PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میزبان پایگاه داده

a--m--j
November 20th, 2012, 19:26
میزبان پایگاه داده میهن وب هاستینگ چیههه:((

isatis7t
November 26th, 2012, 20:40
میشه بیشتر توضیح بدید که چی میخواید؟

shahab-f
November 26th, 2012, 20:59
چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ /:)

a--m--j
November 26th, 2012, 21:01
حل شد داداش
مرسی بابت توجهتت

rezaonline.net
November 26th, 2012, 22:31
حالا جواب چی بود ؟

shahab-f
November 26th, 2012, 22:38
حالا جواب چی بود ؟

اصلا سوال چی بود ؟؟

2040
November 26th, 2012, 23:48
اصلا سوال چی بود ؟؟

سلام
میزبانی پایگاه داده ؟ :">
فکر نمی کنم چیز نامفهومی باشه ولی به هر حال یعنی شما به Database نیاز دارید برای سایتتون ولی چون دیتابیس بیشترین منابع رو طلب می کنه نمی تونید زیاد رو هاست ها ی ارزون حساب باز کنید در نتیجه از این سرویس استفاده می کنید که یه سرور کامل میزارن فقط برای این عمل . البته هاست های خیلی گرون هم بعضی مواقع کم میارن که باید رو بیارید به این جور سرویس ها

جوابشم دیگه تابلو :-p
شما میاد Database رو رو سرور می زارید بعد تو کانفیگ برنامه در هاست به جای ادرس Localhost از IP Address سرور استفاده میکنید
یعنی یه سرور با کل منابعش میشه برای دیتابیس و برای سایت های خیلی سنگین ( از نظر پایگاه داده ) از اون استفاده می کنن . البته تو شبکه هم همچین کاری رو می کنن برای بعضی سازمانها

موفق باشید

shahab-f
November 26th, 2012, 23:58
سلام
میزبانی پایگاه داده ؟ :">
فکر نمی کنم چیز نامفهومی باشه ولی به هر حال یعنی شما به Database نیاز دارید برای سایتتون ولی چون دیتابیس بیشترین منابع رو طلب می کنه نمی تونید زیاد رو هاست ها ی ارزون حساب باز کنید در نتیجه از این سرویس استفاده می کنید که یه سرور کامل میزارن فقط برای این عمل . البته هاست های خیلی گرون هم بعضی مواقع کم میارن که باید رو بیارید به این جور سرویس ها

جوابشم دیگه تابلو :-p
شما میاد Database رو رو سرور می زارید بعد تو کانفیگ برنامه در هاست به جای ادرس Localhost از IP Address سرور استفاده میکنید
یعنی یه سرور با کل منابعش میشه برای دیتابیس و برای سایت های خیلی سنگین ( از نظر پایگاه داده ) از اون استفاده می کنن . البته تو شبکه هم همچین کاری رو می کنن برای بعضی سازمانها

موفق باشید

جدی ؟؟؟ خوبه شما اومدی تو این 5 سال تجربه یه چیزی به ما یاد دادی - جناب تابغه منظور ما این بود که سوال به هیچ وجه واضح نبود ! نه موضوع تاپیک اوکی ؟؟

موفق باشید.

2040
November 27th, 2012, 00:32
جدی ؟؟؟ خوبه شما اومدی تو این 5 سال تجربه یه چیزی به ما یاد دادی - جناب تابغه منظور ما این بود که سوال به هیچ وجه واضح نبود ؟؟ نه موضوع تاپیک اوکی ؟؟

موفق باشید.

خوبه ادم یکم به شخصیت خودش احترام بزاره

اینم سوال درست .
کسی که میزبانی دیتابیس میهن وب هاست رو انجام میده چه کسیه یا کدوم شرکت ؟

شایدم نوع پیگاه داده بوده که شما 5 سال تجربه دارید رو بهتر می تونید نظر بدید رو چیه .

shahab-f
November 27th, 2012, 00:36
خوبه ادم یکم به شخصیت خودش احترام بزاره

اینم سوال درست .
کسی که میزبانی دیتابیس میهن وب هاست رو انجام میده چه کسیه یا کدوم شرکت ؟

شایدم نوع پیگاه داده بوده که شما 5 سال تجربه دارید رو بهتر می تونید نظر بدید رو چیه .

ببنید عزیز دل بهت میخوره یه بچه 14-15 ساله باشی اصلا اعصابه بحث و حوصله ندارم این موقع شب مخصوصا با افرادی تو این سن .

ایشون گفتند ""میزبان پایگاه داده میهن وب هاستینگ"" نه میهن وب هاست الان دقیقا برطرف شدید مشکل سره چی بوده ؟؟

نامه تمام

2040
November 27th, 2012, 01:03
اگه میدونستم رو کلمه هاستینگ انقدر حساسید دقت می کردم
ببخشید

سن اصلا ربطی به این جا نداشت و شما هم از سر باز کنی یه چیزی گفتی
فرض کن من 1 سالمه ببینم چی میشه . بزرگ و کوچیک بودن یه نفر به سن نیست به شخصیت
نیازی هم نیست با شما سر سنم بحث کنم مسئله خیلی پیش پا افتاده ای
موفق باشید