PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در webmin کمک کنید

gbg
January 4th, 2010, 11:05
سلام
من وب سرور رو لوکال نصب کردم centos با کمک دوستان راه انداختمش بعد webmin رو نصب کردم
و همچنین proftp هم الان در حال اجراست
ولی با root نمی تونم وارد ftp بشم
همچنین تو webmin چطوری user برای ftp بسازم
البته درست کردم ولی اون هم کار نمی کنه

---------- Post added at 11:05 AM ---------- Previous post was at 10:25 AM ----------

البته یه مسئله اینکه اگه مسیر automatic انتخاب کنم مشکلی نیست ولی اگه خودم دستی مسیر بدم نمیشه

---------- Post added at 11:05 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

البته یه مسئله اینکه اگه مسیر automatic انتخاب کنم مشکلی نیست ولی اگه خودم دستی مسیر بدم نمیشه

HugeServer
January 4th, 2010, 19:33
سلام
من وب سرور رو لوکال نصب کردم centos با کمک دوستان راه انداختمش بعد webmin رو نصب کردم
و همچنین proftp هم الان در حال اجراست
ولی با root نمی تونم وارد ftp بشم
همچنین تو webmin چطوری user برای ftp بسازم
البته درست کردم ولی اون هم کار نمی کنه

---------- post added at 11:05 am ---------- previous post was at 10:25 am ----------

---------- post added at 11:05 am ---------- previous post was at 11:05 am ----------

اگر امکان داره بفرمایید اررری که موقع لاگین دریافت می‌کنید، چی‌ هست و همچنین عکسی‌ از صفحه تهیه کنید.

gbg
January 5th, 2010, 10:17
من با اکسپلورر ویندوز کانکت می شم هیچ اروری نمی ده و دوباره به صفحه لوگین میاد
وقتی هم با دستئر لوگین کار می کنم اررور 530 میده login incorrect و بعد میگه login faild