PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محدود کردن تعداد دانلودها در cpanel

sun_sunset
November 27th, 2012, 21:15
با سلام به اساتید گرامی
من یه هاست دانلود با کنترل پانل سی پانل دارم. در بخش hotlink protection تنظیماتی هست که دانلود رو محدود میکنه به سایت خودم.
حالا می خواستم بپرسم آیا این امکان وجود داره که تعداد دانلودها رو برای هر آی پی محدود کنه؟ مثلا از یک آی پی یک فایل داری دانلود می کنی دیگه همزمان نتونی چند تا فایل دیگه هم دانلود کنی و یا مثلا 10 دقیقه بعدش بتونی یه دانلود دیگه رو شروع کنی؟
چون در هر صورت هاست دانلود از هاستی که میزبان سایتم هست جداست و من روش خیلی کنترلی ندارم. مثلا افزونه های وردپرس فقط روی همون هاستی که وردپرس نصبه کنترل دارند.
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

Faraz4u
November 27th, 2012, 21:40
آموزش نصب مد mod_limitipconn در Cpanel (http://www.forum98.com/75439-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%85%D8%AF-mod_limitipconn-%D8%AF%D8%B1-cpanel.html)

sun_sunset
November 27th, 2012, 22:06
با سلام و سپاس از شما
خوب من متوجه شدم که می شه تعداد کانکشنها رو محدود کرد. دو تا سوال دارم:
محدود کردن تعداد کانکشنها به چه شکلی تاثیر میزاره؟ یعنی مثلا نرم افزار های دانلود که 8 تا کانکشن برای هر فایل باز می کنند حالا محدود میشند به مثلا 4 کانکشن؟ آیا اینطوری میشه جلوی دانلود چند فایل همزمان رو گرفت و آیا اگر طرف مثلا تمام فایلهای سرور شما رو داده باشه به دانلود منیجر اونوقت میتونه به نوبت و یکی یکی همه رو دانلود کنه؟
سوال بعدی اینکه اگر مثلا این باعث بشه که طرف نتونه مثلا دوتا دانلود همزمان انجام بده، برای دانلود دوم چه پیامی دریافت می کنه و آیا ما روی اون پیام کنترلی داریم یا نه ( مثلا میتونیم متن پیام رو خودمون بهش بدیم یا نه)
باز هم سپاس

Faraz4u
November 27th, 2012, 22:13
با سلام و سپاس از شما
خوب من متوجه شدم که می شه تعداد کانکشنها رو محدود کرد. دو تا سوال دارم:
محدود کردن تعداد کانکشنها به چه شکلی تاثیر میزاره؟ یعنی مثلا نرم افزار های دانلود که 8 تا کانکشن برای هر فایل باز می کنند حالا محدود میشند به مثلا 4 کانکشن؟ آیا اینطوری میشه جلوی دانلود چند فایل همزمان رو گرفت و آیا اگر طرف مثلا تمام فایلهای سرور شما رو داده باشه به دانلود منیجر اونوقت میتونه به نوبت و یکی یکی همه رو دانلود کنه؟
سوال بعدی اینکه اگر مثلا این باعث بشه که طرف نتونه مثلا دوتا دانلود همزمان انجام بده، برای دانلود دوم چه پیامی دریافت می کنه و آیا ما روی اون پیام کنترلی داریم یا نه ( مثلا میتونیم متن پیام رو خودمون بهش بدیم یا نه)
باز هم سپاس

سلام
مثلا دانلود مینجر به صورت پیش فرض با 8 کانکشن دانلود میکنه
شما اگر بزنین تعداد کانکشن ها 4 تا باشه دانلود منیجر با 4 تا کانکشن دانلود میکنه . اگر بزنین 10 تا کانکشن . یک دانلود را با 8 کانکشن و دانلود دیگر را با 2 کانکشن انجام میده و امکان دانلود سوم و.. نیست

پیامشو دقیق یادم نیست . ولی صفحه باز میکنی توی مرورگر یه صفجه سفید میاد ارور میده
اطلاعی ندارم متن پیام رو چطوری میشه عوض کرد ولی احتمالا بشه متن داخل فایلو عوض کرد