PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشخیص Quota در WHM Reseller

hejazee
November 20th, 2012, 09:17
با سلام

بنده یک کنترل پنل ریسلر WHM دارم
می خواهم بدانم که میزان هارد دیسک و پهنای باند و سایر مشخصات این اکانت reseller حد اکثر چقدر است.
یعنی فروشنده‌ی reseller چقدر به من فضا اختصاص داده است.

از کجای کنترل پنل WHM ریسلر می توانم این اطلاعات را پیدا کنم؟

sajiran
November 20th, 2012, 11:28
با ip:2082 وارد سیپنلتون بشید و مقدار فضا رو ببینید

hejazee
November 20th, 2012, 11:35
خیلی متشکرم
ولی منظور من این نبود
می خواهم بدانم کلا و حداکثر چقدر فضا می توانم به همه ی user هایی که ایجاد می کنم، اختصاص بدم

اگر با پورت 2082 وارد شوم، فقط میتوانم ببینم که یوزر جاری، چقدر فضا دارد. در حالی که می خواهم کل فضای اختصاص داده شده به reseller را مشاهده کنم

sina_mech
November 20th, 2012, 18:13
داخل whm، گزینه create new account رو بزنید، مقدار فضا و ترافیک مصرفی رو نشون میده! همچنین نشون میده که از هر پیکج چندتا میتونید بسازید!

hejazee
November 20th, 2012, 18:30
خیلی متشکرم.
یک سوال دیگه:
داخل پنل ریسلری من، وقتی می خواهم یک account جدید ایجاد کنم، در قسمت Choose a Package ، هفت تا پکیج وجود داره:
CP01 تا CP07
در حالی که این پکیج ها را من ایجاد نکردم و در قسمت Packages >> Edit a package هم دیده نمی شوند
بعد من در قسمت
Packages >> Add a package
یک پکیج جدید ایجاد کردم، ولی در هنگام ایجاد اکانت جدید، پکیجی که من ایجاد کردم لیست نمی شود و فقط CP01 تا CP07 موجود است!

آیا این درست است یا مشکلی وجود دارد؟
لطفا راهنمایی کنید که چطور باید پکیج ایجاد کنم و این پکیج های CP01 تا CP07 از کجا آمده اند و جطور میشود آن ها را ویرایش کرد.

با تشکر

sina_mech
November 20th, 2012, 18:39
این پکیج ها را ادمین سرور احتمالاً ایجاد کرده و اینکه برای ایجاد پکیج برای شما محدودیت گذاشته است. از او بخواهید تا در صورت امکان تنظیمات را مطابق نظر شما انجام دهد.