PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تفاوت بسیار زیاد قیمت دامنه .asia در شرکت های مختلف

shak
November 22nd, 2012, 03:14
سلام.
دوستان من یک دامنه ی asia. میخوام ثبت کنم.شرکتی که باهاش کار میکنم دامنه رو زده 530000 ریال در حالی که بعضی از پستایی که اینجا خوندم میگن دامنه ی asia. رو با 7000 هزار تومن ثبت میکنیم! این تفاوت قیمت خیلی زیاده میشه کمی توضیح بدید دراین باره؟

paypal
November 22nd, 2012, 04:46
گمونم 7000 تومان مال دوران قبل انقلاب دلار بود

parsdrive
November 22nd, 2012, 15:39
درود
با قیمت 7000 تومان با هاست یا با قیمت 10000 تومان بدون هاست برای شما ثبت میشه.

با کنترل پنل اختصاصی و ثبت آنلاین:

www.parsdrive.ir/domain.php (http://www.parsdrive.ir/domain.php)

paypal
November 22nd, 2012, 15:50
پس این تفاوت قیمت چیه دیگه ؟

DreamServer
November 22nd, 2012, 15:51
قیمت ها آپپدیت نیست !!!
قیمت ثبت دامین رو میتونید حدودی از خود سایت reseller club در بیارید و آفر اونجا رو ببینید!

parsdrive
November 22nd, 2012, 15:59
دامنه .asia در حال حاضر مشمول تخفیف هست که با هاست 7 تومان و بدون ثبت هاست به قیمت 10 تومان ارائه می کنیم. خوب با حذف تخفیف در پایان دوره قیمت حدودا 40 الی 45 تومان خواهد شد.

m-mehdipoor
November 22nd, 2012, 16:05
کلا کسی که در ریجستارها پنل می گیره ، وقتی بهش تخفیفی می خوره این حق رو داره که برای مشنریش هم لحاظ کنه یا نه !
همونطور که دوستان گفتن الان این دامین در دوره ی تخفیف هست، بعضی از همکارا برای مشتری ها تخفیف رو لحاظ می کنن و بعضیا خیر.
همینطور هر دامین در ریسجتر های مختلف ممکنه در دوره های مختلفی تخفیف بخوره ، مثلا الان به این دامین در ریسلرکلاب تخفیف خورده شاید ریجستر دیگری باشد که به دامین فرضا .com تخفیف دوره ای داده یا ریجستر دیگری باشه که در حال حاضر به هیچ دامینی تخفیفی نداده و ...