PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست بااین شرایط

welcome-2-hell
November 26th, 2012, 12:44
با سلام دوست عزیز
بنده میخواستم از شما هاست لینوکس تهیه کنم با شرایط زیر چونکه اسکریپت سایتم رو خودم نوشتم، اگر سرور شما این شرایط رو داره، ممنون میشم که بهم خبر بدید :
1- ماژول PHP_mssql در PHP سرورتون فعال باشه ( در WampServer قسمت Extension کزینه mssql تیک خورده باشد، و اگر Wamp server ندارید، در فایل PHP.ini کلمه mssql را Find کنید، ماژولش رو پیدا میکنید )
2- دیباگ سرور حتما فعال باشه
3- اتصال به هر آی پی خارج از دیتاسنتر سرورتون، آزاد باشه که این گزینه بسته به تنظیمات فایروالتون داره ( چون من اسکریپتم به چندین سرور و دیتابیس وصل میشه )
5- پرداخت ماهانه داشته باشه
6- هاست Cpanel باشه
7- آپتایم بالا داشته باشه
با تشکر

sellpad
November 26th, 2012, 13:06
چقدر هاست میخوای؟اسکریپت چیست؟

MOHAMMAD MOHSEN
November 26th, 2012, 13:06
سی پنل PHP_mssql رو ارائه نمیده من سایت خودشون رو هم چک کردم PHP که سی پنل کامپایل میکنه این ماژول رو ساپورت نمیکنه اکثر هاست ها برای اینکه براشون ابیوز نیاد و مشکلات دیگه پیش نیاد امکان اتصال به دیتابیس خارجی رو می بندن میشه گفت درخواست شما امکان پذیر نیست! برای سایتتون باید دنبال وی پی اس یا سرور باشین!

welcome-2-hell
November 26th, 2012, 13:36
سی پنل PHP_mssql رو ارائه نمیده من سایت خودشون رو هم چک کردم PHP که سی پنل کامپایل میکنه این ماژول رو ساپورت نمیکنه اکثر هاست ها برای اینکه براشون ابیوز نیاد و مشکلات دیگه پیش نیاد امکان اتصال به دیتابیس خارجی رو می بندن میشه گفت درخواست شما امکان پذیر نیست! برای سایتتون باید دنبال وی پی اس یا سرور باشین!
با سلام دوست عزیز
Royalnetwork.ir برای بنده PHP_mssql v رو باز کردند، هاستشون هم سی پنل هست، اما به دلیل همین مشکل اتصال به دیتابیس خارجی، میخواستم از یه هاستینگ دیگه هم هاست بگیرم، اما ایشون با بنده دارند همکاری میکنند و آی پی های درخواستیم رو تیکت میکنم و برام باز میکنند.

فقط میخواستم یک هاست دیگه هم از جای دیگه داشته باشم، با همین شرایط، برای پشتیبان.

welcome-2-hell
November 26th, 2012, 13:39
چقدر هاست میخوای؟اسکریپت چیست؟

200 مگ
اسکریپت هم یوزره "اسمش رو نبر" میزنه برای هر دو نرم افزار معروف و معمول ا*ک*ا*ن*ت*ی*ن*گ