PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد پاپ آپ

ignore2012
November 21st, 2012, 15:47
سلام . دوستان عزیز من توی اینترنت هری گشتم کد پاپ مورد نظرمو پیدا نکردم . من 1 کد پاپ آپ میخوام که بینهایت بار باز بشه برای هر کاربر . الان کد های پاپ آپ که هست برای هر کاربر فقط 1 بار در روز امکان باز شدنش هست . لطفا دوستان منو راهنمایی کنن . ممنون از لطفتون . خیلی نیاز دارم بهش

spalisp
November 21st, 2012, 15:50
اتفاقا منم خیلی به این کد نیاز دارم . البته من 1 کد میخوام که بیشتر از یک پنجره بشه باز کرد

iranian-portal
November 21st, 2012, 20:03
سلام . دوستان عزیز من توی اینترنت هری گشتم کد پاپ مورد نظرمو پیدا نکردم . من 1 کد پاپ آپ میخوام که بینهایت بار باز بشه برای هر کاربر . الان کد های پاپ آپ که هست برای هر کاربر فقط 1 بار در روز امکان باز شدنش هست . لطفا دوستان منو راهنمایی کنن . ممنون از لطفتون . خیلی نیاز دارم بهش

تاجایی که من در مورد این کدها اطلاع دارم پیش فرض وقتی این کد در قالب شما باشه (به صورت صحیح) کاربر هرباز که رفرش کنه یا صفحه جدیدی از سایت شما باز کنه پاپ آپ براش لود میشه و به قول خودتون هزاران بار.....
اما مشکل اصلی در مورد مرورگرهاست
مثلا میشه در مرورگر خود کاربر تنظیمات رو جوری تغییر بده که اصلا پاپ آپ بدون اجازه کاربر باز نشه
یا ....

ignore2012
November 21st, 2012, 21:37
نخیر دوست عزیز توی توضیحات کد ها هم نوشته شده که فقط 1بار در هر 24ساعت میاد برای هر کاربر

mobin
February 2nd, 2013, 14:26
سامانه تبلیغات پاپ آپ

سفارش و کسب درآمد از تبلیغات پاپ آپ

www.iranpopup.com (http://www.iranpopup.com)