PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش انتقال بک آپ کامل سایت به یک سرور دیگر

Ariya
November 23rd, 2012, 11:53
با سلام.

خوب دوستان در این اموزش قصد دارم به شما بگم که چجوری میتونید کل سایتتون رو به یه سرور دیگه منتقل کنید !
در این آموزش کنترل پانل استفاده شده Cpanel است . حلا سرور مقابل هرچیزی می خواد باشه فرقی نمیکنه ما بک آپ رو خواهیم فرستاد و ریستور کردن و ... میمونه با صاحب سرور جدید .

1.ابتدا وارد سی پانل میشیم .
2.حالا باید به بخشBackUps بریم . دقت کنید Backup wizard نه ها !! فقط backups خالی !
3.در این قسمت گزینه ای به نام Download or Generate a Full Backup وجود داره که باید روی اون کلیک کنیم !
حلا میرسیم سر اصل مطلب !
فرمی جلوی شما ظاهر میشه که باید اطلاعات رو مطابق زیر دخالش وارد کنید !!!

Backup Destination: در این قسمت باید گزینه ی Remote Ftp Server رو انتخاب کنیم .

Email Address: در این قسمت ایمیلتون رو وارد کنید وقتی عملیات انتقال انجام شد یه ایمیل به ایمیل شما ارسال میشه که میگه تمومه !!

Remote Server (FTP/SCP only): در این قسمت ای پی سرور مقصد ( یعنی همون هاست جدید ) رو وارد کنید.

Remote User (FTP/SCP only): در این بخش یوزر نیم یکی از اکانت های اف تی پی هاست جدید یا خود هاست رو بنویسید ! در صورتی که سی پانل باشه چون مین FTP داره یوزر خود هاست رو بنویسید کفایت میکنه !

Remote Password (FTP/SCP only): در این قسمت پسورد اکانت Ftp یا اگه مین اف تی پی سی پانل است همون پسورد Cpanel رو بنویسید !

Port (FTP/SCP only): این قسمت رو به طور پیشفرض خالی بزارید !!

Remote Dir (FTP/SCP only): این قسمت رو هم خالی بزارید !

خوب حالا روی دکمه ی Generate Back up کلیک کنید !
ایمیل وقتی اطلاعات منتقل شد براتون ارسال میشه !

برای ری ستور کردن بک آپ باید با ادمین هاستینگ جدیدتون تماس بگیرید چون اون ها به سرور دسترسی دارن و میتونن اکانت شما رو restore کنن !

امید وارم این آموزش مورد قبول شما واقع بشه !

هماh
December 4th, 2012, 16:54
بسیار بسیار سپاسگذار از شما دوست عزیز بخاطر توضیحات مفیدتون

میخواستم بدونم برای کسی که برای اولینبار میخواد این کار رو انجام بده همین کار کافیه ؟ مشکلی پیش نمیاد مثلا اطلاعات سایت پاک بشه و ...؟

ممنون میشم اگه پاسخ سوالم رو سریع بدید

+irtci+
December 9th, 2012, 23:01
سلام.اگه فایل بک آپ داشته باشیم نمیشه رو هاست جدید آپلود کنیم و اکسترا؟راهی نداره؟

hadi-110
December 9th, 2012, 23:03
سلام.اگه فایل بک آپ داشته باشیم نمیشه رو هاست جدید آپلود کنیم و اکسترا؟راهی نداره؟

همینطور ادامه بدی میرسی به 100 تا پست

mrahi
December 10th, 2012, 17:27
همینطور ادامه بدی میرسی به 100 تا پست

شما هم یه تکون بخوری رسیدی به 100

sgighost
January 9th, 2013, 15:42
ممنون و دستتون درد نکنه مفید بود

bamba
March 17th, 2013, 13:39
بسیار عالی بود ولی تنها مشکل اینه که آخرش بازم باید به مدیر سرور بگی برات ریستور کنه

kingiran
May 3rd, 2013, 00:57
سوال من هاست از شرکتی در میخوام انتقالش بدم به هاست دیگه امکان انتقال حجم هاست هست؟ من در یک شرکت5کیک هاست دارم و در شرکت دیگه هاست 30کیک اکان داره این هاست با هاست دیگه ست کرد؟
:67:

TARIMEHR
May 3rd, 2013, 01:27
سوال من هاست از شرکتی در میخوام انتقالش بدم به هاست دیگه امکان انتقال حجم هاست هست؟ من در یک شرکت5کیک هاست دارم و در شرکت دیگه هاست 30کیک اکان داره این هاست با هاست دیگه ست کرد؟
:67:

مشخصات هاست رو به مدیر سرور جدید ارسال کنید
خودشون فول بکاپ میگیرن و درون هاست جدیدت ریستورش میکنن
تمام تنظیمات عینا به هاست جدید منتقل میشه

hostcpanel
April 17th, 2014, 15:43
خب حالا کارایی ک این مدیر سرور باید بکنه چیه ادامش هم بدین

ممنون

TARIMEHR
April 17th, 2014, 15:55
خب حالا کارایی ک این مدیر سرور باید بکنه چیه ادامش هم بدین

ممنون

فیلم آموزش انتقال یک سایت در سرور سی پنل به سی پنل http://learn.henterz.com/dl/cpmove.zip

hostcpanel
April 17th, 2014, 16:25
فیلم آموزش انتقال یک سایت در سرور سی پنل به سی پنل

http://learn.henterz.com/dl/cpmove.zip
این آموزشی ک دادین اصلن شطرنجیه یارو معلو نی چی تایپ میکنه

خوب ادامه همین تاپیک بگین من کاراش چطوری کنم؟؟

ممنون