PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه خرید شما از دیتا سنتر !!!

mohebali
January 4th, 2010, 10:21
با سلام
دوستان یه سوالی که برام پیش اومده این هست که چرا از هر کس سرورو اختصاصی پیشنهاد میشه یا درخواست میشه معمولا یا همون قیمت دیتا سنتر هست یا پایین تر؟
یعنی این دیتا سنترها به همه تخفیف میدن؟
شاید بگید ما نمایندشیم یا...
ولی من به هر کی گفتم همین حالت بوده !
یعنی نفرات خاص نبوده که بگیم اونا مشتری دائمین یا نمایندن.
میشه توضیح بدید که چی میگید که تخفیف می گیرید؟

P-CO
January 4th, 2010, 10:36
با سلام، حتماً اون اشخاص یا تعداد سرور زیادی از اون دیتاسنتر خریداری کردن یا اینکه نمایندشون هستند.

یعنی در صورتی دیتاسنتر به شما تخفیف میده، که شما تعداد سرور زیادی ازش خرید کرده باشید یا نماینده ی رسمی اون دیتاسنتر باشید.

موفق باشید.

mohebali
January 4th, 2010, 10:52
نه
آخه من خیلی ها رو تست کردم هر دیتا سنتری بهش دادم قیمت همون یا کمتر داده بهم !

sadegh
January 4th, 2010, 12:50
ایرانی جماعت ماشاالله زرنگ و باهوش هستند مشتری رو به همین راحتی از دست نمیدن!

LoveLife
January 4th, 2010, 13:04
خود من چونه می زنم !
همیشه ! اکثرا هم جواب داده !
سرور 2 که باشه دیگه راحت تر !
یه خورده زبون بریزید !
مثلا بگید می خوام سرور هامو انتقال بدم رو دیتا سنتر شما ! این رو برای تست می گیرم و ...

mohebali
January 4th, 2010, 17:46
ماشالله به اين هوش ايراني !
ارزون تره چيه قضيش؟
چقدر سود ميكنيد؟

goldstar
January 4th, 2010, 18:11
سلام
توی 90 درصد دیتاسنترهای آمریکا در صورت خرید سرور به تعداد زیاد (مثلا سه به بالا) 20 درصد تخفیف روی سرورهای بعدی میدن.
مثلا اگر کسی به شما همون قیمت دیتاسنتر میده این 20 درصد رو سود میکنه یا اگر کسی حتی 10 درصد کمتر از قیمت دیتاسنتر میفروشه 10 درصدش میشه سود.

irlogo
January 4th, 2010, 20:12
با چندک هزار تومان می فروشن

Mohsen
January 4th, 2010, 20:16
همیشه هم آدم نباید به فکر سود آنی باشه!
مثلا ممکنه یکی 20 درصد تخفیف از دیتا سنتر بگیره و همون 20 درصد تخفیف رو هم به شما بده!
به این دلیل که این طوری برای سرورهای خودش هم می‌تونه از اون 20 درصد تخفیف استفاده کنه یا برای سرورهای جدیدی که میخواد سفارش بده!
از طرف دیگه جا افتادن تو بازار هم هزینه داره و یه مدل هزینه‌اش همین صرف نظر کردن از سود هست!

irsme
January 4th, 2010, 23:10
همیشه هم آدم نباید به فکر سود آنی باشه!
مثلا ممکنه یکی 20 درصد تخفیف از دیتا سنتر بگیره و همون 20 درصد تخفیف رو هم به شما بده!
به این دلیل که این طوری برای سرورهای خودش هم می‌تونه از اون 20 درصد تخفیف استفاده کنه یا برای سرورهای جدیدی که میخواد سفارش بده!
از طرف دیگه جا افتادن تو بازار هم هزینه داره و یه مدل هزینه‌اش همین صرف نظر کردن از سود هست!

آفرين
يك جواب كامل بود.

akbar123sat
January 5th, 2010, 00:41
اصلا مگه وب هاستینگ سودی هم داره . مگه هاست سالی 5 تومن میتونه سودی داشته باشه .
هاست رایگان - هاست مفتی - هاست بگیر با دامین رایگان

اینجور چیز ا زیاد تو فروم دیده میشه

برای سرور هم فکر میکنم یه پی پال میخوای یه ذره زبان انگلیسی و با دیتا سنتر در ارتباط باشی و ازشون سرور بخری ولی بازم دردسر ها و وقت زیادی که برو بکس میزارن ارزش نداره

mohebali
January 6th, 2010, 11:24
خب دوستان دیگر هم جواب بدن ممنون میشم