PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیدباکس (seedbox) ارزون کسی داره؟

SeedBoxx2
November 20th, 2012, 10:39
سلام
در حد 7، 8 هزار تومن در ماه کسی داره؟ زیر 10 هزار تومن کلا.
من خیلی خلاصه چیزی که میخوام رو میگم. اگر موجود هست لطفا بفرمایید. کلا میخوام در سایت های خصوصی تورنت سید کنم تا ratio بالا بره. تورنت هایی رو هم که میخوام با همین سیدباکس مستقیم کنم و با IDM دانلود کنم.

- فضا: 35 گیگ
- مدت: یک ماهه (که ماه به ماه تمدید میکنم در صورت نیاز)
- مشخصات فنی: هیچ اطلاعی ندارم و وارد نیستم. تنها خواسته ام سید کردن برای بالا بردن ratio هست و دانلود مستقیم تورنت.
- ویژگی: در صورت امکان بشه فایل ها رو zip/rar کرد. یعنی مثلا تورنتی شاید 55 تا فایل توش باشه از فایل های 10 کیلوبایتی تا 1 گیگابایتی. میخوام بشه اینارو کلا یک فایل زیپ کرد و دانلود کرد که نخوام تک تک بگیرم.

با تشکر

SeedBoxx2
December 11th, 2012, 10:08
کسی داره؟

babelirani
December 11th, 2012, 12:11
با سلام

با این مشخصات بهتره دنبال سیدباکس نگردید

ولی یک افر میدم خدمتتون خواستید در خدمتیم

60 GB HDD Storage
100Mbit Network
Unlimited Bandwidth
16 Users Per Server
512 MB of RAM

$10

روی این سرور امکان Rar/Unrar وجود نداره البته

موفق باشید

SeedBoxx2
December 11th, 2012, 12:26
با تشکر از پیشنهادتون. این سرویس فرقش با سیدباکس چیه؟ من خوام فایل تورنت رو از ترکر-سایت خصوصی بگیره، خودش شروع کنه سید کردن (تا هر وقت که من نظرم باشه) و مستقیمش هم بکنه. کلا برای مستقیم کردن=دانلود و بهبود ratio=سید کردن میخوام. اونوقت 10$ به قرار قیمت دلار هست یا منظور 10 هزار تومنه؟

babelirani
December 11th, 2012, 12:29
با تشکر از پیشنهادتون. این سرویس فرقش با سیدباکس چیه؟ من خوام فایل تورنت رو از ترکر-سایت خصوصی بگیره، خودش شروع کنه سید کردن (تا هر وقت که من نظرم باشه) و مستقیمش هم بکنه. کلا برای مستقیم کردن=دانلود و بهبود ratio=سید کردن میخوام. اونوقت 10$ به قرار قیمت دلار هست یا منظور 10 هزار تومنه؟

این افر برای سیدباکس بود عزیز فقط بنده کمی از قیمتی که گفتید بالاتر افر دادم

10 دلار هستش به قرار هر دلار 3000

SeedBoxx2
December 11th, 2012, 13:45
متاسفانه با بودجه من سازگار نیست.