PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تویوتا پریوس اتومبیلی با کمترین احتمال ***یده شدن نامیده شد!

napster
November 24th, 2012, 09:43
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/9937-%D8%AA%D9%88%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B3-%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A8%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%84-%2A%2A%2A%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D8%AF-priusplus-sg1-jpg
اگر شما صاحب یک تویوتا prius هستید، شاید برایتان جالب باشد بدانید اتومبیلتان تقریبا از خطر ***یده شدن در امان است. بر اساس یک گزارش از NICB علیرغم این واقعیت که prius بالاترین امار قروش خودروهای هیبریدی الکتریک را در امریکا داشته است، کمترین آمار ***یده شدن را نیز در بین خودروهای هم تراز خود دارد.
بر اساس گزارشات در آوریل ۲۰۱۲ ، ۱٫۲ میلیون تویوتا prius در آمریکا فروخته شد که علیرغم این محبوبیت دارای کمترین نرخ سرقت بوده است. این گزارشات حاکی از آن است که از هر ۶۰۶ خودروی به سرقت رفته تنها یکی تویوتا prius بوده است، در حالی که همین آمار برای دیگر خودروها بطور متوسط یکی از هر ۷۸ خودرو بوده است.
حال سوال اینجاست که چرا ***ان علاقه چندانی به ***یدن prius ندارند؟ بهترین دلیل ممکن منحصربفرد بودن این خودرو است. موتور prius برای هیج نوع اتومبیل دیگری غیر از prius قابل استفاده نیست و در غیر این صورت بلااستفاده می ماند. از طرفی افرادی که prius را خریداری می کنند قصد دارند آن را برای سالها نگهداری کنند. بنابراین بازار برای قطعات یک prius ***ی کوچکتر از دیگر خودروهاست. بنابراین کاملا عاقلانه است که ***ان سمت این خودرو نروند چراکه یکی از اهداف اصلی ***ان خودرو، فروش قطعات آن است.

گیگانیوز (http://www.giganews.ir/?p=65)

iranian-portal
November 24th, 2012, 19:29
من که متوجه نمیشم تحلیل جالبی نیست به هیچ عنوان!
از عنوان تاپیک احساس کردم سیستم امنیتی خاصی داره!
اما این تحلیل از نظر من واقعا چرت محض هست
ادعا شده که:

ز طرفی افرادی که prius را خریداری می کنند قصد دارند آن را برای سالها نگهداری کنند. بنابراین بازار برای قطعات یک prius ***ی کوچکتر از دیگر خودروهاست
خودرویی که قراره برای سالها نگهداری بشه بدون شک بازار قطعات خوبی هم داره

منتشر کننده یا نویسنده این خبر به نظرم طرز فکر صحیح و آشنایی با دنیای ماشین نداشته!

MagicVps.Com
November 24th, 2012, 21:31
تحلیل فدای سرت النا این چه چیزیش ربط داره به اینجا و این فروم اینش باحاله