PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست خرید ویندوز 8 enterprise

psfa
November 21st, 2012, 17:40
دوستانی که میفروشن لطفا اعلام کنن
نسخه نهایی می خوام و کرکش هم اوکی باشه

psfa
November 21st, 2012, 18:01
نبود؟؟؟؟؟/

aligoli
November 21st, 2012, 18:06
با سلام

خود ویندوز 8 Enterprise یا سرور مجازی ویندوز 8 Enterprise ؟

websazha
November 21st, 2012, 18:09
دوست عزیز شما می گین خرید بعد میگین کر ک !
اگر نسخه اورجینال می خواهید می توانم تهیه کنیم برای شما ارسال به ایران و هزینه پستی بر عهده شما.

psfa
November 21st, 2012, 18:10
با سلام

خود ویندوز 8 Enterprise یا سرور مجازی ویندوز 8 Enterprise ؟

خود ویندوز رو که تو دی وی دی پست بشه

psfa
November 21st, 2012, 18:11
دوست عزیز شما می گین خرید بعد میگین کر ک !
اگر نسخه اورجینال می خواهید می توانم تهیه کنیم برای شما ارسال به ایران و هزینه پستی بر عهده شما.
منظور من لایسنس که نیست
خود ویندوز رو می خوام تو دی وی دی ارسال بشه که کرک هم داشته باشه دیگه
البته از اینایی که قابلیت آپدیت هم دارن

aligoli
November 21st, 2012, 18:12
من شخصی رو میشناسم که الان براتون پرسیدم موجود دارند گفتند خیر، ولی اگر مایل بودید می تونید پیام خصوصی بدید تا بزودی در اختیار شما بذارم، به قیمت اصلی سایت مایکروسافت ! ( همکاران وارد کننده مستقیم هستند)

winsent
November 21st, 2012, 18:16
با سلام به شما دوست گرامی؛
نسخه Enterprise + Pro در ویرایش های 32 بیتی و 64 بیتی به همراه مجموعه آفیس 2013 مایکروسافت به صورت هدیه رایگان و ارسال با پست ویژه و سفارشی بصورت رایگان
همراه با کاور و بسته بندی = قیمت 8000 تومان ( فروشگاه بهشت گرافیست ها (http://www.gfxparadise.com) )
در صورت تمایل در پ.خ بفرمائید تا هماهنگی برای ارسال صورت گیرد...

psfa
November 21st, 2012, 18:18
من شخصی رو میشناسم که الان براتون پرسیدم موجود دارند گفتند خیر، ولی اگر مایل بودید می تونید پیام خصوصی بدید تا بزودی در اختیار شما بذارم، به قیمت اصلی سایت مایکروسافت ! ( همکاران وارد کننده مستقیم هستند)

ممنون بابت پیگیری شما
اما عرض کردم که لایسنس نمی خوام بگیرم :D
آدم زورش میاد واسه ویندوز این قدر پول بده :d

psfa
November 21st, 2012, 18:22
با سلام به شما دوست گرامی؛
نسخه Enterprise + Pro در ویرایش های 32 بیتی و 64 بیتی به همراه مجموعه آفیس 2013 مایکروسافت به صورت هدیه رایگان و ارسال با پست ویژه و سفارشی بصورت رایگان
همراه با کاور و بسته بندی = قیمت 8000 تومان ( فروشگاه بهشت گرافیست ها (http://www.gfxparadise.com) )
در صورت تمایل در پ.خ بفرمائید تا هماهنگی برای ارسال صورت گیرد...

پ.خ دادم بهتون

aligoli
November 21st, 2012, 18:39
ممنون بابت پیگیری شما
اما عرض کردم که لایسنس نمی خوام بگیرم :d
آدم زورش میاد واسه ویندوز این قدر پول بده :d

ولی انصافا ارزش داره ، حالا یه نکته ای هست شاید ندونی، خیلی از دانشجویان ما وقتی از ایران مقاله ارسال میکنند به خارج از کشور، خوب با آفیس کرک شده ارسال میکنند، اونجا وقتی اون رو باز میکنند، اطلاعات فایل که با آفیس کرک شده هست قابل شناسایی هست ... :d خیلی حیرت انگیزه ...

psfa
November 21st, 2012, 18:55
ولی انصافا ارزش داره ، حالا یه نکته ای هست شاید ندونی، خیلی از دانشجویان ما وقتی از ایران مقاله ارسال میکنند به خارج از کشور، خوب با آفیس کرک شده ارسال میکنند، اونجا وقتی اون رو باز میکنند، اطلاعات فایل که با آفیس کرک شده هست قابل شناسایی هست ... :d خیلی حیرت انگیزه ...

امروزه دیگه هیچی حیرت انگیز نیست :D
شما درآمد ها رو هم در نظر بگیر اینجا با اونجارو :d
اینجا بخریم ارزشش رو نداره :D