PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی با Hosting24 کار کرده ؟

abbas_majan
January 3rd, 2010, 20:30
سلام

از اساتید حاضر در فروم کسی با Hosting24.com کار کرده ؟

آپتایمش خوبه ؟

آیا اگر رسیلری بگیرم تحریم میکنن ؟ تو چت که می گفت تحریم نمی کنیم

با ایران مشکل داره ؟

nswir
January 3rd, 2010, 20:39
دوست عزیز اینا میگن ولی تونستی فاکتور بگیری از شون بهتره
نه اینکه ارزشی داشته باشه ولی وقتی بدن کمی بیشتر میشه اعتماد کرد.

alavi71
January 3rd, 2010, 21:09
سلام
از ایران بخری راحتتر هستی
البته ازیک شرکت معتبر

---------- Post added at 09:09 PM ---------- Previous post was at 09:08 PM ----------

www.parsa -host.com
09137037806

abbas_majan
January 3rd, 2010, 21:27
کسی هست اینجا که ازشون رسیلری گرفته باشه ؟

چون دو به شک هستم که بگیرم یا نه از یه طرف میگن سرویسشون خوبه و قیمت هاش هم دیدم مناسب بود

اما طرف دیگه قضیه تحریم و مشکل با ایرانه که خودشون گفتن نداریم اما نمی دونم راست میگن یا دروغ

Aria
January 4th, 2010, 02:14
سلام

متاسفم که اینو میگم ولی 99 درصد ایرانی ها هستند که دروغ میگن و هر کاری می کنند تا فروش کنند.

من شخصاً با آمریکایی ها و کانادایی های اصلی (نه فرانسوی های کانادا) کار کردم و تا به حال (بعد از 6 سال) دروغی ازشون ندیدم. حتی از شرکت های کوچیک و در پیتیشون.

برای تحقیق هم بهتره از گوگل کمک بگیری.

این هم یک سری کمک از طرف من:

http://www.webhostingstuff.com/company/Hosting24com.html

http://www.webhostingstuff.com/review/Hosting24com.html

من شخصاً یک سری گزارش از بد بودن و یک سری از خوب بودنشون پیدا کردم.

اگر توضیح بدی Reseller رو برای چه کاری میخوای (چه تعداد هاست - چه نوع هاستی - چه تعداد بازدید در کل حدودی و ..) بهتر میشه مورد رو بررسی کرد.

با تشکر.

Rapid
January 4th, 2010, 03:31
من شخصاً با آمریکایی ها و کانادایی های اصلی (نه فرانسوی های کانادا) کار کردم و تا به حال (بعد از 6 سال) دروغی ازشون ندیدم. حتی از شرکت های کوچیک و در پیتیشون.
فك نكنم اونجا اصلا از اين قوم و قبيله بازيها مثل ايران باشه و اصلا فرهنگ و طرز تفكر اونا فرق داره!
حالا نژاد چه ربطي به هاستينگ داره من موندم! امريكا و مخصوصا درصد زيادش مهاجرن ذات اين كشورها هم كه اروپاييه! حالا يه ايراني افغاني چيني و... حتي ارووپايي هم بره 90 درصد خودشو وفق ميده
نميشه كه از كانادا بخواييم سرويس بگيريم اصل نسبشونو بپرسيم كه؟!

akbar123sat
January 4th, 2010, 03:50
سلام

متاسفم که اینو میگم ولی 99 درصد ایرانی ها هستند که دروغ میگن و هر کاری می کنند تا فروش کنند.

.

این مسله رو من هم قبول دارم خیلی موقع ها دیدم سرور های امریکایی رو به اسم وارز میفروشن . سوریس های بی کیفیت رو ارزون میدن دست مشتری و...

ولی به این دوستمون پیشنهاد میکنم از یه شرکت اروپایی رسیلری بگیرین پیشنهاد من این شرکت هستش که حرف اول را در اروپا میزنه و پشتیبانی 24 ساعته واقعی داره

UK Web Hosting, Website Hosting, Web Hosting UK, Web Hosting (http://www.eukhost.com)

دوست عزیز مگر شما از فرد خرید میکنید که دروغ به شما بگن . حالا فرانسوی و کانادایی فرقی نداره اصولا اروپایی ها و امریکایی ها و استرالیاییی ها زیاد دروغ نمیگن مگر اهل اون کشور نباشن مثلا نژاد اسیایی داشته باشند .

در ضمن رو صنعت وب هاستینگ مهمترین مسله اعتبار و سابقه شرکت هاست نه افراد که به شما دروغ میگن یا نه .

Aria
January 4th, 2010, 04:42
سلام.

کلاً به تاپیک ربطی نداره ولی فکر کنم تنها چیزی که میتونم بگم اینه که:

انشالاه 1 روز شما هم با فرانسوی ها کار کنید تا ببینید چه بلایی سرتون میاد و بعد بفهمید چرا من از فرانسوی های کانادا خوشم نمیاد.

با تشکر.

mehdi24
January 4th, 2010, 09:23
من کار کردم باهاش. از لحاظ تحریم مشکلی نداره چون خودشون امریکایی نیستن ولی سرعتش واقعا بد بود. نمیدونم پورت سرورشون چنده و یا بهین چندصد نفر شیر کردن !

Shc
January 4th, 2010, 11:29
دوست عزیز شما اگر از یک شرکت معتبر خارجی vps بگیرید بهتره.چون هم قیمت خلی مناسبه و هم کیفیت.
برای حفظ امنیت هم از کلیه اکانت ها هر روز یا هر هفته بک آپ روی یک سرور دیگه بگیرید.من دو تا شرکت رو میشناسم که با قیمت مناسب vps میدن:
directspace.net و intovps.com
البته از اعتبار و کیفیتشون چیز خاصی نمیدونم.

Rapid
January 4th, 2010, 11:51
دوست عزیز شما اگر از یک شرکت معتبر خارجی vps بگیرید بهتره.چون هم قیمت خلی مناسبه و هم کیفیت.
برای حفظ امنیت هم از کلیه اکانت ها هر روز یا هر هفته بک آپ روی یک سرور دیگه بگیرید.من دو تا شرکت رو میشناسم که با قیمت مناسب vps میدن:

حتي لايسنس خودش مشكل داره (برا سفارش):))

invalid license. Please contact support.

akbar123sat
January 4th, 2010, 14:02

into vps خوب هستش ولی همه ای پی هاش بلوک شدن و مشکلات زیادی در ارسال ایمیل پیدا میکنید
در ضمن سرور هاشون منیج شده نیستن ولی پشتیبانی24 ساعته واقعی دارند تیکیت ها رو کمتر از چند دقیقه جواب میدن و..

خلاصه منم پیشنهاد میکنم از یه جای خوب وی پی اس بگیری که به دردسر نخوری .
هزینه زیاد مهم نیست .

mahdik
January 15th, 2010, 18:19
من کار کردم باهاش. از لحاظ تحریم مشکلی نداره چون خودشون امریکایی نیستن ولی سرعتش واقعا بد بود. نمیدونم پورت سرورشون چنده و یا بهین چندصد نفر شیر کردن !

سلام

منم با آقا mehdi24 موافقم منم از اونجا یه یوزر دارم ، پشتیبانش سریع جواب میده مشکلی هم با ایران نداره ولی واقعا سرعت مذخرفی داره مثلا رو همین سروری که ما هستیم فکر کنم 594 کاربر هاست داره ( خواستید لیست یوزر ها رو بدم ) حالا خودتون بگید پرت چند به درد این همه یوزر میخوره ؟ @-)

ما هنوز 20 گیگ از فضا رو پر نکرده بودیم که میل اومده میگه به دلیل مصرف بالای سی پی یو باید از اینجا برید :-& حالا هم که میخوایم از اینجا بریم میگیم بک آپ بده میگه ما هیچ کمکی به یوزر هایی که از اینجا میخواند برند نمیکنیم :(( (دمشون گرم )

نظر من اینه که از اینجا نگیری :63: بیچاره میشی

یا حق

abbas_majan
January 15th, 2010, 18:28
عجب ، ممنون از راهنمایی دوستان

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

ملت هاست چطوره ؟ خوبه ؟

sadegh
January 15th, 2010, 20:57
ملت هاست خوبه !
دان تایم دارن ولی مثله اینکه مشکل سخت افزاری سرور دارن ؟ چند ماه پیش هیچ دان نداشتند

abbas_majan
January 15th, 2010, 21:23
در ایران چه شرکت های ثبت شده ای هستند که با قیمت مناسب نمایندگی بندند و چند سال کار داشته باشند ؟

حالا که باید از ایران بگیرم حداقل از ی جای مطمئن بگیرم

AfraWeb.net
January 15th, 2010, 22:24
در ایران چه شرکت های ثبت شده ای هستند که با قیمت مناسب نمایندگی بندند و چند سال کار داشته باشند ؟

حالا که باید از ایران بگیرم حداقل از ی جای مطمئن بگیرم

اطلاعات شرکت برای شما ارسال گردید