PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیگیری انتشار قالب

afshinaz
November 23rd, 2012, 02:41
سلام دوستان

چه جوری میتونم از سایتی که از قالب ما داره استفاده میکنه شکایت کنم؟

Reza68
November 23rd, 2012, 02:56
با سلام
دوست عزیز کار دشواری هستش از جمله که چطور می خوایید ثابت کنید اون داره از قالب شما استفاده می کنه نه شما از قالب اون .
حق دارید اما ضعف های قانونی زیادی در امر اینگونه مشکلات وجود داره

afshinaz
November 23rd, 2012, 02:58
طراح قالب میتونه شهادت بده

پی اس دی قالب خودم دارم

Reza68
November 23rd, 2012, 03:10
شما باید حتما به دادگستری مراجع و شکایتی پر کنید بعد اونها اراج می دهند به واحد فتا برای رسیدگی اکثرا تو ایران می گن کی حوصله داره واسه یک قالب یا یک چیز کوچیک فلان کار کنه همینطوری هستش که همه چیز لو میره و همه هم استفاده می کنند راحت شما اینکارو نکنید و شکایت کنید

lived
November 23rd, 2012, 03:11
فکر میکنم ابتدا باید حق کپی رایت رو برای قالب خودتون میگرفتید
قالب رو کد کرده بودین ؟

afshinaz
November 23rd, 2012, 03:14
نه دوست عزیز کد نشده بود

قالب برای دانلود تو چنتا سایت قرار گرفته بود که با مدیر سایت تماس گرفته شد و قالب حذف شد

ولی تعدادی هنوز لینک حذف نکردن

1 2 تاشونم با لحن خیلی بد گفتن حذف نمی کنیم و فحاشی کردن!

این درست نیست قالبی که براش بنده هزینه کردم مفت یکی دیگه استفاده کنه!
کی قوانین کپی رایت میخواد تو ایران اجرا بشه

soheyl_ir89
November 23rd, 2012, 10:42
حالا که گذشته و شما شاید بتونی با طرح شکایت، حقتونو بگیری
اما فکر می کنم می تونستی در جایی که نرم افزارهارو ثبت می کنن، قالبو به نام خودتون ثبت کنید تا در این مواقع، سریع تر و بهتر و مطمئن تر به حقتون برسید.
بعضی موقع ها ناآشنایی ما با قوانین هست که باعث می شه نتونیم حقمونو بگیریم (این مورد در کشور ما زیاده) و فکر می کنیم قانون نقص داره.
شما در مورد ثبت نرم افزار جستجو کن و بعد بپرس آیا می شه قالب هم اون جا ثبت کرد. تا در صورتی که ممکن بود، دیگه شاهد این مورد نباشیم.
موفق باشی دوست عزیز

shivahost
November 23rd, 2012, 10:49
این درست نیست قالبی که براش بنده هزینه کردم مفت یکی دیگه استفاده کنه!
کی قوانین کپی رایت میخواد تو ایران اجرا بشه

وقتی ما از خودمون شروع کنیم! ویندوز، فتوشاپ، کورل، دریم ویور و ... را حاضریم اورجینال بخریم؟

afshinaz
November 23rd, 2012, 13:08
وقتی ما از خودمون شروع کنیم! ویندوز، فتوشاپ، کورل، دریم ویور و ... را حاضریم اورجینال بخریم؟

حرف شما کاملا درسته ولی اینم در نظر بگیرید تعدادی هستن که به حقوق سازنده احترام میزارن

بنده از ویندوز لایسنس دار استفاده می کنم + آنتی ویروس و هر برنامه ای که بتونم لایسنس پیدا کنم میخرم