و نام آشنای دیگری را برای کوچ سایت ، پیشنهاد می کنید؟

m-mehdipoor
November 30th, 2012, 10:29
واقعا باید گفت که با این خاتمه فعالیت ، ما رو در وضعیت بدی قرار دادند . چون واقعا سخته که شرکتی رو با این کیفیت و سطح قیمت پیدا کرد

شما چه شرکت معتبر و نام آشنای دیگری را برای کوچ سایت ، پیشنهاد می کنید؟

سلام
دوستان خواهشا کسی اینطوری نیاد و نگه چه شرکت معتبر و... می شناسید
اینجا هیچ کسی نیست که بگه هاست من بده.... ریسلر ها هم الان می رن دوستاشونو جمع می کنن بگن آقا فلانی تایید می شه.
شما اولین کاری که می کنید اینه که بفهمید هاستتون چقدر مصرف داره، اگر مصرفش پایین بوده و هاست دی ال رو انتخاب کردید، خب الان کارتون زیاد سخت نیست، ولی اگر یه سیستم مثل وردپرس و n تا پلاگین دارید، الان واقعا به مشکل می خورید و هر کسی نمی تونه میزبان شما باشه...
من خودم هاست می فروشم، خودم می گم هاست دی ال واقعا یکی از بهترین ها ، نه به لحاظ دانش، نه به لحاظ اخلاق ( چون خودم خرید نداشتم نظری ندارم )، بلکه از لحاظ قدرت و پایداری سرور ها و پشتیبانی بود.
هیچ وقت مشکلی با این هاستینگ نداشتم و همیشه آرزوی موفقیتش رو می کردم، چون یه جورایی داشت ملت با بازدید بالا رو نجات می داد....
همونطور هم که خودشون اشاره کردن، قیمت سرویس ها رو بالا نبرده بودن ، شاید قبلا مناسب نبود به لحاظ قیمت ولی اواخر واقعا از نظر قیمت هم کارشون رقابتی نبود...
به هر حال امیدوارم سایتی به این دلیل افت نکنه و دوستان به جای اینکه با هم دعوا کنند، فکر کنن تو این فرصت کم انتخاب درست کدومه .
نظرات مختلف همه ی دوستان حتی کسایی که هاست می فروشن رو بشنون و سریع جبهه نگیرن که اومدین شکار کنید و ... !!
اونها نظر می دن شما عقل دارید ! نظرات و ببینید و بگذرید و فکر کنید و انشاالله بهترین تصمیم رو بگیرید، به هر حال روی سیستم شخصی که نمی تونید سایتتون رو بالا بیارید به یکی از همینها نیاز دارید، یا سرور اختصاصی باید بگیرید ...
موفق باشید.

ققنوس
November 30th, 2012, 10:43
واقعا حيف شد

چند باري باهاشون در ارتباط بودم خيلي خيلي مودب و حرفه اي بودن .

جاي اين تيم واقعا خالي مي مونه .

تاسف تاسف

ali_ip3
November 30th, 2012, 11:21
پایان فعالیت HostDL.

کاربران گرامی،
طی چند سال گذشته همواره تمام هم و غم HostDL بر ارائه خدمات با کیفیت، مناسب و درخور شما عزیزان بوده که به لطف خدا و با تلاش شبانه روزی و البته همراهی مشتریان محترم به این مهم دست یافته و شاهد بازخوردهای بسیار خوب مشتریان محترم بوده ایم که همیشه باعث افتخار ماست
سعی کردیم در راستای حفظ و ارتقاء سطح کیفی سایتهای ایرانی گام برداریم و انشاالله که در این مسیر بستر مناسبی برای رشد و ترقی سایتها فراهم کرده باشیم
شوربختانه شرایط نابسامان داخلی و خارجی وضعیت اسفناکی برای بازار هاستینگ بودجود آورده و اغلب شرکت ها را در معرض ورشکستگی قرار داده که مهم ترین آنها افزایش نوجومی نرخ ارز و هزینه تمام شده سرویسها برای hostdl و سایر مشکلات ناشی از تحریم ها میباشد که HostDL طی ماه های اخیر این فشار را حتی المقدور تحمل کرده و مانع از اعمال فشار بر روی مشتریان شده است ( تعرفه های سایت و دانلود طی 1-2 سال گذشته کاملا ثابت بوده )
همچنین با توجه به نرخ بسیار سنگین سخت افزار مرغوب و پهنای باند در داخل کشور که هر 2 وابسته به ارز میباشد، سرویسهای داخلی چه از لحاظ سخت افزار چه از لحاظ بستر و زیرساخت های شبکه اصلا قابلیت پذیرش سایتهای بزرگ و معتبر ایرانی را نداشته و مناسب کار سایتهای بزرگ شخصی نمیباشد
مجموع این شرایط و تنگ تر شدن حلقه تحریم و مشکلات عدیده در انتقال و تبدیل پول و موارد دیگر منجر به اتخاذ این تصمیم شده و متأسفانه باید به اطلاع شما برسانیم که به دلایل متعدد و علی رغم میل باطنی HostDL قادر به ادامه سرویس دهی نبوده و دوره فعلی آخرین دوره فعالیت میباشد
لازم به ذکر است که کلیه سرویسها اعم از هاست دانلود و هاست سایت، VPS و سرور اختصاصی تا پایان دوره جاری و تاریخ انقضای سرویس در دسترس و قابل استفاده میباشد
ضمن تشکر و قدردانی از تمام کسانی که در طول این چند سال در شرایط مشکل و بحران در کنار ما بوده اند، هرگونه کوتاهی و قصور احتمالی در مدت همکاری را به بزرگواری خود بر ما ببخشید
با آرزوی موفقیت و کامیابی روز افزون
مدیریت HostDL

Ramin
November 30th, 2012, 11:22
1000000 این متن را کپی کردند !

ali_ip3
November 30th, 2012, 11:23
انتقال سرویس‌ها

مشتریان محترم،
با توجه به اینکه دوره فعلی آخرین دوره سرویس‌دهی می‌باشد در صورت وجود مشکل می‌توانید با email های زیر تماس گیرید:

تهیه نسخه پشتیبان - backup@hostdl.com
دامنه - domain@hostdl.com
امور مالی - billing@hostdl.com

بدیهیست که طبق اعلام قبلی بخش‌های پشتیبانی و یا سایر email ها پاسخگوی شما عزیزان نمیباشد

پ.ن: برای مقصد هیچیک از شرکت‎‌های همکار معرفی، تأیید و یا رد نمیشود
پ.ن: کلیه سرویس‌ها تا آخرین روز اعتبار قابل استفاده می‌باشد
پ.ن: با توجه به حجم بالای انتقال و پروسه‌ های backup گیری متعدد، حتی‌الامکان در ساعات روز و اوج بازدید از تولید backup پرهیز کرده و لطفا در ساعات نیمه شب اقدام نمایید، همچنین برای انتقال سایتهای حجیم می‌توانید با backup@hostdl.com تماس حاصل نمایید

با احترام

shivahost
November 30th, 2012, 11:42

متاسفانه نظرم اشتباه بود و این همکار عزیز هم نتوانست با مشکلات کنار بیاد. البته همانطور که گفتم خیلی با معرفت و درستکار هستند که فرصت لازم و کافی به مشتریان خود داده اند و به یکباره غیب نشده اند. واقعا این کار مدیریت hostdl قابل تقدیر است.

ali_ip3
November 30th, 2012, 11:55
دوستان فقط بد بخت شدیم !
کجا انتقال بدیم ؟ تصمیم نگرفتین ؟

isoroush
November 30th, 2012, 12:08
:-| دست باعث و بانی مدیریت کننده جهان درد نکنه با این مدیریت کردنش

milad221
November 30th, 2012, 12:08
الهی خیر نبینن که هر 2 سال یک بار همه رو تو چاه میندازن
کسی در مورد وب سرور استفاده شده توسط هاست دی ال خبر داره چیه؟
moozhttpd

pardishosting
November 30th, 2012, 12:12
لایت اسپید هست.
موز کجا بود.

milad221
November 30th, 2012, 12:17
لایت اسپید هست.
موز کجا بود.
Index of /Serial.1/ (http://hosein.teh-song21.in/Serial.1/)

Reza.exe
November 30th, 2012, 12:18
الهی خیر نبینن که هر 2 سال یک بار همه رو تو چاه میندازن
کسی در مورد وب سرور استفاده شده توسط هاست دی ال خبر داره چیه؟
moozhttpd
یعنی اطلاعات علمی دوستان منو کشته
lighttpd هست ،
moozhttpd هم custom header
هست

milad221
November 30th, 2012, 12:22
lighttpd هست ،
هست
من دیدیم اون پایین همون اسم رو نوشته کپی کردم اینجا معذرت اگه اطلاعات ما کمه شما به بزرگواری خودت ببخش
واسه من فرقی نمیکنه هر کوفتی هست کسی هست کانفیگ کنه و اون قسمت وی ای پی هم انجام بده ؟

pardishosting
November 30th, 2012, 12:37
lighttpd هست ،
هست

قبلا لایت اسپید بوده ...
یه مدت هم Nginx بود.

Reza.exe
November 30th, 2012, 12:42
قبلا لایت اسپید بوده ...
یه مدت هم Nginx بود.
هر وب سروری که امکان custom header داشته باشه می شه تغییر داد
البته لایت اسپید همچین امکانی نداره

MUV
November 30th, 2012, 12:53
از بچه ها کسی سرور خوب واسه هاست معرفی نمیکنه که تایید شده باشه؟؟

eslamzadeh
November 30th, 2012, 12:53
سلام
خیر ، از آنتی ویروس و آنتی شلر استفاده می شه.
خب اگه کاربر اجازه اسکن نداشته باشه چی؟

در مورد hostdl تقریبا به کارشون مطمئن هستم و فکر نمی کنم مشکلی برای مشتریانش بوجود بیاد. اما اینکه هیچکس این همه مشتری رو از دست نمیده : از میهن هاست چه خبر؟ - (http://www1.mihanhost.com/)

من میهن هاست رو تایید نمی کنم! پشتیبانیشون خوب نبود!

milad221
November 30th, 2012, 12:54
اقا رضا منتظر جواب شما هستم:53:

mohebali
November 30th, 2012, 12:54
خیلی بده که اینطوری میشه ...
برام جالبه که راحت میتونستن بفروشن هاست دی ال رو بی سر و صدا و کلی .....

pardishosting
November 30th, 2012, 12:55
خیلی بده که اینطوری میشه ...
برام جالبه که راحت میتونستن بفروشن هاست دی ال رو بی سر و صدا و کلی .....

بر می گرده.
پول بده ترین مشتری ها رو هاست دی ال داشت.

shivahost
November 30th, 2012, 12:56
از بچه ها کسی سرور خوب واسه هاست معرفی نمیکنه که تایید شده باشه؟؟

برای دانلود و سایت های بسیار پربازدید فکر نمی کنم چیزی معرفی و سپس تایید بشه....

MUV
November 30th, 2012, 13:00
برای دانلود و سایت های بسیار پربازدید فکر نمی کنم چیزی معرفی و سپس تایید بشه....

بنظرتون بهتر نیست روی سرور اختصاصی خودمون این کار رو انجام بدیم؟ هزینه Cpanel یا دایرکت ادمین ماهی چقدر می شه؟

m-mehdipoor
November 30th, 2012, 13:10
بنظرتون بهتر نیست روی سرور اختصاصی خودمون این کار رو انجام بدیم؟ هزینه Cpanel یا دایرکت ادمین ماهی چقدر می شه؟

بله اگر سایت پر بازدید دارید می تونید روی سرور اختصاصی کار کنید
سی پنل الان حدود 105 تومن و دایرکت ادمین زیر 15 - 20 تومن است.

MUV
November 30th, 2012, 13:12
بله اگر سایت پر بازدید دارید می تونید روی سرور اختصاصی کار کنید
سی پنل الان حدود 105 تومن و دایرکت ادمین زیر 15 - 20 تومن است.

دایرکت ادمین مشکلی نداره؟ خوب هست؟ چون تا حالا ازش استفاده نکردم

1eng.ir
November 30th, 2012, 13:13
بهتره به کارتون اهمیت قائل بشید و هزینه کنید (حرفه ایش این میشه)
هاست دی ال وبمسترای ایرانی رو به ارزونی بیش از حد عادت داد :)
الان هم از پس این همه هزینه بر نمیاد (یه حساب کتاب کنی واقعاً میبینی سخته) مجبور به این کار شده ...
ولی دوباره بر میگرده مثه قبل با قیمت بالاتر :d

Ramin
November 30th, 2012, 13:15

دقیقا نظر بنده نیز همین است . این اطلاعیه ها احتمالا جزو سیاست کاری هستند ! مانند دفعه قبل !

RoobinaServer
November 30th, 2012, 13:15

الان هم از پس این همه هزینه بر نمیاد (یه حساب کتاب کنی واقعاً میبینی سخته) مجبور به این کار شده ...

همش سر هزینه نبوده آخه که ...

(مثل قبل با سوختن هارد و پاک شدن و از بین رفتن یک سری سایت ها.)

1eng.ir
November 30th, 2012, 13:18

والا نظر شخصی بود

ولی در مورد سری قبل، مشکلات شخصی رو ذکر کردن و زحمت کلی وبمستر رو به باد دادن !!!
دوباره برگشتن و قیمتا رفت بالا :)
چرا؟ چون قیمتای قبل براشون نمیصرفید ...
الان هم یه حساب کتاب کنی میبینی خیلی سخته با این وضعیت کنار اومدن! مثلاً سایتی که نیاز به حداقل 4 گیگ رم داره که بیاد بالا و بدون مشکل کار کنه، با 10 15 تومن میزبانی میکردن! یعنی چی آخه :دی

ولی کار بدی کردن وبمسترا رو به ارزونی بد عادت کردن :d

Grafix
November 30th, 2012, 13:20

پس این 10-15 روز باقی مانده از اعتبار هاست رو فعلا" سر کنیم، تا ببینیم چی پیش میآد ؟

1eng.ir
November 30th, 2012, 13:23
پس این 10-15 روز باقی مانده از اعتبار هاست رو فعلا" سر کنیم، تا ببینیم چی پیش میآد ؟
نه رفیق :d
از الان به فکر چاره باش :)

خودت خوبی؟ :دی

بیچاره اونایی که باید 2 ترابایت فایل رو تو 3 4 روزه انتقال بدن :52:

Ramin
November 30th, 2012, 13:23

دفعه قبل که مشکلات قضایی و دادگاهی و ... را بهانه اصلی قرار داده بودند و بعد مشکلات فنی .
یعنی در حال حاضر هم مجدد اطلاعات تعدادی سایت نابود شده است؟ یک آپ هم وجود ندارد؟

MUV
November 30th, 2012, 13:24

غیر از این هرروز که نمیشه آدم هاست رو انتقال بده. دوباره کلی کار انجام داده دوباره باید از اول این کار رو انجام بده. خوب می گفتن که سود نداره ما تصمیم می گرفتیم که برامون می صرفه با هزینه جدید یا نه. این خیلی فرق میکنه تا اینکه مجبور بشیم انتقال بدید بعد بیان بگن که اگه میخواید برگردید با قیمت جدید. آخه چه کاریه؟؟

30SecondToMars
November 30th, 2012, 13:25
زده که پایان فعالیت HostDL

اطمینان دارم وزارت اطلاعات دخل دوست عزیزمون هاست دی ال رو داده .....!

چون از تمام سایتهای غیر مجاز موسیقی پشتیبانی میکردش

الان قدرتمند ترین هاستینگه . امکان نداره به خاطر افزایش قیمت ارز این کار احمقانه رو کنه و همه چیز رو به باد بده

به راحتی میتونه بگه قیمت ها افزایش پیدا میکنن . هر کی میخواد بسم الله . هر کی نمیخواد بای بای .....

اما به خواست خودش نیست .

چه بد شد ...... :((

pardishosting
November 30th, 2012, 13:25
هاست دانلودی ها بیچاره می شند.
واقعا هاست دی ال ادم رو بیچاره می کنه ... جابجایی چند ترابایت واقعا مشکل هست ، اونم زمانی که همه بخوان منتقل کنند.

RoobinaServer
November 30th, 2012, 13:26
غیر از این هرروز که نمیشه آدم هاست رو انتقال بده. دوباره کلی کار انجام داده دوباره باید از اول این کار رو انجام بده. خوب می گفتن که سود نداره ما تصمیم می گرفتیم که برامون می صرفه با هزینه جدید یا نه. این خیلی فرق میکنه تا اینکه مجبور بشیم انتقال بدید بعد بیان بگن که اگه میخواید برگردید با قیمت جدید. آخه چه کاریه؟؟

خب الان چرا برای بنده را نقل قول کردید و گفتید ؟ :ی

من که نگفتم بر میگردن ترکشش به ما خورد :ی.:53:

1eng.ir
November 30th, 2012, 13:29
واقعا هاست دی ال ادم رو بیچاره می کنه ... جابجایی چند ترابایت واقعا مشکل هست ، اونم زمانی که همه بخوان منتقل کنند.

فکر کن طرف 2 ترابایت فایل داره، با سرعت 1 مگ بر ثانیه هم منتقل بشه (تو این شلوغی و مصرف منابع، رقم خیلی بالاییه :دی) میشه 555 ساعت :d
باید بره با برف سال دیگه برگرده :))

30SecondToMars
November 30th, 2012, 13:32

شما که سازت رو بزن داداش . همه میدونن رقیب سرسخت هاست دی ال ، فقط و فقط پردیس هاستینگه

چند ماه پیش میخواستم بین پردیس هاستینگ و هاست دی ال ، یکی رو انتخاب کنم .....

شانس اوردما ، شانس ....:104:

وای وای وای ....:-ss

پردیس جان ، اگر واقعا مشکل هاست دی ال ، به خاطر پلیس سایبر و اطلاعات نیست ، و فقط مشکلش به خاطر دلار و ارزه

جان ما قیمتهارو ببر بالا ما رو هم بد بخت نکنی .

Grafix
November 30th, 2012, 13:32
نه رفیق :d
از الان به فکر چاره باش :)

خودت خوبی؟ :دی

بیچاره اونایی که باید 2 ترابایت فایل رو تو 3 4 روزه انتقال بدن :52:

ظاهرا" همه در حال گرفتن بکآپ هستند که اینقدر روی سرور فشار هست ..
Server Load: 131.48 / 64 cpus

چطوری محمد جان، خوبی شما ؟

فعلا" که جایی به ذهنم نمیرسه واسه انتقال سایت، پیشنهادی نداری شما ؟

Reza.exe
November 30th, 2012, 13:34

لود 131 برای سرور 64 هسته ای عادی هست :)

MUV
November 30th, 2012, 13:34
خب الان چرا برای بنده را نقل قول کردید و گفتید ؟ :ی

من که نگفتم بر میگردن ترکشش به ما خورد :ی.:53:

نه من حرف شما رو تایید کردم. فقط مواردی که خودم یادم میومد رو اضافه کردم.فدای دادا

1eng.ir
November 30th, 2012, 13:37

64 هسته، لود 131 :d
شونصد روز دیگه میتونی بک آپ بگیری :d

مخلصیم سعید جان :)

من، پیشنهاد؟ از اون حرفا بودا :d
نه عزیزم، پیشنهاد خاصی ندارم برات (و برای بقیه)
فقط، اگه سایت معمولی و کم بازدید داری میتونی با یه هاست معمولی کارتو راه بندازی (ایرانی یا خارجی)
اگه سایت پر بازدید داری، هزینه کن و از دردسر خلاص شو. بستگی به وضعیت سایتت وی پی اس یا سرور بگیر :)

MUV

پردیس هاستینگ جان. یعنی از شما بگیریم دیگه خیالمون راحته؟؟;)

shivahost

خوبه خواهش کردند بگذارید برای مواقع خلوت!

اما بکاپ گیری و فشرده کردن این حجم هم پروسه ای هست ....

Grafix
November 30th, 2012, 13:39
64 هسته، لود 131 :d
شونصد روز دیگه میتونی بک آپ بگیری :d

مخلصیم سعید جان :)

من، پیشنهاد؟ از اون حرفا بودا :d
نه عزیزم، پیشنهاد خاصی ندارم برات (و برای بقیه)
فقط، اگه سایت معمولی و کم بازدید داری میتونی با یه هاست معمولی کارتو راه بندازی (ایرانی یا خارجی)
اگه سایت پر بازدید داری، هزینه کن و از دردسر خلاص شو. بستگی به وضعیت سایتت وی پی اس یا سرور بگیر :)

tnx ..

30SecondToMars
November 30th, 2012, 13:41
پردیس هاستینگ جان. یعنی از شما بگیریم دیگه خیالمون راحته؟؟;)

من ازش هاست دانلود دارم ، خیالت راحت . خوب نیست . عالیه ....

Grafix
November 30th, 2012, 13:43
لود 131 برای سرور 64 هسته ای عادی هست :)

اکثر اوقات اینطوری نبود و به این حد نمیرسید ..
من که زیاد وارد نیستم، دیدم قسمت وضعیت Server Load قرمز شده ..

saeid1346
November 30th, 2012, 13:43
1eng.ir

چرا انقدر جو سازی میکنی !؟ بیخیال شو دیگه سرورا مشکلی نداره !

بله ظاهرا هاستینگ های رقیب هاست دی ال در حال گرفتن ماهی هستن اونم از اب گل الود !!!

mirhendi
November 30th, 2012, 13:44
این جا که همه اسپم گذاشتن اینم روووش

بچهه ها هرکی هاست می خواد پی ام بده
هاست را با هر فضایی که بخاین 3 روز رایگان میدیم برای تست سرعت امنیت کیفیت
هرکی خواست یا پی ام بده به mirhendi123
یا
mrmizban.ir
یه اکانت بسازه و تیکت بزنه حله

ir2seda
هاست دی ال رفت و کم کم ماهی گرفتن از آب گل آلود داره شروع میشه ..... ;)

این روز ها همه به دنبال هاست خوب هستن شما چطور !!!!

mohebali
کاش حداقل زمان بندی داشتن !
به هر حال امیدوارم مشکلی برای کسی پیش نیاد

pardishosting
این دوست ما شوخی می کنه ... ما اصلا دنبال کاربرای پربازدید نیستیم. بخصوص کاربرای هاست دی ال !
سرویس های ما هم خوب هستند فقط گهگاهی حال اساسی می گیرند. اونم به خاطر دیتاسنترهای درجه 2 و 3 هست.

1eng.ir
خوبه خواهش کردند بگذارید برای مواقع خلوت!

همچین سرورهایی ساعت شلوغ و خلوت ندارن ... (505 سایت ...)
مخصوصاً الان که همه باید در برن ...

مثه اینه که به تهرانیا بگن تا 48 ساعت دیگه زلزله میاد و باید تخلیه کنید. لطفاً تو ساعات خلوت این کار رو بکنید که ترافیک درست نکنید!
دِ نمیشه برادر :دی
میشه؟

MUV
November 30th, 2012, 13:45
این جا که همه اسپم گذاشتن اینم روووش

بچهه ها هرکی هاست می خواد پی ام بده
هاست را با هر فضایی که بخاین 3 روز رایگان میدیم برای تست سرعت امنیت کیفیت
هرکی خواست یا پی ام بده به mirhendi123
یا
mrmizban.ir
یه اکانت بسازه و تیکت بزنه حله

عزیز سایتت بالا نمیاد که اصلا:)

MUV
November 30th, 2012, 13:46
همچین سرورهایی ساعت شلوغ و خلوت ندارن ... (505 سایت ...)
مخصوصاً الان که همه باید در برن ...

مثه اینه که به تهرانیا بگن تا 48 ساعت دیگه زلزله میاد و باید تخلیه کنید. لطفاً تو ساعات خلوت این کار رو بکنید که ترافیک درست نکنید!
دِ نمیشه برادر :دی
میشه؟

این زلزله رو خوب اومدی:)
نه امکانش 1- دصد هستش

1eng.ir
November 30th, 2012, 13:48
1eng.ir

چرا انقدر جو سازی میکنی !؟ بیخیال شو دیگه سرورا مشکلی نداره !

جو چیه برادر؟ شما 2 ترابایت فایل داشته باشید فکر میکنید کار یکی دو ساعته که انتقال بدید؟ :)

من نه اینجا سودی میبرم نه ضرری
فروم عمومیه و منم مثه بقیه نظرمو میگم :)

T.S
November 30th, 2012, 13:48
pardishosting (http://www.webhostingtalk.ir/member/17/)

دوست عزیز من بهتون یک پیغام دادم
بررسی کنید

pardishosting
November 30th, 2012, 13:49
ما 8 ترابایت سرور به سرور کردیم ... 5 روز طول کشید با سرعت بالا ...

saeid1346
November 30th, 2012, 13:50
1eng.ir

حاجی چرا شما شدی کاسه داغ تر از آش !؟ میشه توضیح بدی !؟

مشتریایی هاست دی ال اکثرا حرفه ای هستن و میدونن کجا باید انتقال بدن و چطور انتقال بدن که مشکل پیش نیاد ! این وسط شما چی میگی !؟

درضمن یه صدتا نظر دادی ! بسه دیگه چقدر میخوای نظر بفرستی تو این تایپیک!؟

Grafix
November 30th, 2012, 13:55
1eng.ir

حاجی چرا شما شدی کاسه داغ تر از آش !؟ میشه توضیح بدی !؟

مشتریایی هاست دی ال اکثرا حرفه ای هستن و میدونن کجا باید انتقال بدن و چطور انتقال بدن که مشکل پیش نیاد ! این وسط شما چی میگی !؟

بنده خدا که حرفی نداره دوست من
تجربه ش رو از دشواری های انتقال اطلاعات با حجم زیاد رو بیان کرد.

mohebali
November 30th, 2012, 13:56
ممد فخرایی حتی اگه تبلیغ بکنه و به قول شما از آب گل آلود ماهی بگیره هم کارش تایید میشه چون یکی از اینکارهای نت هست
اطلاعاتش :
عضو دایم 1eng.ir آواتار ها

تشکر شده 5,294 بار در 2,536 پست

کلا من که به جز یه مورد که روح و روان منو بازی گرفت ........ با رضا ( یادته ممد؟)تو روحت ) بدی ندیدم ازش

30SecondToMars
November 30th, 2012, 13:56
توصیه به همه ی هاستینگ هایی که حالا میخوان کاربرای هاست دی ال رو جذب کنن

داخل سایتتون بنویسید که
امکان ارائه خدمات و سرویس ها به سایت های موزیک , فیلم و سایت های فروشگاهی غیر مجاز وجود ندارد .

الکی بنویسید . اما ارائه بدین . البته اگر نمیخواید به سرنوشت هاست دی ال دچار بشین .

من هنوز هم ایمان دارم پلیس اون رو زیر فشار گذاشته، اونم به خاطر سایتهای موزیک.

1eng.ir
November 30th, 2012, 13:58
شما حرفه ای
انتقال بدید
به بقیه هم یاد بدید :)

پسر جان
پورت هر دو سرور 1 گیگ هم باشه، با این ترافیکی که وجود داره نمیتونی بیشتر از 5 مگ استفاده کنی! در حد محاله ;)
حساب کن ببین چه بلایی قراره سرت بیاد

+ عرض کردم اینجا انجمن عمومیه، نیازی نیست کسی کاسه داغ تر از آش بشه ;)

شما اگه میتونید یه پیشنهاد منطقی به دوستان بدید که خیالشون راحت بشه :105:

pardishosting
November 30th, 2012, 13:58
توصیه به همه ی هاستینگ هایی که حالا میخوان کاربرای هاست دی ال رو جذب کنن

داخل سایتتون بنویسید که
امکان ارائه خدمات و سرویس ها به سایت های موزیک , فیلم و سایت های فروشگاهی غیر مجاز وجود ندارد .

الکی بنویسید . اما ارائه بدین . البته اگر نمیخواید به سرنوشت هاست دی ال دچار بشین .

من هنوز هم ایمان دارم پلیس اون رو زیر فشار گذاشته، اونم به خاطر سایتهای موزیک.

پلیس فتا بخواد کاری بکنه ... مدیرش رو می گیره می بره همون جا که عرب نی انداخت .
منظورم رو گرفتید ؟ یازداشتگاه ... ؟ :) فشار های بچگانه کار پلیس نیست.

mohebali
November 30th, 2012, 13:59
هر چقدر فکر کردم ربطش رو نفهمیدم :

انجمن
بخش آموزشی
هاست اشتراکی
سرویس دهندگان خارجی
اطلاعیه مهم - عدم پشتیبانی موقت هاست دی ال

saeid1346
November 30th, 2012, 14:00
ویرایش شد ! .... !

mohebali
November 30th, 2012, 14:01
صفحه 21 رو نشون نمیده چرا؟

1eng.ir
November 30th, 2012, 14:01
ممد فخرایی حتی اگه تبلیغ بکنه و به قول شما از آب گل آلود ماهی بگیره هم کارش تایید میشه چون یکی از اینکارهای نت هست
اطلاعاتش :
عضو دایم 1eng.ir آواتار ها

تشکر شده 5,294 بار در 2,536 پست

کلا من که به جز یه مورد که روح و روان منو بازی گرفت ........ با رضا ( یادته ممد؟)تو روحت ) بدی ندیدم ازش

به جون تو نباشه، به جون امین خشنود
من نه هاستینگ دارم نه چیزی
آب گلالودم کجا بود که بخوام ماهی بگیرم :d

روح و روان؟ من کیم اصلاً؟ :d
شادی برای روح و روان خوبه :d
آی لاو یو جان میتی :53:

farbodsteps
November 30th, 2012, 14:03
دوستان مگه بازم هاست دی ال سایت های غیر مجاز رو میزبانی میکنه؟

saeid1346
November 30th, 2012, 14:04
1eng.ir

اصلا به من چه ! والا ! :d
هر کاری دوس داری بکن داداش !:113:

mohebali
November 30th, 2012, 14:04
ممد فخرایی یادته چی رو میگم؟

Ramin
November 30th, 2012, 14:09
دوستان مگه بازم هاست دی ال سایت های غیر مجاز رو میزبانی میکنه؟

بله میزبانی می کند . اگر نکند نمی تواند هاست دی ال باشد ! زیرا عمده سایت های پر بازدید غیر مجاز هستند که هزینه های ماهاینه زیادی دارند ! میزبانی فایل و میزبانی وب این سایت ها هزینه های به مراتب بیشتری دارد به خصوص میزبانی فایل !

farbodsteps
November 30th, 2012, 14:09
هاست دانلود های میهن وب هاست چطوره کسی باش کار کرده؟

ir2seda
November 30th, 2012, 14:10
pardishosting (http://www.webhostingtalk.ir/member/17/)

دوست عزیز من بهتون یک پیغام دادم
بررسی کنید

داداش صبر کن مهر عضویتت خشک بشه بعد تبلیغ کنید

mohebali
November 30th, 2012, 14:11
یوزر واضح پردیس هاستینگ هست ، به نظرتون چه احتیاجی هست که با نیو یوزر تبلیغ بشه؟
اونی میگه تبلیغ که مثلا یوزر با سابقه باشه بیاد اسم ببره نه نیو یوزر که !

pardishosting
November 30th, 2012, 14:12

درست نیست اینقدر زود قضاوت کنید.
ایشون مدیر یکی از سایت های پر بازدید هست.
اینم اضافه کنم پردیس ظرفیت خالی خاصی نداره که بخوام تبلیغ کنیم.

تمام سرور ها پر هستند.
با این هزینه ارز سرور خالی هم می شه نگه داشت ؟

CrisS
November 30th, 2012, 14:18
آقا من فول بکاپ دارم دقیقا کجا باید ایمپورت کنم تا به مشکل نخورم؟

T.S
November 30th, 2012, 14:21

دوست عزیز و همکار گرامی من تبلیغ چیرو میخوام بکنم
اسم کاربریتون اشنا هست
حتما اسم ته سانگم به گوش شما اشنا باشه
پس بهتره تو این روز که اعصاب نیست
دنبال چرت و پرت نباشید
چون میدونم خودتونم مشکل دارید

shivahost
November 30th, 2012, 14:24
آقا من فول بکاپ دارم دقیقا کجا باید ایمپورت کنم تا به مشکل نخورم؟

باید بگید مدیر سرور و پشتیبانی هاست براتون نصب کنند.

delta
November 30th, 2012, 14:30
ممد نظرت کجاست دوباره بریم؟ یک جایی بگو سرویسش خوب باشه.. نتونستی بگی پ خ بده نظرت محترمه :105:

CrisS
November 30th, 2012, 14:33
باید بگید مدیر سرور و پشتیبانی هاست براتون نصب کنند.

میهن وب هاست هست معمولا فقط توی ساعت اداری جواب میدن امروزم که جمعه س
گفتم تا اونا بخوان کاری کنن یه حرکتی زده باشیم. دسترسی به روت دارم

shivahost
November 30th, 2012, 14:35
میهن وب هاست هست معمولا فقط توی ساعت اداری جواب میدن امروزم که جمعه س
گفتم تا اونا بخوان کاری کنن یه حرکتی زده باشیم. دسترسی به روت دارم

اگر کنترل پنل cpanel هست فایل بکاپ را در پوشه home/ کپی کنید و در whm ریستور کنید

karshenasi
November 30th, 2012, 14:44
اگر کنترل پنل cpanel هست فایل بکاپ را در پوشه home/ کپی کنید و در whm ریستور کنید

من توی whm جایی برای ریستور کردن بک آپ ندیدم
کجا دقیقا ؟

ertebat7
November 30th, 2012, 14:49
من توی whm جایی برای ریستور کردن بک آپ ندیدم
کجا دقیقا ؟

سلام

اگه مدیر سرور خودتون هستید گزینه
restore backup
وجود داره

TARIMEHR
November 30th, 2012, 15:55
برای شادی هاستینگ تازه در گذشته بخوانید رحم الله من یقرا فاتحه مع الصلوات

بیچاره مدیرش الان چقدر اعصابش خورده
آدم زحمت بکشه و به اونجا برسه و با کله سقوط کنه؟ :(

CrisS
November 30th, 2012, 15:57
همونیم که داشتیم پرید الان آدرس سایتمو میزنم این سایت میاد
دسترسی به هاست هم قطع شد

http://www.miranda.com/cgi-sys/movingpage.cgi

saeid1346
November 30th, 2012, 16:18
حالا که هاست دی ال تعطیل شد و رفت پی کارش ولی یکم فکر کنید ببینید مشکل اصلی از کجا بوده !؟ بخاطر ریپورت های یه ادم لاشی صفت !؟

الان بیشتر بچه ها مخصوصا اونایی که هاست دانلود داشتن به مشکل بر میخورن !

shivahost
November 30th, 2012, 16:20
الان بیشتر بچه ها مخصوصا اونایی که هاست دانلود داشتن به مشکل بر میخورن !

بله، متاسفانه جایگزین برای هاست دانلود با همان کیفیت و قیمت به راحتی پیدا نمی شود.

dertgtr
November 30th, 2012, 17:05
من هم از هاست دی ال سرویس داشتم دیروز هم پرداخت کردم که کاش پرداخت نمی کردم الان هزینه رو برگشت می زنن ؟ یا ... فقط این بلاتکلیفی ازار دهنده هست . چون با توجه به پیشینه قبلی هاست دی ال من مطمئن هستم دوباره برمی گردند ولی با افزایش هزینه ها . به عبارتی با کاربر رو راست نیستن . به جای این اطلاعیه های ... با مشتری صادق باشن به نظر من بهتره . مشتری هم درک می کنه دلار 3000 تومنی و ... رو و اونهایی که مایلن می مونم و بقیه ... اینکه با مشتری رو راست نیستن برای من قابل درک نیست !

saeid1346
November 30th, 2012, 17:13
دوستان به نظرتون ممکنه چند سایت خاص رو نگهدارن و بقیه رو بفرستن پی کارشون !؟

fatimagorrani
November 30th, 2012, 17:17
من هم از هاست دی ال سرویس داشتم دیروز هم پرداخت کردم که کاش پرداخت نمی کردم الان هزینه رو برگشت می زنن ؟ یا ... فقط این بلاتکلیفی ازار دهنده هست . چون با توجه به پیشینه قبلی هاست دی ال من مطمئن هستم دوباره برمی گردند ولی با افزایش هزینه ها . به عبارتی با کاربر رو راست نیستن . به جای این اطلاعیه های ... با مشتری صادق باشن به نظر من بهتره . مشتری هم درک می کنه دلار 3000 تومنی و ... رو و اونهایی که مایلن می مونم و بقیه ... اینکه با مشتری رو راست نیستن برای من قابل درک نیست !

امور مالی - billing@hostdl.com peygiri konid

fekr nakonam ama khob ehtemalesh hast

h@med110
November 30th, 2012, 17:24
سلام به همه دوستان گرامی
من هم روی هاست دی ال 2 تا سایت پر بازدید داشتم که البته سایت دانلود نیستن اما بازدیدشون حدود 20000 تا روزانه هست و لود سرور روی هاست دی ال حدود 80 بود روی 64 هسته ای .
قبل از هاست دی ال چند جای دیگه بودم که هیچ کدوم ساپورت خوبی برای سایت های من نداشتن .اما از هاست دی ال واقعا راضی بودم .
الان موندم که کجا انتقال بدم . من ماهی 25000 تومن واسه هر سایت می دادم و الان با این قیمت جایی پیدا نمیکنم که سرورشون بدرد بخور باشه .هر سایت هم حدود 5 گیگ فضا میخاد .
از شما دوستان راهنمایی میخام . نظرتون راجع به پردیس هاستینگ یا مهرهاست که بنرش بالای همین انجمن هست چیه؟ یا جای دیگه؟
ممنون .

delta
November 30th, 2012, 17:28

پارسال کل سایتها رو فرستادند پی کارشون اما هاستشون قطع نشده بود تا دو ماه و بعد ایمیل آمد خواستید برگردید!! الانم شاید هاستشون قطع نشه اما به هر حال هیچ مدیر سایتی همچین ریسکی رو نمیکنه و بالاخره انتقال میده...
در مورد روراستی درآمدشون به قدر کافی بسیار بالا بوده و مطمئنن دلیل رفتن برشکستگی و..قیمت نبوده و فشاری چیزی بالا سرشون هست و از کنترل هم خارج شده اوضاع!!

از دوستان خواهشمندم خونسردی خودشون رو حفظ کنند.
یک عدد سیگار تهیه کرده و برن یک گوشه روشنش کنن بزارن لب دهنشون و با آرامش منتظر قطع شدن سایتشون بشن :)):53:

yekmobile.com
November 30th, 2012, 17:32
عزیزان مشکل هاست دی ال هزینه ها و مشکلات شخصی نیست :104:

fatimagorrani
November 30th, 2012, 17:35
حالا کجا بریم :)
Netafraz.com ?
جای درست و معتبر سراق دارید ؟

Optis2005
November 30th, 2012, 17:37
سلام !
منم سایتم روی هاست دی ال هست !
الان برای هاست وارز که بشه روش وی بی نال نصب کرد کجا رو پیشنهاد می کنید ؟
ممنون...!

reza*
November 30th, 2012, 17:54
حالا کجا بریم :)
Netafraz.com ?
جای درست و معتبر سراق دارید ؟

این یه مورد خودش بد نیست

Web Hosting Iran (http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR?pi=1&ob=RANK&oo=ASC)

CrisS
November 30th, 2012, 17:57
فکر کنم پرشین هویز جای بدی نباشه :105:

PersianWhois - هاستینگ، دامنه، سرور اختصاصی، سرور مجازی (http://gozargah.co.ir/cp/aff.php?aff=773)

a63
November 30th, 2012, 18:02
اعصابمون خورد شد!!!
آخه حالا کجا رو میخوایم پیدا کنیم که ساعت 3 نصفه شب تیکت بزنیم زیر 5 دقیقه جواب بدن
میهن وب هاست که ساعت اداری تیکت میزنی 4 ساعت بعد جواب میدن.

pardishosting
November 30th, 2012, 18:02
فکر کنم پرشین هویز جای بدی نباشه :105:

PersianWhois - هاستینگ، دامنه، سرور اختصاصی، سرور مجازی (http://gozargah.co.ir/cp/aff.php?aff=773)

دور و بر پرشین هویز ندارید. خودتون رو بیچاره کردید.

CrisS
November 30th, 2012, 18:07
دور و بر پرشین هویز ندارید. خودتون رو بیچاره کردید.

واسه چی همچین حرفی میزنید من 4 ماهه ازشون هاست دارم جدیدا سرور اشتراکی هم گرفتم
آپ تایم تو این مدت 100 درصد بوده پشتیبانی هم به هر چی که قبول داری بالای 10 دقیقه نشده که جواب ندن حتی ساعت 4 نصف شب

http://www.persianwhois.com

yekmobile.com
November 30th, 2012, 18:21
عجب روزگاری شده
یعنی توی ایران یک هاستینگ شبیه هاست دی ال نیست ؟؟ تاحالا کسی به مخش نرسیده چطوری همچین چیزی ایجاد کنه ؟؟ ای خدای من :((

pardishosting
November 30th, 2012, 18:24
واسه چی همچین حرفی میزنید من 4 ماهه ازشون هاست دارم جدیدا سرور اشتراکی هم گرفتم
آپ تایم تو این مدت 100 درصد بوده پشتیبانی هم به هر چی که قبول داری بالای 10 دقیقه نشده که جواب ندن حتی ساعت 4 نصف شب

PersianWhois - هاستینگ، دامنه، سرور اختصاصی، سرور مجازی (http://www.persianwhois.com)

چون ما هم اجبارا باهشون داریم کار می کنیم....

saeid1346
December 1st, 2012, 00:11
من چند هفته پیش چنین درخواستی رو ارسال کردم ولی بعضی از اقایون مسخره ام کردن ! پیش بینی این روز رو کرده بودم ! :D

http://www.webhostingtalk.ir/f161/63340/

به هر حال واقعیت اینه که جایگزین مناسب وجود نداره ! ولی یه توصیه

به نظر بنده نت افراز میتونه جایگزین مناسبی برای سایت هایی با امار متوسط باشه چندین بار باهاشون کار کردم تایید میشن ! ولی سایت هایی مثل سایت موزیک که امار بالایی دارن و انلاین بالای 150 یکم اذیت میشن ! چون باید سرور های الماس 1 و 2 رو تهیه کنن که هزینه اش هم یکم زیاده ! تقریبا دو برابر هاست دی ال !
توجه داشته باشید که بیشتر هاستینگ ها مشکلشون با انلاین های سایت شماست که وقتی بیشتر از 50 الی 100 میشه دردسر ها هم شروع میشه !

موفق باشید

mo_mohit1
December 1st, 2012, 00:52
من نت افزار رو قبول دارم...ولی اونا هم نمیتونن..میتونید ازشون بپرسید....رو سرویساشون حتی addd domain هم محدود شده چه برسه چیزای دیگه...........
من الان تقریبا دو ساله از mizbanvps.com که اسم سایت قبلشون چیز دیگه بود سرویس برای فرومم دارم و راضیم....بازدید سایتم هم روزانه بالای 40-30 هزار تاست...دیتابیسم که دیگه خیلی خیلی سنگین شده که چند تا سایت اصلا قبول نکردن پشتیبانی کنن....ولی ایشون تا الان هیچ مشکلی باهاشون نداشتم...هر موقع هم مشکل داشتم حتی نصفه شب بوده براشون زنگ زدم جواب دادن.....
میتونید ازشون بپرسید ببینید میتونن شما رو سرویس دهی کنن؟ ایشون تو کارشون صادق هستند

ir2seda
December 1st, 2012, 01:41
این نیز بگذرد...

AR3N4
December 1st, 2012, 04:55
در یک کلمه : بدبخت شدیم !
از عصر که خبر رو فهمیدم سرم رو تنم داره سنگینی میکنه !
حالا جدای هزینه، هیچ هاستینگی نیست که بتونه انجمن های بزرگ رو پشتیبانی کنه !
سال پیش هم که هاست دی ال رفت توی 5-6 ماهی که نبود سرگردون بودیم و هرجا میرفتیم سرور رو داوون میکردیم ! :|

dreamdata
December 1st, 2012, 05:05
در یک کلمه : بدبخت شدیم !
از عصر که خبر رو فهمیدم سرم رو تنم داره سنگینی میکنه !
حالا جدای هزینه، هیچ هاستینگی نیست که بتونه انجمن های بزرگ رو پشتیبانی کنه !
سال پیش هم که هاست دی ال رفت توی 5-6 ماهی که نبود سرگردون بودیم و هرجا میرفتیم سرور رو داوون میکردیم ! :|

سایتتون چی هست ؟ بررسی کنیم بابت میران مصرف

+pourya
December 1st, 2012, 12:09
رسما هاست دی ال به کار خودش پایان دادHostDL :: Major Web Hosting Services (http://www.hostdl.com/?cat=news&item=detail&newsid=35واقعا) حیف شدهاست دانلودمون رو چیکار کنیم ؟دوستان ایا امیدی هست هاست دی ال کار خودشو ادامه بده ؟اگه نه شما به جز نت افزار کجا رو پیشنهاد میکنید ؟ترجیها وارز باشه با قیمت و کیفیت مناسب مثل هاست دی ال

rezanoroozy
December 1st, 2012, 22:15
رسما هاست دی ال به کار خودش پایان دادHostDL :: Major Web Hosting Services (http://www.hostdl.com/?cat=news&item=detail&newsid=35واقعا) حیف شدهاست دانلودمون رو چیکار کنیم ؟دوستان ایا امیدی هست هاست دی ال کار خودشو ادامه بده ؟اگه نه شما به جز نت افزار کجا رو پیشنهاد میکنید ؟ترجیها وارز باشه با قیمت و کیفیت مناسب مثل هاست دی ال

سال پیش که هاست دی ال بسته شد من رفتم روی این میزبانی خیلی راحت سایت من رو تحمل کرده
http://www.irhostco.com/

بسیار راضی هستم و هیچ قطعی و کندی و ... نداشتم

30SecondToMars
December 2nd, 2012, 01:07
خوب؛ پیج باران مووی هم تکمیل شد

یعنی دیلیت شد
facebook.com/MyFilmBaran

صد در صد پلیس جمهوری اسلامی ایران تیم مستهجن باران مومی و هاست دی ال را جمع کرده است .....!

عاقبتی شوم برای سایت و هاست غیر مجاز ....!

reza*
December 2nd, 2012, 16:48
خوب؛ پیج باران مووی هم تکمیل شد

یعنی دیلیت شد
facebook.com/MyFilmBaran

صد در صد پلیس جمهوری اسلامی ایران تیم مستهجن باران مومی و هاست دی ال را جمع کرده است .....!

عاقبتی شوم برای سایت و هاست غیر مجاز ....!

شما مثل اینکه حالت خیلی خوشه
سایت و هاست غیر مجاز ؟!
دلیل ؟!!!
مستهجن ؟؟؟ این به هاست دی ال چه ربطی داره