PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به اسپانسر تبلیغاتی

mohammadazami
November 21st, 2012, 18:16
سلام دوستان ! من یه سایت درباره معرفی فیلم و پوستر زدم حدود 3 ماه پیش ! که تمامی مطالبش اختصاصی ئه و گوگل بهم رتبه ی 2 رو داده ! اما از نظر بازدید این روزا خیلی ضعیف شده ! دنبال یه اسپانسر هستم که برای سایتم تبلیغ کنه ، اگرچه میدونستم احتمالش ضعیفه ولی خب شاید یکی پیدا شد . :-< مووی پلاس | معرفی فیلم,پوستر,زیرنویس (http://www.movieplus.ir)

MiladInvisible
November 22nd, 2012, 12:26
Uuuup

akbari
November 22nd, 2012, 12:50
خوب اگه سایتت درآمد داره خوده تبلیغ کن دیگه چه نیازی به استپانسر هست
اگر درآمد نداره خوب اسپانسر به چی دل خوش کنه ؟

MiladInvisible
November 22nd, 2012, 12:55
سایت برای اینکه درآمد کنه نیازمند بازدید و مطرح شدن هست ... !
و اگر سایت مطرح بشه و بازدید بگیره ، قطعا در آمدی خواهد داشت که اسپانسر هم دلش خوش بشه!
مووی پلاس تو زمینه و موضوع خودش ، تقریبا رقیب خیلی کمی داره و فرصت خوبی هم هست که بالا بره
MiladInvisible
November 23rd, 2012, 11:59
آپدیت !

اسپانسر جهت تبلیغات ؛ تماس با آی دی یاهو : miladinvisible
و ایمیل: miladinvisible98@gmail.com

akbari
November 27th, 2012, 16:24
خوب هر اسپانسری خودش میتونه خودش سایت را راه اندازی کنه

MiladInvisible
November 28th, 2012, 12:51
نمیخوام بحث بشه اما یه چیزی هم این وسط هست :)

کسی که اسپانسر میشه ، یا خودش توانایی راه اندازی سایت رو نداره یا اینکه وقت آپدیت و یا مدیریت نمیتونه بکنه که اسپانسر میشه :x

hasun
November 28th, 2012, 23:39
بعید میدونم کسی همینجوری اسپانسر بشه !
خودتون باید روی سئو ، ایمیل مارکتینگ و برندینگ کار کنید و به نتیجه برسید .
اولش سختی داره ولی وقتی افتاد روی غلطک حله دیگه :105:

om!d-D
November 28th, 2012, 23:53
جالبه ؛ کسی اسپانسر ميشه اما خودش توانایی نداره وقت بذاره روی سايت خودش؛شما كه وقت و توانایی ندارید چطور میخوايد توی اینكار مهم كه نیازمند تمرکز و زمان كافی هست اسپانسر شيد؛منظورم به شخص خاصی نيست البته

rayaa
November 29th, 2012, 01:04
مگه اسپانسری خلاف قوانین نیستش !!!!

MiladInvisible
December 1st, 2012, 20:15
امید جان گفتم آقا یکی میاد اسپانسر میشه و خودش سایت نمیزنه که حالا یا خودش براش مقدور نیست یا وقتشو نداره . بعد من نمیخوام اسپانسر بشم ، اسپانسر میخوام بگیرم
امیدوارم متوجه شده باشید :x

MiladInvisible
December 12th, 2012, 23:39
سایت مووی پلاس تحولات زیادی کرده که میشه گفت خیلی پیشرفت کرده ؛ نظیر عوض شدن قالب سایت ، موضوع سایت ( زیرنویس فارسی و پوستر)

دوستانی که قصد همکاری دارن اطلاع بدن ؛ در زمینه تبلیغات . شما تبلیغ میکنی و بقیه کار ها با ما ، در نهایت هم به صورت شراکت !