PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال درباره سایت بازی

eskelet-sokhte
November 22nd, 2012, 22:57
سلام به تمامی دوستان عزیز.دوستان من میخوام یه سایت بازی آنلاین راه بندازم.عین ای نسایت (myfreefarm.ir)میخواستم بدونم برای شروع باید هاست بگیرم یا سرور مجازی.دوستان اگر کسی حاضره اسپانسر هم بشه بگه.تبلیغاتش توی تمامی صفحات قرار میگیره و همچنین در سایت نوشته میشه که اسپانسر ما شرکت یا سایت ... هست.پیشاپیش از اسپانسری و راهنماییتون ممنونم

habiballahafg
November 22nd, 2012, 23:24
به نظر من اگر شما برای شروع خوب خارج تبلیغ و ... بکنید نیاز به سرور اختصاصی دارد چون ترافیک زیادی خواهید داشت والی اگر که بر عکس باشه که سرور مجازی هم کافی است

paypal
November 22nd, 2012, 23:55
هاست که به هیچ وجع . از سرور مجازی شروع کنید . player که زیاد شد اختصاصی بگیرید

farshid.tx2
November 23rd, 2012, 00:06
برای شروع سرور مجازی مناسب هست و وقتی بازدید و بازی کننده زیاد شد سرور رو به همون مقدار ارتقا بدید

Tumrusx
November 23rd, 2012, 04:31
پولتو هدر نده بیا خودم مشاوره کنم سایت من بازی انلاین هست چند سال تو این کارم
Tumrus (http://www.tumrus.org)

eskelet-sokhte
November 23rd, 2012, 12:59
به نظر من اگر شما برای شروع خوب خارج تبلیغ و ... بکنید نیاز به سرور اختصاصی دارد چون ترافیک زیادی خواهید داشت والی اگر که بر عکس باشه که سرور مجازی هم کافی است
سلام دوست عزیز.فعلا قصد دارم سایتو یک زبانه (فارسی) بزنم.وقتی کارم به جایی رسید که نیازمند سرور اختصاصی شدم ، سرور اختصاصی میخرمو سایتو دو زبانه میکنم و زبان اصلی سایت رو هم میزارم انگلیسی و از اونوقت شروع میکنم به تبلیغات در خارج.دوستان باز هم تکرار میکن اگه کسی سرور مجازی اسپانسر میشه بگه .ممنون

eskelet-sokhte
November 23rd, 2012, 13:04
دوستان راستی واسه شروع از چه رمی استفاده کنم که سرور کم نیاره؟

habiballahafg
November 23rd, 2012, 13:06
از رم ۳ یا ۴ استفاده کنید
بیشتر روی cpu هزینه کنید یک cpu قوی تهیه کنید

eskelet-sokhte
November 23rd, 2012, 13:14
از رم ۳ یا ۴ استفاده کنید
بیشتر روی cpu هزینه کنید یک cpu قوی تهیه کنید
سلام.یعنی برای شروع باید 3.4 بگیرم!!!!یعنی کاربرام به 100 تا که رسیدن باید رم 10 بگیرم نه!!!؟!؟؟؟!؟!؟؟!ممنون از پاسختون

mmzznn
November 23rd, 2012, 13:58
سرور مجازی تهیه کنید. اشتراکی باشه احتمال از دست دادن اسکریپتتون هست و همچنین در صورت بالا رفتن مصرف ساسپند میشید(که خواهد رفت)