PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه پرداخت وب مانی

bepad
November 25th, 2012, 17:48
سلام

دوستان کسی در مورد درگاه پرداخت وب مانی برای whmcs و شرایط دریافتش اطلاعی دارد؟به ایرانیان میدهد؟

ممنون

MOHAMMAD MOHSEN
November 25th, 2012, 18:54
بله میده اما باید اولش پرسنال پسپورت بگیرین بعد تو megastock.ru ثبت نام کنید

bepad
November 26th, 2012, 11:07
بله میده اما باید اولش پرسنال پسپورت بگیرین بعد تو megastock.ru ثبت نام کنید

دوست خوبم اگر امکان دارد دقیق تر توضیح دهید.

MOHAMMAD MOHSEN
November 26th, 2012, 13:29
اول باید تو وبمانی ثبت نام کنید و یه اکانت classic بگیرین بعد باید پرسنال پسپورت بگیرین (برای اطلاعات بیشتر به webtransfer.org مراجعه کنید. برای گرفتن پرسنال پسپورت هم اونا تا اونجا من می دونم تنها جایی هستن تو ایران می تونه بهتون پرسنال پسپورت بدن)

نکته مهم: اول باید سایتی که میخواین تو اون وبمانی قبول کنید رو به مشخصات خودتون اضافه کنید و verify رو انجام بدین (کلیه مراحل اتومات انجام میشه. (به passport.wmtransfer.com مراجعه کنید)

بعد از گرفتن پرسنال پسپورت می تونید وبمانی رو تو سایتتون قبول کنید اما به صورت محدود (روزانه 200 دلار) برای اینکه این محدودیت برطرف بشه باید مرچنت پسپورت بگیرین برای گرفتن مرچنت پسپورت:

1- اول باید گیت وبمانی رو سایتتون فعال کنید (برای اطلاعات بیشتر به https://merchant.wmtransfer.com مراجعه کنید)
2- بعد از اینکه پروسه قبول وبمانی رو تو سایتتون راه اندازی کردین باید به megastock.ru مراجعه کنید اونجا یه قسمت داره For merchant اونجا برین و بعد Add website رو بزنید اونجا یه سری شرایط داره اونا با دقت بخونید و در سایت اعمال کنید.
3- بعد از ثبت نام منتظر بمونید حداکثر بعد از 24 ساعت جواب میدن و در صورت پذیرش بهتون مرچنت پسپورت می دن که بعد از ساعت 12 شب به وقت مسکو (12:30 به وقت تهران) روزی که درخواست شما قبول بشه میتونید بدون محدودیت از گیت وبمانی استفاده کنید
من الان خودم مرچنت پسپورت گرفتم بهتون توصیه میکنم تمامی مراحل رو مو بو مو انجام بدین چون براحتی درخواست ناقص رو رد میکنن!

MOHAMMAD MOHSEN
November 26th, 2012, 16:04
سئوال :)
سایت اگر فارسی باشه ، مشکلی نیست ؟ میشه روش این روش پرداخت رو استفاده کرد برای مشتری های احتمالی خارج کشور ؟

وجود زبان روسی و یا انگلیسی الزامیست! می تونید سایت رو چند زبانه کنید