PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 500 روز مهلت برای کاربران ویندوز xp

sa_sh41
November 26th, 2012, 01:57
هم اکنون ۵۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان از سیستم عامل ویندوز ایکس پی استقاده می کنند. و از امروز ۵۰۰ روز تا پایان پشتیبانی رسمی اعلام شده برای این سیستم عامل باقی مانده است.
در نتیجه کاربران این سیستم عامل برای انتخاب یک سیستم عامل جدید فقط ۵۰۰ روز فرصت دارند و از آن تاریخ دیگر به روز رسانی های امنیتی و فنی برای آن منتشر نخواهد شد. این به این معنی است که پایان عمر ویندوز ایکس پی نزدیک است و این موضوع سبب یک موج جدید مهاجرت به سیستم عامل های جدید تر خواهد شد.
بسیاری از این کاربران به سیستم عامل ویندوز 7 و یا 8 مهاجرت خواهند کرد و ممکن است برخی دیگر هم سیستم عامل های لینوکس یا مک را انتخاب کنند. در کنار آن می توان پیش بینی کرد تعدادی از این کامپیوترها همچنان با ویندوز ایکس پی به کارشان ادامه دهند و البته در خطر انواع بدافزارها قرار بگیرند. کامپیوترهایی که بیشتر توسط کاربران کمتر مطلع مورد استفاده قرار می گیرد.
ویندوز ایکس پی در سال ۲۰۰۱ یعنی ۱۱ سال پیش وارد بازار شد. سیستم عاملی که هنوز به طور گسترده محبوب کاربران است. اما شاید دیگر زمان اش رسیده که با آن خداحافظی کنیم و سراغ نسخه های جدیدتر برویم. با این کار برنامه نویس های وب هم خوشحال می شوند که قرار است تا چند ماه دیگر از دست اینترنت اکسپلورر نسخه 6.0 راحت شوند

ققنوس
November 26th, 2012, 02:00
با این کار برنامه نویس های وب هم خوشحال می شوند که قرار است تا چند ماه دیگر از دست اینترنت اکسپلورر نسخه 6.0 راحت شوند

دقيقا:)

m2n
November 26th, 2012, 02:09
تا اونجا که من میدونم ایرانی ها محاله از اکس پی دل بکنن برین بازار نسخه هایی جالب بیرون میدن مثل:

ویندوز اکس پی چشم آبی
ویندوز اکس پی چشم سیاه
ویندوز اکس پی چشم قهوی ای
و..............

تازه چند ماهه دیگه سرویس پک 4 ویندوز xp میدن بیرون ماکروسافت کیف می کنه :65:

m2n
November 26th, 2012, 02:10
تکذیب می کنم انگاری قبل من تو فکر بودن

دانلود سرویس پک 4 برای ویندوز XP :-o:77:

SV24.CO
November 26th, 2012, 02:36
اما شاید دیگر زمان اش رسیده که با آن خداحافظی کنیم و سراغ نسخه های جدیدتر برویم. با این کار برنامه نویس های وب هم خوشحال می شوند که قرار است تا چند ماه دیگر از دست اینترنت اکسپلورر نسخه 6.0 راحت شوند
واقعا دستشون درد نکنه

barfhost
November 26th, 2012, 05:33
به خاطر اطلاع رسانی ممنون

به نظر بنده xp یه چیز دیگست

SV24.CO
November 26th, 2012, 09:58
xp الان مثل windows 2000 شده ، نمیشه باهاش کار کرد ، تازه با اون اکپلوره مسخرش
به نظر من که کاره خیلی خوبی کردن

MUV
November 26th, 2012, 10:14
xp الان مثل windows 2000 شده ، نمیشه باهاش کار کرد ، تازه با اون اکپلوره مسخرش