PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی سامانه ارسال پیام کوتاه + امکانات ویژه

winsent
November 25th, 2012, 09:26
با سلام و عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز؛
شرکت انفورماتیک پاسارگاد (http://www.pasargad-ictgroup.ir/) اقدام به فروش و واگذاری نمایندگی (ریسلر) سامانه پیام کوتاه با شرایط زیر کرده است:

+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+
قیمت/تعرفه ارسال پیامک کاهش یافت!
برای اولین بار در بین سایت های خدمات دهنده پیام کوتاه!
http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/36.gif نرخ ارسال هر پیامک = 7.5 تومان http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/36.gif
+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+

۱) دسترسی به سامانه پیامک با دامنه اختصاصی:
هر ریسلر می تواند دامنه یا زیردامنه دلخواه خود را ثبت نموده و به سامانه پیامک متصل نماید و دسترسی کاربران به سامانه از طریق دامنه اختصاصی ریسلر خواهد بود.

۲) درج لوگو و نام اختصاصی:
هر ریسلر می تواند برای سامانه پیامک خود نام مناسبی انتخاب کرده، بر اساس آن یک لوگو طراحی نموده و در نهایت لوگو خود را در صفحه ورودی (login) و صفحه اصلی سامانه قرار دهد. در سرویس ریسلری، هیچگونه نام و یا لوگو از پیامک پاسارگاد وجود نخواهد داشت و شما به راحتی میتوانید ار قابلیت rebranding نهایت استفاده و بهره را ببرید، یعنی پنل را کاملا شخصی کنید و آن را با نام خودتان به فروش برسانید.

۳) واگذاری نامحدود پنل کاربری:
هر ریسلر می تواند به تعداد نامحدود کاربر ثبت کرده و پنل کاربری واگذار نماید. همچنین ریسلر می تواند پنل ها را به صورت بسته های مختلفی از ابزارهای سامانه تعریف کرده و پکیج های مختلف را با قیمت های متفاوت در اختیار کاربران بگذارد.

۴) واگذاری نامحدود ریسلری مستقل:
هر ریسلر می تواند به تعداد نامحدود ریسلر مستقل ثبت کرده و پنل های ریسلری را به صورت مستقل یا نمایندگی در اختیار دیگر علاقمندان به فعالیت در زمینه خدمات پیام کوتاه بگذارد. پنل های ریسلری نیز همانند پنل های کاربری می توانند امکانات مختلف و محدودیت های متفاوتی داشته باشند و ریسلر می تواند پنل های ریسلری را با قیمت و شرایط دلخواه خود واگذار نماید.

۵) تعیین قیمت ها:
در این سرویس، ریسلر به عنوان یک سرویس دهنده مستقل فعالیت خواهد کرد بنابراین اختیار تعیین قیمت و نحوه واگذاری پنل های کاربری و ریسلری، شماره های مجازی و سایر موارد در اختیار ریسلر می باشد و تمامی درآمدهای ریسلر از این سرویس متعلق به وی خواهد بود.

۶) تعیین تعرفه ها:
تعیین تعرفه ارسال و دریافت پیامک و ایجاد بازه های متناسب با هر تعرفه در اختیار ریسلر خواهد بود. همچنین ریسلر می تواند بازه های مختلفی با تعرفه های متفاوت برای کاربران و ریسلرها ایجاد نماید.

۷) شماره های مجازی دائمی:
واگذاری شماره های مجازی به ریسلرها از پیش شماره ۳۰۰۰ و به صورت دائمی خواهد بود اما ریسلرها می توانند بر حسب سیاست فروشی که اتخاذ می کنند، شماره ها را به صورت دائمی یا اجاره سالیانه به کاربران خود عرضه نمایند. همچنین ریسلرها می توانند به تعداد نامحدود شماره مجازی تهیه کرده و به صورت اشتراکی یا اختصاصی در اختیار کاربران و ریسلرهای خود قرار دهند.

٨) +هدیه ویژه و رایگان: خط 14 رقمی
یک عدد خط اختصاصی 14 رقمی به صورت رایگان و هدیه به شما داده خواهد شد.

٩) +هدیه ویژه: 500 اس ام اس رایگان
همچنین, علاوه بر خط اختصاصی، به شما 500 اس ام اس رایگان نیز اهداء خواهد شد.

عدم نیاز به هاست یا سرور:
سرویس ریسلری سامانه پیامک نیازی به نصب روی هاست یا سرور خاصی ندارد و بسترهای میزبانی و ارتباطی آن به صورت متمرکز توسط پیامک پاسارگاد تأمین می شود

تعرفه قیمت:
هزینه نمایندگی سامانه پیام کوتاه برای مدت یک سال 70 هزار تومان میباشد.

مشاهده دمو سامانه:
لینک ورود به سامانه: کلیک نمائید (http://panel.payamak-pasargad.ir/) + نام کاربری و رمز عبور: demo

نحوه سفارش:
مرحله اول) به لینک زیر مراجعه نموده و فرم را پر کنید: http://payamak-pasargad.ir/reseller/Reseller-Order
مرحله دوم) سفارش دهید: http://payamak-pasargad.ir/Reseller

با تشکر و سپاس فراوان | شرکت انفورماتیک پاسارگاد (http://www.pasargad-ictgroup.ir/)

winsent
November 25th, 2012, 12:36
{آپدیت و بروزرسانی پست}

winsent
November 26th, 2012, 09:22
{آپدیت و بروزرسانی پست}

winsent
November 26th, 2012, 18:24
[updating the post]

SV24.CO
November 26th, 2012, 19:32
هزینه هر پیامک چه قدر هست ؟

winsent
November 26th, 2012, 19:42
هزینه هر پیامک چه قدر هست ؟

با سلام و عرض ارادت؛
هزینه هر پیامک 10.4 تومان هستش با قابلیت کاهش
یعنی به میزان شارژ شما بستگی داره, اگر بین 1 تا 500 هزار تومان شارژ کنید هر پیامک 10.4 تومان هزینه داره
از 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان 9.4 و همینجور کاهش پیدا میکنه
برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت اصلی ما مراجعه کنید
سامانه ارسال پبام کوتاه پاسارگاد (http://www.payamak-pasargad.ir)

winsent
November 27th, 2012, 15:37
{آپدیت و بروزرسانی پست}

winsent
November 30th, 2012, 17:59
{آپدیت و بروزرسانی پست}

winsent
January 9th, 2013, 16:33
3 امکان جدید: ارسال از موبایل، گجت ویندوز و ارسال فوق هوشمند به امکانات سامانه اضافه گردید

sa_sh41
January 9th, 2013, 23:46
salam ghabeliate ersal be 0934DARE

winsent
January 9th, 2013, 23:59
salam ghabeliate ersal be 0934DARE

سلام قربان؛
فکر نکنم برای ارسال به پیش شماره "کیش" مشکل داشته باشه
اما برای اطمینان بیشتر شماره 0934 مورد نظر خودتون رو بدید تا اس ام اس ارسال کنم و شما تست کنید
با تشکر و سپاس

winsent
January 14th, 2013, 19:28
با سلام هزینه پیامک ها چقدر هست

با سلامی دوباره؛
قیمت هر اس ام اس 10.4 تومان میباشد
همچنین، به میزان مبلغی که شارژ کنید، به شارژ اس ام اس ها نیز تخفیف خواهد خورد
برای کسب اطلاعات بیشتر مشاهده کنید:
نمایندگی سامانه پیام کوتاه | سامانه پیام کوتاه پاسارگاد (http://payamak-pasargad.ir/reseller/reseller-intro.html)

winsent
January 17th, 2013, 16:09
قیمت شماره های 14 رقمی اختصاصی رند کاهش یافت

sa_sh41
January 19th, 2013, 18:26
سلام
اقا من از ساعت 1 پرداخت کردم
الان نزدیک به 7 هست
کی پنل رو تحویل میدین؟

winsent
January 20th, 2013, 12:10
سلام
اقا من از ساعت 1 پرداخت کردم
الان نزدیک به 7 هست
کی پنل رو تحویل میدین؟

با سلام؛
در سایت و نیز فاکتورها اعلام کردیم که تحویل پنل 6 ساعت زمان نیاز دارد.
برای شما خط 14 رقمی + 1000 اس ام اس (هر دو رایگان) بر روی نمایندگیتان فعال گردید.
موفق باشید...

winsent
January 23rd, 2013, 00:10
گجت ارسال پیامک از ویندوز به سامانه اضافه گردید

winsent
January 24th, 2013, 09:12
آپدیت و بروزرسانی » قیمت و تعرفه شماره های اختصاصی کاهش یافت

winsent
February 4th, 2013, 08:43
اخبار >> هزینه 5% مالیات بر ارزش افزوده از هزینه ها حذف شد

rezarezaee
February 4th, 2013, 14:21
سلام دوست عزیز من نمایندگی مستقل میدم 50 خواستید در خدمتم

09372944461

sa_sh41
February 6th, 2013, 14:58
دوستان عزیز ایشون در لیست امکانتشون اوردن که ارسال با نام تجاری
بعد من قبل از خرید اعلام کردم چند بار برای من مهمترین چیز همین ارسال با نام تجاری هست
شما تضمین می کنید اینو؟گفتن اره
لیست همه مکالماتمون هم هستش
بعد از خرید بشون گفتم این امکان نیستش
گفتن نه اینو همراه اول مسدود کرده برای ایرانسل هم باید برین مجوز بگیرین
گفتم چرا قبل از خرید نگفتین؟جوابی نداشتن
بعد بشون گفتم پول منو لطفا پس بدین
گفتن باید دلیل قانع کننده باشه
منم گفتم دلیل بالاتر ازین که خدماتی که گفتین و ارائه نمیدیدن
جالبه تو صفحه اصلی سایتشون گفتن بازگشت وجه تا 7روز .و نوشتن بعد از 7روز ما تماس میگیریم اگه ناراضی باشین به هردلیل.پول برگشت میخوره
اگه مراجعه کنید به سایتشون اینو میبینین
جالبه اصلا خودشون ازین موضوع بی اطلاع بودن که همچین چیزی هم تو سایتشون هست.چون قبل اینکه لینکو تو سایتشون بشون نشون بدم میگفتن ما همچین چیزی نداریم.هر شرکتی سیاستاش فرق داره
بعد که لینکو نشون دادم گفتن که نه اینجوری که نمیشه.اگه اینجوری باشه باید در شرکتو ببندیم.جالبه هیچکدوم شماره های سایتشون هیچوقت کسی جواب نمیده.
من همون روز اول که تست کردم دیدم این امکانو نداره دیگه استفاده نکردم از پنل.پولم که حرومشون باشه. بشون گفتم.گفتن برین هرجا میخواین بگین
هرکس مدرک میخواد من از تموم تیکتا و مکالمه خصوصی تو تاپیک عکس گرفتم
متاسفانه تواین مدت سرم خیلی شلوغ بود نتونستم شکایت کنم.ولی حتما از طریق پلیس فتا هم شکایت میکنم
دوستان نظرشونو بگن

Ahura
February 6th, 2013, 15:08
منم قبلا این مشکل رو با یک شرکتی داشتم
و در آخر با صحبت هایی که انجام شد وجه رو به حسابم عودت دادند

این شرکت هم اگر واقعا همچین حرفی زده باید پول شما رو عودت کنه !

البته اگر ....
:|

rezarezaee
February 6th, 2013, 15:08
دوست عزیز اقای
winsent (http://www.webhostingtalk.ir/member/12331/)
درست گفتن امکان ارسال با نام تجاری از طرف همراه اول بسته شده و نمیشه ارسال کرد.در حال حاضر برخی شرکت ها این امکانو به مشتری خودشون ارانه میدن که من از سیاست این نوع شرکت ها بی خبرم که به چه شکله.الان اگه من بگم باید برگشت بردن هزینرو که میشه یه نوع تبلیغ برای خودم.ولی اینو به عنوان کسی که مثل همکارشونم و منم توی همین کار مشغول هستم (فروش سامانه پیام کوتاه مستقل)عرض میکنم که ایشون باید یه مبلغی رو به عنوان خسارت بردارن و بقیه هزینرو برگشت بدن.البته بستگی به سایت فروش شرکت هم داره-موفق باشید

sa_sh41
February 6th, 2013, 15:15
دوست عزیز اقای
درست گفتن امکان ارسال با نام تجاری از طرف همراه اول بسته شده و نمیشه ارسال کرد.در حال حاضر برخی شرکت ها این امکانو به مشتری خودشون ارانه میدن که من از سیاست این نوع شرکت ها بی خبرم که به چه شکله.الان اگه من بگم باید برگشت بردن هزینرو که میشه یه نوع تبلیغ برای خودم.ولی اینو به عنوان کسی که مثل همکارشونم و منم توی همین کار مشغول هستم (فروش سامانه پیام کوتاه مستقل)عرض میکنم که ایشون باید یه مبلغی رو به عنوان خسارت بردارن و بقیه هزینرو برگشت بدن.البته بستگی به سایت فروش شرکت هم داره-موفق باشید
شما صحبت های منو کامل نخوندین
اگه قبل از خرید به من میگفتن. منکه نمیگفتم چرا اینجوریه
گفتم که چند بار تاکید کردم گفتم این مشکلی نداره گفتن نه
من حرفم اینجاست چرا بعد از خرید گفتن؟؟؟
من خودم این پنل نمایندگیرو داشتم از جای دیگه
فقط رو حساب این امکان اومدم ازایشونم خرید کردم
چون با جاهای دیگه که میگفتم دارین؟میگفتن نه.دیگه خرید نمیکردیم
من خودم هم فروش پنل دارم حدوده 600 یوزر داریم
دیگه کارمون همینه

Drhost
February 6th, 2013, 15:19
اگه قبل از خرید اینو اطلاع رسانی نکردنو بعد از خرید گفتن و تو سایتشونم بازگشت وجه داره باید پولتونو پس بدن

sa_sh41
February 6th, 2013, 15:22
من اصلا دوس ندارم اینجور مسائلو تو فروم مطرح کنم ولی متاسفانه چند بار گفتم که خودتون کلاهتونو قاضی کنین
گفتن نه برو شکایت کن تو فروما بگو
منم تو پست خودشون که از طریق همین تاپیک من خریدم اومدم اینو مطرح کردم که دیگران نیز ایشونو بشناسن

itsecure
February 6th, 2013, 15:29
بنظر من برین شکایت کنین بهتره
متاسفانه بعضی ها تو محیط نت کارهایی می کنن که چهره اوناییکه دارن با انصاف ودرستی کار میکنن رو هم خراب میکنن
الان پلیس فتا خیلی پیگیریشون قوی شده
برا ما هم همچین مشکلی پیش اومد.البته ما از یه فروشگاه خریدی داشتیم و کلا چیزی به ما دادن که موقع خرید یه جور دیگه بود
شکایت کردیم
سریعا سایتشون بسته شدو پولمونم برگردوندن
فقط یه 5000 تومن هم تو دادگاه پول تمبر دادیم ;) برا شکایت

rezarezaee
February 6th, 2013, 15:36
به نظر من این دوستم
itsecure (http://www.webhostingtalk.ir/member/36176/)
حرف خوبی زد که عده ای دارن محیط نت رو خراب میکنن بنده طراحی سایت هم انجام میدم و خودم با چشمای خودم دیدم که بعضی ها چطور دیگرانو فریب میدن ولی به نظر من اینکه به

پلیس فتا بگیدو شکایتو این چیزا جز اینکه خودتونو میندازید توی دردسر کارهای اداری و غیره کاره دیگه ای نیست بشینید منطقی حلش کنید.

secure_host
February 6th, 2013, 15:37
دوست عزیز اقای

اگه گفتن ابن امکانات رو داره و حالا این امکان فراهم نیست. بهتره بدون هیچ کم و کاستی پول را عودت بدن.
اگه این جوریه که من هم میگم روی سرور ایران به مشتریان CPanel ارایه میدم. بد که پول از مشتریان گرفتم ، میگم شرمنده cpanel برا ایران تحریمه .
خوب برای برگشت پول هم باید اون موقع بگم که شرمنده دیگه نمی تونیم پول رو پس بدیم .؟ یا این که بگم شرمنده یکمی باید برای خسارت از هزینه پیش ما می مونه ؟

تو رو خدا آخه این چه سیاسته فروشه ؟

من نمی دونم خسارت چی رو باید بگیرن ؟

باز هم میگم تمام حرفهای من در صورتی است که این کاربر به شما گفته باشد که ارسال با نام تجاری از امکانات پنل می باشد.
با تشکر

sa_sh41
February 6th, 2013, 15:49
1125811259
اگه به مکالمات ما دقت کنید این موضوع مشهود هست

sa_sh41
February 6th, 2013, 15:55
به نظر من این دوستم
itsecure (http://www.webhostingtalk.ir/member/36176/)
حرف خوبی زد که عده ای دارن محیط نت رو خراب میکنن بنده طراحی سایت هم انجام میدم و خودم با چشمای خودم دیدم که بعضی ها چطور دیگرانو فریب میدن ولی به نظر من اینکه به

پلیس فتا بگیدو شکایتو این چیزا جز اینکه خودتونو میندازید توی دردسر کارهای اداری و غیره کاره دیگه ای نیست بشینید منطقی حلش کنید.

من اگه بخواین تمام تیکتاروعکس گرفتم همینجا میزارم.ایشون هیچ کدوم از حرفایی که زدنو قبول ندارن
و خودشون میگن برین شکایت کنین

sa_sh41
February 6th, 2013, 15:58
اگه گفتن ابن امکانات رو داره و حالا این امکان فراهم نیست. بهتره بدون هیچ کم و کاستی پول را عودت بدن.
اگه این جوریه که من هم میگم روی سرور ایران به مشتریان CPanel ارایه میدم. بد که پول از مشتریان گرفتم ، میگم شرمنده cpanel برا ایران تحریمه .
خوب برای برگشت پول هم باید اون موقع بگم که شرمنده دیگه نمی تونیم پول رو پس بدیم .؟ یا این که بگم شرمنده یکمی باید برای خسارت از هزینه پیش ما می مونه ؟

تو رو خدا آخه این چه سیاسته فروشه ؟

من نمی دونم خسارت چی رو باید بگیرن ؟

باز هم میگم تمام حرفهای من در صورتی است که این کاربر به شما گفته باشد که ارسال با نام تجاری از امکانات پنل می باشد.
با تشکر
من عکسها رو پیوست کردم که ببینید
که کاملا حق با من است.
سوای تمام این موضوعات الان که سایتشون بالانیست
ولی اگه لینک بازگشت وجهشونو بخونین
نوشتن تا 7روز گارانتی بازگشت وجه داریم

و بعد از 7روز اگه مشتری اعلام نارضایتی کنه ما بدون اینکه دلیللشو بدونیم پولشو بازگشت میدیم

winsent
February 6th, 2013, 16:31
با سلام؛
لازم دیدم توضیحاتی رو خدمت شما و دیگر دوستان عرض کنم.
ابتدا این رو در نظر داشته باشید که پول حروم از گلوی من پائین نمیره.
نمیدونم چرا شما اینطور صحبت های خودتون رو بیان کردید جناب شریف!
قبل از سفارش شما فرمودید که آیا امکان ارسال با نام تجاری هست یا نه؟ (اصلا نفرمودید که مد نطرتون کدوم خدمات دهنده هستش)
اما شمایی که میفرمائید 600 کاربر دارید، حتما میدونید که همراه اول این مورد رو بسته.
من کی به شما گفتم امکانش نیست قربان؟؟؟
من گفتم بله، الان هم میگم هست. هم به شما هم به دیگر دوستان و حتی کاربرانی که از ما میخوان سرویس بگیرند.
ما خدمتتون گقتیم که شما مجوزهای ابتدایی و لازم رو از ایرانسل برای اینکار بگیرید تا بقیه امور را ما پیگیری کنیم.
میشه بپرسم چرا میگید سایت ها داون بودند؟؟؟؟
مدرک از این بیشتر که سایت اصلی ما آی پی اون 5.61.26.114 هستش و سیستم سامانه پیام کوتاه بر روی آی پی 79.175.161.2 ست شده است...؟؟؟

+

شما فرمودید که گارانتی رضایت وجه در روز 7
درست هستش، ما در سایت گفتیم اگر در سرویس ما نقصی وجود داشت یا شما از امکانات سیستم راضی نبودید!
اما آیا اینکه شما میفرمائید "ارسال با نام تجاری نیست" ما باید پول شما رو بازگشت بدیم؟؟؟
ما کی گفتیم امکان ارسال با نام تجاری وجود ندارد؟؟؟
به شما و همه دوستان اعلام کردیم که هماهنگی های لازم با اپراتور موردنظر رو انجام بدند و بقیه امور رو شرکت انجام خواهد داد.
کجای این حرف به شما میگه که این امکان وجود نداره؟؟؟؟؟؟

+

آیا به نظر خودتون میشه شرکت/موسسه ای سایت رو خودش درست کنه و قوانین رو خودش در نطر بگیره بعد ندونه که بازگشت وجه در چه شرایطی هستش؟؟؟!!!

دوستان دیگری یا همکارانی که نطر میدند، ابتدا اجازه بدند هر 2 طرف صحبت هاشون رو بکنند بعد اون ها وارد ماجرا بشند و قضاوت کنند.
با تشکر و سپاس

sa_sh41
February 6th, 2013, 22:55
با سلام؛
لازم دیدم توضیحاتی رو خدمت شما و دیگر دوستان عرض کنم.
ابتدا این رو در نظر داشته باشید که پول حروم از گلوی من پائین نمیره.
نمیدونم چرا شما اینطور صحبت های خودتون رو بیان کردید جناب شریف!
قبل از سفارش شما فرمودید که آیا امکان ارسال با نام تجاری هست یا نه؟ (اصلا نفرمودید که مد نطرتون کدوم خدمات دهنده هستش)
اما شمایی که میفرمائید 600 کاربر دارید، حتما میدونید که همراه اول این مورد رو بسته.
من کی به شما گفتم امکانش نیست قربان؟؟؟
من گفتم بله، الان هم میگم هست. هم به شما هم به دیگر دوستان و حتی کاربرانی که از ما میخوان سرویس بگیرند.
ما خدمتتون گقتیم که شما مجوزهای ابتدایی و لازم رو از ایرانسل برای اینکار بگیرید تا بقیه امور را ما پیگیری کنیم.
مدرک از این بیشتر که سایت اصلی ما آی پی اون 5.61.26.114 هستش و سیستم سامانه پیام کوتاه بر روی آی پی 79.175.161.2 ست شده است...؟؟؟

+

شما فرمودید که گارانتی رضایت وجه در روز 7
درست هستش، ما در سایت گفتیم اگر در سرویس ما نقصی وجود داشت یا شما از امکانات سیستم راضی نبودید!
اما آیا اینکه شما میفرمائید "ارسال با نام تجاری نیست" ما باید پول شما رو بازگشت بدیم؟؟؟
ما کی گفتیم امکان ارسال با نام تجاری وجود ندارد؟؟؟
به شما و همه دوستان اعلام کردیم که هماهنگی های لازم با اپراتور موردنظر رو انجام بدند و بقیه امور رو شرکت انجام خواهد داد.
کجای این حرف به شما میگه که این امکان وجود نداره؟؟؟؟؟؟

+

آیا به نظر خودتون میشه شرکت/موسسه ای سایت رو خودش درست کنه و قوانین رو خودش در نطر بگیره بعد ندونه که بازگشت وجه در چه شرایطی هستش؟؟؟!!!

دوستان دیگری یا همکارانی که نطر میدند، ابتدا اجازه بدند هر 2 طرف صحبت هاشون رو بکنند بعد اون ها وارد ماجرا بشند و قضاوت کنند.
با تشکر و سپاس

قرمودین قبل از سفارش شما فرمودید که آیا امکان ارسال با نام تجاری هست یا نه؟ (اصلا نفرمودید که مد نطرتون کدوم خدمات دهنده هستش)
واقعا این حرف بنظرتون خنده دار نیست؟
مثل این میمونه که بگین:
تو سایتتون نوشتین ارسال پیامک بدون محدودیت روزانه
بعد بیاین بگین خب مشتریان عزیز همه قبلش بپرسین ممکنه این ارسال بدون محدودیت فقط برا همراه اول باشه پس اگه اینجوریه که باید برا تک تک امکانات ازتون مشتریان بپرسن این برا همراه اول مشکل داره یا نه یا برا ایرانسل مشکل داره یا نه؟؟
بعدشم شما دیدین من رو این قضیه خیلی حساسم و تاکید دارم ولی اینو مطرح نکردین.حالا اگه من عکس تیکتارو بزارم همه متوجه میشن با اون جوابی که دادین
وقتی اولین برا اینو هم تو مکالمه خصوصی مطرح کردم و هم تو تیکت.گفتین باشه من بررسی میکنم و خبر میدم.بعد ازیکروز تیکت منو اپدیت کردین که اره همراه اول مسدود کرده
من 600تا مشتری دارم ولی اگه بخواین همینجا اسم شرکت هایی رو میارم که ارسال با نام تجاری رو برا همراه اولم میدن و دلیلی نمیشه چون 600 تا مشتری دارم ازین قضیه باخبرباشم.
گقتین:
سایت امروز دان بود والا من ازون روزی که پنلوگرفتموفهمیدم مشکل داره حتی یکبارم لاگین نکردم
اگه پول حروم ازگلوتون پایین نمیره من ازروز اول گفتم من پنلوبرا این قضیه میخواستم حالا که این امکان توهمراه اول مسدوده پول منوبدین چون هیچ استفاده ای ازش نکردمونخواهم کرد

خداروشکر که خودتون همینجا تایید میکنید که در سایت گفتیم اگر در سرویس ما نقصی وجود داشت یا شما از امکانات سیستم راضی نبودید! بازگشت وجه میدیم
که لینک دقسقشواینجامیزارم همکاران و دوستان ببینن
گارانتی رضایت پیامک پاسارگاد | سامانه پیام کوتاه پاسارگاد (http://payamak-pasargad.ir/warranty/money-back.html)
خب خدا خیرتون بده منم میگم دیگه از امکانات سیستم راضی نیستم از روز اولم همینو گفتم خداروشکرکه خودتون اینجا اعلام کردید جلوی دوستان
من از امکانات راضی نیستم پس طبق قول خودتون باید پول پس داده بشه

winsent
February 6th, 2013, 23:05
درست میفرمائید قربان
فرمودم که اگر ناراضی بودید اما نه به هر دلیلی!
شما فقط و فقط به این دلیل ناراضی هستید که چون امکان ارسال با نام تجاری دردسر داره و حاضر نیستید که دنبال کارها باشید میفرمائید ناراضی هستید
در صورتی که این امکان وجود داره و پیگیری های اولیه باید توسط خود شما انجام بشه جناب شریف
+
بله میدونستم حساس هستید و به خاطر همین حساس بودن بهتون احترام گذاشتم و استعلام کردم و دیدم که آن زمان امکان ارسال با نام تجاری توسط اپراتور همراه اول وجود نداشت (به بنده اینطور دوستان در مخابرات اعلام کردن) و من هم به شما گفتم. حالا الان این امر تحقیق پیدا کرده یا دیگر شرکت ها/موسسات قادر به انجام این عمل هستند گناه ما چیست؟؟؟
شاید آن ها پارتی/کانال و... به هر دلیلی میتوانند این امر را خودشان و بصورت مستقیم انجام دهند اما ما وقتی یکبار مراجعه کردیم با این پاسخ روبرو شدیم که باید ابتدا این درخواست توسط شخص اصلی (که شما هستید) درخواست داده بشه تا سپس و بعد از انجام مراحل قانونی بقیه امور به شرکت ما واگذار شود تا پیگیری های لازم را انجام دهیم
+
خود شما میفرمائید این امکان تو همراه اول مسدود هستش اما توی ایرانسل مشکلی نداره!!!
عملا خودتون دارید حرف خودتون رو نقض میکنید...

itsecure
February 6th, 2013, 23:19
دوست عزیز winset
بنده بعنوان یه وبمستر عرض میکنم
تعریف گارانتی با بازگشت وجهی که گفتین و منم تو سایتتون خوندم قلبتون برا مشتریاتون میتپه
خیلی با معنی این حرفتون فرق داره
اگه باز گشت وجهتون نیاز به دلیل داره پس باید تو سایتتون این اصلاحوانجام بدین که درصورت نارضایتی پول بازگشت داده میشه اما نه به هر دلیلی
ولی چون موقع خرید این تو سایت نبوده بنظر من حق با یوزر sa_sh هستش
و بنده به شخصه بودم پول ایشون بازگشت میدادم وفکر میکنم این پول که ایشون از پنل شما استفاده ای ندارن خوردن نداره
این نظر شخصیمه

sa_sh41
February 6th, 2013, 23:30
درست میفرمائید قربان
فرمودم که اگر ناراضی بودید اما نه به هر دلیلی!
شما فقط و فقط به این دلیل ناراضی هستید که چون امکان ارسال با نام تجاری دردسر داره و حاضر نیستید که دنبال کارها باشید میفرمائید ناراضی هستید
در صورتی که این امکان وجود داره و پیگیری های اولیه باید توسط خود شما انجام بشه جناب شریف
+
بله میدونستم حساس هستید و به خاطر همین حساس بودن بهتون احترام گذاشتم و استعلام کردم و دیدم که آن زمان امکان ارسال با نام تجاری توسط اپراتور همراه اول وجود نداشت (به بنده اینطور دوستان در مخابرات اعلام کردن) و من هم به شما گفتم. حالا الان این امر تحقیق پیدا کرده یا دیگر شرکت ها/موسسات قادر به انجام این عمل هستند گناه ما چیست؟؟؟
شاید آن ها پارتی/کانال و... به هر دلیلی میتوانند این امر را خودشان و بصورت مستقیم انجام دهند اما ما وقتی یکبار مراجعه کردیم با این پاسخ روبرو شدیم که باید ابتدا این درخواست توسط شخص اصلی (که شما هستید) درخواست داده بشه تا سپس و بعد از انجام مراحل قانونی بقیه امور به شرکت ما واگذار شود تا پیگیری های لازم را انجام دهیم
+
خود شما میفرمائید این امکان تو همراه اول مسدود هستش اما توی ایرانسل مشکلی نداره!!!
عملا خودتون دارید حرف خودتون رو نقض میکنید...

عزیز من اولا که بقول دوستمون اگه اینجوری بود باید تو سایتتون مینوشتین که بازگشت داریم اما نه به هر دلیلی
عزیزم الان اینکه همراه اول اینو مسدود کرده و شما گفتین این امکان هست من باید برم دنبالش؟؟؟
واقعا خنده دار نیست؟تو سایتتون بگین ارسال با نام تجاری هست .بعدازخرید بگین خب اینو همراه اول مسدود کرده.الانم دلتون خوشه به ایرانسل میگین باید برین دنبالش که من از خود مگفا که مدیرکل خط 3000 هست بعد ازین ادعای شما تحقیق کردمو اونها به من گفتین کسیکه این ادعا رو داره این ادعا باطله..یعنی عملا این هم امکانش نیس

winsent
February 6th, 2013, 23:40
فکر نکنم نیاز به نوشتن باشه که به هر دلیلی!!!
هر آدم عاقلی میدونه که باید دلیل قانعه ای کننده ای برای عودت وجه باشه وگرنه همه بعد از یه مدت استفاده میان و میگن ما ناراضی بودیم و پولمون رو میخوایم!!!
بنده به دوست یا آشنایی که فرمودید کاری ندارم جناب شریف
ما از مخابرات استعلام کردیم و اونها فرمودند ارسال با نام تجاری برای همراه اول امکان پذیر نیست اما برای ایرنسل مشکلی ندارد
+
در هر صورت، با اینکه خلاف قوانین شرکت هستش اما بنده میتونم به شما مبلغ 25 هزار تومان (حدودا یک سوم مبلغ) رو به شما بازگشت بدم
نمیخوام کسی ناراضی باشه یا پول حرام خورده باشم
این هزینه رو نیز از چیب خودم به شما پرداخت خواهم کرد نه از بودجه شرکت
موفق و موید باشید...

adib125
February 6th, 2013, 23:41
من هم با توجه به تمام اطلاعاتی که یوزر sa_sh41 و winset دادن و به عنوان کسی که سالها در زمینه های پیامک و هاستینگ فعالیت داشتم حق رو کاملا به یوزر sa_sh41 میدم.
جناب winset با توجه به شعار زیباتون "گارانتی رضایت یک شعار نیست و......." نباید حق مشتریانی که اینجوری صادقانه با شما قبل از گرفتن پنل نیازهاشونو اعلام کردن رفتار کنین......حتی اگه به نظر شما این یوزر دچار اشتباه شده با توجه به شعارتون که هدفتون رضایت مشتری بایستی پول ایشون رو به طور کامل پس بدین.....اگه واقعا پس ندین کارتون به شدت غیرحرفه ای و حتی غیراخلاقی هستش......و من خودم به عنوان یه مشتری ترجیح میدم که از خدمات شما (حتی اگه رایگان هم بدین) استفاده نکنم....
با آرزوی موفقیت برای پیامک پاسارگاد و کاربرانش

sa_sh41
February 7th, 2013, 00:05
فکر نکنم نیاز به نوشتن باشه که به هر دلیلی!!!
هر آدم عاقلی میدونه که باید دلیل قانعه ای کننده ای برای عودت وجه باشه وگرنه همه بعد از یه مدت استفاده میان و میگن ما ناراضی بودیم و پولمون رو میخوایم!!!
بنده به دوست یا آشنایی که فرمودید کاری ندارم جناب شریف
ما از مخابرات استعلام کردیم و اونها فرمودند ارسال با نام تجاری برای همراه اول امکان پذیر نیست اما برای ایرنسل مشکلی ندارد
+
در هر صورت، با اینکه خلاف قوانین شرکت هستش اما بنده میتونم به شما مبلغ 25 هزار تومان (حدودا یک سوم مبلغ) رو به شما بازگشت بدم
نمیخوام کسی ناراضی باشه یا پول حرام خورده باشم
این هزینه رو نیز از چیب خودم به شما پرداخت خواهم کرد نه از بودجه شرکت
موفق و موید باشید...

همکار گرامی بنده اولا بعد یه مدت استفاده نیومدم بگم
بنده از همون لحظه اول گفتم ناراضیم و پولم رو میخوام
ثانیا بنده هیچ حرفی خارج از قوانین شرکت شما نزدم بنده طبق همون قوانین شرکت شما که گفتین درصورت نارضایتی بازگشت وجه داریم تقاضای عودت وجه دارم
خدارو شکر که همه همکارا هم که اومدن اینجا مکالمات ماروخوندن حق رو به اینجانب دادن
بنده بصورت صددرصد ناراضیم.و راضی نیستم حتی یک ریال پول بنده را اینگونه بخورید
و توصیه میکنم پول حرام وارد کسب و کار و زندگی خود نکنید
بنظرم این پول اینقد ارزش ندارد که وجهه کسب و کار خود را اینگونه خراب کنید و باعث شوید مشتریان دیگر به کسی اعتماد نکنند و ابروی شرکت خود را ببرید

azarscript
February 7th, 2013, 00:15
به نظر بنده هم حق با اقای شریف هست . (طبق قوانین خود شرکت سرویس دهنده پول باید پس داده بشه)

winsent
February 7th, 2013, 08:24
همکار گرامی بنده اولا بعد یه مدت استفاده نیومدم بگم
بنده از همون لحظه اول گفتم ناراضیم و پولم رو میخوام
ثانیا بنده هیچ حرفی خارج از قوانین شرکت شما نزدم بنده طبق همون قوانین شرکت شما که گفتین درصورت نارضایتی بازگشت وجه داریم تقاضای عودت وجه دارم
خدارو شکر که همه همکارا هم که اومدن اینجا مکالمات ماروخوندن حق رو به اینجانب دادن
بنده بصورت صددرصد ناراضیم.و راضی نیستم حتی یک ریال پول بنده را اینگونه بخورید
و توصیه میکنم پول حرام وارد کسب و کار و زندگی خود نکنید
بنظرم این پول اینقد ارزش ندارد که وجهه کسب و کار خود را اینگونه خراب کنید و باعث شوید مشتریان دیگر به کسی اعتماد نکنند و ابروی شرکت خود را ببرید

با سلامی دوباره؛
مشکلی نداره جناب شریف.
ما هزینه خط اختصاصی + 1000 پیامک که برای پنل شما تهیه شده بود (رایگان هستش اما برای خرید آن ها در هر صورت هزینه شده) از پنل شما کسر و مبلغ 50 هزار تومان عودت خواهیم داد
من به شخصه پول حرام وارد زندگیم نکردم و نمیکنم
شماره کارت خودتون رو بفرمائید تا مبلغ به حساب شما واریز گردد
موفق و موید باشید

sa_sh41
February 7th, 2013, 08:38
با سلامی دوباره؛
مشکلی نداره جناب شریف.
ما هزینه خط اختصاصی + 1000 پیامک که برای پنل شما تهیه شده بود (رایگان هستش اما برای خرید آن ها در هر صورت هزینه شده) از پنل شما کسر و مبلغ 50 هزار تومان عودت خواهیم داد
موفق و موید باشید
درمورد شارژ که باید خدمتتان عرض کنم
شارژ بنده را کسر اعتبار کنید دوباره به حساب شما افزوده خواهد شد و می توانید ازین شارژ برای شارژ اعتبار مشتری دیگری استفاده کنید.
و اینطور نیست که بگویید این شارژ هدر می رود که این شارژ ازبین می رود که پول بنده را کسرکنید.
درمورد شماره هم ان شماره در بانک اطلاعاتی شما هست و برای مشتری دیگر قابل استفاده است.
درعین حال هزینه شارژ 1000 اعتبار که 10400 تومان هست را نیز کلا به مبلغ 60000 تومان عودت دهید.
شماره اختصاصی هم مشکلی ندارد.
شماره کارت بنده:
6104337050903762
بعد از پرداخت اعلام کنید تا بررسی کنم.
با تشکر از همکاری شما

winsent
February 7th, 2013, 08:50
با سلامی دوباره؛
درست میفرمائید اما بیشتر از این مبلغ شرکت نمیتونه عودت بده قربان
دیشب هم خدمت شما عرض کردم که شرکت فقط 25 هزار تومان عودت میده و 25 هزار تومان دیگر را خود بنده تقبل کردم چون نمیخواستم شما ناراضی باشید...
در صورت رضایت بفرمائید تا واریز گردد...

sa_sh41
February 7th, 2013, 09:04
با سلامی دوباره؛
درست میفرمائید اما بیشتر از این مبلغ شرکت نمیتونه عودت بده قربان
دیشب هم خدمت شما عرض کردم که شرکت فقط 25 هزار تومان عودت میده و 25 هزار تومان دیگر را خود بنده تقبل کردم چون نمیخواستم شما ناراضی باشید...
در صورت رضایت بفرمائید تا واریز گردد...

با سلام
بنده که راضی نیستم چون خودم نمایندگی دارم و میدونم این 20 تومان که کم می کنید واقعا به حق نیست و اینو دوباره میفروشین.
تو گارانتیتونم گفتین هزینه شارژ هم واریز میشه
ولی اگه میخواین اون 20تومنو بخورید مشکلی نیست.فکر میکنم خیرات کردم
لطفا پول منوسریعتر واریز کنید

itsecure
February 7th, 2013, 09:08
بنده به شخصه بودم با توضیحاتی که خوندم به هیچ وجه حاضرنبودم ازپولم بگذرم
ولی خدارو شکر که این قضیه روشن شد.
چون بنده این تاپیکو دیده بودم ومیخواستم منم نمایندگی بگیرم ازیشون.
واقعا مشتری مداری این شکلیشوندیده بودیم
اینجاست که معنی هر ارزانی بی دلیل نیست مشخص میشه

winsent
February 7th, 2013, 09:15

شما اینجا کاره ای نیستید که دارید نظر میدید!
خدا رو شکر که به افرادی همانند شما خدمات نمیدهیم...

sa_sh41
February 7th, 2013, 09:16
والا چی بگم
خوبه خودمون نمایندگی داریم اینچیزارومیفهمیم
دیگه اون بیست تومنو به خدا واگذار میکنم
که اگه حق بامنه از یه جای زندگیشون بیرون بیاد
درمورد ارزانی هم که گفتین واقعا بخاطر هزینش نبود بخاطر همون امکانش بود که اینجوری شد

winsent
February 7th, 2013, 09:18
با سلام
بنده که راضی نیستم چون خودم نمایندگی دارم و میدونم این 20 تومان که کم می کنید واقعا به حق نیست و اینو دوباره میفروشین.
تو گارانتیتونم گفتین هزینه شارژ هم واریز میشه
ولی اگه میخواین اون 20تومنو بخورید مشکلی نیست.فکر میکنم خیرات کردم
لطفا پول منوسریعتر واریز کنید

جناب شریف ما هر چی داریم با شما راه میایم اما شما لحن حرف زدن و برخوردتون درست نیست
یعنی چی میخورید؟؟؟
ما فقط هزینه خط رو از شما کسر کردیم (20 هزار تومان) و داریم 50 هزار تومان رو برمیگردونیم اما شما انگار خیلی توقع دارید؟؟؟
پولتون رو جای دیگه خیرات کنید و از این به بعد لطف کنید قبل از هر خرید، خوب تحقیق کرده و چشمانتون رو باز کنید
ما به شما هیچ وجهی رو عودت نخواهیم داد
لطفا به پلیس فتا شکایت کرده و از مراجع قانونی پیگیری کنید

sa_sh41
February 7th, 2013, 09:23
جناب شریف ما هر چی داریم با شما راه میایم اما شما لحن حرف زدن و برخوردتون درست نیست
یعنی چی میخورید؟؟؟
ما فقط هزینه خط رو از شما کسر کردیم (20 هزار تومان) و داریم 50 هزار تومان رو برمیگردونیم اما شما انگار خیلی توقع دارید؟؟؟
پولتون رو جای دیگه خیرات کنید و از این به بعد لطف کنید قبل از هر خرید، خوب تحقیق کرده و چشمانتون رو باز کنید

لطفا اینو بخونید:
((با سلامی دوباره؛
مشکلی نداره جناب شریف.
موفق و موید باشید))
گفتین هزینه خط اختصاصی و 1000 پیامک را کسر میکنیم
اگه میگفتین خط اختصاصی که من مشکلی نداشتم که گفتم 10 تومن شارژروبدین 60 تومن واریز کنید

winsent
February 7th, 2013, 09:25
از طریق مراجع قانونی پیگیری کنید
در خدمتتون هستیم...

sa_sh41
February 7th, 2013, 09:26
یعنی چی میخورید؟؟؟

من تحقیق کامل کردم فقط این همه تو اینترنت کار کرده بودم نمیدونستم باید برای تک تک امکاناتی که تو سایتتون گفتین باید بپرسم خب این برا کدوم سرویس دهنده جواب میده

itsecure
February 7th, 2013, 09:29
[QUOTE=winsent;668954]شما اینجا کاره ای نیستید که دارید نظر میدید!
خدا رو شکر که به افرادی همانند شما خدمات نمیدهیم...[/QUOTEg
واقعا از ادبتون متاسفم
فقط اینو بدونین که اینجا انجمن هست
تو انجمن هرکسی ازاده نظر بده
و ثانیا شما اومدین تاپیک فروش گذاشتین
اگه شفاف سازی نشه ممکنه یکی بیاد گول کلاه بردارهایی مثل شما که پول مردمو میخورین رو بخوره
پس بهتره شفااف سازی های لازمه بشه تا همه شمارو بشناسن

winsent
February 7th, 2013, 09:35
شخصی که مشکل داشته باشه داره نظر میده و شفاف سازی میکنه و نیازی به امثال شما نیست که خودتون رو وارد بحث کنید!
ما هم از شفاف سازی هیچگونه ترسی نداریم بلکه خوشحال میشیم نقاط ضعفمون رو بدونیم تا اون ها رو برطرف کنیم
احترام خودتون رو نگه دارید...

Ahura
February 7th, 2013, 09:43
من به عنوان یک کاربر که نزدیک به 4 سال عضو این انجمن هستم ، این پولا هیچ ارزشی نداره که ۲ تا همکار بخوان این حرفارو بیان کنند

به نظر بنده جناب winsent این مبلغ ها ارزشی نداره . فقط شما شرکت خودتون رو می برید زیر سوال .

بهتره خیلی محترمانه این داستان تمام بشه

ارادتمند

sa_sh41
February 7th, 2013, 09:44
هرکسی تو سایتش یه شماره الکی بزاره که هیچوقت جواب ندن
و بگه شرکت داریم در حالیکه هیچ شماره ثبتی نداره بایدم از شکایت ترسی نداشته باشه
مشکلی نداره.بنده شکایت میکنم و تمام خساراتی که علاوه براین مبلغ به من وارد کردینم حساب میکنم

sa_sh41
February 7th, 2013, 09:46
من به عنوان یک کاربر که نزدیک به 4 سال عضو این انجمن هستم ، این پولا هیچ ارزشی نداره که ۲ تا همکار بخوان این حرفارو بیان کنند

به نظر بنده جناب winsent این مبلغ ها ارزشی نداره . فقط شما شرکت خودتون رو می برید زیر سوال .

بهتره خیلی محترمانه این داستان تمام بشه

ارادتمند

والا من قبول کردم پول شماره رو کم کنن
ولی اینکه گفتن پول شارژم کم میکنیم و من میدونم پول شارژ قابل عودته واقعا ناراحت شدم

winsent
February 7th, 2013, 09:58
هرکسی تو سایتش یه شماره الکی بزاره که هیچوقت جواب ندن
و بگه شرکت داریم در حالیکه هیچ شماره ثبتی نداره بایدم از شکایت ترسی نداشته باشه
مشکلی نداره.بنده شکایت میکنم و تمام خساراتی که علاوه براین مبلغ به من وارد کردینم حساب میکنم

میفرمائید به شماره ها زنگ زدید؟!!!
ما 2 شماره داریم که یکی مربوط به دفتر در نیشابور هستش و دیگر در مشهد
شاید گاهی اوقات دفتر نیشابور پاسخگو نباشند یا کمتر جواب بدند اما مطمئن باشید دفتر مشهد همیشه پاسخگو هستند
تا جایی که یادمه شما فقط 1-2 بار به دفتر نیشابور زنگ زدید که خود بنده پاسخگو بودم
میتونید به دفتر مشهد زنگ بزنید و تماس بگیرید و ببینید آیا کسی پاسخگو هست یا خیر
واقعا ناراحت میشیم وقتی میبینم شما یک طرفه به قاضی میرید و جوری عنوان میکنید که دیگر دوستان برداشت های دیگری میکنند
به خدا میسپارم شما رو
مشکلی نیست جناب شریف عزیز
میتونید کارتون رو از طریق مراجع قانونی کاملا پیگیری کنید
هر خسارتی هم که تعیین شد پرداخت خواهیم کرد
موفق و پیروز باشید

sa_sh41
February 7th, 2013, 10:06
خدا شاهده دفتر نیشابورتون که کلا هرچی زنگ زدم تاحالا کسی جواب نداده من حتی صدای شما رو نشنیدم
دفتر مشهدتون بیشتر از 10بار زنگ زدم
ولی الان زنگ زدم جواب دادن
من اصلا چنین قصدی رو نداشتم
و چقد تو تیکت گفتم لطفا مشکلو همینجا حل کنید ولی شما گفتین برین هرجا دوست دارین مطرح کنید
نتیجش این شد
همه همکاران هم اومدن و خوندن و حق را به ما دادن
مشکلی نیست.
بنده هم به خدا واگذار میکنم و دعا میکنم این پول تو زندگیتون از جایی بیاد بیرون که فکرشو نمیکنید
چون واقعا به ناحق بوده و خودتونم میدونید پولی که با نارضایتی وارد زندگیتون بشه حروم هست

winsent
February 7th, 2013, 10:14
خدا شاهده دفتر نیشابورتون که کلا هرچی زنگ زدم تاحالا کسی جواب نداده من حتی صدای شما رو نشنیدم
دفتر مشهدتون بیشتر از 10بار زنگ زدم
ولی الان زنگ زدم جواب دادن
من اصلا چنین قصدی رو نداشتم
و چقد تو تیکت گفتم لطفا مشکلو همینجا حل کنید ولی شما گفتین برین هرجا دوست دارین مطرح کنید
نتیجش این شد
همه همکاران هم اومدن و خوندن و حق را به ما دادن
مشکلی نیست.
بنده هم به خدا واگذار میکنم و دعا میکنم این پول تو زندگیتون از جایی بیاد بیرون که فکرشو نمیکنید
چون واقعا به ناحق بوده و خودتونم میدونید پولی که با نارضایتی وارد زندگیتون بشه حروم هست

خدمتتون عرض کردم جناب شریف
دفتر نیشابور شاید پاسخگویی ضعیف داشته باشند اما مطمئن باشید دفتر مشهد همیشه پاسخگو هستند
نگاه کنید جناب شریف، الان ما خدماتی داریم با عنوان "ارسال با نام تجاری" که برای اپراتور همراه اول مسدود ولی برای اپراتور ایرانسل برقرار میباشد (طبق استعلام ما)
یعنی چیزی که ما گفتیم در حالت دوم برقرار هستش و شما میتونید با نام تجاری ارسال کنید ولی قبل از اون باید یک سری هماهنگی های اولیه رو با اپراتور انجام بدید
حالا میخوام از جنابعالی بپرسم آیا ما تعهدی به شما دادیم که عمل نکرده باشیم؟؟؟

sa_sh41
February 7th, 2013, 10:19
دوست و همکار گرامی
باز که شما اومدین سرخونه اول
پس لطفا قبلش شما جواب این سوال من رو بدهید؟
ایا وظیفه مشتری هست که بابت همه امکانات شما بپرسد این امکان رو کدوم اپراتور داره؟
مثلا ارسال نامحدود که تو امکاناتتون هست
ایا این منطقیه که من بیام برا تک تک خدمات سوال کنم که ایا این رو همراه اول داره یا نه؟
و بنظر شما من که قبل از خرید اینقد نسبت به این موضوع حساسیت داشتم شما نباید اینو به ما اعلام میکردین که این برای همراه اول مسدوده تا ما تصمیم گیری کنیم نسبت به این موضوع؟؟؟
اگه اون موقع که من تو مکالمه خصوصی گفتم این خدمات را تضمین میکنید و شما گفتین بله قربان تمامی خدمات تضمین می شود واقعا اگر اینو مطرح می کردین یقینا ما خرید نمیکردیم که این قضایا پیش بیاید

winsent
February 7th, 2013, 10:37
دوست و همکار گرامی
باز که شما اومدین سرخونه اول
پس لطفا قبلش شما جواب این سوال من رو بدهید؟
ایا وظیفه مشتری هست که بابت همه امکانات شما بپرسد این امکان رو کدوم اپراتور داره؟
مثلا ارسال نامحدود که تو امکاناتتون هست
ایا این منطقیه که من بیام برا تک تک خدمات سوال کنم که ایا این رو همراه اول داره یا نه؟
و بنظر شما من که قبل از خرید اینقد نسبت به این موضوع حساسیت داشتم شما نباید اینو به ما اعلام میکردین که این برای همراه اول مسدوده تا ما تصمیم گیری کنیم نسبت به این موضوع؟؟؟
اگه اون موقع که من تو مکالمه خصوصی گفتم این خدمات را تضمین میکنید و شما گفتین بله قربان تمامی خدمات تضمین می شود واقعا اگر اینو مطرح می کردین یقینا ما خرید نمیکردیم که این قضایا پیش بیاید

کاملا درست میفرمائید جناب شریف
اگر خاطرتون باشه یک روز از شما وقت گرفتم و برای همراه اول استعلام کردم و خدمت شما اعلام کردم که برای همراه اول مسدود ولی برای ایرانسل مشکلی نیست قربان
وظیفه مشتری نیست اما ما تمامی خدمات خودمون رو بصورت کامل و مفصل در سایت توضیح دادیم
مشتری وقتی چیزی رو متوجه نشه یا کامل موضوع رو نفهمه طبیعتا سوال میکنه و این وظیفه ما هستش که راهنماییش کنیم و پاسخگو باشیم
در ثانی، شمار میفرمائید اینکه "اامکان ارسال با نام تجاری" برای شما از اهمیت بسیاری برخوردار بوده، شما از من سوال کردید آیا این امر امکان داره یا نه؟ درسته؟
من هم گفتم بله
سپس شما فرمودید برای اپراتور همراه اول امکان داره؟ که من از شما 1 روز وقت برای استعلام خواستم و به شما اعلام کردم...

sa_sh41
February 7th, 2013, 10:54
دوست عزیز استعلام شما بعد از خرید من بوده نه قبل از خرید من
خدارو شکر که بنده از تمامی تیکت ها عکس گرفتم وتاریخ همه مشخص هست
بهتر نبود اون استعلامو اونوقتی که من قبل از خرید حساسیت داشتم میگرفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
نه اینکه بعد از خرید استعلام بگیرید
اگه تمامی خدماتتونو کامل توضیح میدادین این مشکل نبود
مثلا کنار همون خط که نوشتین ارسال با نام تجاری یه پرانتز باز میکردین میگفتین فقط ایرانسل با پیگیری مشتری

winsent
February 7th, 2013, 11:05
دوست عزیز استعلام شما بعد از خرید من بوده نه قبل از خرید من
خدارو شکر که بنده از تمامی تیکت ها عکس گرفتم وتاریخ همه مشخص هست
بهتر نبود اون استعلامو اونوقتی که من قبل از خرید حساسیت داشتم میگرفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
نه اینکه بعد از خرید استعلام بگیرید
اگه تمامی خدماتتونو کامل توضیح میدادین این مشکل نبود
مثلا کنار همون خط که نوشتین ارسال با نام تجاری یه پرانتز باز میکردین میگفتین فقط ایرانسل با پیگیری مشتری

از یک منظر حرف شما درست و ما باید قبل از خرید به شما (و دیگر دوستان) اعلام میکردیم که ارسال با نام تجاری فقط برای اپراتور ایرانسل امکان پذیر است
اما هم اکنون ما ارسال با نام تجاری برای ایرانسل را پشتیبانی میکنیم و شما از این منظر مشکلی ندارید جناب شریف
یعنی ما چیزی که در سایت اعلام کردیم درست است در حالت کلی اما برای اپراتور همراه اول پشتیبانی نمیشود

sa_sh41
February 7th, 2013, 11:15
خدارو شکر که بالاخره قبول کردین که باید قبل از خرید اعلام میکردین
صحبت من اینجاست که هنوز جواب نگرفتم لطف دقیق بخونین و جواب بدین؟؟؟
شما بیاین یه پنل به من بدین
بعد تو سایت بگین ارسال انبوه داره
بعد من بیام بعد از خرید ببینم این فقط به ایرانسل ارسال میکنه و برا همراه اول ارسال نداره
ایا این درسته که بگین ما ارسال انبوه را پشتیبانی میکنیم و چیزی که در سایت اعلام کردیم درست هست
اگر یکنفر بیاد این حرف شما رو تایید کنه که چنین چیزی درسته من دیگه حرفی ندارم
احساس میکنم دیگه بحث راجب این موضوع بی فایدست
در گارانتیتون گفتین اگه مشتری ناراضی باشه پول عودت داده میشه
کاش میشد تعریف مشتری راضی و ناراضی رو بگید
از نظر من مشتری راضی کسیه که پنل رو که تحویل دادین ازش استفاده کنه
ولی کسیکه از لحظه اول که متوجه میشه امکاناتی که میخوادو نداره و به شما میگه بنده راضی نیستم و حتی یکبار هم ازین پنل استفاده نمی کند
یه مشتری ناراضی هست و طبق گفته خودتون باید پول عودت داده بشه
اصلا قانونهارو کنار بگذاریم
انصاف کاری را در نظربگیریم
اصلا فرض میکنیم یکی اشتباه کرده و الان فهمیده اشتباه کرده وما هم اونطور که باید اطلاع رسانی نکردیم و این پنل به هیچ درد اون نمیخوره انصاف رو که بگذاریم وسط باید پولش عودت داده بشه
شاید یادتون بیاد که من اول ازتون پرسیدم ارسال به شماره های کیش داره یا نه
دلیلش این بود که ما مشتری داشتیم که از ما پنل خریده بود با اینکه ما خیلی تاکید کردیم که پنل ما پشتیبانی از 0934 نداره باز اشتباها خرید کرده بود.بعد از خرید فهمیده بود و چون تمام ارسالاش برا کیش بود ما انصافو وسط گذاشتیم و پولشونو عودت دادیم
ولی ظاهرا شما میخواید پول مارو به نا حق ندین
مشکلی نیست،این رو با چشمان خودم دیدم که پول حروم تو زندگی هرکسی وارد شده یا خرج دکترو بیمارستان ها کرده یا از جای دیگه ضرر کرده که انشالله درمورد شما اینطور نباشه ولی خدا جای حق نشسته دوست عزیز
یا حق

winsent
February 7th, 2013, 11:27
خدارو شکر که بالاخره قبول کردین که باید قبل از خرید اعلام میکردین
صحبت من اینجاست که هنوز جواب نگرفتم لطف دقیق بخونین و جواب بدین؟؟؟
شما بیاین یه پنل به من بدین
بعد تو سایت بگین ارسال انبوه داره
بعد من بیام بعد از خرید ببینم این فقط به ایرانسل ارسال میکنه و برا همراه اول ارسال نداره
ایا این درسته که بگین ما ارسال انبوه را پشتیبانی میکنیم و چیزی که در سایت اعلام کردیم درست هست
اگر یکنفر بیاد این حرف شما رو تایید کنه که چنین چیزی درسته من دیگه حرفی ندارم
احساس میکنم دیگه بحث راجب این موضوع بی فایدست
در گارانتیتون گفتین اگه مشتری ناراضی باشه پول عودت داده میشه
کاش میشد تعریف مشتری راضی و ناراضی رو بگید
از نظر من مشتری راضی کسیه که پنل رو که تحویل دادین ازش استفاده کنه
ولی کسیکه از لحظه اول که متوجه میشه امکاناتی که میخوادو نداره و به شما میگه بنده راضی نیستم و حتی یکبار هم ازین پنل استفاده نمی کند
یه مشتری ناراضی هست و طبق گفته خودتون باید پول عودت داده بشه
اصلا قانونهارو کنار بگذاریم
انصاف کاری را در نظربگیریم
اصلا فرض میکنیم یکی اشتباه کرده و الان فهمیده اشتباه کرده وما هم اونطور که باید اطلاع رسانی نکردیم و این پنل به هیچ درد اون نمیخوره انصاف رو که بگذاریم وسط باید پولش عودت داده بشه
شاید یادتون بیاد که من اول ازتون پرسیدم ارسال به شماره های کیش داره یا نه
دلیلش این بود که ما مشتری داشتیم که از ما پنل خریده بود با اینکه ما خیلی تاکید کردیم که پنل ما پشتیبانی از 0934 نداره باز اشتباها خرید کرده بود.بعد از خرید فهمیده بود و چون تمام ارسالاش برا کیش بود ما انصافو وسط گذاشتیم و پولشونو عودت دادیم
ولی ظاهرا شما میخواید پول مارو به نا حق ندین
مشکلی نیست،این رو با چشمان خودم دیدم که پول حروم تو زندگی هرکسی وارد شده یا خرج دکترو بیمارستان ها کرده یا از جای دیگه ضرر کرده که انشالله درمورد شما اینطور نباشه ولی خدا جای حق نشسته دوست عزیز
یا حق

درست میفرمائید قربان
ما به شما و دیگر مشتری ها احترام میگذاریم
فقط هزینه خط اختصاصی (20 هزار تومان) کسر و الباقی (مبلغ 50 هزار تومان) به حساب شما واریز گردید
موفق و موید باشید...

secure_host
February 7th, 2013, 14:24
با تشکر و سپاس

با سلام
اول اینکه شما در برخی از جواب ها تون به دیگران حق اظهار نظر نمی دهید . به نظرم حرکت صحیحی نباشد. زیرا اینجا یک انجمن آزاد است و همان طوری که شما می توانید در تاپیک های دیگر و موضوعات دیگر اظهار نظر کنید ، پس دوستان و همکاران نیز مختار به شرکت در گفتگو هستند و بدونید تنها دلیل شرکت همکاران موضوع زیر بوده است.

دوستان نظرشونو بگن

به همین خاطر همکاران نظراتشون رو اعلام کردن.
به هرحال بنده خواستم فقط نظرمو رو بگم و هیچ وقت شما را محکوم نکردم . زیرا اگر در پاسخ قبل من در این تاپیک مشاهده می نمودید .بنده موضوع را مشروط مطرح نمودم که اگر فروشنده تعهداتی نظیر ارسال با نام تجاری را ذکر کرده باشد و خدمات ندهد در اون صورت پول باید عودت داده شود.
با توجه به مطالعه کل 7 صفحه فکر می کنم که سوء تفاهمی بوده است که جناب sa_sh41 قبل از خرید با انگاره ذهنی خرید کرده اند که در نظر شما این دید خرید نادرست بوده است و باید ایشان می پرسیده است.که حالا مقصر در این بین چه کسی است ، بنده کار ندارم .
ولی نظر بنده را به عنوان یک عوض کوچک می خواهید ، این است که حال که با یک دید دیگر خرید شده است . اگر من بودم هزینه را عودت می دادم . و در سایت اصلاحاتی را انجام می دادم که مشتری سر در گم نشود.
زیرا باید همیشه فرض را در خرید مشتری عدم دانش کامل شخص در مورد کالای خریداری شده قرار داد و موضوع را کامل به مشتری اطلاع داد.
به هر حال ولی ممکن است سیاست کاری شرکت شما متفاوت از این نظر من باشد.
امیدوارم که موضوع به شکایت و پلیس فتا نرسد . زیرا در این صورت برای شرکت ارایه دهنده خدمات پرونده ای تشکیل می شود (هر چند حق با شرکت باشد.و پولی را قانون مشخص نکند چهت عودت وجه .)
این موضوع رو از روی علم در مورد پلیس فتا خدمت شما بزرگواران می گم.
انشاا... موضوع سریع تر برطرف خواهد شد و هر 2 طرف راضی باشند.
با تشکر

winsent
February 7th, 2013, 17:16
با تشکر از تمامی دوستان؛
به حساب جناب شریف مبلغ 50 هزار تومان طبق توافق واریز گردید
امیدواریم توانسته باشیم رضایت ایشون رو جلب کرده باشیم
ما هیچوقت پول حرام نخورده ایم و نه بنده و نه جناب شریف با این پول ها به جایی نمیرسیم
یک سوء تفاهم کوچک بود که برطرف شد
موفق و پیروز باشید...

winsent
March 13th, 2013, 19:02
---------------------------------
آپدیت و بروزرسانی پست

winsent
April 15th, 2013, 12:34
نرخ ارسال پیامک کاهش یافت!
هر اس ام اس = 7.5 تومان
برا اولین بار با کمترین قیمت در بین دیگر سرویس دهنده ها