PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش خود را چندین برابر کنید - پنل حرفه ای ارسال ایمیل گروهی

avaservice.ir
November 24th, 2012, 19:47
بسمه تعالی

- ارسال ایمیل بصورت کاملا تصویری یا گرافیکی + یا متنی ، صفحه Html
- ارسال ایمیل تبلیغاتی بصورت صفحه ورودی سایت با منو های مختلف
- قرار دادن فرم تماس جهت سفارش یا پیگیری سریع و آسان در ایمیل ارسالی
- امکان نمایش بنر تصاویر انیمیشن
- امکان ارسال فرم نظر سنجی و یا فرم ثبت نام
- ایمیل مارکتیگ حرفه ای با ارسال از سرور های مخصوص
- ارسال ایمیل انبوه برای کاربران فعال با تفکیک موضوعی
- ارسال خبرنامه های دروه ای برای مشترکین خاص و عام
- ارسال فراخوان و دعتوتنامه شرکت در سمینار ها و نمایشگاه ها
- ارسال ایمیل تبلیغاتی معرف شرکت یا محصولات شما
- ارسال ایمیل به کاربران فعال ، مدیران ، بازاریاب ها و شرکت های صنعنی افراد جویای کار
- ارائه گزارش کامل بصورت مستند از تعداد ارسال و تعداد نمایش
- خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته
- و صدها امکان دیگر

سامانه ارسال ایمیل تبلیغاتی و اجاره اکانت Smtp
نامه همواره يكي از ابزارهاي بازاريابي و تبليغات بوده است. با افزايش روزافزون استفاده از ایمیل اين ابزار به شيوه اثربخشي براي تبليغات اينترنتي تبديل شده است. تبليغات از طريق ایمیل ابزاري مقرون به صرفه ای است كه از نرخ پاسخگويي بالايي نيز برخوردار است. همچنين اين ابزار موجب وفاداري مشتريان و نيز موجب تقويت نام تجاري مي‌شود، ضمن اينكه در جذب و نگهداري مشتريان نيز ابزار بسيار كارآمدي است.
در روش ارسال ایمیل تبلیغاتی اطلاعات مورد نظر به صورت متون گرافيك (ثابت يا متحرك)، همزمان برای هزاران نفر ارسال می‌شود و دريافت كنندگان می‌توانند با پركردن فرمهای پيش بينی شده در نامه با فرستنده ارتباط دو سويه (Interactive) برقرار كنند. اين ایمیل ‌ها را می‌توان بصورت خبرنامه‌های ادواری نيز ارسال کرد.
امروزه اينترنت يکي از رسانه‌هاي تبليغاتي به شمار مي‌رود. هر روز تعداد بيشتري از صاحبان مشاغل به سمت تبليغات در اين رسانه کشيده مي‌شوند.
يکي از راه‌هاي تبليغات در اينترنت ارسال ايميل‌هاي تبليغاتي است. ارسال ایمیل تبليغاتی در عين داشتن مخاطب فراوان بسيار مقرون به صرفه نيز مي‌باشد.
انواع مختلفي از تبليغات مبتني بر ایمیل وجود دارد. يك نوع از تبليغات مبتني بر ایمیل خبرنامه‌هاي اينترنتي هستند كه توسط شركت و يا نماينده فروش شركت تهيه شده و براي گروه خاصي كه علايق مشتركي در مورد كالا و خدمات دارند ارسال مي‌شوند و خدماتي را به مشتريان ارائه مي‌كنند. ارسالخبرنامه‌ها در بسياري از موارد با كسب اجازه از مشتريان و بصورت ادواري صورت مي‌گيرد.
ارسال ایمیل تبلیغاتی - ایمیل مارکتینگ چیست؟
امروزه با گسترش سایت های اینترنتی زمینه مناسب برای معرفی خود به دیگران مهیا شده است و در این میان استفاده تجاری از اینترنت کاملا محسوس است. بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی ، محصولات و خدمات خود را از طریق شبکه اینترنت به دیگران معرفی می کنند و هر شرکت بنابه تجارب و آگاهی خود در زمینه اینترنت در این میدان نقش خود را ایفا می کند. یکی از نیازهای سایت های تجاریتبلیغات و یا به عبارتی دیگر معرفی محصول و خدمت خود به دیگران است. تبلیغات در اینترنت به روش های مختلفی انجام می شود که یکی از موثر ترین آنها ایمیل مارکتینگ می باشد. ایمیل مارکتینگعبارت است از ارسال ایمیل تبلیغاتی به هزاران مخاطب اینترنتی فعال و این یعنی معرفی محصول خود به هزاران کاربر فعال اینترنتی. از مشخصات بارز تبلیغات به وسیله ارسال ایمیل تبلیغاتی، آسان بودن ، کم هزینه بودن و پربازده بودن نسبت به سایر روش های تبلیغات است. شما مشخصات کالای خود را از طریق ایمیل به کاربر ارسال کرده و کاربر با مشاهده آن با محصول شما آشنا می شود و به این طریق می توانید در عرصه فعالیت های تجاری اینترنت از دیگر فعالان عقب نمانید.

سامانه ارسال ایمیل گروهی آواسرویس دارای ۲ کنترل پنل حرفه ای میباشد. جهت مشاهده امکانات هر پنل کافیست دموی پنل را مشاهده کنید:

کنترل پنل شماره ۱:
نام کنترل پنل: Interspire Email Marketer
آدرس نسخه دمو: ورود (http://emailmarketer.interspire-demo.com/admin/)
نام کاربری: Demo
کلمه عبور: Demo

-------------------------- اکانت Smtp --------------------------

نوع اکانت: Smtp
نوع دسترسی: محدود
محدودیت: 1000 مگابایت پهنای باند

ماهانه: 10.000 تومان
سالانه: 100.000 تومان ( 2 ماه تخفیف در صورت خرید سالانه )

محدودیت: 5000 مگابایت پهنای باند

ماهانه: 15.000 تومان
سالانه: 150.000 تومان ( 2 ماه تخفیف در صورت خرید سالانه )

محدودیت: 10000 مگابایت پهنای باند

ماهانه: 20.000 تومان
سالانه: 200.000 تومان ( 2 ماه تخفیف در صورت خرید سالانه )

نوع دسترسی: نامحدود

ماهانه: 25.000 تومان
سالانه: 250.000 تومان ( 2 ماه تخفیف در صورت خرید سالانه )

-------------------------- سامانه ارسال ایمیل گروهی با کنترل پنل: interspire email marketer --------------------------

کنترل پنل: interspire email marketer
نوع سرویس: استاندارد
محدودیت: 10.000 ارسال در روز

نوع سرویس: سازمانی
محدودیت: 50.000 ارسال در روز

نوع سرویس: حرفه ای
محدودیت: 100.000 ارسال در روز

نوع سرویس: طلایی
محدودیت: ندارد

AvaService

جهت سفارش کلیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــک کنید (http://avaservice.ir/)

جهت مشاهده لیست قیمت و سفارش کلیک کنید (http://portal.avaservice.ir/cart.php?gid=4) ( کنترل پنل: Interspire Email Marketer )

sellpad
November 24th, 2012, 20:07
دوست خوب فارسی هم ساپورت میکنه؟
یعنی ارسال ایمیل فارسی

avaservice.ir
November 24th, 2012, 20:09
دوست خوب فارسی هم ساپورت میکنه؟
یعنی ارسال ایمیل فارسی
بله دوست عزیز فارسی بصورت کامل پشتیبانی میشه

mr-secret
November 24th, 2012, 20:32
ارسال به inbox تضمین میشه؟

avaservice.ir
November 24th, 2012, 20:34
ارسال به inbox تضمین میشه؟
از طرف سرورهای ما بله
اما با توجه به دسترسی کامل پنل مدیریت تا حدودی هم به تنظیمات و نحوه ارسال مشتری بستگی داره

baghebahar
November 24th, 2012, 20:45
از طرف سرورهای ما بله
اما با توجه به دسترسی کامل پنل مدیریت تا حدودی هم به تنظیمات و نحوه ارسال مشتری بستگی داره
سلام
وقت بخیر
فکر کنم شما تو شاپ کاپر هم همین افر رو داده بودید که گفتید اکانت تست smtp هم ارائه میدهید
تست در حال حاضر ارائه میدهید ؟

avaservice.ir
November 24th, 2012, 20:47
سلام
وقت بخیر
فکر کنم شما تو شاپ کاپر هم همین افر رو داده بودید که گفتید اکانت تست smtp هم ارائه میدهید
تست در حال حاضر ارائه میدهید ؟
سلام
بله آفر دادم - بدلیل سوء استفاده هایی که از اکانتهای تست شده دیگه سرویس تیت ارائه نمیدیم

Faraz4u
November 24th, 2012, 20:49
سلام

اگر از کنترل پنل شما بخوایم استفاده کنیم . نیاز به اکانت smtp هم هست؟ یا نه

avaservice.ir
November 24th, 2012, 20:50
سلام

اگر از کنترل پنل شما بخوایم استفاده کنیم . نیاز به اکانت smtp هم هست؟ یا نه
سلام
خیر نیازی نیست

DeLtAvPs
November 24th, 2012, 22:10
دوست عزیز تضمینتون چی هستش
؟
از کجا بدونیم که ایمیل ها به اینباکس میرند؟
چون خود بنده هفته ای بالای 200 هزار ارسال دارم
البته هیچ وقت توی ارسال هام سعی نمیکنم دقیقه ای بیشتر از 5 تا ارسال کنم
سیستم شما زمان بندیش به چه صورته؟
یعنی مثلا 40 هزار ایمیل بدیم به چه صورت و چند دقیقه ای ارسال میکنه.

avaservice.ir
November 24th, 2012, 22:13
دوست عزیز تضمینتون چی هستش
؟
از کجا بدونیم که ایمیل ها به اینباکس میرند؟
چون خود بنده هفته ای بالای 200 هزار ارسال دارم
البته هیچ وقت توی ارسال هام سعی نمیکنم دقیقه ای بیشتر از 5 تا ارسال کنم
سیستم شما زمان بندیش به چه صورته؟
یعنی مثلا 40 هزار ایمیل بدیم به چه صورت و چند دقیقه ای ارسال میکنه.
پنل دارای سیستم گزارشدهی کامل هست
پنل قابلیت تنظیم محدودیت و زمانبندی رو داره!
مدت زمان ارسال بستگی به تنظیمات شما رو پنل داره دوست عزیز

DeLtAvPs
November 24th, 2012, 22:29
آخرش هم نگفتید چند درصد تضمین میکنید که چند درصد ایمیل ها روانه اینباکس میشوند

avaservice.ir
November 24th, 2012, 22:37
آخرش هم نگفتید چند درصد تضمین میکنید که چند درصد ایمیل ها روانه اینباکس میشوند
دوست عزیز در پنلهایی که ما ارائه میکنیم سطح دسترسی مشتری سطح admin هست و درصد اینباکس به تنظیمات و نحوه ارسال مشتری بستگی داره.
درصد اینباکس شدن از طرف سرویسهای ما 99% در سرورهای Gmail و 98% در سرویسهای yahoo و 100% در سرویسهای شخصی هست

DeLtAvPs
November 24th, 2012, 22:51
ممنون
پس بنده فردا ازتون خرید میکنم و احتمالا پس فردا ایمیل رو ارسال میکنم و چند روز هم صبر میکنم تا نتیجه رو ببینم
اگر خوب بود مطمئنا خودم مشتری ثابت میشم و توی همین تایپک هم همه چی رو توضیح میدم و اگر هم خوب نباشه باز هم توی همین تاپیک توضیح میدم
فقط یه چیزی اینکه اگر اسکریپت رو روی یه وی پی اس اجرا کردید فکر نمیکنم به همین راحتی به انباکس بره چون تا جایی که میدونم با درصدی که شما گفتی ایپی سرور باید چندین جا ثبت بشه تا ایمیل ها اسپم نشه !

avaservice.ir
November 24th, 2012, 22:55
ممنون
پس بنده فردا ازتون خرید میکنم و احتمالا پس فردا ایمیل رو ارسال میکنم و چند روز هم صبر میکنم تا نتیجه رو ببینم
اگر خوب بود مطمئنا خودم مشتری ثابت میشم و توی همین تایپک هم همه چی رو توضیح میدم و اگر هم خوب نباشه باز هم توی همین تاپیک توضیح میدم
فقط یه چیزی اینکه اگر اسکریپت رو روی یه وی پی اس اجرا کردید فکر نمیکنم به همین راحتی به انباکس بره چون تا جایی که میدونم با درصدی که شما گفتی ایپی سرور باید چندین جا ثبت بشه تا ایمیل ها اسپم نشه !
انشاالله که شما هم به به جمع مشتریان ثابت ما بپیوندید.
خیر دوست عزیز سرویسهای ایمیل مارکتینگ ما روی چندین سرور اختصاصی مخصوص ایمیل مارکتینگ راه اندازی شده که 3 سرور بصورت تخصصی و مدیریت شده از سروهای smtp.com تهیه شده

sellpad
November 24th, 2012, 23:11
بعنی ایپی شما بسته نمیشه از سمت گوگل و...

avaservice.ir
November 24th, 2012, 23:13
بعنی ایپی شما بسته نمیشه از سمت گوگل و...
چنین چیزی رو نمیشه تضمین کرد و قابل پیش بینی نیست دوست عزیز.
اما تا جایی که شده سعی کردیم با کانفیگ مناسب از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنیم, و در صورت بروز مشکل ip جدید به سرور افزوده میشه

ruhy
November 24th, 2012, 23:49
چند ایمیل در روز میشه فرستاد با این سرویس ها؟

lived
November 25th, 2012, 01:17
با سیستم دمو که داده بودین یک لیست ایمیل ساختم و یک پروفایل برای ارسال ایمیل و یک ایمیل فارسی نوشتم و میخواستم ارسال کنم که دیدم تمامی نوشته ها به صورت علامت سوال شده
شما فرمودین با فارسی مشکل نداره

avaservice.ir
November 25th, 2012, 06:45
چند ایمیل در روز میشه فرستاد با این سرویس ها؟
توی پلان ها محدودیت ها در تعداد ارسال مشخص شده

با سیستم دمو که داده بودین یک لیست ایمیل ساختم و یک پروفایل برای ارسال ایمیل و یک ایمیل فارسی نوشتم و میخواستم ارسال کنم که دیدم تمامی نوشته ها به صورت علامت سوال شده
شما فرمودین با فارسی مشکل نداره
دمو از سایت مرجع پنل هست و با فارسی مشکل داره - اما در پنل هایی که ارائه یکنیم براحتی میتونید فارسی ارسال کنید دوست عزیز از این بابت خیالتون راحت باشه

برف هاستینگ
November 25th, 2012, 07:19
با سلام و احترام.

دوست عزیز بانک ایمیل بر روی این سرویس ارائه میشود یا خیر؟

با تشکر.

avaservice.ir
November 25th, 2012, 07:20
با سلام و احترام.

دوست عزیز بانک ایمیل بر روی این سرویس ارائه میشود یا خیر؟

با تشکر.
سلام
بله در صورت درخواست کاربر یعد از خرید سرویس بصورت رایگان ارائه خواهد شد

برف هاستینگ
November 25th, 2012, 07:23
دوست من از کجا می تونم با شما آنلاین صحب کنم؟

avaservice.ir
November 25th, 2012, 07:24
از این لینک: http://support.avaservice.ir

djsiamak
November 25th, 2012, 11:35
دوستان از ایشون سرویس نگیرید
کلاه بردار هستند و سرویس هاشون اصلا کار نمیکنه!
اصلا سرور ندارند و از سرویس های رایگان استفاده میکنند
اصلا هم ورودی نمیده!

برای پرداخت هم درگاه ندارند و از درگاه بانک ملت پی لاین استفاده میکنند
درخواست بازگشت هزینه کردیم که نداند
ما هم از پلیس فتا پیگیری میکنیم تا دیگه چنین کسانی باعث کاهش اعتماد به خرید اینترنتی نشن!

99489949

dertgtr
November 25th, 2012, 12:35
دوستان از ایشون سرویس نگیرید
کلاه بردار هستند و سرویس هاشون اصلا کار نمیکنه!
اصلا سرور ندارند و از سرویس های رایگان استفاده میکنند
اصلا هم ورودی نمیده!

برای پرداخت هم درگاه ندارند و از درگاه بانک ملت پی لاین استفاده میکنند
درخواست بازگشت هزینه کردیم که نداند
ما هم از پلیس فتا پیگیری میکنیم تا دیگه چنین کسانی باعث کاهش اعتماد به خرید اینترنتی نشن!

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/9948-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%DA%86%D9%86%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%DB%8C-avaservice1-jpghttp://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/9949-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%DA%86%D9%86%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%DB%8C-avaservice2-jpg

یکی از ایمیل دلایوری ها رو باز کنید لطفا ببنید توش چی نوشته دقیقا همه رو اینجا بزارید
این ایمیل lizard.tiny@mailfa.org ایمیل شما ست یا ایشون ؟

djsiamak
November 25th, 2012, 14:29
یکی از ایمیل دلایوری ها رو باز کنید لطفا ببنید توش چی نوشته دقیقا همه رو اینجا بزارید
این ایمیل lizard.tiny@mailfa.org ایمیل شما ست یا ایشون ؟

میل دلیوری ها هم ماله همون میل هایی که از سرویس ایشون ارسال کردم!!!!
از دامنه avaservice.ir هم هویز بگیرید میفهمید lizard.tiny@mailfa.org ماله منه یا ماله کیه !

Faraz4u
November 25th, 2012, 14:39
ای بابا
میخواستم خرید کنم

dertgtr
November 25th, 2012, 15:03
میل دلیوری ها هم ماله همون میل هایی که از سرویس ایشون ارسال کردم!!!!
از دامنه avaservice.ir هم هویز بگیرید میفهمید lizard.tiny@mailfa.org ماله منه یا ماله کیه !

منظورم این جمله شما بود :
" اصلا سرور ندارند و از سرویس های رایگان استفاده میکنند "
از سرویس های رایگان نوشتید استفاده می کنند منظورتون هاست رایگان یا ... هست ؟ چون در این صورت در دلایوری های رسیده اسم سرویس رایگان دیده میشه . به همین جهت گفتم یکی از دلایوری ها رو بزارید

djsiamak
November 25th, 2012, 15:14
منظورم این جمله شما بود :
" اصلا سرور ندارند و از سرویس های رایگان استفاده میکنند "
از سرویس های رایگان نوشتید استفاده می کنند منظورتون هاست رایگان یا ... هست ؟ چون در این صورت در دلایوری های رسیده اسم سرویس رایگان دیده میشه . به همین جهت گفتم یکی از دلایوری ها رو بزارید

سرویس های رایگان منظورم یاهو، جیمیل، میل فا و ... هستند
از دامنه ایشون هویز بگیرید تا میل فا هم براتون اثبات بشه ...

وقتی میل دلیوری برای یک ایمیلی میاد، یعنی از اون آدرس، ایمیلی فرستاده شده که fail شده!
این واضحه

avaservice.ir
November 25th, 2012, 15:23

وقتی میل دلیوری برای یک ایمیلی میاد، یعنی از اون آدرس، ایمیلی فرستاده شده که fail شده!
این واضحه
میشه دلیلتون رو برای این حرفتون درمورد استفاده از سرویسهای رایگان بگید؟
بنظر شما چنین چیزی انکان پزیر هست؟ کدوم سرویس رایگان امکان ارسال بیش از 16000 ایمیل در روز رو به کاربراش میده؟
تا بحال از سرورهای Smtp.Com استفاده کردید؟ با سرورهاشون آشنایی دارید؟

فکر نمیکنم شما حتی از تکلونوژی سرورهای Smtp آشنا باشید

لویگ دیلیوریهاتونو چک کنید ببینید مشکل از چی بوده.
محل برطرف کردن مشکلات سیستم پشتیبانی سایت هست

نکته جالب: بین کاربران آواسرویس فقط ایشون مشکل دارن

djsiamak
November 25th, 2012, 15:28
میشه دلیلتون رو برای این حرفتون درمورد استفاده از سرویسهای رایگان بگید؟
بنظر شما چنین چیزی انکان پزیر هست؟ کدوم سرویس رایگان امکان ارسال بیش از 16000 ایمیل در روز رو به کاربراش میده؟
تا بحال از سرورهای Smtp.Com استفاده کردید؟ با سرورهاشون آشنایی دارید؟

فکر نمیکنم شما حتی از تکلونوژی سرورهای Smtp آشنا باشید

لویگ دیلیوریهاتونو چک کنید ببینید مشکل از چی بوده.
محل برطرف کردن مشکلات سیستم پشتیبانی سایت هست

نکته جالب: بین کاربران آواسرویس فقط ایشون مشکل دارن

این ایمیل دلیوری ها برای چی میاد؟!
یعنی ایمیل ها از سرویس یاهو و با ایمیل من ارسال میشه !
جریان ایمیل فا چیه اومده؟ و تو عکس ها هم دیده میشه؟!

دوستان یه هویز از avaservice.ir بگیرید ایمیل توی هویز ایشون هم lizard.tiny@gmail.com هست!

کاربر؟!
کاربرانی که از ایشون سرویس دارن و راضی هستند ممنون میشم بیان اینجا اعلام کنند.

10.000 تومان پول زیادی نیست، ولی اگه میدیدم خودتون سرور دارین و مشکل از سرور کاری نداشتم
ولی چون دیدم با دروغ و فریب کاری سرویس میفروشی، فردا صبح میرم فتا !
پدر من هم نظامی هست، خود من هم خدمتم پلیس فتا بوده !

تا آخرش میرم تا کلاهبردارانی مثل شما تجارت الکترونیک رو خراب نکنند.
وقتی مامور اومد جلوی در خونتون اونوقت میفهمی تکنولوژی smtp یعنی چی !!!

avaserver
November 25th, 2012, 15:55
با سلام ،

بنده واقعا متاسفم برای چنین افرادی که اینگونه از اسامی و هویت یک شرکت سوء استفاده نموده از مطالب سایت ما نیز استفاده نموده و در امضای خود اسم آوا سرور را می آورند .

بنده هم اکنون این موضوع را به مدیران انجمن گزارش نمودم امیدوارم با ایشان برخورد مقتضی انجام شده و از دسترسی ایشان به این انجمن و بستر گفت و گو جلوگیری کنند .

همچنین آوا سرور به دلیل استفاده ی بدون اجازه از مطالب و هویت آوا سرور از ایشان شکایتی را تقدیم مراجع قانونی خواهد نمود .

موفق و پیروز باشید .

dertgtr
November 25th, 2012, 16:30

این واضحه

بله متوجه سخن شما هستم . حق با شما ست می دونم من نتونستم منظورم رو برسونم
منظور من این هست که fail شدن ایمیل های ارسالی چند دلیل می تونه داشته باشه این دلایل هم در دلایوری های ارسال شده به ایمیل شما نوشته میشه مثلا می نویسه ایمیلی که بهش قصد ارسال داشتید وجود نداشته / پر بوده / بلوکه بوده ای پی سرور شما و مثلا یاهو اجازه ورود نداده به ایمیل شما / یا کلا سرور ارسال کننده بیش از حد ارسال مجاز در ساعت ارسال داشته از ای پی فلان و سرور آدرس فلان

اگر چند تا از ریپورت دلایوری ها رو اینجا بزارید یا برای من پ.خ کنید قضیه رو برای شما تشریح می کنم که مورد چی هست

djsiamak
November 25th, 2012, 16:36
بله متوجه سخن شما هستم . حق با شما ست می دونم من نتوسنیتم منظورم رو برسونم
منظور من این هست که fail شدن ایمیل های ارسالی چند دلیل می تونه داشته باشه این دلایل هم در دلایوری های ارسال شده به ایمیل شما نوشته میشه مثلا می نویسه ایمیلی که بهش قصد ارسال داشتید وجود نداشته / پر بوده / بلوکه بوده ای پی سرور شما و مثلا یاهو اجازه ورود نداده به ایمیل شما / یا کلا سرور ارسال کننده بیش از حد ارسال مجاز در ساعت ارسال داشته از ای پی فلان و سرور آدرس فلان

اگر چند تا از ریپورت دلایوری ها رو اینجا بزارید یا برای من پ.خ کنید قضیه رو برای شما تشریح می کنم که مورد چی هست

معذرت میخوام دوست عزیر، قسمت مهم براتون رو میزارم.

Domain serv8.avaservice.ir has exceeded the max emails per hour (125/100 (125%)) allowed. Message discarded.

این همه میل دلیوری میاد که نمیشه گفت همه این ها واسه اینه که هیچ کدوم از این ایمیل ها وجود نداره
معلومه که برای محدودیت ارسال هست که این محدودیت برای یاهو هست! و سروری در کار نیست!

avaservice.ir
November 25th, 2012, 16:41

Domain serv8.avaservice.ir has exceeded the max emails per hour (125/100 (125%)) allowed. Message discarded.

این همه میل دلیوری میاد که نمیشه گفت همه این ها واسه اینه که هیچ کدوم از این ایمیل ها وجود نداره
معلومه که برای محدودیت ارسال هست که این محدودیت برای یاهو هست! و سروری در کار نیست!
شما کدام پلان را خریداری کرده اید؟

djsiamak
November 25th, 2012, 16:46
شما کدام پلان را خریداری کرده اید؟

ولی محدودیت ارسال یاهو در ساعت 100 تا هست، که میشه 2400 تا در روز!
که البته این دروغ شما هم یادم رفته بود که موقع پر کردن فرم حتما این مورد هم یادداشت میشه

dertgtr
November 25th, 2012, 16:46

نه این ارور میگه که شما از محدودیت ارسال ساعتی 100 ایمیل تجاوز کردید و در یک ساعت 125 ایمیل فرستادید در صورت امکان فقط آدرس پانل رو برای من ایمیل کنید توضیحات بیشتر بدم

djsiamak
November 25th, 2012, 16:48
نه این ارور میگه که شما از محدودیت ارسال ساعتی 100 ایمیل تجاوز کردید و در یک ساعت 125 ایمیل فرستادید در صورت امکان فقط آدرس پانل رو برای من ایمیل کنید توضیحات بیشتر بدم

دوست عزیز!
این ایمیل دلیوری ها برای ایمیل شخصی بنده در یاهو اومده!
یعنی ایمیل هایی که از طریق پنل ایشون ارسال میکردیم، در واقع از ایمیل یاهو بنده ارسال میشده!!
اگه سوالی داشتی پ.خ بده، توضیح بدم

avaservice.ir
November 25th, 2012, 16:58
دوست عزیز!
یعنی ایمیل هایی که از طریق پنل ایشون ارسال میکردیم، در واقع از ایمیل یاهو بنده ارسال میشده!!

دوست عزیز توی این قضیه یک مشکل از طرف ما بوده که توضیح میدم و 2 مشکل از طرف شما!

مشکل ما: موقع کانفیگ پلن توی این سرور محدودیت ارسال رو بجای 1000 ایمیل در ساعت رو 100 ایمیل در ساعت قرار دادیم!
مشکل شما:
1- موقع کانفیگ اکانت و ایجاد کمپینگ Send Preview from this Email و ایمیل دیلیوری رو آدرس ایمیل خودتونو قرار دادید که لوگ Fail شده ها واسه شما ارسال شده
2- شما هیچ کانفیگی روی اکانتتون ایجاد نکردید و بصورت پیشفرض اقدام به ارسال کردید.

با توجه به مشکلی که از طرف ما بوده میتونیم بصورت رایگان شما رو واسه این ماه به اکانت نامحدود روی پنل OemPro منتقل کنیم
OemPro این امکان رو داره که حتی موقعی که پنل رو میبندید ارسال کنه

در صورت نیاز اعلام کنید تا طی 24 ساعت آیننده شما رو به پنل OemPro نامحدود منتقل کنیم

با این تفاسیر بنده بدلیل مشکلی که توی ایجاد محدودیت برای شمل پیش آمده از شما پوزش میطلبم و امیدوارم که بنده رو عف بفرمایید

dertgtr
November 25th, 2012, 16:58
دوست عزیز!

ایشون محدودیت ارسال رو گذاشته روی ساعتی 100 ارسال که با این سرعت کلا 24 ساعت میشه 2400 ارسال و شما پلان 10 هزار ارسال در 24 ساعت رو خردید و این نشانه تخلف ایشون هست که به دروغ ادعا کرده 24 ساعت 10 هزار ایمیل ارسال میشه . بنده متوجه هستم حق با شما ست
اما در مورد ارسال شدن دلایوری ها به ایمیل شما : در اون اسکریپت nterspire email marketer شما یه ایمیل ست می کنید که دلایوری ها به اون بیاد و ایمیل های ارسال شده به لیست ایمیل شما برای کاربران شما اون ایمیل نشون داده بشه ( کاربر زمان دریافت ایمیل این ایمیل رو بالا قسمت from می بینه ) به این علت هست که این دلایوری ها به ایمیل شما میاد دلیلش این نیست که از ایمیل یاهوی شما فرستاده شده خبرنامه ها .
من تجربه زیادی دارم د استفاده از این اسکریپت nterspire email marketer و ارسال خبرنامه و ...

تخلف این سرویس دهنده در ست کردن ارسال ساعتی 100 ایمیل هست که به دروغ به شما گفته 24 ساعت 10 هزار ایمیل می فرسته در حالیکه بیشتر از 2400 ایمیل در 24 ساعت نمی فرسته
شما اگر آدرس پلانی که از ایشون خریدید برای من پ.خ کنید حتی می تونم بگم دیتاسنتر ایشون از کدوم کشور هست و اسم دیتاسنتر چیه و ...

avaservice.ir
November 25th, 2012, 17:02
دوست عزیز توی این قضیه یک مشکل از طرف ما بوده که توضیح میدم و 2 مشکل از طرف شما!

مشکل ما: موقع کانفیگ پلن توی این سرور محدودیت ارسال رو بجای 1000 ایمیل در ساعت رو 100 ایمیل در ساعت قرار دادیم!
مشکل شما:
1- موقع کانفیگ اکانت و ایجاد کمپینگ send preview from this email و ایمیل دیلیوری رو آدرس ایمیل خودتونو قرار دادید که لوگ fail شده ها واسه شما ارسال شده
2- شما هیچ کانفیگی روی اکانتتون ایجاد نکردید و بصورت پیشفرض اقدام به ارسال کردید.

با توجه به مشکلی که از طرف ما بوده میتونیم بصورت رایگان شما رو واسه این ماه به اکانت نامحدود روی پنل oempro منتقل کنیم
oempro این امکان رو داره که حتی موقعی که پنل رو میبندید ارسال کنه

در صورت نیاز اعلام کنید تا طی 24 ساعت آیننده شما رو به پنل oempro نامحدود منتقل کنیم

با این تفاسیر بنده بدلیل مشکلی که توی ایجاد محدودیت برای شمل پیش آمده از شما پوزش میطلبم و امیدوارم که بنده رو عف بفرمایید

ایشون محدودیت ارسال رو گذاشته روی ساعتی 100 ارسال که با این سرعت کلا 24 ساعت میشه 2400 ارسال و شما پلان 10 هزار ارسال در 24 ساعت رو خردید و این نشانه تخلف ایشون هست که به دروغ ادعا کرده 24 ساعت 10 هزار ایمیل ارسال میشه . بنده متوجه هستم حق با شما ست
اما در مورد ارسال شدن دلایوری ها به ایمیل شما : در اون اسکریپت nterspire email marketer شما یه ایمیل ست می کنید که دلایوری ها به اون بیاد و ایمیل های ارسال شده به لیست ایمیل شما برای کاربران شما اون ایمیل نشون داده بشه ( کاربر زمان دریافت ایمیل این ایمیل رو بالا قسمت from می بینه ) به این علت هست که این دلایوری ها به ایمیل شما میاد دلیلش این نیست که از ایمیل یاهوی شما فرستاده شده خبرنامه ها .
من تجربه زیادی دارم د استفاده از این اسکریپت nterspire email marketer و ارسال خبرنامه و ...

تخلف این سرویس دهنده در ست کردن ارسال ساعتی 100 ایمیل هست که به دروغ به شما گفته 24 ساعت 10 هزار ایمیل می فرسته در حالیکه بیشتر از 24000 ایمیل در 24 ساعت نمی فرسته
شما اگر آدرس پلانی که از ایشون خریدید برای من پ.خ کنید حتی می تونم بگم دیتاسنتر ایشون از کدوم کشور هست و اسم دیتاسنتر چیه و ...

بنده هم به شما و هم به این دوست عزیزمون کاملا حق میدم
توی این سرور در ایجاد پلان از طرف whmcs مشکلی پیش آمده که پیشنهادی جهت جبران به ایشون داده شد که امید وارم بنده رو عف کنید
این مشکل کاملا اتفاقی بوده و مقصر این امر در این سرور بنده هستم

reza6577
November 25th, 2012, 19:10
بنده هم به شما و هم به این دوست عزیزمون کاملا حق میدم
توی این سرور در ایجاد پلان از طرف whmcs مشکلی پیش آمده که پیشنهادی جهت جبران به ایشون داده شد که امید وارم بنده رو عف کنید
این مشکل کاملا اتفاقی بوده و مقصر این امر در این سرور بنده هستم

الان ما چی کنیم ؟ بخریم ؟ نخریم ؟ کلاهبرداری بود ؟ نبود ؟

reza6577
November 25th, 2012, 19:14
دوســـــــــــــــــــــت ان کلاهبرداری بوده - نخرید

reza6577
November 25th, 2012, 19:15
بسمه تعالی

- ارسال ایمیل بصورت کاملا تصویری یا گرافیکی + یا متنی ، صفحه Html
- ارسال ایمیل تبلیغاتی بصورت صفحه ورودی سایت با منو های مختلف
- قرار دادن فرم تماس جهت سفارش یا پیگیری سریع و آسان در ایمیل ارسالی
- امکان نمایش بنر تصاویر انیمیشن
- امکان ارسال فرم نظر سنجی و یا فرم ثبت نام
- ایمیل مارکتیگ حرفه ای با ارسال از سرور های مخصوص
- ارسال ایمیل انبوه برای کاربران فعال با تفکیک موضوعی
- ارسال خبرنامه های دروه ای برای مشترکین خاص و عام
- ارسال فراخوان و دعتوتنامه شرکت در سمینار ها و نمایشگاه ها
- ارسال ایمیل تبلیغاتی معرف شرکت یا محصولات شما
- ارسال ایمیل به کاربران فعال ، مدیران ، بازاریاب ها و شرکت های صنعنی افراد جویای کار
- ارائه گزارش کامل بصورت مستند از تعداد ارسال و تعداد نمایش
- خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته
- و صدها امکان دیگر

-------------------------- اکانت Smtp --------------------------

محدودیت: 1000 مگابایت پهنای باند

سالانه: 100.000 تومان ( 2 ماه تخفیف در صورت خرید سالانه )

محدودیت: 5000 مگابایت پهنای باند

سالانه: 150.000 تومان ( 2 ماه تخفیف در صورت خرید سالانه )

محدودیت: 10000 مگابایت پهنای باند

سالانه: 200.000 تومان ( 2 ماه تخفیف در صورت خرید سالانه )

نوع دسترسی: نامحدود

سالانه: 250.000 تومان ( 2 ماه تخفیف در صورت خرید سالانه )

-------------------------- سامانه ارسال ایمیل گروهی با کنترل پنل: interspire email marketer --------------------------

نوع سرویس: سازمانی
محدودیت: 50.000 ارسال در روز

نوع سرویس: حرفه ای
محدودیت: 100.000 ارسال در روز

نوع سرویس: طلایی
محدودیت: ندارد

AvaService

جهت سفارش کلیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــک کنید (http://avaservice.ir/)

جهت مشاهده لیست قیمت و سفارش کلیک کنید (http://portal.avaservice.ir/cart.php?gid=4) ( کنترل پنل: Interspire Email Marketer )

دوستان کلاهبرداری بوده - نخرید

DeLtAvPs
November 25th, 2012, 19:18
من گفته بودم که اگر خوب یا بد باشه اینجا میگم!
اول از همه به همون دوستمون که میگفت مشکل دارم دو تا حرش برام جالب اومد
خواهشا نگو پدرم نظامی هستش و خودم خدمتم رو تو فتا بودم!
فتا که تازه دراومده کی رفتی سربازی و اومدی
این حرفت مثل بچه ها میمونه!!

اما در مورد سرویس های ایشون بنده الان به صورت تست به 7 تا ایمیلی که همه مربوط به خودم بود از جیمیلی و یاهو گرفته تا ایمیل های شخصی یک ایمیل ارسال کردم
متاسفانه 6 تا به اسپم رفت و فقط یکی به اینباکس رفت!!!!!!!!!
حالا منتظر جواب ایشون هستم تا ببینم 99% تضمینی که برای اینباکس میداد به کجا رفت؟
و اینکه ایمیل های ارسالی هم همه به صورت ؟؟؟؟؟ ارسال میشوند

djsiamak
November 25th, 2012, 19:51
من گفته بودم که اگر خوب یا بد باشه اینجا میگم!
اول از همه به همون دوستمون که میگفت مشکل دارم دو تا حرش برام جالب اومد
خواهشا نگو پدرم نظامی هستش و خودم خدمتم رو تو فتا بودم!
فتا که تازه دراومده کی رفتی سربازی و اومدی
این حرفت مثل بچه ها میمونه!!

اما در مورد سرویس های ایشون بنده الان به صورت تست به 7 تا ایمیلی که همه مربوط به خودم بود از جیمیلی و یاهو گرفته تا ایمیل های شخصی یک ایمیل ارسال کردم
متاسفانه 6 تا به اسپم رفت و فقط یکی به اینباکس رفت!!!!!!!!!
حالا منتظر جواب ایشون هستم تا ببینم 99% تضمینی که برای اینباکس میداد به کجا رفت؟
و اینکه ایمیل های ارسالی هم همه به صورت ؟؟؟؟؟ ارسال میشوند

شما بزرگ مایی!
اگه دوست داری اطلاعاتی بدست بیاری پ.خ بده، تا بهت بگم !
من کلا تو کار دروغ گفتن نیستم!

DeLtAvPs
November 25th, 2012, 19:54
حالا فعلا حرف و صحبت ما در مورد شما نیست
ایشالا سر فرصت
فعلا ما هزینه ای کردیم و میخوایم ازش استفاده کنیم
که با این اوصاف نمیشه ازش استفاده کرد

ParsWebIT
November 26th, 2012, 01:25
در smtp.com
10.000 میل ماهی $15 هست شما چطور دارین
؟؟؟؟؟؟
نتیجه شما اسکریپت رو روی یک وی پی اس نصب کردین وایمیلها اسپم هستند 100%
من مدتها روشهای مختلف رو تست کردم تا به نتیجه رسید که پنل مطمن بتونیم ارایه کنیم...
اگر بخواین از سرویسهای معتبر استفاده کنید هزینه ها خیلی بالا هست ما هم همین سرویس رو میدیم اما مشتریان ما افراد ایمیل کارکتر هستند نه اسپمر که انتظار داشته باشند روی 200000 تا بفرستند ماهانه 20 هزار تومان!! این یک دونه کار رو خواهشا دیگه خراب کنید تو این فروم

amirhosseinmt
November 26th, 2012, 01:31
یک سوال ، بانک ایمیل هم موجود هست ؟! مرسی‌

itjavani
November 26th, 2012, 01:45
C:\Users\ITJavani>ping serv8.avaservice.ir

Pinging serv8.avaservice.ir [5.9.74.92] with 32 bytes of data:
Reply from 5.9.74.92: bytes=32 time=381ms TTL=49
Reply from 5.9.74.92: bytes=32 time=360ms TTL=49
Reply from 5.9.74.92: bytes=32 time=354ms TTL=49
Reply from 5.9.74.92: bytes=32 time=393ms TTL=49

5.9.74.92/static.92.74.9.5.clients.your-server.de IP Address WHOIS | DomainTools.com (http://whois.domaintools.com/5.9.74.92)

از کی تا الان سرورهای هتزنر برای ایمیل مارکتینگ مناسب شدند؟

avaservice.ir
November 26th, 2012, 08:02
دوســـــــــــــــــــــت ان کلاهبرداری بوده - نخرید

دوستان کلاهبرداری بوده - نخرید

شما بزرگ مایی!
اگه دوست داری اطلاعاتی بدست بیاری پ.خ بده، تا بهت بگم !
من کلا تو کار دروغ گفتن نیستم!

حالا فعلا حرف و صحبت ما در مورد شما نیست
ایشالا سر فرصت
فعلا ما هزینه ای کردیم و میخوایم ازش استفاده کنیم
که با این اوصاف نمیشه ازش استفاده کرد

در smtp.com
10.000 میل ماهی $15 هست شما چطور دارین
؟؟؟؟؟؟
نتیجه شما اسکریپت رو روی یک وی پی اس نصب کردین وایمیلها اسپم هستند 100%
من مدتها روشهای مختلف رو تست کردم تا به نتیجه رسید که پنل مطمن بتونیم ارایه کنیم...
اگر بخواین از سرویسهای معتبر استفاده کنید هزینه ها خیلی بالا هست ما هم همین سرویس رو میدیم اما مشتریان ما افراد ایمیل کارکتر هستند نه اسپمر که انتظار داشته باشند روی 200000 تا بفرستند ماهانه 20 هزار تومان!! این یک دونه کار رو خواهشا دیگه خراب کنید تو این فروم

یک سوال ، بانک ایمیل هم موجود هست ؟! مرسی‌

C:\Users\ITJavani>ping serv8.avaservice.ir

Pinging serv8.avaservice.ir [5.9.74.92] with 32 bytes of data:
Reply from 5.9.74.92: bytes=32 time=381ms TTL=49
Reply from 5.9.74.92: bytes=32 time=360ms TTL=49
Reply from 5.9.74.92: bytes=32 time=354ms TTL=49
Reply from 5.9.74.92: bytes=32 time=393ms TTL=49

5.9.74.92/static.92.74.9.5.clients.your-server.de IP Address WHOIS | DomainTools.com (http://whois.domaintools.com/5.9.74.92)

از کی تا الان سرورهای هتزنر برای ایمیل مارکتینگ مناسب شدند؟

دوستان عزیز آقای reza657 جزء کاربرای ما نیستند و نمیدونم دلیل اسپم هاشون چیه!!!

کاربرایی هم که روی سرور های 6 و 8 بودن مشکلشون رو تا 48 ساعت آینده حل میکنیم و اکانتشون رو جددا فعال میکنیم.

بله موجود هست

کلیه سرورهای Smtp.Com روی سرورهای دیتاسنتر
هتزنر هستند.
سرورهای Smtp.Com مختص ایمیل مارکتینگ هستند 6 سرور فعلی آواسرویس روی همین سرورها تعبیه شده

djsiamak
November 27th, 2012, 12:29

مشکل شما:
1- موقع کانفیگ اکانت و ایجاد کمپینگ Send Preview from this Email و ایمیل دیلیوری رو آدرس ایمیل خودتونو قرار دادید که لوگ Fail شده ها واسه شما ارسال شده

با توجه به مشکلی که از طرف ما بوده میتونیم بصورت رایگان شما رو واسه این ماه به اکانت نامحدود روی پنل OemPro منتقل کنیم

در صورت نیاز اعلام کنید تا طی 24 ساعت آیننده شما رو به پنل OemPro نامحدود منتقل کنیم

48 ساعت گذشته و هیچ سرویسی به ما تحویل ندادند !

avaserver
November 27th, 2012, 12:51
با سلام ،

جهت اطلاع سرور های SMTP.COM بر روی سرور های SoftLayer هستند .

نمونه : 173.192.132.105/sl-marketing.smtp.com IP Address WHOIS | DomainTools.com (http://whois.domaintools.com/173.192.132.105)

Control Panel (http://iem2.smtp.com)

بنده نمی دانم کسی که اسم آوا سرور را جعل عنوان نموده در امضای خود استفاده می کند مطالب آوا سرور را Copy/Paste نموده و در سایت خود استفاده می کند چگونه فردی قابل اعتماد است ؟! آیا اصلا این موضوع نیاز به بحث و گفت و گو دارد ؟ این موضوع به وضوح پیداست که ایشان چه شخصیت و هویتی دارند .

موفق باشید.

djsiamak
November 27th, 2012, 13:11
با سلام ،

جهت اطلاع سرور های SMTP.COM بر روی سرور های SoftLayer هستند .

نمونه : 173.192.132.105/sl-marketing.smtp.com IP Address WHOIS | DomainTools.com (http://whois.domaintools.com/173.192.132.105)

Control Panel (http://iem2.smtp.com)

بنده نمی دانم کسی که اسم آوا سرور را جعل عنوان نموده در امضای خود استفاده می کند مطالب آوا سرور را Copy/Paste نموده و در سایت خود استفاده می کند چگونه فردی قابل اعتماد است ؟! آیا اصلا این موضوع نیاز به بحث و گفت و گو دارد ؟ این موضوع به وضوح پیداست که ایشان چه شخصیت و هویتی دارند .

موفق باشید.

جالب اینجاست که وقتی میگیم مانی بک بدید، پول ما رو برگشت نمیدند!

baghebahar
November 28th, 2012, 00:19

[/FONT][/COLOR]

ببخشید دخالت میکنم
interspire email marketer هم همین امکان را داره بشرطی که Cron ها تنظیم باشند:105:

SajjadM2
November 28th, 2012, 10:05
دوستان لطفا خریداری نکنید من خریداری کردم یک بلایی بر سرم اومد :)) 4 تا سرور عوض کردند برام از بس مشکل داشت در آخر درخواست برگشت هزینه دادم اکانت من رو حذف کرد :53: بعد رفتم چت گفت فتا گزارشت میدم عکس گرفتم بهش گفتم پولمو ندی تاپیک میزنم رفت قالب سایتشو عوض کرد گفت اصلا سایت ما اینجوری نیست :63: خلاصه تاپیک تایید میشه میدم + مدرک ببینید که نگید بدون مدرک حرف نزن :-&

SajjadM2
November 28th, 2012, 10:19
آقا خرید نکنید کلاه برداریه من بد بخت سایتم رو مدیر آپلود باز معروف بالا کشید ( توپ مووی ) اونم از شتاب جونمونو بالا آورد تا پول خودمون رو بده اینم از این آقا کلاه برداری تو روز روشن :)) دیگه به مدیر گوگل و فیس بوک هم اعتماد ندارم به خدا

برف هاستینگ
November 28th, 2012, 10:24
با سلام و احترام.

لطفا سرویس خریداری نکنید کلاه برداری بیش نبود

با تشکر.

SajjadM2
November 28th, 2012, 10:37
دوستان عزیز آقای reza657 جزء کاربرای ما نیستند و نمیدونم دلیل اسپم هاشون چیه!!!

عجیبه منم جزء کاربراشون نیستم :-ss :D

soheil.zare2006
November 28th, 2012, 10:45
از جعل مطالب و عنوان سایت (آواسرویس - آواسرور) مشخص هست که فقط میخواستن پول تو جیبیشون رو در بیارن!!!

SajjadM2
November 28th, 2012, 10:49
من خودم سرور خریدم کلی دارم ضرر میدم باور کنید همش دارم از جیب میدم 1000 تومن هم تو این وضع برام زیاده دوستان میدونن من چی میگم. بعد این آقا ( بچه 12 ساله ) میاد پول ما رو بالا میکشه میره پدر مادرت میدونن داری کلاه برداری میکنی؟ واقعا خجالت بکش

soheil.zare2006
November 28th, 2012, 11:00
من خودم سرور خریدم کلی دارم ضرر میدم باور کنید همش دارم از جیب میدم 1000 تومن هم تو این وضع برام زیاده دوستان میدونن من چی میگم. بعد این آقا ( بچه 12 ساله ) میاد پول ما رو بالا میکشه میره پدر مادرت میدونن داری کلاه برداری میکنی؟ واقعا خجالت بکش
مشکل ما ایرانیه تو ضمینه فضای مجازی اینه که هنوز فرهنگ سازی نشده!
شما هم واسه 15000 تومان اعصاب خودتو خورد نکنی بهتر

SajjadM2
November 28th, 2012, 11:14

15.000 تومان پولی نیست اما اگر پولی رو که با زحمت به دست میاری یکی بالا بکشه ناراحت میشی دیگه!

soheil.zare2006
November 28th, 2012, 11:19
15.000 تومان پولی نیست اما اگر پولی رو که با زحمت به دست میاری یکی بالا بکشه ناراحت میشی دیگه!
آره اینم حرف درستیه اما بازم به نظر من به اعصاب خوردیش نمیارزه

SajjadM2
November 28th, 2012, 11:28
من تنها نیستم باید جلو فروشش رو بگیرم ولش نمیکنم :دی

djsiamak
November 28th, 2012, 13:45

آره اینم حرف درستیه اما بازم به نظر من به اعصاب خوردیش نمیارزه

تعداد پست هایی که دادین گویای همه چی هست!

اگر هم خود آواسرویس! نباشی باز هم نباید اجازه داد تا کسی بیاد تو اینترنت کلاه برداری کنه و فضای اینترنتی رو بهم بریزه!
چه 1000 تومان چه 10.000 تومان چه بیشتر
99% کسانی که در اینجا هستند وبمستر هستند و از اینترنت درآمد دارند، و با این کلاه برداری ها اعتبار ان ها هم زیر سوال میره!
همین آواسرور! چند نفر توی یاهو به من گفتند که آواسرویس همون آواسرور هست و کلاه برداری میکنه
که خود آواسرور آومد و توی تاپیک اعلام کرد که آواسرویس از نام آواسرور سوءاستفاده کرده

SV24.CO
November 28th, 2012, 13:55

اگر هم خود آواسرویس! نباشی باز هم نباید اجازه داد تا کسی بیاد تو اینترنت کلاه برداری کنه و فضای اینترنتی رو بهم بریزه!
99% کسانی که در اینجا هستند وبمستر هستند و از اینترنت درآمد دارند، و با این کلاه برداری ها اعتبار ان ها هم زیر سوال میره!
همین آواسرور! چند نفر توی یاهو به من گفتند که آواسرویس همون آواسرور هست و کلاه برداری میکنه
که خود آواسرور آومد و توی تاپیک اعلام کرد که آواسرویس از نام آواسرور سوءاستفاده کرده
خوب شد که آخرین تاپیکو دیدم مگرنه میخواستم خرید کنم ازش
دوستان شماها یه میل سرور خوب که ایمیل تبلیغاتی برام بفرسته سراغ دارین ؟ فقط کلاهبرداری نباشه

soheil.zare2006
November 28th, 2012, 13:56

دوست عزیز فکر میکنم منظور بنده رو بد برداشت کردید
منظور بنده از فی فرهنگی به جانب فروشنده بود که واسه چندرقاز پول حروم یه سایت راه اندازی کرده و تاره سر ملت رو کلاه میزاره!
این آقای آوا سرویس اگه مشکلی توی کارش نبوده و خدمات و سرویسهاش درست و حسابی بود بجای اینکه بیاد اسم و مطالبش رو کپی کنه یه کوچولو وقت میذاشت و خودش مطالبش رو مینوشت یا حداقل واسه سرویس دهیش یه قوانینی میگزاشت
فعلا هم که پیداش نیست که حتی این تاپیک ها رو جوای بده :104:

اگه از من میشنوید از این آقا سرویسی نگیرید! همین چند تایی که گرقتند و سرشون کلاه رفت باید درس عبرت بشه واسه سایرین

soheil.zare2006
November 28th, 2012, 13:58
خوب شد که آخرین تاپیکو دیدم مگرنه میخواستم خرید کنم ازش
دوستان شماها یه میل سرور خوب که ایمیل تبلیغاتی برام بفرسته سراغ دارین ؟ فقط کلاهبرداری نباشه
ایمیل سرور خوب میخوای از سایت Managed DNS | Email Delivery | SMTP | Domain Registration (http://dyn.com) بگیر. البته یگم گرون میده

SajjadM2
November 28th, 2012, 23:08
http://www.webhostingtalk.ir/f129/64476/#post599320 :|

djsiamak
November 29th, 2012, 23:18
دوستان دقت کنند
هرکسی از آواسرویس سرویسی خریده میتونه به سایت پی لاین (http://payline.ir) مراجعه و پس از ثبت نام درخواست بده تا پول رو به حسابشون واریز کنند.

پول منو واریز کردند

mr-secret
November 30th, 2012, 00:15
اصلا مدیر ها چرا اجازه میدن طرف هنوز به 10 پشت نرسیده یوزرش میاد تایپیک فروش میده !!!

vp_server
November 30th, 2012, 00:17
اصلا مدیر ها چرا اجازه میدن طرف هنوز به 10 پشت نرسیده یوزرش میاد تایپیک فروش میده !!!
تعداد کم پست ها همیشه نشون دهنده! کلاهبرداری و ... نیست!!!