PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سخت افزار یک سرور در کانادابرای کولویا انتقال به ایران(حتما مشاهده نمایید)

majidisaloo1
November 25th, 2012, 14:32
سلام
امروز قسط دارم یکی از سرور های کولو رو سخت افزارش رو بفروشم(2 ماه کار کرده است)
هم به صورت قسطی(بدون افزایش قیمت) و هم یک جا انجام میشه
سرور به پنل شما هم منتقل خواهد شد و همچنین فاکتور به نام خود شما خواهد شد

سخت افزار:

Chassis: Supermicro + power 350W + 2*2 Turbo fans

Motherboard : X8SI-LF

HDD: Seagate Constellation 500GB

RAM: 4 * 4GB DDR3

CPU : Intel i3-540

امکان ارتقا سرور وجود دارد برای دریافت اطلاعات در این ضمینه با ما در تماس باشید

هزینه سرور یک جا: 936$
هزینه سرور ماهیانه : 78$
ماه اول : 234 $
قسط سرور پس از 9 ما تمام خواهد شد
هزینه های کولو :
هر ترابایت پهنای باند پیش خرید 3 دلار و مصرف بیش از حد 5 دلار
هزینه کولو 60 دلار است(البته ما میتوانیم ارزون تر هم بگیریم براتون)
هر آی پی : 0.50 دلار هست
هز دلار هم 2850 تومان حساب خواهد شد
دیتا سنتر هم سنپتیکا هست
امکان ارسال به ایران وجود دارد فقط باید هزینه پست رو بدهید
آی دی یاهو:
onlineservers2

سرور فروخته شد

PENOIL
November 25th, 2012, 14:41
سلام

به ایران بخواهید بفرستید چقدر هزینه داره؟
و باز هم میشه ماهانه داد؟

milade
November 25th, 2012, 14:55
سلام .

قیمت نو این سرور خیلی کمتر از قیمت اعلام شده هستش !
چرا این قیمت اعلام شده ؟
( البته من فروش نقد رو عرض کردم ، اینکه شما اقساطی کردید و بدون سود گویا کاری ندارم )

تشکر .

majidisaloo1
November 25th, 2012, 15:11
سلام

به ایران بخواهید بفرستید چقدر هزینه داره؟
و باز هم میشه ماهانه داد؟

100 دلار هزینه ارسال میباشد
خیر باید قسط ها تمام شود و سپس وارد ایران کنید

majidisaloo1
November 25th, 2012, 15:12
سلام .

قیمت نو این سرور خیلی کمتر از قیمت اعلام شده هستش !
چرا این قیمت اعلام شده ؟
( البته من فروش نقد رو عرض کردم ، اینکه شما اقساطی کردید و بدون سود گویا کاری ندارم )

تشکر .

این سرور تمام سخت افزارش از بهترین برند هست به صورتی که تا 2.5 برابر هم روش اور سل کنی صداش در نمیاد و کیفیت 0.00001 هم کاهش پیدا نمیکنه
بله اگه بخواهیم از جنس های مزخرف و کشور های باز هم مزخرف استفاده کنیم صد در صد همین طوره
;)

PENOIL
November 25th, 2012, 15:23
سی پی یو e3 ساپورت میکنه؟

milade
November 25th, 2012, 15:28
این سرور تمام سخت افزارش از بهترین برند هست به صورتی که تا 2.5 برابر هم روش اور سل کنی صداش در نمیاد و کیفیت 0.00001 هم کاهش پیدا نمیکنه
بله اگه بخواهیم از جنس های مزخرف و کشور های باز هم مزخرف استفاده کنیم صد در صد همین طوره
;)

سلام .

یعنی چی بهترین برند هستش ؟
خب سرور که سوپر میکرو هست و هارد هم Seagate Constellation و رم هم حالا باشه .. Kingston ... دیگه چیز عجیب دیگه که نداریم !
سرور هم دست دوم هست ! سرور دست دوم هم یعنی زیر قیمت !
پردازنده هم که i3 هست و همچین آش دهن سوزی نیست که میفرمایید تا دو برابر آورسک کنید تکون نخوره ! . دو هسته ای که قابلیت اور کلاک هم نداره ! . ماکسیمم رمی هم که میشه روش بست همینه !
حالا به چیزای دیگه کار نداریم ...
حالا اگر چیزی غیر از اینه بفرمایید و به صورت حرفه ای (!) اظهار نظر کنید .

عرض بنده اینه که نو این سرور هم کمتر از این حرفهاست !

تشکر .

majidisaloo1
November 25th, 2012, 15:37
سلام .

یعنی چی بهترین برند هستش ؟
خب سرور که سوپر میکرو هست و هارد هم Seagate Constellation و رم هم حالا باشه .. Kingston ... دیگه چیز عجیب دیگه که نداریم !
سرور هم دست دوم هست ! سرور دست دوم هم یعنی زیر قیمت !
پردازنده هم که i3 هست و همچین آش دهن سوزی نیست که میفرمایید تا دو برابر آورسک کنید تکون نخوره ! . دو هسته ای که قابلیت اور کلاک هم نداره ! . ماکسیمم رمی هم که میشه روش بست همینه !
حالا به چیزای دیگه کار نداریم ...
حالا اگر چیزی غیر از اینه بفرمایید و به صورت حرفه ای (!) اظهار نظر کنید .

عرض بنده اینه که نو این سرور هم کمتر از این حرفهاست !

تشکر .

من قصد ندارم این پست رو توش اسپم بدهیم اما خدمتتون عرض کنم که شما اگه میتوانید بخرید برین بخرین پس چه نیازی به اظهار نظر داره؟؟؟؟؟؟اگه گرونه ما مجبور به خرید نکرده ایم میتوانید از جای ارزون تر بخرید و این که میگین دست دوم سرور 2 ماه هست خریده شده ایت و یک ماه استفاده شده است درسته استفاده شده اما از ارزشش کم نمیکنه
این که میگین نمیشه اور سل کرد بهتون بگم که تا 2.5 برابر میشه کرد مگر این که شما بلد نباشین سرور رو اداره کنید که بحثش جداست
حتما فرق هایی داره دیگه من این سرور رو از آقای راستگو خریدم و اگه شما مشتاق به دونستن فرقش هستین میتوانید به ایشون مراجعه کنید و بپرسین شخصا ازشون.
من قیمت نفد رو هم الآن تیکت زدم تا بپرسم شاید من اشتباه میکنم که بعد جواب تغییر میدهم قیمت رو اگه اشتباه باشه
این رو بگم خدمتتون سونی اریکسون ارجینالش رو چین میزنه و همچنین قلابیش هم همین جا میزنه این رو در نظر بگیرید

majidisaloo1
November 25th, 2012, 15:41
سی پی یو e3 ساپورت میکنه؟

تیکت دادم به محض جواب دادن خدمتتون ارسال خواهم کرد

milade
November 25th, 2012, 16:21
سلام .

من قصد ندارم این پست رو توش اسپم بدهیم اما خدمتتون عرض کنم که شما اگه میتوانید بخرید برین بخرین پس چه نیازی به اظهار نظر داره؟؟؟؟؟؟
بنده یه خریدار هستم ! اما عقل سلیم میگه سرور فوق از نظر من 550-450 دلار ارزش داره ( در حالت کارکرده ) رو 936 دلار نخرم : ) . همچنین میخوام این قیمت گذاری شما رو به چالش بکشم !

اگه گرونه ما مجبور به خرید نکرده ایم میتوانید از جای ارزون تر بخرید
شما تاپیک ایجاد کردید برای فروش . فکر کنم حق مسلم هر کسی هست در تاپیک اظهار نظر داشته باشه !
مگر اینکه خدایی ناکرده ، خدایی ناکرده ، قصدتون کلاهربداری باشه که اجازه روشن گری نمیدهید ( استغفرالله ، و 100 البته که این چنین نیست ) .
پس پاسخ بنده رو اسپم و ... طلقی نکنید لطفاً .

میگین دست دوم سرور 2 ماه هست خریده شده ایت و یک ماه استفاده شده است درسته استفاده شده اما از ارزشش کم نمیکنه
جنس برقی به برق وصل بشه میشه دست دوم و تنزل قیمت داره . این یه چیز بدیهی هستش !
هاردی که 2 ماه ازش استفاده بشه هارد نو نیست در مهمترین قسمت ! و سپس کل سرور بدین صورت !

این که میگین نمیشه اور سل کرد بهتون بگم که تا 2.5 برابر میشه کرد مگر این که شما بلد نباشین سرور رو اداره کنید که بحثش جداست
بله بله !
البته شما در اورسل استاد هستید . ما فروشمون به صورت تضمینی هست و بدون اورسل !
اما چیزی که هست اینکه این پردازنده دیگه بیش از این رم رو نمیکشه بدون اورسل ... حتی رم 8 هم زیادش هست ! 2 کور برای ماکس 16 گیگ میتونه مقید باشه و بیش از اون کارایی نخواهد داشت !

حتما فرق هایی داره دیگه من این سرور رو از آقای راستگو خریدم و اگه شما مشتاق به دونستن فرقش هستین میتوانید به ایشون مراجعه کنید و بپرسین شخصا ازشون.
این تاپیک فروش جناب عالی هستش . جناب راستگو خودشون صلاح بدونند تشریف میارن جهت پاسخگویی . ضمن اینکه شما ادعا میکنید ، یک نفر دیگه پاسخگو باشه ؟

من قیمت نفد رو هم الآن تیکت زدم تا بپرسم شاید من اشتباه میکنم که بعد جواب تغییر میدهم قیمت رو اگه اشتباه باشه
تشکر .

این رو بگم خدمتتون سونی اریکسون ارجینالش رو چین میزنه و همچنین قلابیش هم همین جا میزنه این رو در نظر بگیرید
اینجا ایرانه .
چیزی که vendor های کانادایی/آمریکایی میفروشند چینی و ایرانی نداره : )
قیاس مع الفارق .

موفق باشید.

majidisaloo1
November 25th, 2012, 16:36
سلام .

بنده یه خریدار هستم ! اما عقل سلیم میگه سرور فوق از نظر من 550-450 دلار ارزش داره ( در حالت کارکرده ) رو 936 دلار نخرم : ) . همچنین میخوام این قیمت گذاری شما رو به چالش بکشم !

شما تاپیک ایجاد کردید برای فروش . فکر کنم حق مسلم هر کسی هست در تاپیک اظهار نظر داشته باشه !
مگر اینکه خدایی ناکرده ، خدایی ناکرده ، قصدتون کلاهربداری باشه که اجازه روشن گری نمیدهید ( استغفرالله ، و 100 البته که این چنین نیست ) .
پس پاسخ بنده رو اسپم و ... طلقی نکنید لطفاً .

جنس برقی به برق وصل بشه میشه دست دوم و تنزل قیمت داره . این یه چیز بدیهی هستش !
هاردی که 2 ماه ازش استفاده بشه هارد نو نیست در مهمترین قسمت ! و سپس کل سرور بدین صورت !

بله بله !
البته شما در اورسل استاد هستید . ما فروشمون به صورت تضمینی هست و بدون اورسل !
اما چیزی که هست اینکه این پردازنده دیگه بیش از این رم رو نمیکشه بدون اورسل ... حتی رم 8 هم زیادش هست ! 2 کور برای ماکس 16 گیگ میتونه مقید باشه و بیش از اون کارایی نخواهد داشت !

این تاپیک فروش جناب عالی هستش . جناب راستگو خودشون صلاح بدونند تشریف میارن جهت پاسخگویی . ضمن اینکه شما ادعا میکنید ، یک نفر دیگه پاسخگو باشه ؟

تشکر .

اینجا ایرانه .
چیزی که vendor های کانادایی/آمریکایی میفروشند چینی و ایرانی نداره : )
قیاس مع الفارق .

موفق باشید.

شما فکر کنم وانین تاپیک فروش رو نمیدونین که اینجوری کار میکنین
این یکی از بند هاش هست :
3- انجمن فروش جايي براي نوشتن ابراز احساسات نسبت به قيمت ,طراحي سايت, و ...... نيست .

پس بهتره پست هاتون رو پاک کنید تا بن نشید
خدا روشکر بیشتر انجمن من رو میشناسن که هیچ قصد کلاه برداری ندارم

milade
November 25th, 2012, 16:50
سلام .

3- انجمن فروش جايي براي نوشتن ابراز احساسات نسبت به قيمت ,طراحي سايت, و ...... نيست .
بنده هم ابراز احساس نکردم . حقیقته . اگر میخواید من همچین سروریسی رو به شما به قیمتی که عرض شد بدهم !
سوال من اینه چرا شما این قیمت میفروشید ؟ وقتی قیمت واقعی نصف این هست ! دلیلتون ؟
انسان دچار شک و ظن میشه خدایی ناکرده ! و شاید برای دیگر خوانندگان این سوال پیش بیاد که چرا اینچنین هست ؟!

قطعاً قیمت سخت افزار رو نمیشه سلیقه ای قیمت داد و دل بخواهی ! . پس جناب عالی هم بایستی راجع به این موضوع شفاف سازی کنید . شاید یه چیزی هست که ما خبر نداریم ...

اشکار سازی کنید بنده خریدار !

پس بهتره پست هاتون رو پاک کنید تا بن نشید
شما نگران بنده نباشید . مدیران درک بهتری نسبت به اینگونه مسائل خواهند داشت .

خدا روشکر بیشتر انجمن من رو میشناسن که هیچ قصد کلاه برداری ندارم
انشالله که همین طور هست و خواهد بود !
اما بنده شما رو نمیشناسم . سرور شما رو خریدار و خواستار شفاف سازی قیمت ها رو دارم .
اگر ممکن هست توضیح بدهید بلکه برای بنده رفع ابهام شد .

تشکر از جناب عالی !

موید باشید .

majidisaloo1
November 25th, 2012, 17:14
سلام .

بنده هم ابراز احساس نکردم . حقیقته . اگر میخواید من همچین سروریسی رو به شما به قیمتی که عرض شد بدهم !
سوال من اینه چرا شما این قیمت میفروشید ؟ وقتی قیمت واقعی نصف این هست ! دلیلتون ؟
انسان دچار شک و ظن میشه خدایی ناکرده ! و شاید برای دیگر خوانندگان این سوال پیش بیاد که چرا اینچنین هست ؟!

قطعاً قیمت سخت افزار رو نمیشه سلیقه ای قیمت داد و دل بخواهی ! . پس جناب عالی هم بایستی راجع به این موضوع شفاف سازی کنید . شاید یه چیزی هست که ما خبر نداریم ...

اشکار سازی کنید بنده خریدار !

شما نگران بنده نباشید . مدیران درک بهتری نسبت به اینگونه مسائل خواهند داشت .

انشالله که همین طور هست و خواهد بود !
اما بنده شما رو نمیشناسم . سرور شما رو خریدار و خواستار شفاف سازی قیمت ها رو دارم .
اگر ممکن هست توضیح بدهید بلکه برای بنده رفع ابهام شد .

تشکر از جناب عالی !

موید باشید .

ابراز احساسات یعنی همین...
ابراز احساسات نسبت به قیمت یعنی به شما چه کی چی میفروشه و به شما ربطی نداره بازم قیمتش اگه میخوای بخواه نمی خوای نخواه
هر کی عقل داره و یک طور اثبات میکنه پس شما فقط مسئول خودتون هستین نه کس دیگه ای پس به این میگن دخالت تو کار دیگران

سرور فروخته شد جیگر زیاد حرس و جوش نزن

به همان قیمت پست اول فروخته شد

milade
November 25th, 2012, 17:38
سلام .

ابراز احساسات نسبت به قیمت یعنی به شما چه کی چی میفروشه و به شما ربطی نداره بازم قیمتش اگه میخوای بخواه نمی خوای نخواه
تشکر از شما .
به هر حال ،
مجدد عرض میکنم این ابراز احساسات نیست .
این کار بنده از سر خیر خواهی به برخی کاربران تازه کار ، و سپس روشن شدن قضیه برای خود بنده هستش .
در پست های بالا به تفصیل عرض شد .

هر کی عقل داره و یک طور اثبات میکنه پس شما فقط مسئول خودتون هستین نه کس دیگه ای پس به این میگن دخالت تو کار دیگران
آهان . باید ببخشید . از این پس سکوت میکنیم تا هر کس هر قیمتی خواست به مردم قالب کنه و ما دم بر نمیدهیم :| .

سرور فروخته شد جیگر زیاد حرس و جوش نزن
شکراً لله . انشالله مشتری خیرش رو ببینه . ما که بخیل نیستیم . فنش براش بچرخه .
خوشحالم که در کمتر از 2 ساعت سرور به فروش رسید .

majidisaloo1
November 25th, 2012, 17:50
آهان . باید ببخشید . از این پس سکوت میکنیم تا هر کس هر قیمتی خواست به مردم قالب کنه و ما دم بر نمیدهیم :| .

خوشحالم که در کمتر از 2 ساعت سرور به فروش رسید .

امیدوارم منظورتون من نبوده باشم اگه باشم هم خوب هر کس هقل داره مطمئن باشین به این سادگی ها ایرانی جماعت کاهشون برداشته نمیشه
گفتم که خدا رو شکر من رو میشماسن اهل قالب کردن نیستم

milade
November 25th, 2012, 17:56
سلام .

امیدوارم منظورتون من نبوده باشم اگه باشم هم خوب هر کس هقل داره مطمئن باشین به این سادگی ها ایرانی جماعت کاهشون برداشته نمیشه
گفتم که خدا رو شکر من رو میشماسن اهل قالب کردن نیستم

خیر قربان . جسارت نشه .در حالت Public عرض کردم که قصد روشن سازی هستش .

موید باشید .