PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت فروش هاست و وی پی اس

pardisan
November 26th, 2012, 13:29
سلام
دوستان عزیز من میخواهم یه سایت فروش هاست و وی پی اس راه بندازم
میخواستم از شما دوستان بپرسم ایا این کار سود خوبی داره یا نه؟
درضمن کیفیت و سرعت و پشتیبانیش هم عالیه و هاردش هم ssd هست
خواهشا راهنمایی کنید

majidisaloo1
November 26th, 2012, 13:31
بستگی به خیلی چیز ها داره اما در کل الآن اصلا اوضاع هاستینگ خوب نیست

habiballahafg
November 26th, 2012, 13:35
با سلام این که این کار برای شما سود آور باشه یا خیر بستگی به بازاریابی و میزان رضایت مشتریان از شما داره
اگر کیفیت و حنین پشتیبانی خو باشه مسلما مشتری رضی هست و این که نه تنها برای ماه های بعد تمدید میکنه بلکه حتی ممکن است مشتری هم بیاره
ولی ان چیزی که معلوم است ممکن است تا ۲ یا ۳ ماه اول ضرر دی داشته باشید
و این که در ابتدا باید هزینه حسابی کنید سرور های با کیفیت استخدام نیروی پشتیبانی و تبلیغ در سایت ها از جمله سرمایه گذاری ها است

pardisan
November 26th, 2012, 22:15
از کاربران سایت خواهش میکنم بیشتر راهنمایی کنید

silver9024
November 26th, 2012, 23:05
سلام
همین طور که دوست خوبم گفتن اول شما باید بازاریابیتون خوب باشه بعد واسه این کار بهتره از یه جای کوچیک شروع کنین مثلا
شما واسه فروش وی پی اس باید سرور اختصاصی داشته باشید که با این وضع تحریم خیلی هزینتون بالا میره و ضرر زیادی میکنن
از نظر بنده بهتره یا از نمایندگی هاست شروع کنید یا هم از سرور مجازی بعد اگه دیدید مشتری مشتری هست سود داره براتون اون وقت سرور اختصاصی بگیرید
موفق و پیروز باشید :53:

lived
November 26th, 2012, 23:42
به نظر من توی این راه نیاید که اصلا سود نداره
از بیرون خیلی خوشگل به نظر میاد ولی از نزدیک فرق داره و جز دردسر و مشتری های اعصاب خورد کن چیز دیگه ای نداره
و مشکل بزرگتر اینجاست که وقتی آلوده کار میشین با اینکه میدونید دارید ضرر میکنید اما نمیتونید خارج بشید به این دلیل که خارج شدن از کار یعنی الاف شدن کلی مشتری که به شما هزینه پرداخت کردن و انتظار سرویس دارن(البته حق دارند)
و وقتی از کار خارج بشید یعنی بی مسئولیتی

shahab-f
November 26th, 2012, 23:44
1 کلام به وقتو دردسرش نمیرزه